Lista startowa

Bieg 2

  • 19.11.2017|
  • Dystans:
  • 5 km|
  • Rodzaj:
  • Bieg główny

* - [liczba zawodników zapisanych / liczba zawodników opłaconych]

Zawodnicy z opłaconym startem
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Kotłowski Bartosz 1992 M20 LKS Ostromecko
3 Biskup Marcin 1999 M16 City Trail Team
9 Witkowski Mateusz 1993 M20 TriPower
10 Piskoń Paweł 1984 M30
14 Wojciechowski Klaudiusz 2000 M16 Zawisza Bydgoszcz
15 Sikora Antoni 1949 M60 Sokół Gąsawa
16 Ślęzak Rafał 1977 M40
20 Poczewski Piotr 1972 M40 ANKO sport
21 Stępski Marek 1973 M40
22 Poczewski Jan 1999 M16 ANKO sport
23 Szymański Tomasz 1980 M30
24 Guździoł Jarek 1978 M30 Soleccy biegacze
25 Wierzbowski Krzysztof 1979 M30 MOTOINTEGRATOR RUNNING TEAM
26 Pietraszak Tomasz 1971 M40 RUN BYDGOSZCZ
28 Brągiel Jakub 1983 M30 Vege Runners
29 Stępski Sławek 1999 M16
30 Byrtek Grzegorz 1975 M40 CAŁY CZAS DO PRZODU
34 Szczerba Maciej 1972 M40 Ejkumejkum
37 Koniec Piotr 1977 M40 KUJAVIA3TEAM
39 Pobiedziński Robert 1993 M20 Polonia Bydgoszcz SLA
44 Byrtek Marcin 1977 M40
45 Andrzejewski Dariusz 1978 M30 ZS 19 Team
46 Jenczewski Szymon 1991 M20 Albatrosy
47 Ettinger Paweł 1987 M30
48 Piaseczny Piotr 1984 M30 Kacperkowy Światek Team
50 Krzyżański Przemysław 1976 M40 BydgoszczTriathlonTeamJunior
52 Gorgol Tomasz 1978 M30 LP500
55 Jarosz Mariusz 1987 M30
57 Gordon Roman 1956 M60 RUN BYDGOSZCZ
58 Ostromęcki Waldemar 1974 M40
62 Małecki Jakub 1979 M30 Bydgoskie Okonie
64 Kubowicz Piotr 1967 M50 Qbowicz Rodzinna Mafia Biegowa
66 Bednarek Adrian 1990 M20 adrianbednarek.pl
70 Śliwiński Andrzej 1967 M50
71 Kamiński Łukasz 1985 M30 Wkurw_Team
74 Kaminski Grzegorz 1980 M30 TKKF WODNIK WIĘCBORK
75 Kwiatkowski Damian 1992 M20 RUN BYDGOSZCZ
76 Krawisz Maciej 1976 M40 LP500
77 Damski Łukasz 1982 M30 GardenFlora MTB Team
80 Rutkowski Szymon 1998 M16 GardenFlora MTB Team
83 Szychowski Jarosław 1987 M30 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
87 Barański Przemysław 1984 M30 VELO Bydgoszcz
90 Kurland Sebastian 1977 M40 Biegam bo lubię...
92 Werner Michał 1990 M20 Łabiszyn Runners / GardenFlora MTB Team
95 Sapa Oskar 1995 M20 Bydgoskie Żółwie
97 Michałek Bartek 1983 M30 RUN BYDGOSZCZ
98 Łobocki Krzysztof 1984 M30 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
99 Szmelter Michał 1972 M40
100 Klawitter Robert 1975 M40
101 Cyl Dawid 1980 M30 FordonRunners / Zielony Pelikan
102 Walczak Tomasz 1977 M40 Biegające Ciacha
105 Wawrzyniak Andrzej 1960 M50 22. ODN
107 Mikielski Daniel 1990 M20 Team Kopeć
109 Kujawa Kamil 1984 M30
111 Borowicz Ireneusz 1983 M30
112 Szwarc Paweł 1980 M30 RUN BYDGOSZCZ
113 Packi Łukasz 1989 M20 WIELUŃ BIEGA
114 Drygas Ryszard 1965 M50
115 Ignaczak Jarek 1981 M30
116 Stefanowicz Wojtek 1978 M30 RUN BYDGOSZCZ
117 Stankiewicz Dariusz 1967 M50 Ból to ściema
119 Umiejski Sebastian 1989 M20
120 Raunest Adam 1962 M50
121 Radtka Tomasz 1974 M40 ANKO sport/LZS Jedność Łobżenica
122 Ogrodowicz Marcin 1975 M40 M.l.
124 Danielewski Mariusz 1982 M30 Drużyna Szpiku
126 Gżyl Mikołaj 1983 M30 Janusze triathlonu Exodus Team
127 Baczyński Łukasz 1983 M30
128 Prosek Krzysztof 1971 M40 WSPR Bydgoszcz
131 Gralak Damian 1992 M20
132 Kurowski Kamil 1985 M30 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ / 3Gravity
133 Gwiazdowski Krzysztof 1977 M40
134 Siuda Marek 1973 M40 Klinika Triathlonu
135 Krasiński Piotr 1975 M40
136 Jarzyński Maciej 1990 M20 Bydgoski Dzik Biegowy
137 Jeske Michał 1997 M20 RUN BYDGOSZCZ
138 Rumocki Józek 1959 M50 SPORT I REKREACJA DELFIN
143 Kunde Tomasz 1990 M20 BYDGOSZCZ TRIATHLON
144 Sieracki Krzysztof 1985 M30 Run Bydgoszcz
146 Borkowski Tomasz 1970 M40 Kujavia3Team
147 Topczewski Gracjan 1976 M40 TriSpace/Bydgoszcz Triathlon Team
148 Lewicki Maciej 1975 M40 Bydgoszcz na start!
149 Sieradzki Damian 1981 M30
150 Pawlak Franciszek 1991 M20
151 Tomczak Sylwester 1988 M20 Klinika Triathlonu
152 Jeske Marek 1971 M40 RUN BYDGOSZCZ
156 Wiśniewski Włodzimierz 1961 M50 SPC
160 Kuchczyński Adam 1967 M50 Ból To Ściema
161 Szcześniak Piotr 1980 M30 DKS SZCZESNIAK
162 Porczek Bartłomiej 1989 M20 WSPR Bydgoszcz
163 Święcicki Wojciech 1977 M40 FISHKA.pl
164 Fogt Maciej 1981 M30 CB163
166 Czyściecki Adrian 1989 M20 Bydgoskie Okonie
167 Woźniak Adam 1979 M30
170 Dzierkacz Paweł 1975 M40 Baegle Runners Team
171 Duszka Łukasz 1981 M30 TeamRunDuszki
173 Bazak Cezary 1966 M50 Centrum Doktryn i Szkolenia Sił Zbrojnych
178 Lubiński Robert 1986 M30 CS Group Runners Team
179 Buritta Robert 1996 M20
181 Chmielewski Marcin 1976 M40
182 Wojciechowski Jarosław 1973 M40
184 Andrzejewski Paweł 1978 M30
185 Chmara Rafał 1976 M40 AMBAR
187 Haracewiat Cezary 1961 M50 Chupacabras
188 Ścibak Wojciech 1984 M30 JFTC SU
190 Smoliński Krzysztof 1986 M30
192 Jankowski Karol 2001 M16 UKS Czapla Białe Błota
194 Ślaziński Daniel 1977 M40
195 Olszyński Sebastian 1977 M40 Spartanie Dzieciom
197 Szafkowski Arkadiusz 1974 M40 Soleccy Biegacze
198 Kitkowski Maciej 1971 M40
199 Zupa Wojciech 1962 M50 SISU-OWB team
201 Rzekanowski Paweł 1991 M20 RUN BYDGOSZCZ
202 Gierach Krzysztof 1952 M60 niemcz-run
203 Pawlaczyk Paweł 1989 M20 SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA
204 Radtka Artur 1976 M40 Anko sport/Lzs Jedność Łobżenica
205 Kisiel Tomasz 1976 M40 LP 500
207 Kozicki Marcin 1978 M30 Bydgoskie Żółwie
210 Sosnowski Krzysztof 1979 M30 Zespół Szkół nr 5 MS Bydgoszcz
213 Danielewski Rafał 1980 M30 ROBOTNIK TOPORZYSKO
214 Sapa Kacper 1995 M20 Bydgoskie Żółwie
215 Szczepanaik Cezary 1976 M40
216 Tomaszek Sebastian 1979 M30 Atos
217 Nitka Adam 1969 M40 Bydgoszcz na start
218 Jaworski Tomasz 1979 M30 Jawory
219 Stanecki Maciej 1983 M30
220 Majchrzak Dawid 1983 M30
223 Gruda Mieczysław 1956 M60
224 Filipek Piotr 1974 M40
225 Borowski Radosław 1989 M20 Krajna Sępólno
230 Rak Aleksander 1985 M30
232 Sieński Jacek 1963 M50 RUN Bydgoszcz
234 Piasecki Ryszard 2001 M16 I LO im. Cypriana Kamila Norwida w Bydgoszczy
235 Lipiński Sebastian 1973 M40 Grupa Ever
237 Klinowski Radosław 1985 M30
239 Lewandowski Rafał 1979 M30 B4sport.pl
241 Konkel Bartosz 1986 M30
242 Szulc Rafał 1984 M30 Run Bydgoszcz
244 Buritta Mariusz 1981 M30
246 Chmielewski Jakub 1982 M30
248 Tarczyński Łukasz 1982 M30 #FreakY_FIT
249 Zygmunt Robert 1974 M40
250 Dziamecki Martin 1990 M20
251 Góźdź Tomasz 1977 M40 Jaś biega
253 Binaszewski Adam 1982 M30
254 Dybiżbański Wojciech 1988 M20 Rehasport Clinic / CITY TRAIL Team
255 Biel Marek 1974 M40 1 % DLA DARII BIEL
256 Szczęsny Arkadiusz 1978 M30 Dynamo Skarpa
257 Kalaczyński Miłosz 1997 M20 Polonia Bydgoszcz SLA
260 Tubaja Albert 1975 M40 Kabel Team Bydgoszcz
261 Dziekan Wojciech 1979 M30 Kabel Team Bydgoszcz
262 Monsiorski Adam 1973 M40 Kabel Team Bydgoszcz
263 Nadratowski Maciej 1975 M40 Kabel Team Bydgoszcz
264 Sosna Mikołaj 1980 M30
266 Kwasek Wojciech 1967 M50 Kabel Team Bydgoszcz
267 Fuz Marek 1971 M40 Kabel Team Bydgoszcz
270 Barszcz Tomasz 1983 M30
271 Ciszewski Paweł 1988 M20
276 Węgrzynowski Sławomir 1968 M40 Kabel Team Bydgoszcz
278 Krzysiak Michał 1979 M30
279 Tadrowski Tomasz 1973 M40
283 Ziemiński Maciej 1989 M20 GardenFlora MTB Team
285 Grechuta Tomasz 1983 M30
286 Pers Łukasz 1981 M30 Grupa Ever
287 Półgęsek Rafał 1972 M40 soleccy biegacze
289 Guryn Wiktor 1983 M30 Zielony Pelikan
290 Łuczak Piotr 1986 M30 Atos
291 Twardowski Wojciech 1968 M40 RUN BYDGOSZCZ
294 Stankiewicz Jacek 1993 M20
295 Mateuszczyk Dawid 1984 M30 Grupa Ever
298 Biały Szymon 1982 M30
299 Pawłowski Marek 1979 M30 GardenFlora MTB Team
300 Sadecki Karol 1988 M20 CB 163 Bydgoszcz
301 Budkiewicz Radosław 1988 M20
306 Marć Robert 1971 M40
312 Puton Tomasz 1983 M30
313 Jagodziński Mateusz 1990 M20 Bydgoskie Okonie
315 Szmigielski Rafał 1968 M40
318 Budny Maciej 1974 M40 keeeper
320 Tomacki Mirosław 1958 M50 RUN Bydgoszcz
324 Rogalski Maciej 1987 M30
326 Sikorski Jarek 1977 M40 RUN BYDGOSZCZ
329 Jedrkiewicz Grzegorz 1985 M30 osuch Pinokio
331 Szajbe Michał 1983 M30 Czarne Stopy
336 Janicki Robert 1984 M30 RUN Bydgoszcz
338 Senger Michał 1981 M30 Pałuki Running Team
341 Cichański Marcin 1987 M30
342 Appel Jerzy 1946 M60 GOSIR Osielsko
343 Danielek Adam 1978 M30 Biegam, żeby się nie spocić!
346 Lach Paweł 1985 M30
348 Wdowiak Kamil 1990 M20 Klinika Triathlonu Bydgoszcz
350 Wysocki Jerzy 1963 M50 Czarne Stopy.SM
351 Dobrowolski Bartłomiej 1979 M30 Sklep Biegacza Running Team
353 Wesołowski Krzysztof 1971 M40
354 Raczyński Mikołaj 1992 M20 TEAMOCHAL
355 Lewandowski Jan 1962 M50
356 Szymański Andrzej 1969 M40 ANKO sport
362 Bednarek Waldemar 1972 M40
364 Białka Paweł 1981 M30
365 Szymański Krystian 1999 M16 ANKO sport
367 Chmielewski Tomasz 1965 M50 AGAMED BYDGOSZCZ TRIATHLON
375 Stańczuk Wojciech 1968 M40
376 Mruk Tomasz 1976 M40 Czarne Stopy
378 Lada Przemysław 1984 M30 STALE BIEGAM - NOVA TRADING
380 Klonowski Maciej 1972 M40 niezrzeszony
382 Pytliński Paweł 1979 M30 Bydgoskie Żółwie
383 Paliński Grzegorz 1979 M30
384 Kruczkowski Jakub 1997 M20 Klinika Triathlonu Bydgoszcz/MKS EMDEK Bydgoszcz
385 Złotowski Piotr 1975 M40
389 Arent Jan 1966 M50
391 Angiel Władysław 1937 M60 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
393 Kamper Jarosław 1977 M40 Ból to ściema
395 Wojciechowski Grzegorz 1992 M20 Atos Bydgoszcz
398 Wołoszczak Leszek 1990 M20 6. KILOMETR
399 Rzeszotarski Daniel 1984 M30
401 Robakowski Waldemar 1974 M40 PACTUM
403 Szyszka Radosław 1982 M30
404 Lewandowski Tomasz 1981 M30 RCI BYDGOSZCZ
407 Paliga Maciej 1987 M30
408 Dober Damian 1977 M40 Rekiny Osielsko
409 Gurdak Leszek 1976 M40
413 Światlak Piotr 1992 M20 ATOS / Wings for Life
414 Cholewiński Dariusz 1974 M40 Huragan Miedzyń
415 Rymer Jakub 1985 M30 Erplast
418 Jarzemski Marcin 1987 M30 Bydgoszcz Triathlon Team
419 Strychalski Tomasz 1983 M30
420 Augustynowicz Roman 1979 M30
424 Nagow Michał 1974 M40
425 Sendrowicz Mariusz 1981 M30
426 Maćkowski Maciej 1986 M30 TEAMOCHAL
429 Przewłocki Jakub 1983 M30 Klinika Triathlonu
430 Andrzejewski Ryszard 1948 M60 Wzgórze Wolności
431 Murawiec Krzysztof 1977 M40
432 Wilkosz Tomasz 2001 M16 CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ
433 Przewłocki Sławomir 1958 M50 Klinika Triathlonu
436 Grochowski Kamil 1981 M30 GROSZKI
438 Sajdak Marcin 1982 M30
439 Chołaściński Piotr 1982 M30
440 Kałek Artur 1974 M40 Klinika triathlonu Bydgoszcz
445 Dranicki Łukasz 1982 M30 As box team
446 Schmidt Robert 1974 M40 RUN BYDGOSZCZ
447 Kłopocki Jan 1991 M20 #WpiszCokolwiek
449 Kantorski Zbyszek 1966 M50 Coca-Cola Runners
450 Kwiatkowski Filip 2000 M16
452 Żuchowski Dariusz 1968 M40
454 Michalewski Bartosz 1977 M40 DOCENT FELGA TEAM
457 Laskowski Maciej 1986 M30
464 Musolf Paweł 1992 M20
465 Sieradzki Patryk 1998 M16 CWZS Zawisza Bydgoszcz Stowarzyszenie Lekkoatletyczne
467 Zajac Marcin 1975 M40
479 Łoś Dariusz 1958 M50
480 Bociek Piotr 1974 M40
484 Jakubowski Adam 1994 M20
486 Stankiewicz Błażej 1975 M40 LKS Ostromecko
489 Mondry Waldemar 1965 M50
490 Gerlach Waldemar 1973 M40
493 Szyszka Mariusz 1978 M30 Spójnia Białe Błota/1BLOG
494 Malinowski Waldemar 1972 M40 run LOTTO-Bydgostia
497 Lewandowski Mirosław 1982 M30
498 Chodor Tomasz 1974 M40
499 Kośmieja Marcin 1985 M30 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
500 Krutul Maciej 1964 M50 amator
502 Grego Mateusz 1997 M20 Brak
503 Jakielski Leszek 1970 M40
505 Kępa Paweł 1986 M30
508 Kaczmarek Sebastian 1983 M30
509 Brzuchalski Mateusz 1987 M30
510 Skorecki Aleksander 1990 M20 BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM
515 Sobczyk Lukasz 1982 M30
516 Droż Krzysztof 1964 M50 KD Serwis Bydgoszcz
517 Kuc Łukasz 1985 M30
519 Kobus Arkadiusz 1980 M30
525 Pawłowski Radosław 1990 M20
526 Leśniewski Tomasz 1977 M40
527 Deptuła Grzegorz 1979 M30 VII Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy
528 Skonieczny Paweł 1978 M30 WOMP BYDGOSZCZ
529 Woźniak Bartłomiej 1977 M40
530 Rzeszotarski Rafał 1990 M20
531 Szukalski Piotr 1998 M16
533 Więckowski Dariusz 1980 M30 AMS Triathlon
534 Wawrzyniak Piotr 1966 M50
535 Betyn Łukasz 1980 M30
538 Skórczewski Jarek 1966 M50 Bydgoszcz na Start
539 Łyszczarz Błażej 1979 M30
540 Zająkała Adam 1976 M40 adix
541 Szałkowski Tomasz 1982 M30 Night Runners
543 Kanarkowski Tomasz 1968 M40
544 Lodwik Mateusz 1992 M20 Gąbin Biega
545 Ludwiniak Bogdan 1967 M50 Hurtinex
546 Ligus Maciej 1977 M40 Eximo Extreme Team
547 Niedbalski Grzegorz 1958 M50 RUN BYDGOSZCZ
548 Witosławski Tomasz 1984 M30 Dynamo Skarpa
549 Rybak Maciej 1983 M30 Mobb Deep
550 Radkiewicz Eugeniusz 1972 M40 Lipniki
551 Nawrocki Sławomir 1982 M30 Victoria Koronowo
553 Aluchna Patryk 2001 M16 Żółwie Bydgoskie
554 Wawrzyniak Dawid 1987 M30 RUN BYDGOSZCZ
557 Chmiel Nikodem 1993 M20
559 Szymański Paweł 1994 M20
561 Wiącek Piotr 1962 M50
562 Dombrowski Patryk 1990 M20
564 Bagrowski Marek 1962 M50 UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGA
565 Kubanek Lukasz 1983 M30 TEAMOCHAL
566 Suchomski Eugeniusz 1957 M60 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
567 Jagieła Jarosław 1972 M40 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
568 Kunde Adam 1962 M50 BydfoszczTriathlon
569 Sudoł Jacek 1978 M30
570 Malicki Łukasz 1984 M30 Klinika Triathlonu Bydgoszcz
572 Węgielewski Szymon 1986 M30
574 Ruiz Luis 1979 M30
575 Barańczuk Adam 1980 M30
576 Gordon Andrzej 1962 M50 NIEZRZESZONY
578 Pawęta Marcin 1983 M30
579 Barczykowski Paweł 2001 M16
580 Rydlewski Andrzej 1979 M30 RUN BYDGOSZCZ
583 Syrocki Michał 1986 M30
585 Lica Krzysztof 1962 M50 SISU OWB
586 Wesołowski Dariusz 1970 M40 ICH DWOJE
587 Szulwic Mateusz 1986 M30
594 Rybak Krzysztof 1956 M60 Docent Felga Team
601 Sandal Trond 1965 M50 JFTC
602 Chodkiewicz Tomasz 1977 M40 GardenFlora MTB Team
604 Jankowski Jakub 1994 M20
605 Filipiak Jakub 1983 M30 HanWoj
606 Grochowski Przemysław 1986 M30
607 Denieul Bertrand 1964 M50
608 Kawka Sławomir 1970 M40 -
611 Warda Wojciech 1987 M30
613 Ozdyk Robert 1973 M40
614 Ćwikliński Jarosław 1964 M50 colorado pizza express
615 Pawlak Jakub 1986 M30 JFTC SU
617 Tomkowicz Dariusz 1965 M50 ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MS BYDGOSZCZ
620 Nowakowski Tomasz 1983 M30
621 Dąbrowicz Szymon 1998 M16 Ogrodnik Bydgoszcz
622 Polaków Sławomir 1973 M40 JS 2073
624 Frydrychowski Piotr 1994 M20 Sokół Kleczew / LKB im. Braci Petk Lębork
626 Wesołowski Sebastian 1989 M20 1 Brygada Logistyczna
627 Voytek Rutkowski 1980 M30
628 Król Ireneusz 1957 M60 Partia Pokoju - prezes doktor Ireneusz Król tel.514562425
629 Przybylski Adam 1987 M30
632 Wawrzyńczak Arek 1977 M40 TEAMOCHAL
633 Kochański Marcin 2001 M16 Pakt Braterstwa
634 Gackowski Edward 1944 M60
636 Haize Tomek 1978 M30 ARRK
637 Hendrzak Sylwester 1985 M30 Pluszowe nornice
638 Chrustowski Mikołaj 1994 M20 Kierunek Kona
640 Urbański Michał 1997 M20 TriSpace
643 Pelc Marcin 1984 M30 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
645 Nowak Adam 1972 M40 Wujek Porada
646 Sznajder Seweryn 1978 M30 RUN BYDGOSZCZ
650 Jost Zbigniew 1996 M20 KKL RODŁO KWIDZYN
651 Jackiewicz Mateusz 1997 M20
652 Morawski Maciej 1984 M30
654 Włodarczak Witold 1963 M50 TRISPACE
656 Pilewski Mikołaj 1990 M20 Zespół Szkół nr 5 MS Bydgoszcz
657 Broda Piotr 1973 M40
658 Brzeziński Michał 1983 M30 RUN BYDGOSZCZ
659 Tuleja Jakub 2001 M16 CWZS Zawisza Bydgoszcz
660 Elias Francisco 1976 M40 SCD RIBADESELLA
661 Langowski Damian 1992 M20 KUCHNIAISPORT.PL
664 Biliński Wojtek 1990 M20
750 Wolski Tomasz 1990 M20 Bydgoszcz Triathlon Team
1001 Rydlewski Marek 1970 M40 RUN BYDGOSZCZ
1002 Nagorzyski Arkadiusz 1983 M30 Biegam Wspieram Motywuję
1004 Stawczyk Dariusz 1977 M40
1007 Kulbaka Dawid 1985 M30
1011 Łopuszyński Krzysztof 1983 M30 Kujavia3Team
1012 Świątek Marek 1999 M16
1014 Dolata Jakub 1977 M40
1016 Drzewiecki Rafał 1975 M40 Run4Fun
1017 Mielcarski Michał 1981 M30 MIELCAR TEAM
1019 Siuda Sebastian 1973 M40 Soleccy Biegacze
1020 Kolanowski Wojciech 1962 M50
1022 Paczkowski Mirosław 1970 M40 CB 163
1023 Zimny Marek 1960 M50 ELTRA w biegu
1024 Kadow Ryszard 1972 M40 TRISPACE
1025 Falkowski Wojciech 1964 M50 RUN Bydgoszcz
1027 Brywczyński Krystian 1979 M30 RODOS Team
1028 Mucha Marcin 1978 M30 Batrunners
1030 Kapeliński Stanisław 1967 M50 RODOS Team
1031 Florek Paweł 1986 M30 runaddicts
1032 Nurkiewicz Jarosław 1971 M40 Kung fu Pandy 3
1033 Karski Hubert 1951 M60
1034 Zieliński Radosław 1986 M30
1035 Klinikowski Jacek 1969 M40 RUN BYDGOSZCZ / KOCHAM ŻYCIE I...
1037 Stefański Marcin 1975 M40
1038 Kisiel Krystian 1987 M30 #KISIELKI
1039 Kreński Tomasz 1977 M40 TEAMOCHAL
1041 Zgórski Maciej 1978 M30 Wkurw_team
1042 Winklewski Krzysztof 1976 M40
1043 Nagórski Ryszard 1956 M60
1045 Gosieniecki Konrad 1994 M20
1047 Skuza Sebastian 1989 M20 Dirty Boys
1051 Schneider Krystian 1989 M20
1052 Grzywiński Grzegorz 1977 M40 RUN BYDGOSZCZ
1053 Mrotek Michał 1979 M30 QUAPRO Team
1054 Jancowski Wojciech 1971 M40
1055 Warczak Kuba 1983 M30 TEAMOCHAL
1059 Rutkowski Michał 1999 M16
1060 Karski Marcin 1976 M40
1062 Pasieka Tomasz 1976 M40 KZR LOK Nakło / biegiemprzezpola.pl
1063 Liwoch Grzegorz 1967 M50
1064 Busse Piotr 1981 M30
1065 Żurawski Michał 1976 M40 run LOTTO-Bydgostia
1067 Frąckowiak Waldemar 1971 M40
1068 Gotowicz Mariusz 1962 M50 KDP GOTOWICZ
1069 Łukomski Piotr 1978 M30 Szwederowo
1070 Winiarski Mateusz 1990 M20
1071 Basiński Łukasz 1992 M20 Olimpiasport.pl
1072 Kukliński Rafał 1978 M30
1073 Lenc Janusz 1953 M60 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
1074 Szewczykowski Grzegorz 1981 M30 Bydgoskie Żółwie
1075 Balcerek Mateusz 1986 M30 Szef kuchni
1076 Bilicki Wojciech 1980 M30
1077 Raczycki Tomasz 1977 M40
1078 Brzuskiewicz Sławomir 1967 M50
1080 Pawski Przemysław 1990 M20 Bydgoszcz
1084 Zakrzewski Adam 1995 M20
1085 Lwowski Zbigniew 1974 M40
1086 Wieczorek Łukasz 1987 M30 Run4Fun www.bytpak.pl
1088 Raczyński Krzysztof 1960 M50 Biegający Filozof Team
1089 Deżakowski Przemysław 1971 M40
1090 Skarwecki Remigiusz 1984 M30 Łabiszyn Runners
1092 Kortz Krzysztof 1972 M40
1094 Sobczak Marcin 1983 M30 Czarne Stopy
1095 Hoppe Daniel 1981 M30
1096 Boenigk Tomasz 1987 M30 Technika Zwycięstwa Team
1097 Łoboda Karol 1984 M30 Zespół Szkół nr 5 MS Bydgoszcz
1099 Kawa Marcin 1975 M40 CUKIER SERCE
1100 Okoński Jarosław 1986 M30
1101 Sienkiewicz Artur 1980 M30 BYDGOSKASZOSA.PL
1102 Wilk Łukasz 1983 M30 #runaddicts
1103 Wenda Dawid 1990 M20 Szkoła Jazdy TOMAS
1104 Koziński Marek 1978 M30 RUN BYDGOSZCZ
1105 Kuzioła Marcin 1979 M30 Oculus Bydgoszcz
1106 Klonowski Sławomir 1975 M40
1108 Wyporkiewicz Jerzy 1967 M50
1109 Wojtecki Łukasz 1983 M30 Soleccy biegacze
1110 Cieślewicz Waldemar 1969 M40
1111 Kortas Marcin 1972 M40
1112 Feliniak Daniel 1983 M30
1114 Popowski Zbigniew 1955 M60 RUN BYDGOSZCZ
1117 Ciachera Ireneusz 1967 M50 indywidualnie
1118 Trudnowski Janusz 1947 M60 RUN PASJA
1120 Włoch Sylwester 1963 M50 max do końca
1122 Piekarski Marek 1971 M40 VIII LO Bydgoszcz
1123 Sapa Dariusz 1967 M50 Bydgoskie Żółwie
1125 Gąsiorowski Robert 1971 M40 RUN Bydgoszcz
1128 Hoc Marek 1978 M30 Lege artis
1129 Dahms Adam 1978 M30 MEDI TEAM
1130 Piekarski Paweł 1990 M20
1131 Stępniewski Marcin 1981 M30 Biegnę po kebaba
1132 Dering Tomasz 1981 M30 bydgoskie żółwie
1133 Tadzik Wojciech 1988 M20 TECHNIKA ZWYCIĘSTWA
1134 Matuszewski Robert 1972 M40 Francuski Kolarz Pidone
1135 Durczak Jerzy 1980 M30 Bydgoskie Okonie
1136 Tucholski Bartłomiej 1992 M20 Bydgoskie Okonie
1137 Bilski Marcin 1979 M30
1138 Bedra Robert 1980 M30 Czarne Stopy
1139 Szlinger Jakub 1986 M30 #runaddicts
1140 Draus Tomasz 1981 M30
1142 Bernacki Dominik 1980 M30
1143 Przybylski Mariusz 1962 M50 GLS Poland
1144 Jeneralski Maciej 1970 M40 VSTeam
1145 Wenda Mateusz 1991 M20 Szkoła jazdy Tomas
1147 Kowalski Jacek 1977 M40
1148 Rupiński Tomasz 1973 M40
1149 Rataj Maciej 1975 M40
1152 Kułakowski Krzysztof 1985 M30 Czarne Stopy
1153 Woźniak Aureliusz 1973 M40 AMS Triathlon
1154 Łaz Kamil 1983 M30 RUN BYDGOSZCZ
1156 Priewe Paweł 1983 M30 Dynamo Skarpa
1157 Dębski Adrian 1986 M30
1158 Pawlik Stanisław 1965 M50 Farmvita Team
1159 Bejgier Edmund 1968 M40 Biegaj z Dębami Osielsko
1160 Obrębski Grzegorz 1977 M40 BiegaSie
1163 Spryszyński Wojciech 1980 M30 AŚ Bydgoszcz
1165 Skrzyniarz Hubert 1984 M30 Ciągła Walka z BMI
1166 Skórcz Tomasz 1967 M50
1168 Bednarczyk Adrian 1982 M30 1 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA
1169 Maciąga Jakub 1986 M30
1171 Piechowiak Jacek 1973 M40
1172 Gackowski Krzysztof 1973 M40 IRON and ONE TEAM
1173 Kanjerski Jerzy 1940 M60 RUN BYDGOSZCZ
1175 Kujawa Piotr 1970 M40 RUN Bydgoszcz
1176 Perlik Wiesław 1954 M60 TadMax
1177 Skopowski Krzysztof 1976 M40
1179 Piotrowski Dariusz 1979 M30 Kujavia3team/GardenFlora MTB Team
1180 Zborała Dawid 1990 M20 Szkoła Jazdy Tomas
1181 Brymora Andrzej 1975 M40
1182 Makowski Sławomir 1969 M40
1183 Glugla Mariusz 1978 M30 The Runners Świecie
1184 Należyty Piotr 1986 M30 Klinika Triathlonu
1187 Widźgowski Przemysław 1978 M30
1188 Ciepłowski Robert 1977 M40
1189 Baumgart Jacek 1962 M50 Biegaj z Dębami
1191 Trzciński Franciszek 1965 M50 TKKF Kolejarz Bydgoszcz / SiR START
1192 Włodarczyk Wojciech 1964 M50 Czarne Stopy
1193 Konwiński Michał 1985 M30
1194 Więcaszek Maciej 1972 M40 Pro-Pain The Truth Hurts
1196 Baran Artur 1977 M40
1197 Wegner Roman 1963 M50
1199 Mckenzie Soren 1976 M40 BORN FREE
1202 Woźny Michał 1982 M30 D1BLog
1203 Rybak Łukasz 1983 M30
1204 Babski Mariusz 1982 M30 Kujavia3team
1206 Mikołajczak Sławomir 1972 M40
1208 Sadaj Krzysztof 1988 M20
1209 Knioła Przemysław 1999 M16
1211 Sobierajski Łukasz 1992 M20 WSPR Bydgoszcz
1212 Grott Bartłomiej 1977 M40 Szybki Inaczej
1214 Studzinski Robert 1975 M40 swinie w kosmosie
1215 Krupa Piotr 1981 M30
1216 Lorbiecki Mateusz 1990 M20 Technika Zwycięstwa
1217 Drożyński Maciej 1989 M20 CB163
1218 Maciejczak Marcin 1977 M40 3Gravity
1221 Durałek Andrzej 1976 M40 Pruszcz
1223 Luzak Mirosław 1961 M50 MWIK BYDGOSZCZ
1224 Koziński Tomasz 1973 M40 Bydgoskie Żółwie
1225 Wiśniewski Piotr 1989 M20
1227 Kolmajer Rafał 1981 M30 #runaddicts
1229 Trzaskowski Tomasz 1980 M30
1231 Subkowski Artur 1976 M40
1232 Owczarski Krzysztof 1983 M30
1233 Leocha Piotr 1979 M30
1235 Białowąs Dariusz 1973 M40
1238 Danielski Maciej 1992 M20 AthleticoMed
1240 Szulc Andrzej 1972 M40 Eltra w biegu
1241 Wdowiak Piotr 1991 M20 WDOWIAK AND FRIENDS
1242 Badziński Bogdan 1979 M30
1243 Szulist Kazimierz 1980 M30 CTS
1244 Zborała Mateusz 1991 M20 Szkoła Jazdy Tomas
1246 Pikulik Jarosław 1987 M30 ANKO sport/LZS Jedność Łobżenica
1249 Dumowski Krzsztof 1966 M50
1250 Rusiecki Mikołaj 1987 M30
1251 Joachimiak Marek 1991 M20 GT RAT / Sprawne żywienie
1252 Lewandowski Marcin 1991 M20 keeeper
1253 Rybak Remigiusz 1977 M40 keeeper/Bike U Up
1256 Lenczowski Jakub 1978 M30 keeeper
1257 Kamiński Michał 1989 M20 keeeper
1258 Lemież Andrzej 1977 M40 KEEEPER
1259 Lewandowski Marek 1991 M20 Keeeper / zasuwacz.pl
1260 Kujawa Adam 1976 M40 keeeper
1263 Wieczór Marcin 1991 M20 KEEEPER
1266 Rymaszewski Roman 1972 M40 keeeper
1267 Pawlik Marek 1960 M50 Farmvita Team
1268 Kasperowicz Jacek 1977 M40 JW 1515 Bydgoszcz
1269 Chudański Hubert 1985 M30 SP PSP Bydgoszcz
1270 Lingo Piotr 1972 M40 Dęby Osielsko
1271 Lingo Tomasz 2001 M16 Dęby Osielsko
1272 Krzyżyński Oskar 1974 M40 keeeper
1273 Sobczyński Michał 1986 M30 keeeper
1274 Czerwiakowski Sebastian 1974 M40
1276 Raszewski Jan 1984 M30
1278 Buczkowski Wojciech 1969 M40 RUN PASJA BYDGOSZCZ
1281 Lewandowski Maciej 1975 M40 keeeper
1283 Gołembiewski Marek 1972 M40 Zespół Szkół nr 5 MS Bydgoszcz
1285 Kapeliński Sebastian 1991 M20 RODOS Team
1286 Drelich Radosław 1971 M40 Ból To Ściema
1288 Lipski Krzysztof 1974 M40
1289 Byczyński Michał 1990 M20
1290 Kończal Robert 1983 M30
1291 Urbaniak Daniel 1975 M40 www.mozione.pl
1292 Kwiatkowski Marcin 1987 M30 FordonRunners
1293 Deron Łukasz 1989 M20
1294 Holiczko Mirosław 1966 M50 JW1515 BYDGOSZCZ
1296 Hejna Kamil 1983 M30 Ocochodziwbiegu
1297 Barczak Wojciech 1971 M40
1298 Dębski Arkadiusz 1960 M50
1300 Derecki Piotr 1971 M40 Teamochal
1302 Kwiatkowski Piotr 1985 M30
1308 Poliwodziński Michał 1979 M30 KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
1309 Renc Patryk 1989 M20 Serce Tybetu
1310 Kapela Jacek 1975 M40
1311 Anglart Roman 1966 M50 RUN PASJA
1312 Perlinski Damian 1985 M30 może i powoli ale za to byle jak
1313 Muss Aleksander 1973 M40 ACE OF SPADES
1315 Janyska Krzysztof 1983 M30
1316 Zaskurski Tomasz 1978 M30 Bydgoskie Żółwie
1317 Lewandowski Jakub 2000 M16
1319 Kalinowski Dawid 1985 M30 Lekko Spoceni
1320 Hoffmann Michał 1978 M30
1323 Kuś Marcin 1974 M40
1324 Wiśniewski Piotr 1982 M30
1325 Janicki Mariusz 1973 M40 Asics Frontrunner
1326 Góra Krystian 1983 M30 XYZ
1327 Kanik Tomasz 1982 M30
1328 Strugała Maciej 1996 M20 Pracownia Protetyczna Łukasz Strugała
1330 Giełzak Artur 1972 M40
1331 Gwizdal Michał 1987 M30 Technika Zwyciestwa Team
1336 Bartłomiejczak Andrzej 1966 M50 niezrzeszony
1337 Stachowiak Kamil 1994 M20 RZK Team
1338 Olejnik Krzysztof 1985 M30
1339 Koniaiev Volodymyr 1985 M30 Run Bydgoszcz
1340 Szatten Dawid 1983 M30
1341 Zaparucha Mikolaj 1972 M40 ZAPA
1342 Krajnik Wojciech 1980 M30 Cypiski Team
1343 Siwiński Maciej 1980 M30 CB163
1344 Pastwa Filip 1983 M30 LUX-HAUS
1346 Maczyński Grzegorz 1966 M50 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
1347 Kujda Arkadiusz 1979 M30 1 BRYGADA LOGISTYCZNA
1349 Binienda Mateusz 1978 M30 BIMAT
1354 Lewandowski Piotr 1972 M40
1355 Pichłacz Grzegorz 1978 M30 GregorGMZ TEAM
1356 Sawicki Mikołaj 1997 M20
1357 Lutowski Wojciech 1985 M30 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
1358 Grzymski Mariusz 1979 M30 GregorGMZ TEAM
1359 Biniakowski Janusz 1977 M40
1361 Felczak Jakub 1994 M20
1363 Lewandowski Sebastian 1985 M30
Zawodnicy bez opłaconego startu
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
191 Tokarski Bartosz 1995 M20 sklepbiegacza.pl
388 Olechnowicz Tomasz 1969 M40 SM BUDOWLANI
1365 Bukowiński Michał 1978 M30
Babicz Radosław 1984 M30
Barczak Rafał 1975 M40 Stachowscy.eu
Brzozowski Jarosław 1964 M50 BRZOZA TRI TEAM
Chęsiak Przemysław 1998 M16 ASW Black Panther Bydgoszcz
Chojnacki Krzysztof 1968 M40 RUN Bydgoszcz
Cieślik Marek 1961 M50 Ranczo Michalin
Darnowski Bartosz 1982 M30
Dobrzański Dariusz 1990 M20 3Gravity
Fukiet Mateusz 1998 M16 sdsad
Gacki Robert 1984 M30 STR Poznań / CITY TRAIL Team
Gackowski Michał 1977 M40
Górecki Marcin 1982 M30
Górny Maciej 1979 M30 Packman Team
Kamiński Bartłomiej 1978 M30
Kata Przemysław 1988 M20
Mach Tomasz 1976 M40 Lubelska Grupa Triathlonu
Michalec Kamil 1998 M16 KKB MOSIR KROSNO
Mocny Piotr 1987 M30 Dynamo Skarpa
Nowicki Andrzej 1973 M40
Rybarczyk Wojciech 1971 M40
Stachowski Michał 1982 M30 Koniec Składu
Włoch Błazej 1988 M20
Woźniak Radek 1983 M30 Bozita Polska
Wójciak Marcin 1998 M16 Decathlon Szczecin
Zieliński Karol 1985 M30 Support Runners