Lista startowa

Bieg 2

  • 19.11.2017|
  • Dystans:
  • 5 km|
  • Rodzaj:
  • Bieg główny

* - [liczba zawodników zapisanych / liczba zawodników opłaconych]

Zawodnicy z opłaconym startem
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
17 Rutkowski Tomasz 1985 M30 Puszczyk Bukowy
18 Bajek Adam 1987 M30 Fizjobiegacze Szczecin
19 Rozmus Tomasz 1986 M30
28 Masłowski Daniel 1979 M30
33 Knieć Piotr 1980 M30 220V
42 Stępnik Robert 1985 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
43 Przeworski Marcin 1979 M30 best-coach.pl
49 Łabędzki Mariusz 1979 M30 Stargard Ja Się Nie Ścigam
63 Gładkowski Paweł 1981 M30 Bezrzecze
64 Markow Witold 1979 M30 www.nadmorze.pl
76 Rajchowiak Jakub 1981 M30
79 Tomczyk Tomasz 1983 M30
87 Szymański Sławomir 1981 M30 raz
88 Droździński Konrad 1983 M30
91 Linke Rafał 1982 M30 SKB Dzik
94 Kubisztal Wojciech 1983 M30 KB PIONIER Szczecin
100 Martyniak Łukasz 1982 M30 Wieczorne Bieganie w Gryfinie
101 Janukowicz Tomasz 1987 M30 Runners Bierzwnik
102 Szadokierski Michał 1980 M30 ANAWA TOUR
121 Jońca Marcin 1982 M30 DBK SZCZECIN
136 Adamowicz Daniel 1984 M30 KB PIONIER SZCZECIN
139 Żurek Krzysztof 1984 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
143 Stefaniak Łukasz 1978 M30 Szczecin
152 Gładysz Łukasz 1981 M30 TT Szczecin
156 Piotrowicz Piotr 1978 M30 COMSECO.EU
157 Rejniak Wojciech 1986 M30 Kluska Team
160 Gajewski Sebastian 1983 M30 Stargard. Ja się nie ścigam
161 Marciniak Mirosław 1984 M30 Puszczyk Bukowy
163 Michałowski Marcin 1980 M30 GRYFUS SZCZECIN I KOLARZE CIŚNIJ TEAM
168 Jurczyński Łukasz 1985 M30 Grupa TOM
172 Loryś Wojciech 1981 M30 DBK SZCZECIN TEAM
173 Policzkiewicz Maciej 1983 M30 GRYFUS SZCZECIN I KOLARZE CIŚNIJ TEAM
181 Dubaj Eugeniusz 1985 M30 AKTYWNI Z NATURY
184 Kłodawski Tomasz 1981 M30
191 Hołyński Leszek 1987 M30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
192 Lechowicz Tomasz 1979 M30 Off Season
195 Dworzański Bartosz 1985 M30
210 Szulc Grzegorz 1984 M30
211 Kramer Krzysztof 1985 M30 SKB Dzik
212 Nalewaj Robert 1984 M30 Tucan Team
219 Klimek Krzysztof 1979 M30
238 Stachów Kacper 1984 M30
240 Waszczuk Tomasz 1980 M30 Rehabalance i Waszczuk Team
242 Banasiewicz Zbyszek 1983 M30
243 Suchecki Paweł 1981 M30
253 Piątkowski Mariusz 1979 M30 GRYFUS SZCZECIN I KOLARZE CIŚNIJ TEAM
255 Kędzielewski Łukasz 1981 M30 Zawadzkiego Szczecin
257 Szymański Paweł 1986 M30 Paczoczikejkos
262 Stwora Marcin 1984 M30
267 Henicz Marcin 1978 M30 Incredible Henx
270 Wichrowski Grzegorz 1981 M30
272 Gozdyra Darek 1978 M30 RAZ Szczecin
281 Zielinski Marcin 1979 M30 Fizjobiegacze
286 Sawicki Kamil 1984 M30 -
287 Maryniak Michał 1979 M30 Gryfus i Ciśnij Team
289 Tabęcki Radosław 1986 M30 Grupa TOM
290 Bzdak Mariusz 1984 M30 Biegiem na służbę
298 Wołowicz Wojtek 1987 M30 Puszczyk Bukowy
299 Suplicki Grzesiek 1982 M30 Puszczyk Bukowy
303 Lizura Sławomir 1983 M30 13. Śląska Brygada Obrony Terytorialnej
309 Drabarz Radosław 1982 M30
312 Wroński Julian 1985 M30 HIAB SPORT TEAM
320 Mazur Marek 1982 M30
325 Kukuła Remigiusz 1978 M30
329 Sip Tomasz 1979 M30 TEAM GORZÓW
336 Zbroja Dawid 1980 M30 Dobry Team ECOPOL
337 Chowański Bartosz 1979 M30 CJS Tłumaczenia Myślibórz
339 Rachwalski Piotr 1983 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
340 Szymanowski Karol 1982 M30
341 Banaś Marcin 1978 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
344 Kamiński Łukasz 1980 M30 Parkrun Szczecin
351 Gorlach Dawid 1985 M30
364 Grędziński Artur 1978 M30 Gryfus I Ciśnij Team
369 Milczarek Paweł 1982 M30 Kobiece Bieganie
390 Denkiewicz Tomasz 1978 M30 Astral Brothers
410 Masłowiec Konrad 1985 M30
411 Dziewierski Marcin 1978 M30
414 Rosiak Marcin 1987 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
419 Bielecki Jarosław 1978 M30
420 Biskupski Marcin 1978 M30
421 Kuźbik Jakub 1984 M30 Puszczyk Bukowy
422 Kołomański Hubert 1985 M30 Szczecin
423 Pawlisiak Paweł 1987 M30 Dębnowskie Człapaki
430 Bętkowski Piotr 1987 M30 CITY TRAIL Team
433 Śliwiński Marcin 1983 M30 KB Hermes Gryfino
437 Czarnecki Daniel 1980 M30
451 Pokrzywiński Zbigniew 1987 M30 BBL POLICE
456 Szeszko Dawid 1981 M30
458 Rynski Dariusz 1983 M30 Running Sappers Team
461 Bartoszewski Paweł 1980 M30 L-bug RUN
466 Bochenek Paweł 1987 M30
470 Klimas Hubert 1983 M30 DBK SZCZECIN TEAM
475 Lipertowicz Sebastian 1983 M30 Wieczorne bieganie w szczecinie
482 Krakowiak Łukasz 1983 M30 Stargard Ja Się Nie ścigam
495 Stefaniak Paweł 1980 M30 14 bUJ/2bpzmot
498 Sawenko Władysław 1980 M30
501 Wiśniewski Piotr 1979 M30 MTR SZCZECIN TEAM
543 Cały Rafał 1983 M30
548 Fira Marcin 1982 M30
550 Pluto-Prądzyński Piotr 1986 M30
557 Małecki Sebastian 1981 M30
558 Maliszewski Paweł 1983 M30
562 Flajszerowicz Marcin 1980 M30 Wieczorne bieganie w Gryfinie
567 Lewicki Michał 1983 M30
570 Wojdak Mariusz 1986 M30 Monia Gym
576 Borysiuk Arkadiusz 1986 M30 Klub Biegacza Kamień Pomorski
590 Andreatto Jacek 1981 M30
592 Klonowski Krzysztof 1981 M30
595 Grzelązka Sylwester 1981 M30 brak
597 Zieliński Tomasz 1980 M30
603 Narkun Maciej 1979 M30
606 Pigłowski Dawid 1982 M30 Team Gorzów
609 Michałuszko Bartłomiej 1984 M30 Nowogard
611 Bobrowicz Artur 1984 M30 Rozbiegany Goleniów
618 Morawiak Krzysztof 1981 M30
622 Zaremba Marek 1981 M30 Ironman C/S Polska
667 Kornieiev Artem 1987 M30
675 Lendzion Piotr 1986 M30 GRUPA TOM
679 Ogrodnik Paweł 1985 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
680 Matejski Marek 1980 M30 WIECZORNE BIEGANIE SZCZECIN
1006 Bielan Artur 1980 M30
1007 Pawliński Piotr 1985 M30 Grupa Azoty POLICE
1010 Wypych Maciej 1981 M30 Kongsberg K-Runners
1015 Wawrzyniak Ireneusz 1980 M30 ironman c/s polska
1039 Stefaniak Michał 1986 M30 Puszczyk Bukowy
1040 Lipski Łukasz 1985 M30 Biegohollica
1044 Chełminiak Sławomir 1979 M30 Biegam Sobie
1048 Szufranowicz Mirosław 1978 M30 Elitarny Klub biegacza POWOLNI Z NADWAGĄ
1049 Wierciński Rafał 1981 M30
1052 Kownacki Bartosz 1981 M30 AT Aktywny Trzebiatow
1057 Oleszek Krzysztof 1982 M30 Stargard Ja się nie ścigam
1059 Rychłowski Piotr 1980 M30 Leniwe Buły Mierzyn
1062 Szczygielski Paweł 1984 M30 VOLKSWAGEN
1067 Malinowski Rafał 1984 M30 Szczecin Biega
1068 Ciurzyński Adam 1978 M30 mojeBezrzecze.pl
1071 Charęza Marcin 1980 M30 Zawadzkiego Szczecin
1074 Pilecki Robert 1980 M30
1076 Pawłaszek Lech 1981 M30
1085 Maśnicki Kamil 1978 M30
1086 Barszczewski Jacek 1979 M30 DBK SZCZECIN
1090 Zarobiak Piotr 1979 M30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1095 Szybalski Tomasz 1983 M30
1100 Gajda Sebastian 1979 M30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1102 Szabelski Mateusz 1986 M30
1104 Wilczyński Krzysztof 1987 M30 KALMAR RUNNERS
1108 Rydzewski Michał 1982 M30
1116 Zemankiewicz Łukasz 1981 M30 Kanał 6am
1120 Ława Bartosz 1979 M30
1124 Mielniczuk Marcin 1986 M30 Grupa TOM
1132 Czylkowski Patryk 1985 M30
1137 Wojszczyk Michał 1984 M30 Bridgestone Stargard Runners
1141 Marmura Tomasz 1985 M30 Stargard.Ja się na ścigam
1143 Kamiński Adam 1980 M30 KB HERMES GRYFINO
1149 Ksycki Błażej 1984 M30 Tieto
1151 Grzegorczyk Jarosław 1978 M30 Dobry Team ECOPOL
1155 Michalski Łukasz 1985 M30 Mercedes-Benz DDB Auto
1156 Dymowski Paweł 1984 M30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1159 Białczak Tomasz 1984 M30 Nowogard
1167 Wasilewski Andrzej 1978 M30 KB PIONIER Szczecin
1170 Klich Janek 1984 M30 BIEGOHOLLICA
1171 Jakubczyk Paweł 1985 M30 Pawciu
1174 Wahn Przemysław 1983 M30
1176 Sitek Alfred 1980 M30
1178 Krywan Tomasz 1979 M30
1181 Dobrowolski Paweł 1983 M30 SZCZECIŃSKIE CENTRUM TRENINGU PERSONALNEGO
1182 Piątkowski Przemysław 1978 M30 Team Gorzów
1183 Baranowski Wojciech 1985 M30 Team Kopeć
1188 Krześniowski Marcin 1978 M30 Rowerowy Załom
1190 Bejm Łukasz 1981 M30
1191 Sawulak Wiktor 1985 M30
1195 Kaźmierski Marcin 1979 M30 MTR SZCZECIN TEAM
1197 Saniewski Dariusz 1981 M30 UKL Ósemka Police
1198 Markwordt Maciej 1982 M30
1201 Żuk Krzysztof 1986 M30
1204 Mizgalski Wojciech 1980 M30 Gryfus i Ciśnij Team
1209 Surma Grzegorz 1983 M30 HKS Skaut Szczecin
1211 Zając Michał 1986 M30 BCC-MOTO TEAM
1212 Giermakowski Szymon 1984 M30
1222 Grudowski Konrad 1985 M30 ONE TEAM CASTORAMA
1223 Piotrowski Konrad 1987 M30 ONE TEAM CASTORAMA
1227 Gałaszewski Kamil 1987 M30 One Team CASTORAMA
1240 Kolenda Jerzy 1978 M30 Centrum Medyczne EuroMedis
1241 Wałowski Dawid 1979 M30 One Team Castorama
1245 Orszulak Łukasz 1984 M30 Toucan Team
1246 Wacław Robert 1981 M30
1252 Florczak Artur 1978 M30 Animex Team
1253 Zgutka Maciej 1978 M30
1256 Pleban-Tritt Andrzej 1979 M30 Puszczyk Bukowy
1257 Ratajczak Marcin 1978 M30 Centrum medyczne EuroMedis
1263 Cebula Karol 1979 M30
1266 Plesner Krzysztof 1979 M30 CITY TRAIL TEAM
1268 Duraj Bartosz 1980 M30 Banie
1269 Guzikowski Tomasz 1979 M30 GUZIK Team
1279 Prusinowski Adam 1980 M30 DBK SZCZECIN
1281 Stefańczyk Tomasz 1979 M30
1282 Zaczko Jacek 1978 M30 TURBO ŚLIMAK
1284 Pietraszun Paweł 1985 M30 ANIMEX TEAM
1291 Pilarski Pawel 1978 M30 DBK SZCZECIN
1300 Łoziński Łukasz 1978 M30 TT Szczecin
1303 Kwieciński Krzysztof 1984 M30 Szczecin
1304 Siąkajło Łukasz 1981 M30
1306 Szczepanek Krzysztof 1986 M30
1307 Jeszawicz Paweł 1981 M30 KP Zdroje
1308 Wilczyński Grzegorz 1986 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1310 Rosik Sebastian 1980 M30
1313 Krawczuk Piotr 1984 M30 Puszczyk Bukowy
1323 Rutkowski Stanisław 1984 M30 TT Szczecin
1328 Sieradzki Piotr 1987 M30
1333 Orzechowski Łukasz 1981 M30 ONE TEAM CASTORAMA
1343 Hendzel Miłosz 1983 M30 Puszczyk Bukowy
1350 Ostrowski Grzegorz 1979 M30
1351 Parobczy Jakub 1981 M30
1353 Sowa Krzysztof 1984 M30 Zwiedzanie przez bieganie
1354 Pleskachov Artem 1987 M30
1360 Pakuła Tomasz 1984 M30 Pan Brokuł Team
1362 Brzozowski Wojciech 1985 M30 RAZ Szczecin
1364 Kornaus Daniel 1979 M30
1367 Gaszewski Patryk 1984 M30 Nowogard
1370 Wichrowski Łukasz 1978 M30 Wicherki
1378 Graczykowski Pawel 1987 M30 Fight Academy Dobra
1384 Kuźmicz Tomasz 1979 M30 GRYFUS I CIŚNIJ TEAM
1385 Szczygielski Radosław 1985 M30
1386 Błażewicz Marcin 1985 M30
1387 Kowalczyk Paweł 1983 M30 Elitarny Klub Biegacza Powolni z Nadwagą
1388 Bielecki Karol 1980 M30 Parkrun Szczecin
1389 Janas Kacper 1987 M30 Puszczyk Bukowy
1390 Długokęcki Mateusz 1981 M30 Elitarny Klub Biegacza - Powolni z Nadwagą
1391 Żołądek Grzegorz 1985 M30 Puszczyk Bukowy
1394 Król Mirosław 1983 M30 SZCZECIŃSKIE CENTRUM TRENINGU PERSONALNEGO
1395 Czapla Tomasz 1981 M30 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1398 Cichocki Jakub 1978 M30 śRUNdunia Szczecin
1400 Dubel Artur 1980 M30 Hawajskie Rekiny
1401 Ptaszkiewicz Grzegorz 1983 M30 JRG Szczecin/paRUNmedik
1403 Bieniek Kamil 1984 M30 Stop Wycince Drzew
1406 Nidzgorski Marek 1982 M30 DBK SZCZECIN
1407 Rolbiecki Karol 1980 M30 Pyrzyce biegają
1408 Dmytryk Łukasz 1985 M30 Ampio TEAM
1414 Daronin Pavlo 1981 M30
1416 Bąkowski Marek 1979 M30 Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus
1418 Wiśniewski Bartłomiej 1986 M30 biegam dla Poli
1420 Giermakowski Maciej 1979 M30
1425 Szykuć Łukasz 1978 M30 DOBRA MARINA
Zawodnicy bez opłaconego startu
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
7 Sobecki Bartłomiej 1980 M30 ines husky team
69 Chenon Guillaume 1981 M30 Wieczorne bieganie w Szczecinie
407 Rogaczewski Piotrek 1987 M30 GRYFUS i CISNIJ TEAM
732 Turczyński Marcin 1980 M30
Bebko Daniel 1983 M30
Gregorek Przemysław 1984 M30
Jaczmiński Radek 1985 M30
Jastrzemski Marcin 1980 M30 IRON INSANE
Kędzierski Mariusz 1983 M30
Król Marcin 1980 M30
Kujawski Stefan 1983 M30 Gmina Węgorzyno
Marczak Kamil 1981 M30 Netto Runner
Mucha Michał 1980 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
Obrocki Adrian 1986 M30
Piechocki Jacek 1984 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
Rybak Krzysztof 1980 M30 Stargard Ja się nie ścigam
Tomiak Paweł 1987 M30 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
Wąsowski Marcin 1983 M30
Woropaj Beniamin 1986 M30 Haalo.pl