Lista startowa

Bieg 2

  • 19.11.2017|
  • Dystans:
  • 5 km|
  • Rodzaj:
  • Bieg główny

* - [liczba zawodników zapisanych / liczba zawodników opłaconych]

Zawodnicy z opłaconym startem
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
16 Ślęzak Rafał 1977 M40
20 Poczewski Piotr 1972 M40 ANKO sport
21 Stępski Marek 1973 M40
26 Pietraszak Tomasz 1971 M40 RUN BYDGOSZCZ
30 Byrtek Grzegorz 1975 M40 CAŁY CZAS DO PRZODU
34 Szczerba Maciej 1972 M40 Ejkumejkum
37 Koniec Piotr 1977 M40 KUJAVIA3TEAM
44 Byrtek Marcin 1977 M40
50 Krzyżański Przemysław 1976 M40 BydgoszczTriathlonTeamJunior
58 Ostromęcki Waldemar 1974 M40
76 Krawisz Maciej 1976 M40 LP500
90 Kurland Sebastian 1977 M40 Biegam bo lubię...
99 Szmelter Michał 1972 M40
100 Klawitter Robert 1975 M40
102 Walczak Tomasz 1977 M40 Biegające Ciacha
121 Radtka Tomasz 1974 M40 ANKO sport/LZS Jedność Łobżenica
122 Ogrodowicz Marcin 1975 M40 M.l.
128 Prosek Krzysztof 1971 M40 WSPR Bydgoszcz
133 Gwiazdowski Krzysztof 1977 M40
134 Siuda Marek 1973 M40 Klinika Triathlonu
135 Krasiński Piotr 1975 M40
146 Borkowski Tomasz 1970 M40 Kujavia3Team
147 Topczewski Gracjan 1976 M40 TriSpace Trek
148 Lewicki Maciej 1975 M40 Bydgoszcz na start!
152 Jeske Marek 1971 M40 RUN BYDGOSZCZ
163 Święcicki Wojciech 1977 M40 FISHKA.pl
170 Dzierkacz Paweł 1975 M40 Baegle Runners Team
181 Chmielewski Marcin 1976 M40
182 Wojciechowski Jarosław 1973 M40
185 Chmara Rafał 1976 M40 AMBAR
194 Ślaziński Daniel 1977 M40
195 Olszyński Sebastian 1977 M40 Spartanie Dzieciom
197 Szafkowski Arkadiusz 1974 M40 Soleccy Biegacze
198 Kitkowski Maciej 1971 M40
204 Radtka Artur 1976 M40 Anko sport/Lzs Jedność Łobżenica
205 Kisiel Tomasz 1976 M40 LP 500
215 Szczepanaik Cezary 1976 M40
217 Nitka Adam 1969 M40 Bydgoszcz na start
224 Filipek Piotr 1974 M40
235 Lipiński Sebastian 1973 M40 Grupa Ever
249 Zygmunt Robert 1974 M40
251 Góźdź Tomasz 1977 M40 Jaś biega
255 Biel Marek 1974 M40 1 % DLA DARII BIEL
260 Tubaja Albert 1975 M40 Kabel Team Bydgoszcz
262 Monsiorski Adam 1973 M40 Kabel Team Bydgoszcz
263 Nadratowski Maciej 1975 M40 Kabel Team Bydgoszcz
267 Fuz Marek 1971 M40 Kabel Team Bydgoszcz
276 Węgrzynowski Sławomir 1968 M40 Kabel Team Bydgoszcz
279 Tadrowski Tomasz 1973 M40
287 Półgęsek Rafał 1972 M40 soleccy biegacze
291 Twardowski Wojciech 1968 M40 RUN BYDGOSZCZ
306 Marć Robert 1971 M40
315 Szmigielski Rafał 1968 M40
318 Budny Maciej 1974 M40 keeeper
326 Sikorski Jarek 1977 M40 RUN BYDGOSZCZ
353 Wesołowski Krzysztof 1971 M40
356 Szymański Andrzej 1969 M40 ANKO sport
362 Bednarek Waldemar 1972 M40
375 Stańczuk Wojciech 1968 M40
376 Mruk Tomasz 1976 M40 Czarne Stopy
380 Klonowski Maciej 1972 M40 niezrzeszony
385 Złotowski Piotr 1975 M40
393 Kamper Jarosław 1977 M40 Ból to ściema
401 Robakowski Waldemar 1974 M40 PACTUM
408 Dober Damian 1977 M40 Rekiny Osielsko
409 Gurdak Leszek 1976 M40
414 Cholewiński Dariusz 1974 M40 Huragan Miedzyń
424 Nagow Michał 1974 M40
431 Murawiec Krzysztof 1977 M40
440 Kałek Artur 1974 M40 Klinika triathlonu Bydgoszcz
446 Schmidt Robert 1974 M40 RUN BYDGOSZCZ
452 Żuchowski Dariusz 1968 M40
454 Michalewski Bartosz 1977 M40 DOCENT FELGA TEAM
467 Zajac Marcin 1975 M40
480 Bociek Piotr 1974 M40
486 Stankiewicz Błażej 1975 M40 LKS Ostromecko
490 Gerlach Waldemar 1973 M40
494 Malinowski Waldemar 1972 M40 run LOTTO-Bydgostia
498 Chodor Tomasz 1974 M40
503 Jakielski Leszek 1970 M40
526 Leśniewski Tomasz 1977 M40
529 Woźniak Bartłomiej 1977 M40
540 Zająkała Adam 1976 M40 adix
543 Kanarkowski Tomasz 1968 M40
546 Ligus Maciej 1977 M40 Eximo Extreme Team
550 Radkiewicz Eugeniusz 1972 M40 Lipniki
567 Jagieła Jarosław 1972 M40 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
586 Wesołowski Dariusz 1970 M40 ICH DWOJE
602 Chodkiewicz Tomasz 1977 M40 GardenFlora MTB Team
608 Kawka Sławomir 1970 M40 -
613 Ozdyk Robert 1973 M40
622 Polaków Sławomir 1973 M40 JS 2073
632 Wawrzyńczak Arek 1977 M40 TEAMOCHAL
645 Nowak Adam 1972 M40 Wujek Porada
657 Broda Piotr 1973 M40
660 Elias Francisco 1976 M40 SCD RIBADESELLA
1001 Rydlewski Marek 1970 M40 RUN BYDGOSZCZ
1004 Stawczyk Dariusz 1977 M40
1014 Dolata Jakub 1977 M40
1016 Drzewiecki Rafał 1975 M40 Run4Fun
1019 Siuda Sebastian 1973 M40 Soleccy Biegacze
1022 Paczkowski Mirosław 1970 M40 CB 163
1024 Kadow Ryszard 1972 M40 TRISPACE
1032 Nurkiewicz Jarosław 1971 M40 Kung fu Pandy 3
1035 Klinikowski Jacek 1969 M40 RUN BYDGOSZCZ / KOCHAM ŻYCIE I...
1037 Stefański Marcin 1975 M40
1039 Kreński Tomasz 1977 M40 TEAMOCHAL
1042 Winklewski Krzysztof 1976 M40
1052 Grzywiński Grzegorz 1977 M40 RUN BYDGOSZCZ
1054 Jancowski Wojciech 1971 M40
1060 Karski Marcin 1976 M40
1062 Pasieka Tomasz 1976 M40 #maratonyweroniki
1065 Żurawski Michał 1976 M40 run LOTTO-Bydgostia
1067 Frąckowiak Waldemar 1971 M40
1077 Raczycki Tomasz 1977 M40
1085 Lwowski Zbigniew 1974 M40
1089 Deżakowski Przemysław 1971 M40
1092 Kortz Krzysztof 1972 M40
1099 Kawa Marcin 1975 M40 CUKIER SERCE
1106 Klonowski Sławomir 1975 M40
1110 Cieślewicz Waldemar 1969 M40
1111 Kortas Marcin 1972 M40
1122 Piekarski Marek 1971 M40 VIII LO Bydgoszcz
1125 Gąsiorowski Robert 1971 M40 RUN Bydgoszcz
1134 Matuszewski Robert 1972 M40 Francuski Kolarz Pidone
1144 Jeneralski Maciej 1970 M40 VSTeam
1147 Kowalski Jacek 1977 M40
1148 Rupiński Tomasz 1973 M40
1149 Rataj Maciej 1975 M40
1153 Woźniak Aureliusz 1973 M40 AMS Triathlon
1159 Bejgier Edmund 1968 M40 Biegaj z Dębami Osielsko
1160 Obrębski Grzegorz 1977 M40 BiegaSie
1171 Piechowiak Jacek 1973 M40
1172 Gackowski Krzysztof 1973 M40 IRON and ONE TEAM
1175 Kujawa Piotr 1970 M40
1177 Skopowski Krzysztof 1976 M40 Salus - THOR
1181 Brymora Andrzej 1975 M40
1182 Makowski Sławomir 1969 M40
1188 Ciepłowski Robert 1977 M40
1194 Więcaszek Maciej 1972 M40 Pro-Pain The Truth Hurts
1196 Baran Artur 1977 M40
1199 Mckenzie Soren 1976 M40 BORN FREE
1206 Mikołajczak Sławomir 1972 M40 8 Liceum Ogólnokształcące
1212 Grott Bartłomiej 1977 M40 Szybki Inaczej
1214 Studzinski Robert 1975 M40 swinie w kosmosie
1218 Maciejczak Marcin 1977 M40 3Gravity
1221 Durałek Andrzej 1976 M40 Pruszcz
1224 Koziński Tomasz 1973 M40 Bydgoskie Żółwie
1231 Subkowski Artur 1976 M40
1235 Białowąs Dariusz 1973 M40
1240 Szulc Andrzej 1972 M40 Eltra w biegu
1253 Rybak Remigiusz 1977 M40 keeeper/Bike U Up
1258 Lemież Andrzej 1977 M40 KEEEPER
1260 Kujawa Adam 1976 M40 keeeper
1266 Rymaszewski Roman 1972 M40 keeeper
1268 Kasperowicz Jacek 1977 M40 JW 1515 Bydgoszcz
1270 Lingo Piotr 1972 M40 Dęby Osielsko
1272 Krzyżyński Oskar 1974 M40 keeeper
1274 Czerwiakowski Sebastian 1974 M40
1278 Buczkowski Wojciech 1969 M40 RUN PASJA BYDGOSZCZ
1281 Lewandowski Maciej 1975 M40 keeeper
1283 Gołembiewski Marek 1972 M40 Zespół Szkół nr 5 MS Bydgoszcz
1286 Drelich Radosław 1971 M40 Ból To Ściema
1288 Lipski Krzysztof 1974 M40
1291 Urbaniak Daniel 1975 M40 www.mozione.pl
1297 Barczak Wojciech 1971 M40
1300 Derecki Piotr 1971 M40 Teamochal
1310 Kapela Jacek 1975 M40
1313 Muss Aleksander 1973 M40 ACE OF SPADES
1323 Kuś Marcin 1974 M40
1325 Janicki Mariusz 1973 M40 Asics Frontrunner
1330 Giełzak Artur 1972 M40
1341 Zaparucha Mikolaj 1972 M40 ZAPA
1354 Lewandowski Piotr 1972 M40
1359 Biniakowski Janusz 1977 M40
Zawodnicy bez opłaconego startu
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
388 Olechnowicz Tomasz 1969 M40 SM BUDOWLANI
Barczak Rafał 1975 M40 Stachowscy.eu
Chojnacki Krzysztof 1968 M40 RUN Bydgoszcz
Gackowski Michał 1977 M40
Mach Tomasz 1976 M40 Lubelska Grupa Triathlonu
Nowicki Andrzej 1973 M40
Rybarczyk Wojciech 1971 M40