Wyniki
Bieg 1
- 21.10.2017| Dystans:
- 300 m - 2 km| Rodzaj:
- City Trail Junior
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
- Pobierz wyniki:
- Plik PDF
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Miasto | Klub | Rocznik | Kategoria | Czas netto | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 44 | TARGOSZ | WIKTOR | SP Przezmierowo | 2005 | D3 | 00:04:52 | ||
2 | 142 | FERTCHMIN | KACPER | UAM Triathlon Poznań | 2006 | D3 | 00:05:10 | ||
3 | 25 | PISANKO | MICHAŁ | UKS Lusowo | 2005 | D3 | 00:05:18 | ||
4 | 58 | DOROBA | ZUZANNA | MUKS Jedynka Międzychód | 2006 | D3 | 00:05:18 | ||
5 | 133 | SZCZODRZYŃSKA | AGATA | UKS Dąb Suchy Las | 2005 | D3 | 00:05:27 | ||
6 | 34 | KOSTKA | MACIEJ | UKS Lusowo | 2005 | D3 | 00:05:44 | ||
7 | 4 | JANASIAK | PIOTR | SP 1 Szamotuły | 2005 | D3 | 00:05:45 | ||
8 | 146 | KOGUT | MAJA | AZS Poznań | 2005 | D3 | 00:05:45 | ||
9 | 39 | JANKOWIAK | WIKTOR | UKS Lusowo | 2007 | D3 | 00:05:45 | ||
10 | 38 | BABISTA | DOMINIKA | SP nr.51 Poznań | 2006 | D3 | 00:05:46 | ||
11 | 61 | KŁAK | MATEUSZ | SKS Unia Swarzędz | 2005 | D3 | 00:05:49 | ||
12 | 10 | OSTROWSKI | TOMEK | RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team | 2007 | D3 | 00:05:51 | ||
13 | 148 | DANEK | MARCIN | SP nr 1 Poznań | 2006 | D3 | 00:05:54 | ||
14 | 153 | KUŹMA | JULIAN | Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia | 2005 | D3 | 00:05:56 | ||
15 | 62 | NOWAKOWSKA | OLGA | SKS Unia Swarzędz | 2005 | D3 | 00:05:57 | ||
16 | 52 | KUCHARSKI | OLIWIER | MUKS Jedynka Międzychód | 2005 | D3 | 00:05:58 | ||
17 | 64 | REMBECKI | ARKADIUSZ | SKS Unia Swarzędz | 2005 | D3 | 00:06:00 | ||
18 | 144 | ZIARKIEWICZ | HANIA | SP 18 Poznań | 2006 | D3 | 00:06:03 | ||
19 | 63 | POLACZEK | MARIA | SKS Unia Swarzędz | 2005 | D3 | 00:06:04 | ||
20 | 150 | LENARCZYK | MAREK | SP 1 Poznań | 2007 | D3 | 00:06:05 | ||
21 | 132 | NOWAK | KACPER | MUKS Jedynka Międzychód | 2005 | D3 | 00:06:07 | ||
22 | 137 | GÓRSKI | SAMUEL | Sp nr 1 w Poznaniu | 2006 | D3 | 00:06:09 | ||
23 | 134 | JURGA | OTYLIA | MOS Śrem | 2005 | D3 | 00:06:11 | ||
24 | 66 | WILK | TOMASZ | Poznań | Unia Swarzędz | 2006 | D3 | 00:06:13 | |
25 | 43 | CHOMIAK | EMILIA | Koziegłowy | 2006 | D3 | 00:06:14 | ||
26 | 101 | SZCZEŚNIAK | EMILKA | Poznań | Olimpia Poznań | 2005 | D3 | 00:06:17 | |
27 | 141 | GURANOWSKI | KUBA | SP 58 Poznań | 2007 | D3 | 00:06:20 | ||
28 | 22 | GORZELANY | FILIP | społeczna SP2 poznan | 2005 | D3 | 00:06:21 | ||
29 | 9 | WYRWIŃSKI | KAROL | 2005 | D3 | 00:06:22 | |||
30 | 20 | SZYMAŃSKI | KUBA | ŁEJERY | 2005 | D3 | 00:06:25 | ||
31 | 27 | SZYMCZAK | ADAM | UKS Lusowo | 2005 | D3 | 00:06:26 | ||
32 | 145 | STRYJSKI | MIESZKO | SP1 Poznań | 2005 | D3 | 00:06:27 | ||
33 | 55 | WALOSZCZYK | MACIEJ | KOSM Poznań | 2005 | D3 | 00:06:29 | ||
34 | 19 | SZYMAŃSKA | ZUZANNA | ŁEJERY | 2007 | D3 | 00:06:30 | ||
35 | 7 | DEMBIŃSKI | OLIWIER | ŁEJERY | 2005 | D3 | 00:06:30 | ||
36 | 11 | KOWALSKI | LEON | SP 83 Łejery | 2007 | D3 | 00:06:32 | ||
37 | 13 | CZERNIAK | FRANCISZEK | Poznań | 2007 | D3 | 00:06:34 | ||
38 | 6 | JASIŃSKI | MAREK | Poznań | FORMATIQ RUN | 2007 | D3 | 00:06:35 | |
39 | 18 | GÓRECKI | IGNACY | 2007 | D3 | 00:06:35 | |||
40 | 31 | RATAJCZAK | JAN | SP1 Poznań | 2007 | D3 | 00:06:38 | ||
41 | 110 | KOWALCZYK | IGOR | Poznań | SZKOŁA PODSTAWOWA W CZEMPINIU | 2006 | D3 | 00:06:39 | |
42 | 29 | KOWALONEK | STANISŁAW | KSP Poznań | 2007 | D3 | 00:06:39 | ||
43 | 51 | FRAMSKI | ŁUKASZ | MUKS Jedynka Międzychód | 2006 | D3 | 00:06:42 | ||
44 | 35 | ROLIŃSKI | MIŁOSZ | 2007 | D3 | 00:06:50 | |||
45 | 138 | ZIEMNIEWSKA | ALEKSANDRA | Poznań | UKS LUSOWO | 2006 | D3 | 00:06:55 | |
46 | 105 | KAŹMIERCZAK | HANNA | SP Kaźmierz | 2006 | D3 | 00:06:57 | ||
47 | 37 | NAMYSŁOWSKI | LECH | SP Łejery | 2005 | D3 | 00:06:58 | ||
48 | 50 | JANISZEWSKI | JĘDRZEJ | 2005 | D3 | 00:06:59 | |||
49 | 59 | MANTAS | PAULINA | SP1/DRUŻYNA SZPIKU | 2005 | D3 | 00:07:00 | ||
50 | 24 | MIKOŁAJCZAK | LENA | Halfworn Team | 2007 | D3 | 00:07:01 | ||
51 | 40 | KRAHEL | OLGIERD | UKS Błyskawica | 2007 | D3 | 00:07:02 | ||
52 | 41 | WITKOWIAK | ALICJA | Szkoła Podstawowa Nr 4 Luboń | 2005 | D3 | 00:07:03 | ||
53 | 28 | PRZYBYLSKI | KAMIL | SP5 Luboń | 2006 | D3 | 00:07:04 | ||
54 | 151 | NOWAK-ŁAŻEWSKA | DOROTA | SP Zakonu Pijarów | 2007 | D3 | 00:07:05 | ||
55 | 106 | SOKOŁOWSKA | ZUZANNA | IZOP | 2007 | D3 | 00:07:05 | ||
56 | 130 | LORENZ | BRAJAN | MUKS Jedynka Międzychód | 2005 | D3 | 00:07:06 | ||
57 | 131 | FIGLARZ | WIKTOR | Poznań | MUKS Jedynka Międzychód | 2005 | D3 | 00:07:07 | |
58 | 139 | HADRYŚ | NATALIA | SP 18 | 2006 | D3 | 00:07:09 | ||
59 | 30 | PINDRAS | PIOTR | Poznań | Szkoła Podstawowa nr 15 w Koninie | 2007 | D3 | 00:07:18 | |
60 | 147 | KOZIOŁ | ANIA | sp 1 poznań | 2005 | D3 | 00:07:19 | ||
61 | 3 | KOWALSKA | NATALIA | SP Lusówko | 2007 | D3 | 00:07:20 | ||
62 | 103 | ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI | MIKOŁAJ | 2007 | D3 | 00:07:23 | |||
63 | 48 | MUSIAŁ | PIOTR | Mamy-Biegamy | 2007 | D3 | 00:07:31 | ||
64 | 53 | PETRYCKI | NIKODEM | MUKS Jedynka Międzychód | 2006 | D3 | 00:07:32 | ||
65 | 14 | ZAPARTY | TYMOTEUSZ | Szkoła Podstawowa Jerzykowo | 2006 | D3 | 00:07:32 | ||
66 | 21 | SZELEWSKA | ZOFIA | SP Kaźmierz | 2007 | D3 | 00:07:33 | ||
67 | 32 | LENIEC | WIKTORIA | SP 18 Poznań | 2006 | D3 | 00:07:36 | ||
68 | 45 | MROCZEK | ZUZANNA | SP 51 Poznań | 2007 | D3 | 00:07:45 | ||
69 | 56 | WALOSZCZYK | MALWINA | SP Łejery Poznań | 2007 | D3 | 00:07:47 | ||
70 | 60 | GŁADYSIAK | GABRIELA | SP Komorniki | 2006 | D3 | 00:07:50 | ||
71 | 16 | LEWARTOWSKA | JAGODA | SP1 | 2006 | D3 | 00:07:52 | ||
72 | 57 | MAJCHRZAK | OLGA | SP 84 | 2007 | D3 | 00:07:53 | ||
73 | 123 | TALAREK | GABRIELA | SP 2 Międzychód | 2005 | D3 | 00:07:53 | ||
74 | 140 | MAJEWSKI | DOMINIK | 2007 | D3 | 00:07:54 | |||
75 | 149 | PLUTA | JADWIGA | SP Suchy Las | 2007 | D3 | 00:07:55 | ||
76 | 2 | STACHOWIAK | EWA | SP Rokietnica/Rokietnica Biega | 2005 | D3 | 00:08:03 | ||
77 | 36 | NAMYSŁOWSKA | ALICJA | SP Łejery | 2007 | D3 | 00:08:14 | ||
78 | 128 | ZIELIŃSKA | ANIA | MUKS Jedynka Międzychód | 2005 | D3 | 00:08:18 | ||
79 | 143 | WOLFF | ZUZANNA | ŁEJERY | 2007 | D3 | 00:08:48 | ||
80 | 47 | WINIARSKI | ALEKSANDER | Poznań | KALOGERO MOTORS | 2007 | D3 | 00:08:58 | |
81 | 136 | SZOSZOREK | ZOFIA | Poznań | szkoła SP1 Poznań | 2007 | D3 | 00:09:10 | |
82 | 152 | KUŹMA | JAN | SP 58 Poznań | 2007 | D3 | 00:09:23 | ||
83 | 17 | KOBER | LUISE | Speed Feet 16 | 2006 | D3 | 00:09:29 | ||
84 | 23 | RUTKOWSKA | ZUZANNA | SP1 | 2006 | D3 | 00:09:33 | ||
85 | 127 | ZAMOŻNIEWICZ | WIKTORIA | MUKS Jedynka Międzychód | 2005 | D3 | 00:09:34 | ||
86 | 15 | MATUSZAK | ANTONINA | Szkoła Podstawowa nr 83 ŁEJERY | 2005 | D3 | 00:09:34 | ||
87 | 135 | FLORCZAK | DOMINIKA | 2006 | D3 | 00:09:35 | |||
88 | 126 | SIEROŃ | KORNELIA | SP 2 Międzychód | 2004 | D3 | 00:07:27 | ||
89 | 118 | MARTYŃSKA | MARCELINA | SP 2 Międzychód | 2002 | D3 | 00:07:28 | ||
90 | 111 | MAJEWSKA | MARTYNA | SP 2 Międzychód | 2002 | D3 | 00:07:28 | ||
91 | 122 | BIAŁECKA | KORNELIA | SP 2 Międzychód | 2002 | D3 | 00:07:37 | ||
92 | 119 | WABERSKA | LARYSA | SP 2 Międzychód | 2002 | D3 | 00:07:37 | ||
93 | 121 | PAPLA | ALEKSANDRA | SP 2 Międzychód | 2002 | D3 | 00:08:34 | ||
94 | 120 | KOWAL | IZABELA | SP 2 Międzychód | 2002 | D3 | 00:08:34 |