Wyniki
Bieg 1
- 21.10.2017| Dystans:
- 300 m - 2 km| Rodzaj:
- City Trail Junior
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
- Pobierz wyniki:
- Plik PDF
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Miasto | Klub | Rocznik | Kategoria | Czas netto | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 237 | KOWALSKI | MACIEJ | GUŁTOWY | 2003 | D4 | 00:06:34 | ||
2 | 208 | KOWALCZYK | MACIEJ | Poznań | SL Olimpia Poznań | 2003 | D4 | 00:06:34 | |
3 | 0 | D4 | 00:06:36 | ||||||
4 | 268 | MOLSKI | AMADEUSZ | SP 2 Oborniki | 2002 | D4 | 00:06:36 | ||
5 | 258 | GAŁĘŻEWSKI | JAN | SP 2 w Międzychodzie | 2002 | D4 | 00:06:46 | ||
6 | 279 | KACZMAREK | SEBASTIAN | UKS Lusowo | 2003 | D4 | 00:06:58 | ||
7 | 283 | RÓŻAŃSKI | FILIP | Poznań | MOS Śrem | 2003 | D4 | 00:06:58 | |
8 | 226 | KOSMOWSKI | PIOTR | Gimnazjum We Wronczynie | 2003 | D4 | 00:07:03 | ||
9 | 210 | KUŁDO | JAKUB | Poznań | SL OLIMPIA POZNAŃ | 2003 | D4 | 00:07:05 | |
10 | 281 | FERCHMIN | STANISŁAW | UAM Triatlon | 2003 | D4 | 00:07:11 | ||
11 | 271 | WAWRZYNIAK | OLIWIA | AZS Poznań | 2002 | D4 | 00:07:12 | ||
12 | 222 | SOKOŁOWSKI | KAMIL | AZS Poznań | 2004 | D4 | 00:07:17 | ||
13 | 219 | ORYWAŁ | MATEUSZ | KS Energetyk Poznań | 2003 | D4 | 00:07:18 | ||
14 | 272 | FALSAGOWSKI | MICHAŁ | UAM Triathlon Poznań | 2002 | D4 | 00:07:26 | ||
15 | 225 | GORZELANY | MACIEJ | GIM 1 Gniezno | 2003 | D4 | 00:07:39 | ||
16 | 204 | KACZMAREK | JAKUB | Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu | 2004 | D4 | 00:07:39 | ||
17 | 280 | GURANOWSKI | WOJTEK | UKS Lusowo | 2004 | D4 | 00:07:41 | ||
18 | 211 | WYRWIŃSKA | MARIA | 2003 | D4 | 00:07:49 | |||
19 | 262 | KUCHTA | HUBERT | SP 2 w Międzychodzie | 2003 | D4 | 00:07:58 | ||
20 | 253 | SZYMAŃSKI | DAMIAN | Dynamo Śmiga | 2002 | D4 | 00:07:58 | ||
21 | 223 | ŻAK | MATEUSZ | Olimpia Poznań | 2003 | D4 | 00:07:59 | ||
22 | 277 | KĘDRA | JAKUB | UKS Lusowo | 2002 | D4 | 00:08:07 | ||
23 | 202 | JANASIAK | JAKUB | Szamotuły | 2004 | D4 | 00:08:08 | ||
24 | 224 | WIECZOREK | MIŁOSZ | sp 28 / gim 67 | 2002 | D4 | 00:08:08 | ||
25 | 275 | SOŁTYSIAK | ULA | UKS Lusowo | 2004 | D4 | 00:08:10 | ||
26 | 260 | GAŁĘŻEWSKA | MAŁGORZATA | SP 2 w Międzychodzie | 2002 | D4 | 00:08:12 | ||
27 | 273 | BERNAT | OSKAR | UAM Triathlon Poznań | 2004 | D4 | 00:08:13 | ||
28 | 278 | ŁUCZKA | ADAM | UKS Lusowo | 2002 | D4 | 00:08:21 | ||
29 | 230 | KASPRZAK | SAMANTA | MUKS Jedynka Międzychód | 2004 | D4 | 00:08:23 | ||
30 | 282 | BOLEWSKI | JĘDRZEJ | Gim. Nr 65 | 2002 | D4 | 00:08:25 | ||
31 | 285 | RUNKA | LAURA | SP 13 | 2004 | D4 | 00:08:30 | ||
32 | 229 | FRAMSKI | MARCIN | MUKS Jedynka Międzychód | 2004 | D4 | 00:08:31 | ||
33 | 266 | KRYGIER | KACPER | MUKS Jedynka Międzychód | 2004 | D4 | 00:08:32 | ||
34 | 236 | BOGUCKI | PIOTR | SKS Unia Swarzędz | 2003 | D4 | 00:08:37 | ||
35 | 257 | GACKOWSKI | JEREMI | SP 2 Międzychód | 2002 | D4 | 00:08:44 | ||
36 | 270 | ISANSKA | MARIANNA | Poznań | UAM triathlon Poznan | 2002 | D4 | 00:08:58 | |
37 | 215 | WALKOWIAK | STANISŁAW | Poznań | Szkoła Podstawowa nr 61 wPoznaniu | 2004 | D4 | 00:09:05 | |
38 | 276 | ALBRECHT | MARIA | UKS Lusowo | 2002 | D4 | 00:09:12 | ||
39 | 274 | SOŁTYSIAK | ZOSIA | UKS Lusowo | 2003 | D4 | 00:09:16 | ||
40 | 263 | SYNORADZKI | DOMINIK | SP 2 w Międzychodzie | 2002 | D4 | 00:09:20 | ||
41 | 216 | MAZUREK | PAWEŁ | Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy | 2004 | D4 | 00:09:21 | ||
42 | 213 | PERZ | MARIANNA | UKS Dąb Suchy Las | 2004 | D4 | 00:09:24 | ||
43 | 286 | KOCZOROWSKI | JAN | Gimnazjum Sióstr Urszulanek Poznań | 2003 | D4 | 00:09:26 | ||
44 | 284 | POŻYWIŁKO | ANTONI | Gimnazjum nr 58 | 2002 | D4 | 00:09:28 | ||
45 | 269 | MICHALAK | DOMINIKA | 2004 | D4 | 00:09:30 | |||
46 | 234 | KUC | AGNIESZKA | Szkoła Podstawowa nr 2 w Obornikach | 2003 | D4 | 00:09:31 | ||
47 | 267 | PACHUCKA | JULITA | UKS Lusowo | 2003 | D4 | 00:09:37 | ||
48 | 238 | LISIAK | KINGA | SKS Unia Swarzędz | 2004 | D4 | 00:10:01 | ||
49 | 261 | MARTYŃSKA | FLORENTYNA | SP 2 w Międzychodzie | 2002 | D4 | 00:10:01 | ||
50 | 252 | KOŁODZIEJCZAK | MARIA | 2002 | D4 | 00:10:02 | |||
51 | 206 | FILIPIAK | ADRIANNA | Zespół Szkół w Puszczykowie | 2003 | D4 | 00:10:24 | ||
52 | 232 | SZUKAŁA | ALEKSANDRA | MUKS Jedynka Międzychód | 2002 | D4 | 00:10:31 | ||
53 | 227 | WIECZOREK | ŁUKASZ | MUKS Jedynka Międzychód | 2002 | D4 | 00:10:32 | ||
54 | 207 | JASIŃSKA | ALEKSANDRA | Poznań | FORMATIQ RUN | 2003 | D4 | 00:10:36 | |
55 | 233 | STRZYŻEWSKA | WERONIKA | UAM Triathlon Poznań | 2002 | D4 | 00:10:37 | ||
56 | 235 | GUZIK | JAN | ISOP | 2004 | D4 | 00:10:44 | ||
57 | 212 | KOWALSKI | KSAWERY | SP 83 Łejery | 2004 | D4 | 00:10:51 | ||
58 | 231 | LEPSZA | MICHALINA | MUKS Jedynka Międzychód | 2004 | D4 | 00:10:52 | ||
59 | 220 | RATAJCZAK | JERZY | SP1 Poznań | 2004 | D4 | 00:10:56 | ||
60 | 265 | TALAREK | WIKTORIA | SP 2 w Międzychodzie | 2002 | D4 | 00:11:02 | ||
61 | 214 | FURMANIUK | ALICJA | Szkoła Podstawowa 51 | 2004 | D4 | 00:11:26 | ||
62 | 203 | RETELEWSKA | JULIA | Szkoła Podstawowa nr 1 w Poznaniu | 2004 | D4 | 00:11:38 | ||
63 | 209 | DEMBIŃSKA | AMELIA | ŁEJERY | 2003 | D4 | 00:13:28 | ||
64 | 254 | KOWALCZYK | MARTA | GIMNAZJUM W BOROWIE | 2003 | D4 | 00:13:42 | ||
65 | 264 | TOMASZEWSKI | JAKUB | SP 2 w Międzychodzie | 2001 | D4 | 00:08:23 |