O akcji

CITY TRAIL onTour to pomysł zainspirowany naszymi podróżami po Polsce w czasie oficjalnych podsumowań jesienno-zimowego cyklu Grand Prix CITY TRAIL.

Co roku, po zakończeniu sportowej rywalizacji odwiedzamy każde z miast, by nagrodzić najlepszych i docenić najwytrwalszych uczestników CITY TRAIL. Co roku tournée było coraz ciekawsze, a idea podróżowania dzień po dniu i spotykania się z Wami – coraz bardziej nam się podobała ;)

I tak w wakacje 2015 postanowiliśmy zorganizować cykl 5-kilometrowych biegów w formule zbliżonej do tej znanej z CITY TRAIL – z tą różnicą, że w trakcie onTour w każdym z naszych miast odbywa się jeden bieg, ale za to w ciągu dwóch tygodni odwiedzamy każdą lokalizację! Trasy biegów w większości pokrywają się z tymi, na których startujecie w cyklu jesienno-zimowym, wyjątkiem jest Poznań. Dystans to oczywiście 5 km.

Start każdego biegu odbywa się o godzinie 19:00. Zawodnik, który przekroczy linię mety otrzyma pamiątkowy medal i będzie mógł posilić się w strefie regeneracyjnej. Zwycięzcy każdego biegu - po trzy najlepsze kobiety i trzech najlepszych mężczyzn w klasyfikacji OPEN, a także w kategoriach wiekowych - zostaną nagrodzeni bezpośrednio po zawodach. Każdy bieg jest odrębną imprezą, nie będziemy tworzyć klasyfikacji współnej dla wszystkich miast.

CITY TRAIL onTour Junior

Nie wyobrażamy sobie organizacji imprezy biegowej bez zawodów dla dzieci i młodzieży! Podczas CITY TRAIL on Tour - podobnie jak w trakcie cyklu jesienno-zimowego organizujemy również zawody dla dzieci i młodzieży na dystansach od 300m do 2km.

Więcej informacji o cyklu CITY TRAIL onTour znajdziecie na stronie www.ontour.citytrail.pl.