Wyniki
Bieg 1
- 21.10.2017| Dystans:
- 300 m - 2 km| Rodzaj:
- City Trail Junior
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
- Pobierz wyniki:
- Plik PDF
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Miasto | Klub | Rocznik | Kategoria | Czas netto | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 111 | KOCIOŁEK | MATEUSZ | Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 Poznań | 2010 | D1 | 00:01:05 | ||
2 | 43 | DRASZKIEWICZ | MIKOŁAJ | Szkoła Podstawowa nr 7 Poznań | 2010 | D1 | 00:01:06 | ||
3 | 54 | CHŁODNICKI | JĘDRZEJ | SP 13 | 2010 | D1 | 00:01:06 | ||
4 | 32 | MAĆKOWSKI | MIESZKO | Zespół Szkół Kąkolewo | 2010 | D1 | 00:01:09 | ||
5 | 40 | SOBKOWSKI | JASIU | Zespół Przedszkolny nr 1 w Międzychodzie | 2011 | D1 | 00:01:10 | ||
6 | 112 | BOROWIAK | ANTONI | SSP 4 | 2010 | D1 | 00:01:11 | ||
7 | 38 | OSMAŃSKI | FILIP | Jeżyce biegają | 2010 | D1 | 00:01:12 | ||
8 | 1 | JANIAK | ANTEK | MKS Dopiewo | 2011 | D1 | 00:01:13 | ||
9 | 34 | KLAUZA | BORYS | Szkoła Prywatna nr 1 w Biedrusku | 2011 | D1 | 00:01:14 | ||
10 | 25 | MAŁECKI | PATRYK | SP w Czerwonaku | 2010 | D1 | 00:01:14 | ||
11 | 59 | JANKOWIAK | ANTEK | City Zen Poznań | 2010 | D1 | 00:01:15 | ||
12 | 21 | MIKOŁAJCZAK | LEON | Halfworn Team | 2010 | D1 | 00:01:15 | ||
13 | 3 | KOWALSKI | JAKUB | SP Lusówko | 2010 | D1 | 00:01:16 | ||
14 | 55 | MELLER | JAKUB | Baśniowy Zamek | 2011 | D1 | 00:01:17 | ||
15 | 49 | MROCZEK | ZOFIA | SP 51 Poznań | 2010 | D1 | 00:01:17 | ||
16 | 107 | KOZIELSKI | FILIP | 2010 | D1 | 00:01:17 | |||
17 | 47 | ANIOŁEK | BARTOSZ | Mud Goats / Orlik Poznań | 2010 | D1 | 00:01:18 | ||
18 | 121 | PODLECKI | FRANCISZEK | 2011 | D1 | 00:01:19 | |||
19 | 29 | BABISTA | ADAM | SP nr.51 Poznań | 2010 | D1 | 00:01:19 | ||
20 | 122 | KOWAL | KAJETAN | 2011 | D1 | 00:01:19 | |||
21 | 20 | ŁOBODA | MARIA | 2010 | D1 | 00:01:20 | |||
22 | 35 | KLAUZA | JAKUB | Szkoła Prywatna nr 1 w Biedrusku | 2011 | D1 | 00:01:20 | ||
23 | 27 | SZÓSTAK | IGOR | SP62/Piątkowo Na Biegowo | 2011 | D1 | 00:01:20 | ||
24 | 46 | KAŁEK | ALEKSANDRA | SP1 | 2010 | D1 | 00:01:20 | ||
25 | 137 | WOLNIEWICZ | ANTONI | Szkoła Podstawowa nr 1 w Poznaniu | 2010 | D1 | 00:01:21 | ||
26 | 108 | KONTSCHYTS-JASIK | NATASZA | Łejery | 2010 | D1 | 00:01:21 | ||
27 | 53 | ROGOWSKI | MICHAŁ | SP 89 Poznań | 2010 | D1 | 00:01:21 | ||
28 | 24 | FLEISZAR | MAKSYM | Wójtowicz TRI Team | 2010 | D1 | 00:01:21 | ||
29 | 104 | KOWALSKA | JULIA | 2010 | D1 | 00:01:22 | |||
30 | 132 | FLORCZAK | SZYMON | 2010 | D1 | 00:01:22 | |||
31 | 138 | MAJEWSKA | ZUZANNA | Szkoła 63 | 2010 | D1 | 00:01:22 | ||
32 | 17 | SPALONY | FILIP | AKADEMIA REJSA | 2011 | D1 | 00:01:22 | ||
33 | 130 | TOMASZYK | LENA | 2010 | D1 | 00:01:25 | |||
34 | 135 | SZCZODRZYŃSKI | MICHAŁ | UKS Dąb Suchy Las | 2011 | D1 | 00:01:25 | ||
35 | 50 | GRZESIK | AMELIA | Poznań | Zespół Szkół w Krosnie-Mosina. | 2011 | D1 | 00:01:25 | |
36 | 113 | PASZEK | JAN | Cogito Poznań | 2011 | D1 | 00:01:26 | ||
37 | 106 | LIŚKIEWICZ | VANESSA | 2010 | D1 | 00:01:26 | |||
38 | 115 | PERZ | ZOFIA | 2010 | D1 | 00:01:26 | |||
39 | 136 | NAPIERAŁA | ROZALIA | Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna nr 2 | 2010 | D1 | 00:01:27 | ||
40 | 120 | DRAJERCZAK | ADRIAN | 2011 | D1 | 00:01:27 | |||
41 | 11 | ROSZAK | MARTYNA | SDS | 2010 | D1 | 00:01:28 | ||
42 | 26 | RATAJCZAK | JADWIGA | SP1 Poznań | 2011 | D1 | 00:01:28 | ||
43 | 64 | KOPROWSKI | DAWID | Podstawowa nr 18 | 2011 | D1 | 00:01:29 | ||
44 | 9 | SOSIŃSKA | LENA | - | 2011 | D1 | 00:01:30 | ||
45 | 37 | PIĄTEK | NATAN | SP nr 17 w Poznaniu | 2010 | D1 | 00:01:30 | ||
46 | 16 | MYTNIK | ZOSIA | Mali Poznaniacy | 2011 | D1 | 00:01:30 | ||
47 | 61 | SKWARYŁO | ULA | Szkoła Podstawowa nr 2 w Kórniku | 2010 | D1 | 00:01:30 | ||
48 | 6 | ZAGÓRSKI | MIŁOSZ | Poznań Race Team | 2010 | D1 | 00:01:30 | ||
49 | 23 | JASIŃSKA | ZOFIA | Przedszkole nr 77 | 2011 | D1 | 00:01:31 | ||
50 | 44 | PRZYBYLAK | SZYMON | Przedszkole 190 | 2011 | D1 | 00:01:31 | ||
51 | 62 | BORYSIAK | ZUZANNA | Szkoła nr 28 w Poznaniu | 2010 | D1 | 00:01:32 | ||
52 | 36 | OLESZCZAK | JAKUB | Night Runners | 2010 | D1 | 00:01:32 | ||
53 | 57 | GROBELNY | DOMINIK | Szkoła podstawowa nr 11 | 2010 | D1 | 00:01:32 | ||
54 | 41 | ŚWIĄTNICKI | IGOR | Fehlau Run Team Junior | 2011 | D1 | 00:01:33 | ||
55 | 33 | SKRZYPCZAK | ALEKSANDER | SP 70 Poznań | 2011 | D1 | 00:01:33 | ||
56 | 2 | FRACKOWIAK | WERONIKA | Jeżyce Biegają | 2011 | D1 | 00:01:34 | ||
57 | 65 | RADZIMIRSKI | FILIP | Przedszkole nr 189 w Poznaniu | 2011 | D1 | 00:01:34 | ||
58 | 52 | WACHOWIAK | EMILIA | Przedszkole 110 | 2011 | D1 | 00:01:36 | ||
59 | 118 | KRYSTEK | FILIP | 2011 | D1 | 00:01:36 | |||
60 | 12 | ZAPARTY | BŁAŻEJ | Szkoła Podstawowa Jerzykowo | 2010 | D1 | 00:01:37 | ||
61 | 105 | KOWALSKI | TOMASZZ | 2010 | D1 | 00:01:38 | |||
62 | 58 | HOJAN | PAULINA | Szkoła Podstawowa nr 28 w Poznaniu | 2011 | D1 | 00:01:39 | ||
63 | 13 | PRZYBORSKA | MAGDALENA | gRUNwald team Poznań | 2010 | D1 | 00:01:40 | ||
64 | 30 | KLONOWSKA | AGATA | Przedszkole Leśny Zakątek nr 187 | 2011 | D1 | 00:01:40 | ||
65 | 139 | ZACHWIEJA | MIKOŁAJ | 2010 | D1 | 00:01:41 | |||
66 | 18 | MAZUREK | ALICJA | Przedszkole Bajeczka w Rokietnicy | 2011 | D1 | 00:01:43 | ||
67 | 134 | FEHLAU | MIKOŁAJ | 2010 | D1 | 00:01:44 | |||
68 | 60 | SZPUREK | MARTYNA | Bukowski Klub Biegacza | 2011 | D1 | 00:01:56 |