Ambasadorzy

Ambasadorzy Grand Prix CITY TRAIL

Cykl Grand Prix CITY TRAIL w edycji 2014/2015 wspiera piątka świetnych ludzi. Wszyscy czerpią niesamowitą radość z biegania. Radość, którą potrafią przekazywać innym :) Liczymy, że każdą z tych osób choć raz będziecie mogli zobaczyć na naszych biegach!

Iwona Guzowska

Nie ma lepszego sposobu na porządną dawkę dobrego nastroju jak poranny bieg na świeżym powietrzu! Spróbuj! CITY TRAIL może być twoim początkiem wielkiej przygody z bieganiem!
Fot. Rafał Galicki/Sport Evolution
Strona internetowa: guzowska.com

 

Magda Łączak (Salomon Suunto Team)

CITY TRAIL to cykl biegów rozgrywanych w okresie, kiedy mamy już za sobą najważniejsze starty w zawodach, które wracają do nas we wspomnieniach w chłodne jesienne i zimowe wieczory. To chłodniejszy okres w roku, kiedy każdemu z nas jest trudniej wyjść z domu pobiegać. CITY TRAIL jest lekarstwem na jesienne lenistwo. To motywacja która też powoduje, że chłód jest mniej odczuwalny. A wyjście z domu na trening znów jest przyjemne. Jesień i zima to czas, kiedy znacznie więcej czasu spędzamy biegając w mieście, w parku czy w podmiejskim lesie. Dlatego zawody w tym samym terenie to wisienka na torcie tego okresu treningowego.
Fot. Piotr Dymus
Facebook: facebook.com/magdaipawelsalomonsuuntoteam

 

Jacek MEZO Mejer

Zeszłoroczne bieganie w cyklu 2014/2015 CITYTRAIL dało mi solidną podbudowę pod cel jakim było złamanie w maratonie 3h. W kwietniu w Warszawie pobiegłem 2h 58m i... rozpędzam się dalej! 5km w terenie to ciężki psychicznie dystans i doskonale hartuje każdego biegacza. Dlatego zamierzam biegać w każdym z sześciu biegów i notować progres. W zeszłym roku zaczynałem od 19:15, a zakończyłem na 18:40. Czas mocno poprawić także ten czas! Zapraszam wszystkich nad Rusałkę! Dlaczego biegam? Odpowiedź znajdziecie TUTAJ.

Facebook: facebook.com/Mezokracja

 

Beata Sadowska

Biegam, bo dzięki temu mogę podglądać świat. Biegam, bo widzę, jak budzi się dzień. Bo to zdrowy egoizm i czas, którego nikt mi nie zabierze. Bo mogę złapać za ogon własne myśli. To wszystko znajdę podczas biegów przełajowych. W naturze. Mięśnie się zmęczą, ale głowa odpocznie. Dlatego tak kibicuję zawodom CITY TRAIL. Miasta, ale z oddechem i zielonym kolorem w tle.
Fot. Monika Szałek
Strona internetowa: beatasadowska.com

 

Marcin Świerc (Salomon Suunto Team)

Dlaczego teren? Bieganie w terenie to esencja biegania. Spotkanie na łonie natury przyprawi Was spokój wewnętrzny, zdystansowanie się od codzienności, problemów, sztucznego i plastikowego świata. Teren ma moc której nigdzie nie znajdziesz. Dlatego polecam szukanie samego siebie biegając w lesie, parku, górach...
Fot. Piotr Dymus
Strona internetowa: marcinswierc.pl