Wyniki
Bieg 1
- 21.10.2017| Dystans:
- 300 m - 2 km| Rodzaj:
- City Trail Junior
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
- Pobierz wyniki:
- Plik PDF
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Miasto | Klub | Rocznik | Kategoria | Czas netto | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 62 | TARGOSZ | IGOR | SP Opalenica | 2008 | D2 | 00:02:09 | ||
2 | 52 | MAĆKOWSKI | MARCEL | Zespół Szkół Kąkolewo | 2009 | D2 | 00:02:11 | ||
3 | 61 | NOWAK | MICHAŁ | Sp29 | 2009 | D2 | 00:02:15 | ||
4 | 138 | KĄDZIELAK | DOMINIK | Drużyna Szpiku | 2008 | D2 | 00:02:15 | ||
5 | 3 | ADAMCZEWSKA | BIANKA | SP7 | 2008 | D2 | 00:02:18 | ||
6 | 12 | KACZMAREK | PRZEMYSŁAW | SP nr 2 w Zalasewie | 2009 | D2 | 00:02:20 | ||
7 | 9 | WITKOWIAK | KAMIL | Szkoła Podstawowa Nr 4 Luboń | 2008 | D2 | 00:02:20 | ||
8 | 66 | KASPRZAK | KAJETAN | MUKS Jedynka Międzychód | 2008 | D2 | 00:02:25 | ||
9 | 108 | NAPIERAŁA | LEON | Publiczna Saleziańska Szkoła Podstawowa Poznań | 2008 | D2 | 00:02:27 | ||
10 | 56 | ŁUKASZEWSKA | NIKOLA | SP2 GNIEZNO/ UKS GNIEZNO BIEGA | 2008 | D2 | 00:02:28 | ||
11 | 127 | URBANIAK | OLIWIA | UKS Dąb Suchy Las | 2008 | D2 | 00:02:28 | ||
12 | 14 | BIECHOŃSKA | MICHALINA | Szkoła Podstawowa COGITO Poznań | 2009 | D2 | 00:02:30 | ||
13 | 47 | PODRAZA | POLA | SP 51 POZNAŃ | 2009 | D2 | 00:02:31 | ||
14 | 38 | JASIŃSKI | JAKUB | SP nr 1 Poznań, ul Hezjoda | 2008 | D2 | 00:02:31 | ||
15 | 29 | GACA | JULIA | SP1 Poznań | 2008 | D2 | 00:02:31 | ||
16 | 70 | KISELOVA | OLENA | MUKS Jedynka Międzychód | 2008 | D2 | 00:02:31 | ||
17 | 28 | GURDZIOŁEK | ALICJA | UKS Lusowo | 2009 | D2 | 00:02:32 | ||
18 | 133 | SUSZCZEWICZ | MARIANNA | OLIMPIJCZYK | 2008 | D2 | 00:02:32 | ||
19 | 57 | GORZELANY | KAMIL | SP6 Gniezno | 2008 | D2 | 00:02:32 | ||
20 | 59 | ZAWADZKI | JAKUB | SP 40 Poznań | 2008 | D2 | 00:02:34 | ||
21 | 8 | LITKE | OLGA | OJO TEAM | 2008 | D2 | 00:02:34 | ||
22 | 53 | PIĄTEK | AARON | SP nr 17 w Poznaniu | 2008 | D2 | 00:02:35 | ||
23 | 137 | KUKIOŁCZYŃSKA | ANNA | SP 62 | 2008 | D2 | 00:02:36 | ||
24 | 2 | STACHOWIAK | SZYMON | SP Rokietnica/Rokietnica Biega | 2008 | D2 | 00:02:36 | ||
25 | 7 | BANASZKIEWICZ | ALICJA | Szkoła Podstawowa Suchy Las Filia | 2008 | D2 | 00:02:37 | ||
26 | 102 | PYSZCZAK | OLIWIA | SP nr 74 w Poznaniu | 2008 | D2 | 00:02:37 | ||
27 | 20 | GROSZEWSKI | OLAF | Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego nr 2 w Poznaniu | 2009 | D2 | 00:02:38 | ||
28 | 17 | OSTROWSKI | JAREK | RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team | 2008 | D2 | 00:02:38 | ||
29 | 130 | WŁOCH | SZYMON | 2009 | D2 | 00:02:40 | |||
30 | 132 | WOLNIEWICZ | SZYMON | Poznań | Szkola Podstawowa nr 1 Poznań | 2008 | D2 | 00:02:41 | |
31 | 63 | HIBNER | ZOFIA | UKS Lusowo | 2008 | D2 | 00:02:41 | ||
32 | 103 | GINTROWICZ | KAROL | SP 2 Puszczykowo | 2009 | D2 | 00:02:41 | ||
33 | 22 | STĘPNIAK | KUBA | SP 18 | 2008 | D2 | 00:02:42 | ||
34 | 107 | WAWRZYNIAK | JAKUB | SP 17 Poznań | 2009 | D2 | 00:02:43 | ||
35 | 58 | ŁĄCZKA | MATEUSZ | 2008 | D2 | 00:02:43 | |||
36 | 18 | NOWICKI | TYMON | Łejery | 2009 | D2 | 00:02:43 | ||
37 | 35 | LEPOROWSKA | WIKTORIA | Poznań | Szkoła Podstawowa 34 | 2008 | D2 | 00:02:44 | |
38 | 23 | MATUSZAK | FRANCISZEK | Szkoła Podstawowa nr 83 ŁEJERY | 2008 | D2 | 00:02:48 | ||
39 | 60 | RYBARCZYK | ZOSIA | Synchro Poznań | 2009 | D2 | 00:02:48 | ||
40 | 136 | DERSLEY | NATHAN | Team Panda | 2009 | D2 | 00:02:48 | ||
41 | 135 | HADRYS | EMILIA | SP 18 | 2009 | D2 | 00:02:48 | ||
42 | 21 | NOWAK | ZOFIA | SP Kaźmierz | 2008 | D2 | 00:02:49 | ||
43 | 31 | PECZYŃSKA | JULIA | Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przeźmierowie | 2009 | D2 | 00:02:50 | ||
44 | 118 | ŚCIBIOR | BRUNO | MUAY Running Team | 2009 | D2 | 00:02:50 | ||
45 | 6 | BOJEWSKA | INGA | Szkoła Podstawowa w Nochowie | 2009 | D2 | 00:02:51 | ||
46 | 129 | ZALESINSKA | MARIA | Poznań | SP | 2009 | D2 | 00:02:53 | |
47 | 139 | KUHNERT | MARCEL | SP 2 Puszczykowo | 2009 | D2 | 00:02:53 | ||
48 | 33 | KRUŚ | BARTOSZ | Pomóż Tosi | 2008 | D2 | 00:02:54 | ||
49 | 119 | PIETRASIK | MARIA | Łejery | 2009 | D2 | 00:02:55 | ||
50 | 54 | BINCZEWSKI | MIKOŁAJ | Fehlau Run Team Junior | 2009 | D2 | 00:02:55 | ||
51 | 64 | KRZANOWSKA | MARIA | Drużyna Szpiku | 2009 | D2 | 00:02:56 | ||
52 | 11 | ZAGÓRSKI | MARCEL | Poznań Race Team | 2009 | D2 | 00:02:56 | ||
53 | 128 | KOGUT | IGOR | SP Nr. 79 | 2009 | D2 | 00:02:57 | ||
54 | 15 | SOSIŃSKA | KINGA | - | 2008 | D2 | 00:02:57 | ||
55 | 40 | DRAJERCZAK | OLIWIA | PODSTAWOWA NR 27 | 2009 | D2 | 00:02:58 | ||
56 | 36 | KRYSIAK | MARCIN | SP 17 | 2009 | D2 | 00:02:59 | ||
57 | 16 | ZANDECKI | FRANCISZEK | Społeczna Jedynka Poznań | 2009 | D2 | 00:02:59 | ||
58 | 30 | SMORAWSKA | AGATA | 2008 | D2 | 00:03:00 | |||
59 | 131 | GÓRSKA | SARA | Sp nr 1 w Poznaniu | 2008 | D2 | 00:03:00 | ||
60 | 73 | WOŹNIAK | IWO | POSM nr 2 | 2008 | D2 | 00:03:02 | ||
61 | 13 | BERNAT | OLGA | PSS Poznań | 2009 | D2 | 00:03:07 | ||
62 | 74 | HAMPEL | ALEKSANDRA | S.P. NR 11 w Poznaniu | 2009 | D2 | 00:03:09 | ||
63 | 27 | GÓRECKA | MAJA | 2009 | D2 | 00:03:09 | |||
64 | 105 | STEGENTA | ZOFIA | SP 63 Poznań | 2009 | D2 | 00:03:10 | ||
65 | 37 | SZYMCZAK | ANIELA | UKS Lusowo | 2009 | D2 | 00:03:11 | ||
66 | 41 | GOŹDZIEWSKA | MAJA | Goździki /SP74 | 2008 | D2 | 00:03:13 | ||
67 | 49 | ZAMELCZYK | ZOSIA | SP89 | 2008 | D2 | 00:03:13 | ||
68 | 68 | HOJAN | AMELIA | Szkoła Podstawowa nr 28 w Poznaniu | 2009 | D2 | 00:03:14 | ||
69 | 55 | ŚWIĄTNICKA | MATYLDA | Fehlau Run Team Junior | 2008 | D2 | 00:03:14 | ||
70 | 71 | GŁADYSIAK | URSZULA | Poznań | SP Komorniki nr 1 | 2009 | D2 | 00:03:19 | |
71 | 106 | STEGENTA | ANNA | SP 63 Poznań | 2008 | D2 | 00:03:22 | ||
72 | 32 | ŁAŹNIAK | KRZYŚ | Szkoła Podstawowa nr.71 | 2009 | D2 | 00:03:35 | ||
73 | 50 | WESOŁOWSKA | OLGA | 2008 | D2 | 00:03:36 | |||
74 | 45 | LENIEC | LETYCJA | SP 18 Poznań | 2009 | D2 | 00:03:40 | ||
75 | 67 | BRUST | NATALIA | SP 18 im. Z. Nałkowskiej | 2009 | D2 | 00:03:42 | ||
76 | 111 | GOSZCZYK | MAGDA | SP 18 Poznań | 2009 | D2 | 00:03:46 | ||
77 | 44 | MIKOŁAJCZAK | MAJA | SP3 Środa Wlkp | 2009 | D2 | 00:03:48 | ||
78 | 72 | KOPROWSKA | JULIA | Podstawowa nr 18 | 2009 | D2 | 00:03:51 | ||
79 | 69 | SZPUREK | ZUZANNA | Bukowski Klub Biegacza | 2009 | D2 | 00:03:53 | ||
80 | 25 | ŁUKASIK | ZOSIA | 2009 | D2 | 00:03:53 |