CITY TRAIL Team

CITY TRAIL Team 

Ekipa organizująca zawody CITY TRAIL to w większości biegacze. Mamy świadomość, jak ważne jest wsparcie w karierze sportowej, dlatego mając możliwości pomocy zawodnikom z najwyższej półki, którzy startują w naszych zawodach - postanowiliśmy stworzyć sportowy team. Aktualnie w naszym zespole są Dominika Napieraj, Artur Olejarz i Monika Jackiewicz. Team jest wspierany przez firmy Salomon, Suunto, Etixx oraz SKLEPBIEGOWY.com. Zapraszamy do śledzenia poczynań team-u na profilu na Facebooku oraz na Instagramie.

Dominika Napieraj

Bieganie już od kilku lat wypełnia sporą część mojego życia. Biegam, aby stawać się coraz lepszą zawodniczką, bić rekordy i przełamywać bariery własnego organizmu. Lubię rywalizację, choć coraz częściej przekonuję się, że najgroźniejszą i najsurowszą w ocenie konkurentką jestem sama dla siebie ;)

Specjalizuję się w dystansach od 5000m do półmaratonu, a w przyszłości chcę pokazać swoje siły w pełnym maratonie. Do tej pory, za najbardziej wartościowy wynik uważam 32:44 na 10km, uzyskane w biegu towarzyszącym Orlen Warsaw Marathon. Do tegorocznej listy osiągnięć mogę też dopisać pięć medali mistrzostw Polski.

W biegach ulicznych czuję się jak ryba w wodzie. To od nich zaczynałam i właśnie takie starty sprawiają mi największą frajdę! Poza tym zaraziłam swoją pasją kilka osób (m.in. tatę) i to można nazwać prawdziwym sukcesem.

 

Artur Olejarz

Przygoda z bieganiem w moim przypadku rozpoczęła się spontanicznie od kilku wspólnych „treningów” ze znajomymi i startu „na żywca” w biegu ulicznym, po którym przez długi czas nie miałem ochoty na ani jeden kilometr. Do mojego powrotu na ścieżki biegowe, dość mocno przyczyniło się kilku znajomych, którzy zauważyli we mnie potencjał. Do dziś jestem szczęśliwy z decyzji, że moje życie ułożyło się w kierunku królowej sportu, pozwoliło mi to na wyrwanie się z wielu nałogów. Dzięki bieganiu poznałem niesamowitych ludzi - w kraju i za granicą.

 

Monika Jackiewicz

Bieganie w moim życiu pojawiło się, kiedy uczęszczałam jeszcze do gimnazjum i towarzyszy mi do dziś. Na początku pojawiały się jakieś małe sukcesy, ale wiadomo, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Moim największym osiągnięciem w dotychczasowej karierze jest brązowy medal z Młodzieżowych Mistrzostw Polski na dystansie 3 000 m z przeszkodami oraz tytuł Akademickiej Mistrzyni Polski w Biegach Przełajowych w 2014r.

W tym kończącym się już sezonie większość czasu spędziłam „na ulicy”. Jest to dla mnie nowe i zarazem bardzo cenne doświadczenie. Powoli zaczynam się oswajać z biegami długimi. Wierzę, że w przyszłym sezonie znacznie poprawię swoje dotychczasowe rekordy życiowe na 5 km, 10 km i w półmaratonie. Wiem gdzie mam największe rezerwy i zamierzam się nad nimi skupić w przygotowaniach do następnego sezonu :)