Lista startowa

Bieg 2

  • 19.11.2017|
  • Dystans:
  • 5 km|
  • Rodzaj:
  • Bieg główny

* - [liczba zawodników zapisanych / liczba zawodników opłaconych]

Zawodnicy z opłaconym startem
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
27 Balcerzak Dorota 1969 K40 BBL INOWROCŁAW
36 Stępska Krystyna 1975 K40
68 Witkowska Karolina 1972 K40
73 Maciejewska Joanna 1977 K40 #puszczalscy Maraton Puszczy Bydgoskiej
79 Lorkowska Beata 1975 K40 RUN BYDGOSZCZ
84 Aniukiewicz Monika 1970 K40
85 Muss Karolina 1975 K40
88 Stimma Anna 1976 K40 Lubię sobie pobiegać
89 Jaruszewska Jowita 1976 K40
139 Sikora Joanna 1977 K40 angry birds
140 Wiśniewska Ewa 1968 K40
159 Libera Sabina 1972 K40
165 Bethke Daria 1971 K40 FISHKA.pl
168 Cichońska-Bazak Marzena 1973 K40
175 Suchodolska Agnieszka 1976 K40
183 Wojciechowska Emilia 1975 K40
189 Jankowska Katarzyna 1972 K40
196 Niemczewska Angelika 1977 K40 ANKO sport/LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA
221 Rydelska Kinga 1972 K40
236 Kalinowska Kamila 1972 K40 RUN BYDGOSZCZ
258 Plucińska Aleksandra 1977 K40 PACTUM
268 Fuz Gabriela 1974 K40 Kabel Team Bydgoszcz
272 Poczwardowska Wioletta 1977 K40
273 Derecka Katarzyna 1972 K40 Kabel Team Bydgoszcz
275 Sosnowska Dorota 1977 K40
288 Pers Aleksandra 1976 K40 Grupa Ever
296 Wyrwas Anetta 1977 K40 Grupa Ever
303 Gorgol Renata 1976 K40 RUN Bydgoszcz
304 Nunzek Agnieszka 1974 K40 Żółtokrólewscy
305 Marć Agnieszka 1975 K40
322 Kaczmarek Agnieszka 1971 K40
332 Narożniak Justyna 1971 K40
340 Zamiatowska Kinga 1977 K40 BELLA LINE BDG
357 Pyra-Kuczyńska Marzena 1976 K40
406 Mruk-Horodecka Kornelia 1977 K40
416 Kozłowska Karolina 1976 K40 Przedszkole nr 49 w Bydgoszczy
455 Pawlak Żaneta 1971 K40
469 Sowińska Justyna 1971 K40 Spójnia Białe Błota
471 Chwiałkowska Joanna 1975 K40
475 Barańska Sylwia 1972 K40 PARKRUN BYDGOSZCZ
483 Muras Joanna 1976 K40
485 Zelek Aleksandra 1974 K40
512 Andrzejak Sylwia 1969 K40 Iron MAX Team
522 Tomaszewicz Wioletta 1970 K40
523 Papka Joanna 1973 K40
536 Król Joanna 1975 K40
563 Rybka Aldona 1976 K40 ŻÓŁTOKRÓLEWSCY #B3K
577 Radkiewicz Beata 1976 K40 Lipniki
581 Dydek Dorota 1968 K40 SKB DZIK
584 Żywiecka Magda 1977 K40
590 Dudzińska Aleksandra 1968 K40 RUN BYDGOSZCZ
609 Sereda Ewelina 1977 K40 GRUDZIADZ
618 Koczura Alina 1977 K40
662 Brocha Adriana 1977 K40
742 Pogorzelska Bogusia 1977 K40
1021 Dolata Magdalena 1977 K40
1058 Rutkowska Ania 1970 K40
1087 Dzieża Roma 1971 K40 RUN Bydgoszcz
1098 Mazanowska Ewa 1977 K40 Run-Pasja Bydgoszcz
1107 Szajda Magdalena 1977 K40
1121 Lenser Ewa 1975 K40 Soleccy biegacze
1126 Lange Monika 1976 K40 Gremlinki
1127 Kowalska Małgorzata 1976 K40 Zespół Szkół nr 5 MS Bydgoszcz
1146 Rupińska Justyna 1974 K40
1150 Porazinska Viktoria 1973 K40
1167 Skórcz Małgorzata 1968 K40
1174 Szulc Małgorzata 1977 K40
1178 Radwańska Monika 1974 K40 Macrologic
1205 Polacka Jadwiga 1973 K40 Biegaj z Dębami
1207 Mikołajczak Magdalena 1972 K40
1222 Durałek Anna 1976 K40
1236 Jakubowska Beata 1977 K40 Eltra w biegu
1245 Czyżak Joanna 1975 K40 AMS
1254 Szyczewska Ewa 1972 K40 keeeper
1265 Kowalczyk Violetta 1974 K40 keeeper
1275 Durand Małgorzata 1973 K40 keeeper
1287 Golon Marlena 1975 K40 Run Pasja
1305 Dulińska Dorota 1976 K40 ZS19 team/TriSpace
1307 Pastwa Donata 1971 K40 TRISPACE
1318 Bełka-Siemion Aneta 1977 K40 run LOTTO-Bydgostia
1334 Stępkowska Izabela 1974 K40
1350 Szczepańska-Dolna Edyta 1969 K40
1352 Lewandowska Beata 1973 K40 #Biegacze
1360 Cybul Anna 1974 K40
Zawodnicy bez opłaconego startu
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
472 Skopowska Agnieszka 1977 K40
488 Kamińska Ada 1977 K40
Kwapich Hanna 1971 K40
Nowicka Tatiana 1974 K40
Reksa Sylwia 1975 K40
Sawicka Alicja 1973 K40