Lista startowa

Bieg 2

  • 19.11.2017|
  • Dystans:
  • 5 km|
  • Rodzaj:
  • Bieg główny

* - [liczba zawodników zapisanych / liczba zawodników opłaconych]

Zawodnicy z opłaconym startem
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
8 Kolasińska Edyta 1978 K30 Gremlinki
11 Brzezińska Aleksandra 1991 K20 Brzeziński Run Club
13 Maik Daria 1997 K20 KotłowskiMaikParanadystansie Team
17 Czarnecka-Pijarowska Dominika 1980 K30
27 Balcerzak Dorota 1969 K40 BBL INOWROCŁAW
31 Chmiel Justyna 1980 K30 Pani Doula
32 Brągiel Anna 1985 K30 Vege Runners
33 Luzak Magdalena 1991 K20
35 Sieradzka Paulina 1983 K30
36 Stępska Krystyna 1975 K40
38 Pobiedzińska Marta 1993 K20 Polonia Bydgoszcz SLA/ Kobiety Biegają
40 Rassalska-Kausa Jola 1978 K30 Yogi Biega
41 Palacz Wioletta 1978 K30 LadyQueen
42 Gierjatowicz Maria 1978 K30
43 Biernat Magdalena 1981 K30 BBL INOWROCŁAW
49 Musiał Elwira 1979 K30 Bydgoszcz Triathlon Team
51 Kowalska Angelika 1981 K30 TriSpace
54 Jarosz Agata 1987 K30
56 Andrzejewska Agnieszka 1981 K30 ZS 19 Team
60 Bajan Justyna 1983 K30
61 Kruczkowska Magdalena 1980 K30 Brzeziński Run Club
63 Lorkowska Maria 1989 K20 Run Bydgoszcz
65 Paprocka Małgorzata 1967 K50
67 Biegała Renata 1962 K50
68 Witkowska Karolina 1972 K40
69 Kubowicz - Kamińska Hanna 1986 K30 Wataha Bydgoszcz
72 Wójcik Anna 1981 K30
73 Maciejewska Joanna 1977 K40 #puszczalscy Maraton Puszczy Bydgoskiej
79 Lorkowska Beata 1975 K40 RUN BYDGOSZCZ
81 Paszek Maria 1982 K30 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
82 Andrzejewska Sylwia 1988 K20
84 Aniukiewicz Monika 1970 K40
85 Muss Karolina 1975 K40
86 Suszek Katarzyna 1984 K30
88 Stimma Anna 1976 K40 Lubię sobie pobiegać
89 Jaruszewska Jowita 1976 K40
93 Gadomska Maria 1952 K60 RUN BYDGOSZCZ
94 Tomaszewicz Kamila 1990 K20
96 Pestka Anna 1983 K30
103 Walczak Joanna 1979 K30 Biegające Ciacha
108 Kujawa Iwona 1984 K30 Przedszkole RADOŚĆ
110 Borowicz Anna 1982 K30
118 Wojtysiak Dorota 1981 K30
123 Tarczyńska Marta 1984 K30 CookieTeamRunners
125 Kropińska Monika 1987 K30
130 Witt Małgorzata 1978 K30 BIEGAJĄCE CIACHA
139 Sikora Joanna 1977 K40 angry birds
140 Wiśniewska Ewa 1968 K40
141 Sikora Sylwia 1979 K30 Różowe Misie
142 Knieć Zofia 1981 K30
145 Gurna Jolanta 1965 K50 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
153 Głowska Halina 1957 K60
154 Rutkowska Virginia 1984 K30 Atos/Klinika Triathlonu Bydgoszcz
157 Peresiak Anna 1959 K50 BBL Bydgoszcz
158 Kwiatkowska Marta 1987 K30 Beagle Runners Team
159 Libera Sabina 1972 K40
165 Bethke Daria 1971 K40 FISHKA.pl
168 Cichońska-Bazak Marzena 1973 K40
169 Góźdź Hanna 1949 K60 Jaś biega
172 Duszka Justyna 1981 K30
174 Szenk Marta 1980 K30 Różowe Misie
175 Suchodolska Agnieszka 1976 K40
176 Kochańska Anna 1983 K30
177 Majkowska-Lubińska Judyta 1989 K20 CS Group Runners Team
180 Fujarska Agata 1999 K16
183 Wojciechowska Emilia 1975 K40
186 Burchardt Mirka 1952 K60 RCI Bydgoszcz
189 Jankowska Katarzyna 1972 K40
193 Zupa Martyna 1996 K20 SISU-OWB team
196 Niemczewska Angelika 1977 K40 ANKO sport/LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA
200 Zupa Aleksandra 1993 K20 SISU-OWB Team
206 Kozicka Małgorzata 1978 K30 Bydgoskie Żółwie
208 Wawrzyniak Karolina 1980 K30
209 Płaczkowska Magdalena 1980 K30 SABAT TEAM
211 Bogdanów Karolina 1989 K20
212 Truś Karolina 1983 K30
221 Rydelska Kinga 1972 K40
222 Grobelna Monika 1982 K30
226 Pikulik Natalia 1983 K30 Janusze triathlonu Exodus Team
227 Wiatrowska Katarzyna 1983 K30 SPA Kropka
229 Augustynowicz Katarzyna 1980 K30 R2G
231 Włodarczyk Olga 1996 K20 #BananaTeam
236 Kalinowska Kamila 1972 K40 RUN BYDGOSZCZ
238 Nagorzyska Sylwia 1982 K30 BiegamWspieramMotywuję
240 Konkel Agata 1986 K30
245 Bednarek Marta 1978 K30 Czarne Stopy
247 Leocha Hanna 1980 K30
258 Plucińska Aleksandra 1977 K40 PACTUM
259 Janikowska Awa 1990 K20 Czarne Stopy
265 Tubaja Anita 1978 K30 Kabel Team Bydgoszcz
268 Fuz Gabriela 1974 K40 Kabel Team Bydgoszcz
269 Fuz Emilia 1996 K20 Kabel Team Bydgoszcz
272 Poczwardowska Wioletta 1977 K40
273 Derecka Katarzyna 1972 K40 Kabel Team Bydgoszcz
275 Sosnowska Dorota 1977 K40
277 Baranowska Julia 2000 K16 Kujavia3Team
280 Zaorska-Piłat Magdalena 1984 K30
281 Staszkiewicz Lucyna 1967 K50 STASHKY TEAM
282 Bonalska Magdalena 1980 K30 RUN BYDGOSZCZ
284 Żarczyńska Dorota 1993 K20
288 Pers Aleksandra 1976 K40 Grupa Ever
292 Kotlęga Agata 1993 K20
293 Skwarek Oliwia 1997 K20
296 Wyrwas Anetta 1977 K40 Grupa Ever
297 Stróżyk Grażyna 1990 K20
302 Bednarczyk Joanna 1980 K30 AXA Running Team
303 Gorgol Renata 1976 K40 RUN Bydgoszcz
304 Nunzek Agnieszka 1974 K40 Żółtokrólewscy
305 Marć Agnieszka 1975 K40
308 Orłowska-Zając Joanna 1978 K30 RUN PASJA
309 Iwanek Dominika 1987 K30 RUN BYDGOSZCZ
310 Wijata Agnieszka 1985 K30 agnieszka.antczak@poczta.fm
314 Biskupska Rita 1990 K20
316 Malcherczyk Estera 1993 K20
317 Talar Magdalena 1979 K30 CB163
319 Baczyńska Angelika 1987 K30
321 Jakielska Marta 1995 K20
322 Kaczmarek Agnieszka 1971 K40
323 Monarcha Patrycja 1990 K20
327 Marszelska-Foss Dorota 1981 K30 Lege artis
328 Szalkowska Agnieszka 1987 K30
332 Narożniak Justyna 1971 K40
334 Kroll Agnieszka 1995 K20 RUN BYDGOSZCZ
335 Zaorska Marta 1986 K30
337 Wiśniewska Aleksandra 2000 K16
340 Zamiatowska Kinga 1977 K40 BELLA LINE BDG
344 Krajewska Katarzyna 1987 K30
345 Frank Agnieszka 1980 K30
347 Lach Bogumiła 1986 K30
349 Kisielewska Aleksandra 1986 K30
352 Klonowska Monika 1992 K20 Sklep Biegacza Bydgoszcz
357 Pyra-Kuczyńska Marzena 1976 K40
358 Tomczak Krzysia 1983 K30
360 Kajko Wiktoria 2000 K16
361 Wawrzyniak Sandra 1991 K20 Bydgoszcz na start
363 Kaja Dominika 1991 K20
366 Chyrek Renata 1960 K50
368 Tobolska Małgorzata 1985 K30
369 Jahr Olga 1988 K20 Bydgoszcz Triathlon Team
370 Bilyk Marta 1991 K20 Bydgoszcz Triathlon Team
372 Woźniacka Beata 1965 K50 Azyl.dla.Jeży/Fundacja JeKo
374 Magdziarz Katarzyna 1981 K30 Kancelaria HMM
381 Matuszewska Agnieszka 1982 K30 Bydgoszcz na Start
390 Kornik Agata 1965 K50
397 Brzezińska Monika 1987 K30
402 Głowska Magdalena 1991 K20
406 Mruk-Horodecka Kornelia 1977 K40
411 Zielińska Ewa 1982 K30
412 Płóciennik Jagoda 1986 K30
416 Kozłowska Karolina 1976 K40 Przedszkole nr 49 w Bydgoszczy
422 Lorenc-Kruszyńska Sylwia 1982 K30
423 Kozicka Aleksandra 1991 K20 TEAMOCHAL
428 Rakowska Ewa 1980 K30 RAKOSIA
434 Murawiec Izabela 1979 K30
437 Koczwara Katarzyna 1987 K30 Klinika Triathlonu/Atos Team
444 Radtke Aleksandra 2000 K16 LUKS Start Nakło
451 Urbańska Kamila 1981 K30
455 Pawlak Żaneta 1971 K40
456 Kopacz Hanka 1979 K30 biegam brum brum
458 Laskowska Marta 1988 K20
463 Jasińska Marta 1993 K20 OWOCBIEGA
468 Spadzińska Maria 1960 K50
469 Sowińska Justyna 1971 K40 Spójnia Białe Błota
470 Klawitter Agnieszka 1979 K30
471 Chwiałkowska Joanna 1975 K40
475 Barańska Sylwia 1972 K40 PARKRUN BYDGOSZCZ
478 Wnęk Natalia 1993 K20 Special Space Team
482 Łoś Katarzyna 1960 K50
483 Muras Joanna 1976 K40
485 Zelek Aleksandra 1974 K40
495 Wilkosz Elżbieta 1980 K30
496 Florek Milena 1986 K30 runaddicts
501 Jarzemska Alicja 1987 K30 Bydgoszcz Triathlon Team
504 Szkuta Sławka 1986 K30
506 Klamrowska Justyna 1984 K30 Bydgoszcz
507 Ulanowska Laura 2001 K16
511 Jankowska Monika 1979 K30
512 Andrzejak Sylwia 1969 K40 Iron MAX Team
513 Dulcet Maria 2001 K16
514 Sobczyk Joanna 1980 K30 Zodiak gym
518 Kuc Marzena 1982 K30
521 Krasińska Kobus Agata 1981 K30
522 Tomaszewicz Wioletta 1970 K40
523 Papka Joanna 1973 K40
524 Warda Marta 1987 K30
532 Mrówczyńska Dominika 1997 K20
536 Król Joanna 1975 K40
537 Malcher Marta 1986 K30
542 Kanarkowska Zofia 2001 K16 I LO Żnin
552 Nowakowska Anna 1991 K20 Alpimade Team
555 Kubiak Małgorzata 1962 K50 Inowrocław Biega
556 Nowak Joanna 1987 K30
558 Żuchowska Joanna 1998 K16 EKO-OPAŁ PŁONNE
560 Kowalczyk Zuzanna 1997 K20
563 Rybka Aldona 1976 K40 ŻÓŁTOKRÓLEWSCY #B3K
571 Barańczuk Agata 1981 K30
577 Radkiewicz Beata 1976 K40 Lipniki
581 Dydek Dorota 1968 K40 SKB DZIK
582 Kurbiel-Syrocka Aleksandra 1989 K20
584 Żywiecka Magda 1977 K40
588 Głuszkowska Gosia 1986 K30
589 Buzała Patrycja 1993 K20
590 Dudzińska Aleksandra 1968 K40 RUN BYDGOSZCZ
591 Markowska Izabela 1978 K30
592 Ignacak Gabriela 1985 K30
595 Sidor Agnieszka 1983 K30
596 Kardach Magdalena 1980 K30 WATAHA - łączy nas bieganie
597 Grabowska Ilona 1980 K30 WATAHA - Łączy nas bieganie
598 Dudek Joanna 1978 K30 Fordonrunners
600 Szala Monika 1985 K30 ICH DWOJE
603 Tatulińska Aleksandra 1978 K30 O co tu biega?
609 Sereda Ewelina 1977 K40 GRUDZIADZ
610 Krajewska Emilia 1990 K20
612 Wantowska Aleksandra 1996 K20 KotłowskiMaikParanadystansie Team
616 Mikielska Danuta 1959 K50
618 Koczura Alina 1977 K40
619 Tomkowicz Wiktoria 2000 K16 ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MS BYDGOSZCZ
623 Jaworska Aleksandra 1992 K20 6. KILOMETR
630 Przybylska Natalia 1989 K20
635 Kedzierski Emma 1979 K30
639 Sudoł Karolina 1978 K30
644 Woźniak Anna 1979 K30 Run-Pasja
649 Grzędzicka Marta 1987 K30
653 Bukowińska Grażyna 1960 K50
655 Włodarczak Barbara 1963 K50
662 Brocha Adriana 1977 K40
742 Pogorzelska Bogusia 1977 K40
1003 Pilakowska Angelika 1981 K30 Eltra w biegu
1005 Jeziorska Monika 1985 K30
1006 Gołatta Magdalena 1980 K30 Gremlinki
1008 Rymarkiewicz Małgorzata 1983 K30 Klinika Triathlonu Bydgoszcz
1009 Janic Joanna 1978 K30
1010 Sobolewska Aleksandra 1994 K20 ReebokRunCrew Bydgoszcz
1013 Gandziarowska Anna 1990 K20
1015 Małkowska Katarzyna 1992 K20
1018 Kolanowska Grażyna 1962 K50
1021 Dolata Magdalena 1977 K40
1026 Brywczyńska Justyna 1978 K30 #slimakibarcin / RODOS Team
1029 Stejka Anna 1983 K30
1036 Grabska-Zielińska Sylwia 1991 K20
1040 Salamon Marta 1987 K30 Wkurw_team
1044 Remus Sandra 1995 K20
1046 Wyrąbkiewicz Hanna 1986 K30
1048 Horyd Justyna 1978 K30 Sport Factory
1049 Ulan Natalia 1989 K20 1 Brygada Logistyczna
1050 Mrotek Katarzyna 1981 K30 On The Move
1056 Sierminska-Warczak Celina 1985 K30 TEAMOCHAL
1057 Przybylska Grażyna 1964 K50 SLPB, Bydgoszcz na start
1058 Rutkowska Ania 1970 K40
1061 Pasieka Magda 1981 K30 Mam tę moc
1066 Żurawska Roksana 1978 K30
1079 Rogalska Marcelina 1991 K20
1081 Mikołajczak Aleksandra 1978 K30 Soleccy Biegacze
1082 Piórkowska Agnieszka 1978 K30 Soleccy Biegacze
1083 Miłkowska Monika 1978 K30 RUN Bydgoszcz
1087 Dzieża Roma 1971 K40 RUN Bydgoszcz
1091 Szweda Mirosława 1986 K30 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
1093 Grzesiak-Knut Lucyna 1982 K30 GREMLINKI
1098 Mazanowska Ewa 1977 K40 Run-Pasja Bydgoszcz
1107 Szajda Magdalena 1977 K40
1113 Matusiak Ewelina 1990 K20 Soleccy Biegacze
1115 Popowska Barbara 1955 K60 RUN BYDGOSZCZ
1116 Żychowska Zuzanna 1986 K30
1119 Niemczyk Ula 1980 K30 Totalnie Biegnięci
1121 Lenser Ewa 1975 K40 Soleccy biegacze
1124 Dering Hania 1981 K30 Bydgoskie Żółwie
1126 Lange Monika 1976 K40 Gremlinki
1127 Kowalska Małgorzata 1976 K40 Zespół Szkół nr 5 MS Bydgoszcz
1141 Belińska Patrycja 1989 K20 RUN BYDGOSZCZ
1146 Rupińska Justyna 1974 K40
1150 Porazinska Viktoria 1973 K40
1151 Leszczynska Joanna 1985 K30
1155 Sobczak Anna 1984 K30 Czarne Stopy
1161 Loose Anna 1989 K20 RUN Bydgoszcz
1162 Kulczyńska Joanna 1964 K50
1164 Banaszak Ewa 1984 K30 RUN BYDGOSZCZ
1167 Skórcz Małgorzata 1968 K40
1170 Sobczyńska Katarzyna 1985 K30
1174 Szulc Małgorzata 1977 K40
1178 Radwańska Monika 1974 K40 Macrologic
1185 Biłyk Marta 1983 K30
1186 Ciszewska Emilia 1986 K30
1190 Markowska-Baumgart Aneta 1960 K50 Biegaj z Dębami
1195 Szuwała Karolina 1984 K30
1198 Płóciennik Karolina 1986 K30 BORN FREE
1200 Perlik Ewa 1956 K60 TadMax
1201 Pancek Hanna 1957 K60 TadMax
1205 Polacka Jadwiga 1973 K40 Biegaj z Dębami
1207 Mikołajczak Magdalena 1972 K40
1210 Dańczuk Agnieszka 1967 K50
1213 Smaruj-Sadowska Janina 1951 K60
1219 Jaworska Monika 1980 K30 Jawory
1220 Korzeniowska Beata 1978 K30
1222 Durałek Anna 1976 K40
1226 Motoczyńska Aleksandra 1959 K50 GOSiR Osielsko
1228 Biczkowska Magdalena 1981 K30 RUN BYDGOSZCZ
1230 Subkowska Klaudia 1981 K30
1234 Stępniewska Katarzyna 1984 K30
1236 Jakubowska Beata 1977 K40 Eltra w biegu
1237 Trzeciak Kasia 1993 K20
1239 Brzykcy Karolina 1986 K30
1245 Czyżak Joanna 1975 K40 AMS
1247 Skwarek Bogumiła 1967 K50
1248 Wasilewska Agata 1981 K30 AMS
1254 Szyczewska Ewa 1972 K40 keeeper
1255 Jeleń Agnieszka 1984 K30 keeeper
1261 Wojtasik Ania 1987 K30 KEEEPER
1262 Grzegorzewska Patrycja 1993 K20 KEEEPER
1264 Krenska Jagoda 1990 K20 keeeper
1265 Kowalczyk Violetta 1974 K40 keeeper
1275 Durand Małgorzata 1973 K40 keeeper
1277 Nowakowska Sylwia 1978 K30 brak
1279 Nalewalska Justyna 1989 K20 Serce Tybetu, Wkurw_team
1280 Burdzińska Anna 1992 K20
1282 Woźniakowska Agata 1984 K30 adrianbednarek.pl
1284 Piekarska Sandra 1999 K16 Restauracja KING FU Bydgoszcz
1287 Golon Marlena 1975 K40 Run Pasja
1295 Błażejak Krzysia 1978 K30 adrianbednarek.pl/RUN BYDGOSZCZ
1299 Przybyła Agnieszka 1980 K30
1301 Pilakowska Jowita 1999 K16 Eltra w biegu
1303 Kwiatkowska Maja 1993 K20
1304 Szyper Magdalena 1985 K30
1305 Dulińska Dorota 1976 K40 ZS19 team/TriSpace
1306 Franciszkiewicz Monika 1991 K20 Rodos Team
1307 Pastwa Donata 1971 K40 TRISPACE
1314 Bączek Paulina 1999 K16
1318 Bełka-Siemion Aneta 1977 K40 run LOTTO-Bydgostia
1321 Starostecka Joanna 1985 K30
1322 Hoffmann Monika 1978 K30
1329 Stejuk Aleksandra 1978 K30 AMS
1332 Pilakowska Laura 2000 K16 Eltra w biegu
1333 Szczepanek-Kozińska Justyna 1981 K30 Bydgoskie Żółwie
1334 Stępkowska Izabela 1974 K40
1335 Rommel Aleksandra 1986 K30
1345 Melwińska Paulina 1981 K30 Run Bydgoszcz
1348 Kujda Dorota 1980 K30 Osielsko
1350 Szczepańska-Dolna Edyta 1969 K40
1351 Stokłosa Natalia 1985 K30
1352 Lewandowska Beata 1973 K40 #Biegacze
1353 Sygulska Justyna 1983 K30
1360 Cybul Anna 1974 K40
Zawodnicy bez opłaconego startu
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
386 Kugacz Aneta 1978 K30 RUN Bydgoszcz
442 Grzybowska Alicja 1987 K30 Byle Do Mety
459 Biernacka Anna 1979 K30
472 Skopowska Agnieszka 1977 K40
488 Kamińska Ada 1977 K40
Bartoszyńska Milena 1992 K20
Belzyt Ewelina 1983 K30
Ciepłuch Zofia 1980 K30
Cieślik Iwona 1985 K30
Czajkowska Karolina 1993 K20 Biegaj z Dębami
Dróżdż Małgorzata 1988 K20 malgorzata.patrycja.d@wp.pl
Gęsicka Marta 1986 K30
Klimczak Justyna 1982 K30 BBKTS
Kondratowicz Agnieszka 1982 K30 Koniec składu
Kruk Anna 1981 K30
Kufta Ewelina 1984 K30
Kwapich Hanna 1971 K40
Marciniak Justyna 1980 K30
Matowska Monika 1987 K30
Nowicka Tatiana 1974 K40
Reksa Sylwia 1975 K40
Sapalska Michalina 1990 K20 Biegające Śliwice
Sawicka Alicja 1973 K40
Stefanowska Sara 1994 K20
Ulatowska Aleksandra 1993 K20
Wiśniewska Karina 1999 K16
Zagajewska Marcelina 2000 K16
Żarlińska Olga 1992 K20 Scratch my back