Partnerzy techniczni

Suunto

Suunto

Firma Suunto została założona w 1936 r., gdy Tuomas Vohlonen, fiński inżynier uprawiający biegi na orientację, wynalazł metodę masowej produkcji kompasów wypełnionych płynem. Od tej pory firma Suunto pozostaje wiodącym projektantem i innowatorem w branży zegarków sportowych, komputerów nurkowych i instrumentów sportowych używanych przez poszukiwaczy przygód z całego świata. Od najwyższych gór po najgłębsze oceany – firma Suunto wyposaża poszukiwaczy przygód fizycznie i mentalnie, przygotowujących ich do podbijania nowych terytoriów.

Etixx

Etixx

Firma Etixx powstała w 2009 roku. Od samego początku działalności koncentruje się wokół wsparcia sportowców w zakresie odżywiania na każdym etapie ich przygotowania. W tym celu została opracowana szeroka gama zaawansowanych produktów i suplementów diety dostosowanych do potrzeb wszystkich osób prowadzących aktywny tryb życia – zarówno na poziomie zawodowym, jak i amatorskim. Aktualnie Etixx Sports Nutrition to jedna z wiodących marek suplementów diety dla sportowców w Europie. Marka została stworzona z myślą o sportowcach dyscyplin wytrzymałościowych. Wszystkie produkty są poddawane badaniom antydopingowym i posiadają certyfikat Światowej Agencji Antydopingowej – Informed Sports.

Good Food

Good Food

Good Food Products jest największym w Polsce i jednym z czołowych w Europie producentów wafli ryżowych i kukurydzianych. Firma wyprodukowała pierwszego wafla w Polsce – było to blisko 25 lat temu. Good Food cały czas koncentruje się na produktach wspierających zdrowe odżywianie i zapewniających najwyższą jakość i satysfakcję, dlatego do wypieku wafli GF używane są tylko najwyższej jakości odmiany ryżu, kukurydzy i innych zbóż, w 100% naturalne, niemodyfikowane genetycznie, bez dodatku tłuszczu. Technologie produkcyjne firmy opierają się na najlepszych australijskich doświadczeniach wytwarzania wafli z pełnego ziarna, które pozwalają zachować wysokie walory odżywcze użytego ziarna i są przyjazne środowisku naturalnemu. Z myślą o osobach aktywnych pod marką Good Food zostały wprowadzone wafle kukurydziane i ryżowe w małych opakowaniach 35g. Wafle te stanowią doskonałą i lekką przekąskę dostarczającą węglowodanów dla biegacza, zarówno do spożycia przed biegiem, by zwiększyć zasoby energetyczne lub jako odbudowę po biegu.

Wydawnictwo Galaktyka

Wydawnictwo Galaktyka

Proponuje książki poradnikowo-hobbystyczne, uczące praktycznych umiejętności. Wchodząc na nowe obszary zainteresowań wydawnictwo stara się nawiązywać współpracę z najlepszymi autorami, instruktorami i konsultantami. Nadrzędnym celem wydawnictwa jest dostarczanie Wam jak najpełniejszej wiedzy i umiejętności. Nakładem Wydawnictwa Galaktyka ukazały się takie książki jak: "Jedz i biegaj" (Scott Jurek), "Siła ambicji - autobiografia" (Mo Farah), "Dogonić Kenijczyków" (Adharanand Finn), "Urodzeni biegacze" (Christopher McDougall), "Ultramaratończyk. Poza granicami wytrzymałości" (Dean Karnazes), "14 minut. Historia legendarnego biegacza i trenera" (Alberto Salazar, John Brant), "Ukryta siła" (Rich Roll), "Bez ograniczeń. Historia najtwardszej kobiety na świecie" (Chrissie Wellington).

Sklepbiegacza.pl

Sklepbiegacza.pl

To internetowy sklep sportowy oferujący szeroki wybór sprzętu do biegania i ćwiczeń. Równocześnie pod szyldem Sklepbiegacza.pl funkcjonuje kilkanaście stacjonarnych specjalistycznych sklepów dla biegaczy. Zespół sklepu tworzą doświadczeni biegacze, fizjoterapeuci, trenerzy, miłośnicy biegania, którzy służą nie tylko poradami sprzętowymi, ale także radami dotyczącymi treningu czy odżywiania.

SKLEPBIEGOWY.com

SKLEPBIEGOWY.com

To sklep internetowy, a także sklepy stacjonarne w Olsztynie, Gdańsku, Toruniu i Bielsku-Białej. Nie ważne, czy biegasz rekreacyjnie, czy regularnie trenujesz do maratonu. W ofercie sklepu znajdziesz buty, odzież i akcesoria od wiodących producentów sprzętu biegowego dla osób o różnym stopniu zaawansowania. Radą służą Wam doświadczeni sprzedawcy, którzy sami często oddają się pasji biegania, regularnie startując w maratonach i na krótszych dystansach.

RUN EXPERT

RUN EXPERT

Sklep internetowy i stacjonarny w Szczecinie. Pierwsze hasło sklepu "Poczuj komfort w każdym ruchu" nadal jest aktualne, dzięki czemu każdy, kto zdecyduje się na zakupy w RUN EXPERT może liczyć na indywidualne podejście, fachową obsługę, która na celu ma tylko jedno - w możliwie największym stopniu zapewnić każdemu klientowi komfort i bezpieczeństwo w uprawianiu ulubionego sportu. Pracownicy sklepu na co dzień biegają, startują w różnych imprezach biegowych, dzięki czemu służą praktycznymi poradami.