Lista startowa

Bieg 2

  • 19.11.2017|
  • Dystans:
  • 5 km|
  • Rodzaj:
  • Bieg główny

* - [liczba zawodników zapisanych / liczba zawodników opłaconych]

Zawodnicy z opłaconym startem
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
11 Brzezińska Aleksandra 1991 K20 Brzeziński Run Club
13 Maik Daria 1997 K20 KotłowskiMaikParanadystansie Team
33 Luzak Magdalena 1991 K20
38 Pobiedzińska Marta 1993 K20 Polonia Bydgoszcz SLA/ Kobiety Biegają
63 Lorkowska Maria 1989 K20 Run Bydgoszcz
82 Andrzejewska Sylwia 1988 K20
94 Tomaszewicz Kamila 1990 K20
177 Majkowska-Lubińska Judyta 1989 K20 CS Group Runners Team
193 Zupa Martyna 1996 K20 SISU-OWB team
200 Zupa Aleksandra 1993 K20 SISU-OWB Team
211 Bogdanów Karolina 1989 K20
231 Włodarczyk Olga 1996 K20 #BananaTeam
259 Janikowska Awa 1990 K20 Czarne Stopy
269 Fuz Emilia 1996 K20 Kabel Team Bydgoszcz
284 Żarczyńska Dorota 1993 K20
292 Kotlęga Agata 1993 K20
293 Skwarek Oliwia 1997 K20
297 Stróżyk Grażyna 1990 K20
314 Biskupska Rita 1990 K20
316 Malcherczyk Estera 1993 K20
321 Jakielska Marta 1995 K20
323 Monarcha Patrycja 1990 K20
334 Kroll Agnieszka 1995 K20 RUN BYDGOSZCZ
352 Klonowska Monika 1992 K20 Sklep Biegacza Bydgoszcz
361 Wawrzyniak Sandra 1991 K20 Bydgoszcz na start
363 Kaja Dominika 1991 K20
369 Jahr Olga 1988 K20 Bydgoszcz Triathlon Team
370 Bilyk Marta 1991 K20 Bydgoszcz Triathlon Team
402 Głowska Magdalena 1991 K20
423 Kozicka Aleksandra 1991 K20 TEAMOCHAL
458 Laskowska Marta 1988 K20
463 Jasińska Marta 1993 K20 OWOCBIEGA
478 Wnęk Natalia 1993 K20 Special Space Team
532 Mrówczyńska Dominika 1997 K20
552 Nowakowska Anna 1991 K20 Alpimade Team
560 Kowalczyk Zuzanna 1997 K20
582 Kurbiel-Syrocka Aleksandra 1989 K20
589 Buzała Patrycja 1993 K20
610 Krajewska Emilia 1990 K20
612 Wantowska Aleksandra 1996 K20 KotłowskiMaikParanadystansie Team
623 Jaworska Aleksandra 1992 K20 6. KILOMETR
630 Przybylska Natalia 1989 K20
1010 Sobolewska Aleksandra 1994 K20 ReebokRunCrew Bydgoszcz
1013 Gandziarowska Anna 1990 K20
1015 Małkowska Katarzyna 1992 K20
1036 Grabska-Zielińska Sylwia 1991 K20
1044 Remus Sandra 1995 K20
1049 Ulan Natalia 1989 K20 1 Brygada Logistyczna
1079 Rogalska Marcelina 1991 K20
1113 Matusiak Ewelina 1990 K20 Soleccy Biegacze
1141 Belińska Patrycja 1989 K20 RUN BYDGOSZCZ
1161 Loose Anna 1989 K20 RUN Bydgoszcz
1237 Trzeciak Kasia 1993 K20
1262 Grzegorzewska Patrycja 1993 K20 KEEEPER
1264 Krenska Jagoda 1990 K20 keeeper
1279 Nalewalska Justyna 1989 K20 Serce Tybetu, Wkurw_team
1280 Burdzińska Anna 1992 K20
1303 Kwiatkowska Maja 1993 K20
1306 Franciszkiewicz Monika 1991 K20 Rodos Team
Zawodnicy bez opłaconego startu
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
Bartoszyńska Milena 1992 K20
Czajkowska Karolina 1993 K20 Biegaj z Dębami
Dróżdż Małgorzata 1988 K20 malgorzata.patrycja.d@wp.pl
Sapalska Michalina 1990 K20 Biegające Śliwice
Stefanowska Sara 1994 K20
Ulatowska Aleksandra 1993 K20
Żarlińska Olga 1992 K20 Scratch my back