Nationale-Nederlanden

Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. to firma ubezpieczeniowa o silnych, międzynarodowych korzeniach. W Polsce jesteśmy w czołówce ubezpieczycieli zabezpieczających przyszłość finansową ponad pół miliona Klientów oraz ich bliskich.

Z jednej strony oferujemy proste i zrozumiałe produkty ubezpieczeniowe, dzięki którym pomagamy zadbać o bezpieczną przyszłość finansową naszych Klientów. Z drugiej strony, jako firma odpowiedzialna społecznie angażujemy się i działamy w obszarze istotnych problemów społecznych dotyczących zdrowia i jakości życia Polaków. Uświadamiamy Polakom, że profilaktyka zdrowia i profilaktyka finansowa to ważne aspekty naszego życia. 

Wierzymy, że kształt naszej przyszłości i jakość naszego życia jest efektem wielu codziennych czynności i decyzji, które podejmujemy. To jaki tryb życia prowadzimy, jak dbamy o siebie i bliskich wpływa na to jak będzie wyglądało nasze życie za kilkanaście lat.

Dlatego inspirujemy i motywujemy Polaków do dbania o to co najważniejsze. Zdrowie, rodzina, zabezpieczenie finansowe przyszłości, każdy element naszej codzienności, który ma dla nas znaczenie - to nasze życie, o które należy dbać. Chętnie dzielimy się wiedzą i aktywnie promujemy profilaktykę zdrowia oraz wspieramy przedsięwzięcia społeczne i sportowe. A to wszystko dlatego, że w Nationale-Nederlanden wierzymy, że życie ludzkie jest  ważne.

Jako sponsor cyklu imprez "City Trail z Nationale-Nederlanden" chcemy w pozytywny sposób zachęcać do aktywnego dbania o zdrowie. Dzięki zaangażowaniu w organizację takich przedsięwzięć możemy zachęcać Polaków do profilaktyki zdrowia.

Więcej o Nationale-Nederlanden: