Lista startowa

Bieg 2

  • 19.11.2017|
  • Dystans:
  • 5 km|
  • Rodzaj:
  • Bieg główny

* - [liczba zawodników zapisanych / liczba zawodników opłaconych]

Zawodnicy z opłaconym startem
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
9 Romej Elżbieta 1964 K50 ŁKB TRUCHT
11 Jackiewicz Monika 1992 K20 RAZ Szczecin
12 Szurgocińska Nikolina 1993 K20 KB Hermes Gryfino
16 Bednarczyk Sylwia 1977 K40 PUSZCZYK BUKOWY
20 Busz Katarzyna 1975 K40
21 Bachta Katarzyna 1984 K30
25 Pokrzywińska Marta 1991 K20 BBL Team Police
26 Szalewicz Małgorzata 1966 K50 SZYBCIEJ NIE MOGĘ
27 Kowalska Roksana 1988 K20 Wieczorne bieganie w Gryfinie
29 Szpotańska Joanna 1985 K30 Niedzielny truchtaczek
30 Sztandera Małgorzata 1988 K20 Stargard. Ja się NIE ścigam
34 Sokołowska Magdalena 1985 K30
36 Kostrzewska Konstancja 1992 K20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
38 Dudzińska Maja 1975 K40 PARKRUN SZCZECIN
39 Jurkiewicz Wioletta 1973 K40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
50 Skiba-Stefaniak Sylwia 1978 K30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
55 Lipińska Sylwia 1990 K20
56 Bujnowska Anita 1990 K20
61 Szymańska Anna 1958 K50 Rozbiegany Goleniów
66 Jasińska Natalia 1982 K30 ExtremeWolf
72 Hoffmann Marta 1988 K20 Stargard ja się nie scigam
74 Lachowicz Blanka 1982 K30 Husaria Race Team
75 Gawrońska Żaneta 1982 K30 NCDC
78 Saganowska Alicja 1981 K30
80 Przybyła Ilona 1986 K30
83 Świercz Ewa 1976 K40
84 Balcerak Katarzyna 1966 K50 3lggns
86 Steczyńska Magdalena 1990 K20 Wieczorne bieganie w Szczecinie
90 Tokarz Joanna 1978 K30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
92 Sawińska Anna 1980 K30 NORDICANIA TEAM
96 Wypych Kasia 1980 K30 Przebiegłe jenoty
99 Szadokierska Anna 1983 K30 Anawa Tour
103 Zadróżna Marzena 1978 K30 Za-biegane babeczki
105 Białkowska Katarzyna 1977 K40 Kobiece Bieganie
106 Sakowska-Carło Magda 1982 K30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
107 Magierska Honorata 1984 K30 Drużyna Szpiku/Wieczorne bieganie w Gryfinie
108 Matyjaszczyk Małgorzata 1962 K50 Rozbiegany Goleniów
109 Jarosławska Sandra 1990 K20 Rozbiegany Goleniów
110 Lisiecka Bożena 1980 K30 Wieczorne Bieganie w Gryfinie
112 Pruss Katarzyna 1977 K40 WKURW_TEAM
115 Mańke Karolina 1987 K30 Fizjo-Express
116 Wojtysiak Małgorzata 1987 K30 Fizjo-Express
120 Nowak Małgorzata 1980 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
123 Rumowska Agnieszka 1985 K30
124 Martenka Ewa 1988 K20 Monia Gym
125 Kaciupa Agnieszka 1976 K40 Wierzbicki Running Project
126 Wiaderek Beata 1970 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
129 Żyluk Bozena 1971 K40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
130 Strojna Dorota 1973 K40 Puszczyk Bukowy
132 Dul Magdalena 1977 K40 KB Hermes Gryfino
133 Pilarczyk Jolanta 1992 K20
140 Peda Kamila 1980 K30
147 Butkiewicz Estera 1981 K30 Wieczorne Bieganie Szczecin
149 Komisarczyk Ania 1987 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
150 Kaczmarkiewicz Iwona 1980 K30 MONIA GYM
153 Kosmowska Alicja 1989 K20 Dawasz Wojtek!
158 Rudziewicz Urszula 1983 K30 Fizjobiegacze Szczecin
164 Figlak Marta 1976 K40 SKW
167 Soroka-Mituła Grażyna 1973 K40 MONIA GYM
169 Kujawska Magdalena 1976 K40
170 Paszkiewicz Anna 1985 K30
174 Lasek Anna 1975 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
175 Kacalska Zuzanna 1987 K30 Decathlon Prawobrzeże
176 Borek Natalia 1991 K20
182 Lewandowska Izabela 1976 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
183 Klett Agnieszka 1980 K30 Monia Gym
186 Nowakiewicz Marta 1990 K20
189 Podporska Izabela 1970 K40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
200 Otoka Kasia 1977 K40 FANI FORMY
202 Ceniuch Magdalena 1997 K20 Parkrun Szczecin
203 Wiśniewska Monika 1986 K30
204 Brewka Joanna 1979 K30
205 Mikoś Małgorzata 1984 K30
213 Żak Dominika 1985 K30 Puszczyk Bukowy
214 Ulass Agnieszka 1974 K40
220 Latkowska-Wimonć Anna 1982 K30
227 Dąbrowska Natalia 1980 K30 Feniks
229 Jaśkiewicz Katarzyna Aleksandra 1976 K40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
230 Policzkiewicz Aneta 1979 K30 GRYFUS SZCZECIN I KOLARZE CIŚNIJ TEAM
233 Nesterowicz Joanna 1985 K30
234 Wąsowska Katarzyna 1982 K30 One Team Castorama
236 Stachów Kasia 1983 K30
237 Sobolewska Agata 1988 K20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
239 Łukomska Mariola 1981 K30
241 Pikuta Aneta 1994 K20
244 Janka Joanna 1974 K40
245 Dydek Edyta 1996 K20 SKB Dzik
246 Dydek Dorota 1968 K40 SKB DZIK
248 Nekanda-Trepka Honorata 1981 K30 Magia Kobiecości
251 Baniak Joanna 1991 K20 HIAB Sport Team
252 Markun Marta 1991 K20
254 Ordon Izabela 1978 K30 parkrun Gorzów Wlkp.
256 Kubicka Karolina 1987 K30 Paczoczikejkos
258 Maj Anna 1975 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
260 Katarzyna Rejman 1989 K20
261 Szubert Bożena 1986 K30 STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAM
263 Piętak Agnieszka 1984 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
265 Wachterowa Anastasia 1998 K16
269 Maj Ewa 1981 K30
273 Muszyńska Roksana 1991 K20
280 Mikoś Justyna 1989 K20
291 Szudera Kamila 1984 K30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
292 Tomaszewska Irena 1981 K30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
293 Kazimierska Zając Żaneta 1972 K40
294 Skolimowska Łucja 1982 K30
296 Dudczak Katarzyna 1989 K20
297 Maślanka Klaudia 1992 K20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
304 Wika Marta 1990 K20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
305 Czaplicka-Bednarz Irena 1958 K50
308 Wiśniewska-Drabarz Ismena 1982 K30
311 Kalisz Irena 1981 K30
314 Skrzypczak-Aszkiłowicz Ania 1980 K30
318 Kwaśniewska Monika 1990 K20 3LGGNS
319 Łyczek Agata 1976 K40 Wieczorne bieganie w Szczecinie
323 Kuźmińska Maja 1982 K30 MoniaGym
332 Janowicz Agnieszka 1982 K30
333 Milczarska Agnieszka 1993 K20 Puszczyk Bukowy
342 Wrońska Sandra 1991 K20 STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAM
343 Pacuszka-Niedźwiecka Ela 1976 K40
345 Więckowska Emilia 1982 K30
350 Dzierżak Adrianna 1995 K20 Decathlon Prawobrzeze
356 Jakubowska Anna 1983 K30
357 Iwaszkiewicz Magdalena 1987 K30 PUSZCZYK BUKOWY
358 Bednarek Joanna 1981 K30 Dobry Team Ekopol
359 Hudecka Evelyn 1986 K30
360 Andrzejczak Jessica 1997 K20
363 Litwiniak-Grędzińska Małgorzata 1976 K40 Gryfus Kolarze Z Górki Ciśnij Team
366 Wiśniakowska Emilia 1976 K40
368 Ciurysek Agnieszka 1983 K30 Dobry Team ECOPOL
370 Jurys Elzbieta 1969 K40 Wieczorne bieganie w Szczecinie
371 Warchoł Sylwia 1990 K20
372 Banucha Agata Banucha 1969 K40
380 Czubala Aleksandra 1987 K30 Follow the Dreams
383 Rodak-Jeziak Adriana 1977 K40
384 Krotecka Anna 1986 K30 Kalmar Runners
385 Pogoda-Błaziak Katarzyna 1980 K30
391 Sowisz Danuta 1971 K40 SOWISZ TEAM/ZAWADZKIEGO SZCZECIN
395 Ustianowska-Wezgraj Roksana 1977 K40
396 Rudzińska Joanna 1984 K30 Centrum Medyczne EuroMedis
399 Matul Hanna 1980 K30 Kalmar Runners
400 Kalinowska-Misarko Sylwia 1973 K40
404 Krassowska-Kaup Joanna 1972 K40
405 Jachnik Sabina 1972 K40 SKS HUSARIA
406 Biernaczyk Małgorzata 1980 K30
409 Krygier-Rosiak Monika 1986 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
412 Wolniak Elżbieta 1974 K40 SŁONECZNE BABECZKI
413 Gładkiewicz Karolina 1982 K30
415 Kryszczyńska Monika 1976 K40
417 Janowska - Paszkowska Joanna 1983 K30
429 Michalik-Cały Kasia 1985 K30 Kobiece Bieganie
431 Orchowska Izabela 1984 K30
432 Zawistowska Agnieszka 1983 K30
436 Czarnecka Barbara 1984 K30 SZCZECIN
439 Czumak Magdalena 1992 K20
444 Mizielinska Daria 1984 K30 WIECZORNE BIEGANIE Szczecin
449 Górecka Katarzyna 1988 K20 Puszczyk Bukowy
450 Świtalska Edyta 1978 K30 Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego
455 Szeszko Magdalena 1981 K30
460 Doleżek Agnieszka 1982 K30 KB Pionier
463 Żarek Urszula 1993 K20 Tucan
465 Prasolik Ewelina 1978 K30
471 Klimas Milena 1990 K20 DBK SZCZECIN TEAM
477 Woźniak Joanna 2001 K16 KS IRONMAN PRODMAR SZCZECIN
478 Wozniak Karina 1998 K16 IRONMAN C/S POLSKA
481 Lewandowska-Krakowiak Ewa 1990 K20 Stargard Ja Się Nie ścigam
485 Nicewicz Beata 1972 K40
492 Kruczek Monika 1984 K30 Pyrzyce biegają
507 Nanu Justyna 1985 K30 Gryfus Szczecin
513 Zaborowska Dagmara 1984 K30
519 Racinowska Sylwia 1994 K20 SOBCZYK TEAM - MKS SIECHNICE
521 Kiełpińska Samanta 1997 K20 NO LOGO
523 Szymańska Jolanta 1982 K30
524 Król Klaudia 2001 K16
525 Borkowska Marta 1976 K40 Wieczorne bieganie w Szczecinie
539 Ułanowicz Katarzyna 1978 K30
544 Rutkowska-Urbaniak Katarzyna 1964 K50
546 Czajkowska Diana 1983 K30 Zespół Niespokojnych Nóg
547 Boo Ann 1987 K30
549 Kaczorowska Angelika 1991 K20
551 Jarząb Gosia Go 1975 K40 3LGGNS
552 Witkowska Marta 1983 K30
553 Kujawa Joanna 1990 K20
554 Małecka Anna 1978 K30 Hawajskie Rekiny
555 Matuszewska Anita 1986 K30 Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus
556 Suleja Joanna 1960 K50 szwla
559 Guster Anna 1989 K20
565 Prokocka Asia 1986 K30
566 Pagel Kasia 1987 K30
568 Schneider Aleksandra 1987 K30
572 Siwek Arleta 1981 K30 Gwiezdna Flota Maszewo
574 Biegacz1 Anonimowy 1955 K60
575 Stanasiuk Edyta 1986 K30 COOLBIKE SZCZECIN / LIV POLSKA
577 Wojdałowicz Ewa 1981 K30
578 Wiktorska Monika 1984 K30
581 Żyłuk - Czapiewska Ola 1979 K30
583 Cieślik Izabela 1989 K20
584 Daniłowicz Dorota 1992 K20
585 Tworzydło Monika 1978 K30
586 Jaszcz Magdalena 1979 K30 Pyrzyce Biegają
587 Łuczak Urszula 1978 K30
588 Sokołowska Anna 1960 K50
591 Rodak Małgorzata 1972 K40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
594 Bielańska Paulina 1994 K20 Stargard, ja się nie ścigam
596 Gugałka Aleksandra 1980 K30
600 Wojtyś Małgorzata 1978 K30
602 Bęben Małgorzata 1978 K30 Dobry Team ECOPOL
604 Dudaronek Paulina 1996 K20 Xrunners
610 Buczko Agata 1980 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
612 Grzesiak Dominika 1988 K20
614 Pawlisiak Natalia 1985 K30
617 Marks Katarzyna 1975 K40 Stowarzyszenie Dołuje-Kościno
621 Majdan Helena 1952 K60 niezrzeszony
671 Lebioda Jolanta 1974 K40 Wieczorne bieganie w Szczecinie
1003 Bogdańska Katarzyna 1991 K20
1005 Przybysz Katarzyna 1983 K30
1011 Rynkowska Anna 1980 K30
1012 Radziszewska Bogna 1979 K30 Przebiegłe Jenoty
1014 Szymańska Katarzyna 1982 K30 Biegam bo mnie SMerfy gonią
1018 Rosik Joanna 1956 K60 Szybciej nie mogę
1019 Basara Agnieszka 1973 K40
1020 Zaleska Beata 1967 K50 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1022 Murawska Wioletta 1969 K40
1023 Murawska Nikola 2000 K16 roletki.home.pl
1024 Wolska Agnieszka 1983 K30
1028 Wiklak Natalia 1992 K20
1032 Kaśnicka Małgorzata 1980 K30
1034 Sprogis Joanna 1977 K40 3LGNNS
1036 Kostrzeba Ewa 1993 K20 FitjestGit
1038 Rychlik Patrycja 1990 K20
1041 Strąk Izabela 1975 K40 Wieczorne bieganie w Szczecinie
1042 Bączyk Monika 1978 K30 Monia Gym
1046 Borowska Karolina 1986 K30 Puszczyk Bukowy/Rehabalance i Waszczuk Team
1047 Żurawska Wioletta 1976 K40 GRYFUS I CIŚNIJ TEAM
1051 Kownacka Aleksandra 1983 K30 AT Aktywny Trzebiatow
1053 Biadacz-Lisowska Katarzyna 1978 K30
1054 Wojdak Żaneta 1987 K30 Monia Gym
1055 Błażewicz Karolina 1985 K30
1056 Widuch Anna 1986 K30 Monia Gym
1063 Glebkowicz Agnieszka 1979 K30 Przebiegłe Jenoty
1065 Kieliszek Anna 1982 K30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
1069 Derleta Iwona 1964 K50 derMMed
1073 Pilecka Teresa 1981 K30
1077 Hrynkiewicz-Pawłaszek Anna 1981 K30
1078 Kwiatkowska Aleksandra 1991 K20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1083 Łempicka Karolina 1990 K20
1084 Szymanska Danuta 1990 K20
1087 Barszczewska Marlena 1979 K30
1089 Zarobiak Katarzyna 1978 K30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1091 Puszkiewicz Anna 1992 K20 Dream team
1093 Pasławska Magda 1983 K30 INCOM POLSKA
1094 Janicka Elżbieta 1988 K20
1101 Nowak Dorota 1983 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1103 Gonerko Joanna 1979 K30 WILCZYCE
1105 Podolak Izabela 1975 K40
1107 Potrzebowska Iwona 1969 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1109 Kopylova Irina 1978 K30
1110 Salik Joanna 1984 K30 Monia Gym
1111 Przystupa Edyta 1980 K30 One team Castorama
1112 Taczalska Monika 1993 K20
1118 Krukowska-Świątek Joanna 1980 K30 SZCZECIŃSKI KLUB SPORTOWY HUSARIA
1121 Szostak Edyta 1985 K30 Biegunki
1127 Łapa-Suska Kamila 1984 K30
1128 Roszak Krystyna 1964 K50 Gryfus Szczecin i Kolarze Ciśnij Team
1129 Bichta Katarzyna 1984 K30 Monia Gym
1135 Dusza Anna 1969 K40 SZCZECIŃSKIE CENTRUM TRENINGU PERSONALNEGO
1136 Kurasińska Dorota 1972 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1139 Łużyńska Katarzyna 1979 K30
1146 Chrobocińska Elżbieta 1966 K50
1147 Czerniachowska Ewelina 1979 K30
1148 Piątkowska Izabela 1984 K30
1152 Lewikowska Patrycja 1978 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1157 Kielbratowska Kalina 1982 K30
1158 Gibas-Jastrzębska Iwona 1970 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1161 Adamczewska-Kolasa Justyna 1987 K30
1162 Bogacka Małgorzata 1981 K30
1163 Downar Andżelika 1975 K40 Wieczorne bieganie w Szczecinie
1164 Kusajda Paulina 1986 K30 GRYFUS I CIŚNIJ TEAM
1165 Rozwałka-Paizert Renata 1973 K40 Iron Insane
1168 Osojca Małgorzata 1990 K20 Puszczyk Bukowy
1172 Chawziuk Magdalena 1969 K40 Puszczyk Bukowy
1173 Nowak Marta 1990 K20 Morsy Miedwianie
1175 Hałas Renata 1969 K40 szybciej nie mogę
1177 Stępień Agnieszka 1981 K30
1184 Lechowicz Aga 1981 K30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
1185 Kłaczyńska Danuta 1973 K40
1187 Gusar Bożena 1975 K40
1193 Kudra Grażyna 1959 K50 MORSOLE SZCZECIN
1199 Szewczyk Magdalena 1983 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1200 Mizgalska Joanna 1981 K30
1202 Markiewicz Agnieszka 1978 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1205 Wichrowska Weronika 1981 K30 Wicherki
1206 Basiak Katarzyna 1973 K40 IAI Team
1210 Wołczak Iwona 1984 K30
1215 Tomczak Agnieszka 1976 K40
1218 Żywicka Barbara 1972 K40 Van Graaf biega
1219 Nowak Anna 1992 K20 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1220 Maszczyk Marta 1982 K30
1224 Leszczyńska Marta 1994 K20 One Team Castorama
1225 Wlodarczyk Agata 1983 K30
1226 Gałaszewska Jolanta 1984 K30 One Team CASTORAMA
1228 Rasiak Katarzyna 1992 K20
1230 Jerzyk-Szamalek Bogusława 1969 K40
1231 Gajtkowska Jolanta 1972 K40 Gryfus Szczecin i Kolarze Ciśnij Team
1232 Krasocka Joanna 1985 K30
1234 Poźniak Aleksandra 1984 K30 Centrum Medyczne EuroMedis
1235 Omelańska Nina 1985 K30 Centrum Medyczne EuroMedis
1236 Wołoszyn Emilia 1991 K20 Centrum Medyczne EuroMedis
1237 Kozanecka Iwona 1959 K50
1243 Kwiecien Magdalena 1979 K30 Wieczorne bieganie Szczecin
1247 Opar Barbara 1978 K30
1248 Cieśla Beata 1963 K50 Zabiegani Goleniów
1251 Piotrowska Marzena 1974 K40 Centrum Medyczne EuroMedis
1254 Rydel Małgorzata 1981 K30
1258 Borsukiewicz Aleksandra 1974 K40
1261 Marciniak Lidka 1976 K40 Gryfus i Ciśnij Team
1262 Gajek Patrycja 1988 K20
1265 Maryniak Agata 1979 K30 GRYFUS I CIŚNIJ TEAM
1267 Duraj Maria 1981 K30 Duraj team
1271 Karol Anna 1971 K40 Wieczorne bieganie w Szczecinie
1283 Grzywaczewska Sylwia 1993 K20 NordicAnia Team
1287 Ratajczak Anna 1979 K30 Centrum Medyczne EuroMedis
1288 Jaruzel Ewa 1976 K40 SZWLA STARGARD
1290 Janiszewska Monika 1988 K20 centrum medyczne euromedis
1292 Zawadzka Marta 1982 K30
1293 Martyniak Karolina 1987 K30
1294 Zając Justyna 1981 K30 Puszczyk Bukowy
1296 Jóźwicka Aneta 1973 K40 wieczorne bieganie w szczecinie
1299 Piasecka Marta 1979 K30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
1311 Hoecken Aneta 1978 K30
1314 Olbrychowska Paulina 1984 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1317 Woszczyk Renata 1978 K30 wieczorne bieganie w szczecinie
1318 Łukaszewska Anna 1974 K40 3LGGNS
1319 Grzebuła Monika 1976 K40 Animex team
1322 Domańska Anna 1972 K40
1324 Biełowiec Adrianna 1982 K30 Puszczyk Bukowy
1326 Lączak Justyna 1979 K30 Asseco Active Team
1327 Moskwa Małgorzata 1992 K20
1330 Pindera Natalia 1981 K30 GRYFUS I CIŚNIJ TEAM
1331 Mądrzyk Magdalena 1979 K30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1334 Wielgoszewska Olga 1980 K30
1339 Rawska-Szklarz Joanna 1976 K40 Klub Sportowy DOBRA MARINA
1341 Sell Ewa 1978 K30
1342 Niemierko Magdalena 1977 K40 SKB DZIK
1344 Klimek Aleksandra 1987 K30
1345 Tatarowicz Agnieszka 1980 K30
1347 Siuda Agnieszka 1989 K20 Monia Gym
1357 Kuźmicz Katarzyna 1979 K30 Gryfus i Kolarze z Górki Ciśnij Team
1359 Milczanowska Magdalena 1980 K30 Calypso runners team Szczecin
1361 Makocka Halina 1954 K60 Ekspedycja Nordic Team Szczecin
1363 Imianowska Ewa 1976 K40
1368 Matuszak Anita 1975 K40 Mango Gatki Team
1371 Sobolewska-Szwed Ewelina 1976 K40 Mango Gatki Team
1372 Poniatowska-Tarkowska Edyta 1979 K30 Puszczyk Bukowy
1375 Duda-Religa Ewelina 1976 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1376 Adrian-Czaboryk Monika 1973 K40 Mango Gatki Team
1381 Korlaga Paulina 2000 K16 WOPR Biega
1393 Chomont Magdalena 1978 K30 No Gravity
1399 Dobaczewska Ewa 1973 K40 NN Szczecin
1402 Jasik Agnieszka 1977 K40
1405 Wawruch -Rusielik Irena 1964 K50 Amicus AR
1411 Rolbiecka Anna 1980 K30 Pyrzyce biegają
1415 Rajfur Asia 1983 K30 No logo
1417 Terpiłowska Malwina 1984 K30 NN Szczecin
1428 Żołnowska Aleksandra 1984 K30 Biegohollica
Zawodnicy bez opłaconego startu
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
48 Lorent Agnieszka 1983 K30 Druzyna szpiku
315 Kieszek Karolina 1992 K20
365 Charif Magdalena 1984 K30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
531 Andrych Magdalena 1987 K30 KB Hermes Gryfino
714 Kwiatkowska Emilia 1980 K30 Puszczyk Bukowy
773 Kuchciak Edyta 1971 K40
Adamczewska Marika 1994 K20
Boduszek Aleksandra 1987 K30
Brusiłowicz Dagmara 1974 K40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
Grabowska Paulina 1988 K20
Jurczyk Aneta 1977 K40
Karcz Kamila 1978 K30
Kijana Karolina 1982 K30 UKS Volley 71
Krajewska Sylwia 1986 K30
Kwaśniewska Agnieszka 1991 K20
Lenarcik Małgorzata 1973 K40 Animex Team
Mirkiewicz Elwira 1985 K30
Poznańska Lucyna 1974 K40 TEAM GORZÓW
Szymczyk Paulina Qq 1985 K30 Team Nie Mów Do Mnie Teraz
Świst Joanna 1985 K30 RUNNING QUEEN/KB HERMES GRYFINO
Tatoń Kamila 1989 K20
Waldon Anna 1990 K20