Lista startowa

Bieg 2

  • 19.11.2017|
  • Dystans:
  • 5 km|
  • Rodzaj:
  • Bieg główny

* - [liczba zawodników zapisanych / liczba zawodników opłaconych]

Zawodnicy z opłaconym startem
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
64 Kubowicz Piotr 1967 M50 Qbowicz Rodzinna Mafia Biegowa
70 Śliwiński Andrzej 1967 M50
105 Wawrzyniak Andrzej 1960 M50 22. ODN
114 Drygas Ryszard 1965 M50
117 Stankiewicz Dariusz 1967 M50 Ból to ściema
120 Raunest Adam 1962 M50
138 Rumocki Józek 1959 M50 SPORT I REKREACJA DELFIN
156 Wiśniewski Włodzimierz 1961 M50 SPC
160 Kuchczyński Adam 1967 M50 Ból To Ściema
173 Bazak Cezary 1966 M50 Centrum Doktryn i Szkolenia Sił Zbrojnych
187 Haracewiat Cezary 1961 M50 Chupacabras
199 Zupa Wojciech 1962 M50 SISU-OWB team
232 Sieński Jacek 1963 M50 RUN Bydgoszcz
266 Kwasek Wojciech 1967 M50 Kabel Team Bydgoszcz
320 Tomacki Mirosław 1958 M50 RUN Bydgoszcz
350 Wysocki Jerzy 1963 M50 Czarne Stopy.SM
355 Lewandowski Jan 1962 M50
367 Chmielewski Tomasz 1965 M50 AGAMED BYDGOSZCZ TRIATHLON
389 Arent Jan 1966 M50
433 Przewłocki Sławomir 1958 M50 Klinika Triathlonu
449 Kantorski Zbyszek 1966 M50 Coca-Cola Runners
479 Łoś Dariusz 1958 M50
489 Mondry Waldemar 1965 M50
500 Krutul Maciej 1964 M50 amator
516 Droż Krzysztof 1964 M50 KD Serwis Bydgoszcz
534 Wawrzyniak Piotr 1966 M50
538 Skórczewski Jarek 1966 M50 Bydgoszcz na Start
545 Ludwiniak Bogdan 1967 M50 Hurtinex
547 Niedbalski Grzegorz 1958 M50 RUN BYDGOSZCZ
561 Wiącek Piotr 1962 M50
564 Bagrowski Marek 1962 M50 UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGA
568 Kunde Adam 1962 M50 BydfoszczTriathlon
576 Gordon Andrzej 1962 M50 NIEZRZESZONY
585 Lica Krzysztof 1962 M50 SISU OWB
601 Sandal Trond 1965 M50 JFTC
607 Denieul Bertrand 1964 M50
614 Ćwikliński Jarosław 1964 M50 colorado pizza express
617 Tomkowicz Dariusz 1965 M50 ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MS BYDGOSZCZ
654 Włodarczak Witold 1963 M50 TRISPACE
1020 Kolanowski Wojciech 1962 M50
1023 Zimny Marek 1960 M50 ELTRA w biegu
1025 Falkowski Wojciech 1964 M50 RUN Bydgoszcz
1030 Kapeliński Stanisław 1967 M50 RODOS Team
1063 Liwoch Grzegorz 1967 M50
1068 Gotowicz Mariusz 1962 M50 KDP GOTOWICZ
1078 Brzuskiewicz Sławomir 1967 M50
1088 Raczyński Krzysztof 1960 M50 Biegający Filozof Team
1108 Wyporkiewicz Jerzy 1967 M50
1117 Ciachera Ireneusz 1967 M50 indywidualnie
1120 Włoch Sylwester 1963 M50 max do końca
1123 Sapa Dariusz 1967 M50 Bydgoskie Żółwie
1143 Przybylski Mariusz 1962 M50 GLS Poland
1158 Pawlik Stanisław 1965 M50 Farmvita Team
1166 Skórcz Tomasz 1967 M50
1189 Baumgart Jacek 1962 M50 Biegaj z Dębami
1191 Trzciński Franciszek 1965 M50 TKKF Kolejarz Bydgoszcz / SiR START
1192 Włodarczyk Wojciech 1964 M50 Czarne Stopy
1197 Wegner Roman 1963 M50
1223 Luzak Mirosław 1961 M50 MWIK BYDGOSZCZ
1249 Dumowski Krzsztof 1966 M50
1267 Pawlik Marek 1960 M50 Farmvita Team
1294 Holiczko Mirosław 1966 M50 JW1515 BYDGOSZCZ
1298 Dębski Arkadiusz 1960 M50
1311 Anglart Roman 1966 M50 RUN PASJA
1336 Bartłomiejczak Andrzej 1966 M50 niezrzeszony
1346 Maczyński Grzegorz 1966 M50 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
Zawodnicy bez opłaconego startu
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
Brzozowski Jarosław 1964 M50 BRZOZA TRI TEAM
Cieślik Marek 1961 M50 Ranczo Michalin