Aktualności

Ostatnia szansa na sprawdzenie się w Lublinie

Ostatnia szansa na sprawdzenie się w Lublinie

Wszystko co dobre, szybko się kończy! Chociaż nie tak znowu szybko, bo edycja trwa już od października ;) W najbliższą sobotę, 11 marca spotkamy się w Lublinie po raz szósty – będzie to ostatnia szansa na poprawienie wyników na wymagającej trasie nad Zalewem Zemborzyckim.

Czytaj więcej
Szybkie bieganie w Bydgoszczy

Szybkie bieganie w Bydgoszczy

Znakomite zakończenie sezonu CITY TRAIL! Grzegorz Kalinowski z MKL Toruń ustanowił rekord bydgoskiej trasy, który jest jednocześnie czwartym wynikiem w historii naszego cyklu – 14:49. Drugie miejsce zajął Bartosz Kotłowski, który zwyciężył w klasyfikacji generalnej. Wśród pań czwarte zwycięstwo odniosła klubowa koleżanka Grzegorza – Aleksandra Brzezińska. Wynik Oli – 16:59 – to szósty czas osiągnięty przez kobietę w CITY TRAIL od 2010 roku, kiedy to powstał cykl. Dzisiejsza wygrana zapewniła Oli triumf w „generalce”.

Czytaj więcej
Zakończenie rywalizacji w Poznaniu

Zakończenie rywalizacji w Poznaniu

19-letni Nikodem Dworczak potwierdził dzisiaj, że poprzednie świetne występy nad Rusałką nie były przypadkowe. Zawodnik WMLKS Nadodrze Powodowo wygrał szósty bieg CITY TRAIL w Poznaniu i tym samym zapewnił sobie zwycięstwo w klasyfikacji generalnej. Wśród kobiet triumfowała Marta Szenk z Bydgoszczy, która wywalczyła drugie miejsce w „generalce”, ustępując miejsca nieobecnej dzisiaj Patrycji Talar.

Czytaj więcej
Pomożemy Michalince!

Pomożemy Michalince!

To dziecko nie będzie mieć przyszłości – mówili jej rodzicom lekarze. Kazali pogodzić się z tym, że nic nie można zrobić, że Miśka – maleńka, śliczna i śmiertelnie chora – będzie gasnąć, dzień po dniu osuwać się w ciemność. W mroku choroby znalazły się jednak drzwi – przeprowadzona dwa lata temu operacja serca uratowała Michalince życie. Dziś dziewczynka gaśnie ponownie, a śmierć codziennie barwi jej usta na fioletowo, jakby naznaczała swoją przyszłą ofiarę. Są jednak kolejne drzwi, które wspólnie możemy otworzyć, bo za nimi jest szansa na bezpieczne i szczęśliwe życie dla Misi. Pilnie potrzebna jest kolejna operacja! To dla Michalinki będziemy zbierać środki podczas szóstej kolejki naszego cyklu.

Czytaj więcej
Po raz szósty w bydgoskim Myślęcinku!

Po raz szósty w bydgoskim Myślęcinku!

W niedzielę kończymy sezon startów przełajowych w Bydgoszczy! Przed Wami ostatnia okazja na poprawienie wyników. W niedzielę dowiemy się także, kto zwycięży w klasyfikacji generalnej - najbliżej wygranej są Aleksandra Brzezińska i Bartosz Kotłowski.

Czytaj więcej
Poznań na finiszu!

Poznań na finiszu!

Ostatnia – szósta kolejka cyklu przed nami! Jako pierwszy edycję zakończy Poznań, gdzie spotkamy się w sobotę, 4 marca. Biegałeś z nami? Przypieczętuj aktywną zimę! Nie startowałeś? Sprawdź, jak wygląda nasz cykl i dołącz do nas w kolejnej edycji!

Czytaj więcej