Lista startowa

Bieg 2

  • 19.11.2017|
  • Dystans:
  • 5 km|
  • Rodzaj:
  • Bieg główny

* - [liczba zawodników zapisanych / liczba zawodników opłaconych]

Zawodnicy z opłaconym startem
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
8 Kolasińska Edyta 1978 K30 Gremlinki
17 Czarnecka-Pijarowska Dominika 1980 K30
31 Chmiel Justyna 1980 K30 Pani Doula
32 Brągiel Anna 1985 K30 Vege Runners
35 Sieradzka Paulina 1983 K30
40 Rassalska-Kausa Jola 1978 K30 Yogi Biega
41 Palacz Wioletta 1978 K30
42 Gierjatowicz Maria 1978 K30
43 Biernat Magdalena 1981 K30 BBL INOWROCŁAW
49 Musiał Elwira 1979 K30 Bydgoszcz Triathlon Team
51 Kowalska Angelika 1981 K30 TriSpace
54 Jarosz Agata 1987 K30
56 Andrzejewska Agnieszka 1981 K30 ZS 19 Team
60 Bajan Justyna 1983 K30
61 Kruczkowska Magdalena 1980 K30 Brzeziński Run Club
69 Kubowicz - Kamińska Hanna 1986 K30 Wkurw_Team
72 Wójcik Anna 1981 K30
81 Paszek Maria 1982 K30 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
86 Suszek Katarzyna 1984 K30
96 Pestka Anna 1983 K30
103 Walczak Joanna 1979 K30 Biegające Ciacha
108 Kujawa Iwona 1984 K30 Przedszkole RADOŚĆ
110 Borowicz Anna 1982 K30
118 Wojtysiak Dorota 1981 K30
123 Tarczyńska Marta 1984 K30 Team Kucyki
125 Kropińska Monika 1987 K30
130 Witt Małgorzata 1978 K30 BIEGAJĄCE CIACHA
141 Sikora Sylwia 1979 K30 1Brygada Logistyczna
142 Knieć Zofia 1981 K30
154 Rutkowska Virginia 1984 K30 Atos/Klinika Triathlonu Bydgoszcz
158 Kwiatkowska Marta 1987 K30 Beagle Runners Team
172 Duszka Justyna 1981 K30
174 Szenk Marta 1980 K30
176 Kochańska Anna 1983 K30
206 Kozicka Małgorzata 1978 K30 Bydgoskie Żółwie
208 Wawrzyniak Karolina 1980 K30
209 Płaczkowska Magdalena 1980 K30 SABAT TEAM
212 Truś Karolina 1983 K30
222 Grobelna Monika 1982 K30
226 Pikulik Natalia 1983 K30 Janusze triathlonu Exodus Team
227 Wiatrowska Katarzyna 1983 K30 SPA Kropka
229 Augustynowicz Katarzyna 1980 K30 R2G
238 Nagorzyska Sylwia 1982 K30 BiegamWspieramMotywuję
240 Konkel Agata 1986 K30
245 Bednarek Marta 1978 K30 Czarne Stopy
247 Leocha Hanna 1980 K30
265 Tubaja Anita 1978 K30 Kabel Team Bydgoszcz
280 Zaorska-Piłat Magdalena 1984 K30
282 Bonalska Magdalena 1980 K30 RUN BYDGOSZCZ
302 Bednarczyk Joanna 1980 K30 AXA Running Team
308 Orłowska-Zając Joanna 1978 K30 RUN PASJA
309 Iwanek Dominika 1987 K30 RUN BYDGOSZCZ
310 Wijata Agnieszka 1985 K30 agnieszka.antczak@poczta.fm
317 Talar Magdalena 1979 K30 CB163
319 Baczyńska Angelika 1987 K30
327 Marszelska-Foss Dorota 1981 K30 Lege artis
328 Szalkowska Agnieszka 1987 K30
335 Zaorska Marta 1986 K30
344 Krajewska Katarzyna 1987 K30
345 Frank Agnieszka 1980 K30
347 Lach Bogumiła 1986 K30
349 Kisielewska Aleksandra 1986 K30
358 Tomczak Krzysia 1983 K30
368 Tobolska Małgorzata 1985 K30
374 Magdziarz Katarzyna 1981 K30 Kancelaria HMM
381 Matuszewska Agnieszka 1982 K30 Bydgoszcz na Start
397 Brzezińska Monika 1987 K30
411 Zielińska Ewa 1982 K30
412 Płóciennik Jagoda 1986 K30
422 Lorenc-Kruszyńska Sylwia 1982 K30
428 Rakowska Ewa 1980 K30 RAKOSIA
434 Murawiec Izabela 1979 K30
437 Koczwara Katarzyna 1987 K30 Klinika Triathlonu/Atos Team
451 Urbańska Kamila 1981 K30
456 Kopacz Hanka 1979 K30 biegam brum brum
470 Klawitter Agnieszka 1979 K30
495 Wilkosz Elżbieta 1980 K30
496 Florek Milena 1986 K30 runaddicts
501 Jarzemska Alicja 1987 K30 Bydgoszcz Triathlon Team
504 Szkuta Sławka 1986 K30
506 Klamrowska Justyna 1984 K30 Bydgoszcz
511 Jankowska Monika 1979 K30
514 Sobczyk Joanna 1980 K30 Zodiak gym
518 Kuc Marzena 1982 K30
521 Krasińska Kobus Agata 1981 K30
524 Warda Marta 1987 K30
537 Malcher Marta 1986 K30
556 Nowak Joanna 1987 K30
571 Barańczuk Agata 1981 K30
588 Głuszkowska Gosia 1986 K30
591 Markowska Izabela 1978 K30
592 Ignacak Gabriela 1985 K30
595 Sidor Agnieszka 1983 K30
596 Kardach Magdalena 1980 K30 WATAHA - łączy nas bieganie
597 Grabowska Ilona 1980 K30 WATAHA - Łączy nas bieganie
598 Dudek Joanna 1978 K30 Fordonrunners
600 Szala Monika 1985 K30 ICH DWOJE
603 Tatulińska Aleksandra 1978 K30 RUN BYDGOSZCZ
635 Kedzierski Emma 1979 K30
639 Sudoł Karolina 1978 K30
644 Woźniak Anna 1979 K30 Run-Pasja
649 Grzędzicka Marta 1987 K30
1003 Pilakowska Angelika 1981 K30 Eltra w biegu
1005 Jeziorska Monika 1985 K30
1006 Gołatta Magdalena 1980 K30 Gremlinki
1008 Rymarkiewicz Małgorzata 1983 K30 Klinika Triathlonu Bydgoszcz
1009 Janic Joanna 1978 K30
1026 Brywczyńska Justyna 1978 K30 #slimakibarcin / RODOS Team
1029 Stejka Anna 1983 K30
1040 Salamon Marta 1987 K30 Wkurw_team
1046 Wyrąbkiewicz Hanna 1986 K30
1048 Horyd Justyna 1978 K30 Sport Factory
1050 Mrotek Katarzyna 1981 K30 On The Move
1056 Sierminska-Warczak Celina 1985 K30 TEAMOCHAL
1061 Pasieka Magda 1981 K30 Mam tę moc
1066 Żurawska Roksana 1978 K30
1081 Mikołajczak Aleksandra 1978 K30 Soleccy Biegacze
1082 Piórkowska Agnieszka 1978 K30 Soleccy Biegacze
1083 Miłkowska Monika 1978 K30 RUN Bydgoszcz
1091 Szweda Mirosława 1986 K30 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
1093 Grzesiak-Knut Lucyna 1982 K30 GREMLINKI
1116 Żychowska Zuzanna 1986 K30
1119 Niemczyk Ula 1980 K30 Totalnie Biegnięci
1124 Dering Hania 1981 K30 Bydgoskie Żółwie
1151 Leszczynska Joanna 1985 K30
1155 Sobczak Anna 1984 K30 Czarne Stopy
1164 Banaszak Ewa 1984 K30 RUN BYDGOSZCZ
1170 Sobczyńska Katarzyna 1985 K30
1185 Biłyk Marta 1983 K30
1186 Ciszewska Emilia 1986 K30
1195 Szuwała Karolina 1984 K30
1198 Płóciennik Karolina 1986 K30 BORN FREE
1219 Jaworska Monika 1980 K30 Jawory
1220 Korzeniowska Beata 1978 K30
1228 Biczkowska Magdalena 1981 K30 RUN BYDGOSZCZ
1230 Subkowska Klaudia 1981 K30
1234 Stępniewska Katarzyna 1984 K30
1239 Brzykcy Karolina 1986 K30
1248 Wasilewska Agata 1981 K30 AMS
1255 Jeleń Agnieszka 1984 K30 keeeper
1261 Wojtasik Ania 1987 K30 KEEEPER
1277 Nowakowska Sylwia 1978 K30 brak
1282 Woźniakowska Agata 1984 K30 RUN BYDGOSZCZ
1295 Błażejak Krzysia 1978 K30 RUN BYDGOSZCZ
1299 Przybyła Agnieszka 1980 K30
1304 Szyper Magdalena 1985 K30
1321 Starostecka Joanna 1985 K30
1322 Hoffmann Monika 1978 K30
1329 Stejuk Aleksandra 1978 K30 AMS
1333 Szczepanek-Kozińska Justyna 1981 K30 Bydgoskie Żółwie
1335 Rommel Aleksandra 1986 K30
1345 Melwińska Paulina 1981 K30 Run Bydgoszcz
1348 Kujda Dorota 1980 K30 Osielsko
1351 Stokłosa Natalia 1985 K30
1353 Sygulska Justyna 1983 K30
Zawodnicy bez opłaconego startu
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
386 Kugacz Aneta 1978 K30 RUN Bydgoszcz
442 Grzybowska Alicja 1987 K30 Byle Do Mety
459 Biernacka Anna 1979 K30
Belzyt Ewelina 1983 K30
Ciepłuch Zofia 1980 K30
Cieślik Iwona 1985 K30
Gęsicka Marta 1986 K30
Klimczak Justyna 1982 K30 BBKTS
Kondratowicz Agnieszka 1982 K30 Koniec składu
Kruk Anna 1981 K30
Kufta Ewelina 1984 K30
Marciniak Justyna 1980 K30
Matowska Monika 1987 K30