Lista startowa

Bieg 2

  • 19.11.2017|
  • Dystans:
  • 5 km|
  • Rodzaj:
  • Bieg główny

* - [liczba zawodników zapisanych / liczba zawodników opłaconych]

Zawodnicy z opłaconym startem
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
10 Piskoń Paweł 1984 M30
23 Szymański Tomasz 1980 M30
24 Guździoł Jarek 1978 M30 Soleccy biegacze
25 Wierzbowski Krzysztof 1979 M30 MOTOINTEGRATOR RUNNING TEAM
28 Brągiel Jakub 1983 M30 Vege Runners
45 Andrzejewski Dariusz 1978 M30 ZS 19 Team
47 Ettinger Paweł 1987 M30
48 Piaseczny Piotr 1984 M30 Kacperkowy Światek Team
52 Gorgol Tomasz 1978 M30 LP500
55 Jarosz Mariusz 1987 M30
62 Małecki Jakub 1979 M30 Bydgoskie Okonie
71 Kamiński Łukasz 1985 M30 Wataha Bydgoszcz
74 Kaminski Grzegorz 1980 M30 TKKF WODNIK WIĘCBORK
77 Damski Łukasz 1982 M30 GardenFlora MTB Team
83 Szychowski Jarosław 1987 M30 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
87 Barański Przemysław 1984 M30 VELO Bydgoszcz
97 Michałek Bartek 1983 M30 RUN BYDGOSZCZ
98 Łobocki Krzysztof 1984 M30 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
101 Cyl Dawid 1980 M30 FordonRunners / Zielony Pelikan
109 Kujawa Kamil 1984 M30
111 Borowicz Ireneusz 1983 M30
112 Szwarc Paweł 1980 M30 RUN BYDGOSZCZ
115 Ignaczak Jarek 1981 M30
116 Stefanowicz Wojtek 1978 M30 RUN BYDGOSZCZ
124 Danielewski Mariusz 1982 M30 Drużyna Szpiku
126 Gżyl Mikołaj 1983 M30 Janusze triathlonu Exodus Team
127 Baczyński Łukasz 1983 M30
132 Kurowski Kamil 1985 M30 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ / 3Gravity
144 Sieracki Krzysztof 1985 M30 Run Bydgoszcz
149 Sieradzki Damian 1981 M30
161 Szcześniak Piotr 1980 M30 DKS SZCZESNIAK
164 Fogt Maciej 1981 M30 CB163
167 Woźniak Adam 1979 M30
171 Duszka Łukasz 1981 M30 TeamRunDuszki
178 Lubiński Robert 1986 M30 CS Group Runners Team
184 Andrzejewski Paweł 1978 M30
188 Ścibak Wojciech 1984 M30 JFTC SU
190 Smoliński Krzysztof 1986 M30
207 Kozicki Marcin 1978 M30 Bydgoskie Żółwie
210 Sosnowski Krzysztof 1979 M30 Zespół Szkół nr 5 MS Bydgoszcz
213 Danielewski Rafał 1980 M30 ROBOTNIK TOPORZYSKO
216 Tomaszek Sebastian 1979 M30 Atos
218 Jaworski Tomasz 1979 M30 Jawory
219 Stanecki Maciej 1983 M30
220 Majchrzak Dawid 1983 M30
230 Rak Aleksander 1985 M30
237 Klinowski Radosław 1985 M30
239 Lewandowski Rafał 1979 M30 B4sport.pl
241 Konkel Bartosz 1986 M30
242 Szulc Rafał 1984 M30 Run Bydgoszcz
244 Buritta Mariusz 1981 M30
246 Chmielewski Jakub 1982 M30
248 Tarczyński Łukasz 1982 M30 #FreakY_FIT
253 Binaszewski Adam 1982 M30
256 Szczęsny Arkadiusz 1978 M30 Dynamo Skarpa
261 Dziekan Wojciech 1979 M30 Kabel Team Bydgoszcz
264 Sosna Mikołaj 1980 M30
270 Barszcz Tomasz 1983 M30 TEAM GARDONIX
278 Krzysiak Michał 1979 M30
285 Grechuta Tomasz 1983 M30
286 Pers Łukasz 1981 M30 Grupa Ever
289 Guryn Wiktor 1983 M30 Zielony Pelikan
290 Łuczak Piotr 1986 M30 Atos
295 Mateuszczyk Dawid 1984 M30 Grupa Ever
298 Biały Szymon 1982 M30
299 Pawłowski Marek 1979 M30 GardenFlora MTB Team
312 Puton Tomasz 1983 M30
324 Rogalski Maciej 1987 M30 OloTeam
329 Jedrkiewicz Grzegorz 1985 M30 osuch Pinokio
331 Szajbe Michał 1983 M30 Czarne Stopy
336 Janicki Robert 1984 M30 RUN Bydgoszcz
338 Senger Michał 1981 M30 Pałuki Running Team
341 Cichański Marcin 1987 M30
343 Danielek Adam 1978 M30 Biegam, żeby się nie spocić!
346 Lach Paweł 1985 M30
351 Dobrowolski Bartłomiej 1979 M30 Sklep Biegacza Running Team
364 Białka Paweł 1981 M30
378 Lada Przemysław 1984 M30 STALE BIEGAM - NOVA TRADING
382 Pytliński Paweł 1979 M30 Bydgoskie Żółwie
383 Paliński Grzegorz 1979 M30
399 Rzeszotarski Daniel 1984 M30
403 Szyszka Radosław 1982 M30
404 Lewandowski Tomasz 1981 M30 RCI BYDGOSZCZ
407 Paliga Maciej 1987 M30
415 Rymer Jakub 1985 M30 Erplast
418 Jarzemski Marcin 1987 M30 Bydgoszcz Triathlon Team
419 Strychalski Tomasz 1983 M30
420 Augustynowicz Roman 1979 M30
425 Sendrowicz Mariusz 1981 M30
426 Maćkowski Maciej 1986 M30 TEAMOCHAL
429 Przewłocki Jakub 1983 M30 Klinika Triathlonu
436 Grochowski Kamil 1981 M30 GROSZKI
438 Sajdak Marcin 1982 M30
439 Chołaściński Piotr 1982 M30
445 Dranicki Łukasz 1982 M30 As box team
457 Laskowski Maciej 1986 M30
493 Szyszka Mariusz 1978 M30 1 Brygada Logistyczna / Spójnia Białe Błota
497 Lewandowski Mirosław 1982 M30
499 Kośmieja Marcin 1985 M30 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
505 Kępa Paweł 1986 M30
508 Kaczmarek Sebastian 1983 M30
509 Brzuchalski Mateusz 1987 M30
515 Sobczyk Lukasz 1982 M30
517 Kuc Łukasz 1985 M30
519 Kobus Arkadiusz 1980 M30
527 Deptuła Grzegorz 1979 M30 VII Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy
528 Skonieczny Paweł 1978 M30 WOMP BYDGOSZCZ
533 Więckowski Dariusz 1980 M30 AMS Triathlon
535 Betyn Łukasz 1980 M30
539 Łyszczarz Błażej 1979 M30
541 Szałkowski Tomasz 1982 M30 Night Runners
548 Witosławski Tomasz 1984 M30 Dynamo Skarpa
549 Rybak Maciej 1983 M30 Mobb Deep
551 Nawrocki Sławomir 1982 M30 Victoria Koronowo
554 Wawrzyniak Dawid 1987 M30 RUN BYDGOSZCZ
565 Kubanek Lukasz 1983 M30 TEAMOCHAL
569 Sudoł Jacek 1978 M30 PARKRUN BYDGOSZCZ
570 Malicki Łukasz 1984 M30 Klinika Triathlonu Bydgoszcz
572 Węgielewski Szymon 1986 M30
574 Ruiz Luis 1979 M30
575 Barańczuk Adam 1980 M30
578 Pawęta Marcin 1983 M30
580 Rydlewski Andrzej 1979 M30 RUN BYDGOSZCZ
583 Syrocki Michał 1986 M30
587 Szulwic Mateusz 1986 M30
605 Filipiak Jakub 1983 M30 HanWoj
606 Grochowski Przemysław 1986 M30
611 Warda Wojciech 1987 M30
615 Pawlak Jakub 1986 M30 JFTC SU
620 Nowakowski Tomasz 1983 M30
627 Voytek Rutkowski 1980 M30
629 Przybylski Adam 1987 M30
636 Haize Tomek 1978 M30 ARRK
637 Hendrzak Sylwester 1985 M30 Pluszowe nornice
643 Pelc Marcin 1984 M30 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
646 Sznajder Seweryn 1978 M30 RUN BYDGOSZCZ
652 Morawski Maciej 1984 M30
658 Brzeziński Michał 1983 M30 RUN BYDGOSZCZ
1002 Nagorzyski Arkadiusz 1983 M30 Biegam Wspieram Motywuję
1007 Kulbaka Dawid 1985 M30
1011 Łopuszyński Krzysztof 1983 M30 Kujavia3Team
1017 Mielcarski Michał 1981 M30 MIELCAR TEAM
1027 Brywczyński Krystian 1979 M30 RODOS Team
1028 Mucha Marcin 1978 M30 Batrunners
1031 Florek Paweł 1986 M30 runaddicts
1034 Zieliński Radosław 1986 M30
1038 Kisiel Krystian 1987 M30 #KISIELKI
1041 Zgórski Maciej 1978 M30 Wkurw_team
1053 Mrotek Michał 1979 M30 QUAPRO Team
1055 Warczak Kuba 1983 M30 TEAMOCHAL
1064 Busse Piotr 1981 M30
1069 Łukomski Piotr 1978 M30 Szwederowo
1072 Kukliński Rafał 1978 M30
1074 Szewczykowski Grzegorz 1981 M30 Bydgoskie Żółwie
1075 Balcerek Mateusz 1986 M30 Szef kuchni
1076 Bilicki Wojciech 1980 M30
1086 Wieczorek Łukasz 1987 M30 Run4Fun www.bytpak.pl
1090 Skarwecki Remigiusz 1984 M30 Łabiszyn Runners
1094 Sobczak Marcin 1983 M30 Czarne Stopy
1095 Hoppe Daniel 1981 M30
1096 Boenigk Tomasz 1987 M30 Technika Zwycięstwa Team
1097 Łoboda Karol 1984 M30 Zespół Szkół nr 5 MS Bydgoszcz
1100 Okoński Jarosław 1986 M30
1101 Sienkiewicz Artur 1980 M30 BYDGOSKASZOSA.PL
1102 Wilk Łukasz 1983 M30 #runaddicts
1104 Koziński Marek 1978 M30 RUN BYDGOSZCZ
1105 Kuzioła Marcin 1979 M30 Oculus Bydgoszcz
1109 Wojtecki Łukasz 1983 M30 Soleccy biegacze
1112 Feliniak Daniel 1983 M30
1128 Hoc Marek 1978 M30 Lege artis
1129 Dahms Adam 1978 M30 MEDI TEAM
1131 Stępniewski Marcin 1981 M30 Biegnę po kebaba
1132 Dering Tomasz 1981 M30 bydgoskie żółwie
1135 Durczak Jerzy 1980 M30 Bydgoskie Okonie
1137 Bilski Marcin 1979 M30
1138 Bedra Robert 1980 M30 Czarne Stopy
1139 Szlinger Jakub 1986 M30 TEAMOCHAL
1140 Draus Tomasz 1981 M30
1142 Bernacki Dominik 1980 M30
1152 Kułakowski Krzysztof 1985 M30 Czarne Stopy
1154 Łaz Kamil 1983 M30 adrianbednarek.pl
1156 Priewe Paweł 1983 M30 Dynamo Skarpa
1157 Dębski Adrian 1986 M30
1163 Spryszyński Wojciech 1980 M30 AŚ Bydgoszcz
1165 Skrzyniarz Hubert 1984 M30 Ciągła Walka z BMI
1168 Bednarczyk Adrian 1982 M30 1 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA
1169 Maciąga Jakub 1986 M30
1179 Piotrowski Dariusz 1979 M30 Kujavia3team/GardenFlora MTB Team
1183 Glugla Mariusz 1978 M30 The Runners Świecie
1184 Należyty Piotr 1986 M30 Klinika Triathlonu
1187 Widźgowski Przemysław 1978 M30 TEAM GARDONIX
1193 Konwiński Michał 1985 M30
1202 Woźny Michał 1982 M30 D1BLog
1203 Rybak Łukasz 1983 M30
1204 Babski Mariusz 1982 M30 Kujavia3team
1215 Krupa Piotr 1981 M30
1227 Kolmajer Rafał 1981 M30 #runaddicts
1229 Trzaskowski Tomasz 1980 M30
1232 Owczarski Krzysztof 1983 M30
1233 Leocha Piotr 1979 M30
1242 Badziński Bogdan 1979 M30
1243 Szulist Kazimierz 1980 M30 CTS
1246 Pikulik Jarosław 1987 M30 ANKO sport/LZS Jedność Łobżenica
1250 Rusiecki Mikołaj 1987 M30
1256 Lenczowski Jakub 1978 M30 keeeper
1269 Chudański Hubert 1985 M30 SP PSP Bydgoszcz
1273 Sobczyński Michał 1986 M30 keeeper
1276 Raszewski Jan 1984 M30
1290 Kończal Robert 1983 M30
1292 Kwiatkowski Marcin 1987 M30 FordonRunners
1296 Hejna Kamil 1983 M30 Ocochodziwbiegu
1302 Kwiatkowski Piotr 1985 M30
1308 Poliwodziński Michał 1979 M30 KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
1312 Perlinski Damian 1985 M30 może i powoli ale za to byle jak
1315 Janyska Krzysztof 1983 M30
1316 Zaskurski Tomasz 1978 M30 Bydgoskie Żółwie
1319 Kalinowski Dawid 1985 M30 Lekko Spoceni
1320 Hoffmann Michał 1978 M30
1324 Wiśniewski Piotr 1982 M30
1326 Góra Krystian 1983 M30 XYZ
1327 Kanik Tomasz 1982 M30
1331 Gwizdal Michał 1987 M30 Technika Zwyciestwa Team
1338 Olejnik Krzysztof 1985 M30
1339 Koniaiev Volodymyr 1985 M30 Run Bydgoszcz
1340 Szatten Dawid 1983 M30
1342 Krajnik Wojciech 1980 M30 Cypiski Team
1343 Siwiński Maciej 1980 M30 CB163
1344 Pastwa Filip 1983 M30 LUX-HAUS
1347 Kujda Arkadiusz 1979 M30 1 BRYGADA LOGISTYCZNA
1349 Binienda Mateusz 1978 M30 BIMAT
1355 Pichłacz Grzegorz 1978 M30 GregorGMZ TEAM
1357 Lutowski Wojciech 1985 M30 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
1358 Grzymski Mariusz 1979 M30 GregorGMZ TEAM
1363 Lewandowski Sebastian 1985 M30
Zawodnicy bez opłaconego startu
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1365 Bukowiński Michał 1978 M30
Babicz Radosław 1984 M30
Darnowski Bartosz 1982 M30
Gacki Robert 1984 M30 STR Poznań / CITY TRAIL Team
Górecki Marcin 1982 M30
Górny Maciej 1979 M30 Packman Team
Kamiński Bartłomiej 1978 M30
Mocny Piotr 1987 M30 Dynamo Skarpa
Stachowski Michał 1982 M30 Koniec Składu
Woźniak Radek 1983 M30 Bozita Polska
Zieliński Karol 1985 M30 Support Runners