Lista startowa

Bieg 2

  • 19.11.2017|
  • Dystans:
  • 5 km|
  • Rodzaj:
  • Bieg główny

* - [liczba zawodników zapisanych / liczba zawodników opłaconych]

Zawodnicy z opłaconym startem
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
22 Surdacki Piotr 1976 M40
23 Surdacki Jerzy 1972 M40 Drużyna szpiku / Wieczorne Bieganie w Gryfinie
24 Jarmoliński Piotr 1976 M40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
32 Wójcikowski Cezary 1975 M40 C.K. Marine
44 Zerzut Jarosław 1968 M40 śRUNdunia Szczecin
51 Kośmider Bartosz 1976 M40 DBK SZCZECIN
52 Piedo Marek 1972 M40
53 Wróblewski Jarosław 1973 M40 RAZ Szczecin
57 Rymer Wojciech 1972 M40 własny jednoosobowy
60 Lompert Krzysztof 1972 M40
62 Grzeszczyk Sebastian 1975 M40
65 Stachowski Andrzej 1968 M40 Monia Gym
70 Jóźwiak Maciej 1971 M40 Orlęta AK
81 Bamber Jacek 1977 M40 LENIWE BUŁY MIERZYN
89 Glocko Wojciech 1974 M40 Parkrun Szczecin
98 Szycko Tomasz 1970 M40 Festa
104 Wrzeszcz Piotr 1976 M40 Animex Team
113 Pruss Sławomir 1977 M40
114 Malec Mariusz 1973 M40 Stargardzki Klub Morsów MIEDWIANIE
127 Wiaderek Krzysztof 1969 M40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
134 Rudziński Jacek 1969 M40 KB HERMES GRYFINO
135 Seliga Piotr 1977 M40
137 Beker Jan 1970 M40 Gryfus Szczecin i Kolarze Ciśnij Team
138 Garbacz Krzysztof 1970 M40
141 Wierszycki Jarosław 1969 M40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
146 Sadowski Daniel 1975 M40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
148 Carło Marcin 1977 M40 Wieczorne bieganie w Szczecinie
162 Masłowski Marcin 1976 M40 parkrun Gorzów
166 Kaczor Piotr 1977 M40 Gwiezdna Flota Maszewo
187 Saganowski Adam 1973 M40
190 Kasperowicz Marcin 1976 M40
198 Ceniuch Sylwester 1969 M40 Bike Team Roletki.home.pl
215 Ulass Robert 1974 M40
217 Chrzan Piotr 1973 M40 GRYFUS I CIŚNIJ TEAM
247 Łangowski Mateusz 1976 M40 Team Gorzów
249 Gapski Tomasz 1976 M40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
264 Król Aleksander 1970 M40
268 Ułanowicz Tomasz 1971 M40 Wieczorne bieganie w Szczecinie
274 Wiśniewski Marcin 1976 M40
277 Ślubowski Dariusz 1976 M40
278 Stefański Ryszard 1971 M40 Interszpooort
282 Śliżewski Marcin 1969 M40 Wieczorne bieganie w Szczecinie
283 Koperski Marcin 1971 M40
306 Szczepański Grzegorz 1976 M40 AT-Aktywny Trzebiatów
307 Lubiński Tomek 1969 M40
310 Urbańczyk Marcin 1974 M40 MNC NE RUNNING CLUB
313 Aszkiłowicz Marcin 1977 M40 Skoda PEHAMOT Team
316 Andrysiak Krzysztof 1975 M40
317 Jasinski Arkadiusz 1977 M40
321 Dulny Jarosław 1974 M40 dulny foto
334 Wardyn Jarek 1976 M40
338 Zabielski Józef 1973 M40 Parkrun Szczecin
352 Wołoszyn Konrad 1976 M40 Puszczyk Bukowy
353 Nejman Maciej 1976 M40 Parkrun Szczecin
361 Jurys Krzysztof 1970 M40
375 Pędziwiatr Paweł 1976 M40 ProGDar Marathon Team Kliniska Wielkie
379 Szycik Damian 1975 M40 Follow the Dreams
398 Żywicki Janusz 1968 M40 KB Pionier Szczecin
402 Kalinowski Daniel 1974 M40
418 Odrowski Piotr 1972 M40 Dobra,zmiana.
428 Kruszewski Piotr 1974 M40 Armetcar Car
434 Sądel Krzysztof 1970 M40
445 Mądrawski Tomasz 1974 M40
446 Bachta Marcin 1977 M40
472 Kowalczyk Waldemar 1971 M40 roletki.home.pl
479 Gozdziewski Hubert 1975 M40
494 Śmieja Bartosz 1976 M40 Wieczorne bieganie w Szczecinie
514 Wraga Mariusz 1973 M40
516 Kustra Tomasz 1977 M40 4 health
520 Wolski Tomasz 1972 M40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
561 Kasperowicz Dariusz 1975 M40 InCom Polska Sp.z o.o.
569 Chajda Paweł 1973 M40 Gryfus Szczecin i Kolarze Ciśnij Team
582 Kubiaczyk Ireneusz 1977 M40
593 Misarko Arkadiusz 1973 M40
598 Nałęcz Janusz 1971 M40
601 Koćmit Jakub 1973 M40
608 Petersburski Robert 1974 M40 Mierzyn
616 Marks Maciej 1975 M40 Stowarzyszenie Dołuje-Kościno
666 Pietrus Daniel 1974 M40
669 Winkiel Arkadiusz 1977 M40 100% EKIPA GRYFINO
672 Lebioda Krzysztof 1973 M40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
673 Strojny Grzegorz 1973 M40
682 Bobrzycki Jacek 1971 M40 Gryfus Szczecin i Kolarze Ciśnij Team
1013 Bieńkowski Mariusz 1973 M40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1021 Adamowicz Adam 1971 M40 HornetSzczecin.pl
1026 Warchałowski Arkadiusz 1976 M40
1031 Jaroszewicz Grzegorz 1973 M40 roletki.home.pl
1033 Sankowski Henryk 1976 M40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1035 Kwintal Janek 1973 M40 Rozbiegany Goleniów
1043 Bączyk Adam 1977 M40 Monia Gym
1045 Pawelec Marek 1972 M40
1050 Szałek Rafał 1976 M40 Dawcy
1058 Gierlik Grzegorz 1976 M40 NCDC
1060 Szymański Radosław 1972 M40
1064 Gancarczyk Jacek 1972 M40
1080 Filipowski Dariusz 1972 M40 Świat Biegacza Fehlau Run Team
1088 Hanczarek Dariusz 1976 M40 Start Gorzów
1092 Barszczewski Adam 1976 M40
1096 Siwek Jarek 1972 M40 RAZ Szczecin
1097 Kolenda Krzysztof 1977 M40 220V / Kalmar Runners
1098 Wypych Rafał 1975 M40 Wieczorne Bieganie w Gryfinie
1106 Podolak Mirosław 1974 M40
1115 Rózga Zbigniew 1977 M40 Viking 88
1117 Saganowski Marcin 1977 M40
1119 Świątek Jakub 1977 M40 SZCZECIŃSKI KLUB SPORTOWY HUSARIA
1125 Bohuń Daniel 1968 M40 Puszczyk Bukowy
1126 Nadolny Przemysław 1977 M40 INTER-COPY Szczecin
1130 Kacprzak Seweryn 1975 M40
1131 Mazur Radosław 1977 M40
1134 Strzelec Tomasz 1975 M40 Dirty Deeds / WBwG
1138 Guzikiewicz Mirosław 1972 M40 Rozbiegany Goleniów
1140 Łużyński Tomasz 1976 M40 TT Szczecin
1142 Dąbrowski Jarosław 1969 M40
1144 Rózga Jerzy 1975 M40 wiking 88
1145 Hawrylak Marcin 1969 M40 Ampio Team / SOSW Nr 1 DNR
1150 Tomczewski Maciej 1976 M40 NCDC
1160 Bielinowicz Bartosz 1973 M40
1166 Lis Marcin 1976 M40
1179 Warkoczyński Marcin 1975 M40 Dla Eluni
1180 Surowiak Wojciech 1975 M40 FC Wściekłe siekiery
1186 Gusar Krzysztof 1974 M40
1192 Ochota Rafał 1976 M40 Stargard. Ja się nie ścigam.
1203 Wypijewski Igor 1977 M40
1208 Basiak Przemysław 1973 M40 IAI Team
1213 Tomczak Tomasz 1975 M40
1217 Kaczorowski Michał 1976 M40 UV
1229 Cieciorowski Robert 1977 M40
1238 Szymański Robert 1977 M40
1242 Andrzejewski Dariusz 1971 M40 Parkrun Szczecin
1255 Walczak Darek 1971 M40 SZWLA Starard
1264 Kmieciak Slawomir 1973 M40 lubie to biegam
1270 Karol Wojciech 1973 M40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
1272 Wilklisz Wojciech 1970 M40
1275 Paizert Krzysztof 1976 M40 IRON INSANE
1277 Rejer Robert 1975 M40
1278 Sikorski Marcin 1977 M40 TT Szczecin
1280 Hajdukiewicz Jaroslaw 1969 M40 SH 549
1285 Marciniak Wojciech 1975 M40 Gryfus i Ciśnij Team
1286 Nowakowski Mariusz 1973 M40 ANIMEX TEAM
1289 Babiński Sławek 1974 M40 HANMON
1295 Borodyn Andrzej 1976 M40 Grupa Dochodzeniowa Save The Beat
1298 Wróblewski Grzegorz 1971 M40
1301 Maślanik Piotr 1972 M40 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1305 Haściło Krzysztof 1977 M40 Gryfus Szczecin
1309 Niedźwiecki Robert 1971 M40
1315 Szopa Marek 1974 M40 Team Gorzów
1316 Ugorek Jarosław 1975 M40 Team Gorzów
1321 Kozłowski Krzysztof 1973 M40 ANIMEX TEAM
1325 Michalski Robert 1973 M40
1332 Łebiński Wojciech 1977 M40 HBS
1335 Sass Dariusz 1973 M40
1337 Zalewski Marek 1970 M40
1338 Oertzen Robert 1969 M40 SZCZECIŃSKIE CENTRUM TRENINGU PERSONALNEGO
1340 Szklarz Piotr 1977 M40 Dobry Team ECOPOL
1346 Tytoń Adam 1970 M40 KochTeam
1348 Zawadzki Bartosz 1976 M40 Dobry Team ECOPOL
1352 Zając Roman 1975 M40 Hawajskie Rekiny
1355 Krupa Sebastian 1975 M40
1356 Łętowski Mariusz 1974 M40 KM TEAM
1369 Matuszak Krzysztof 1974 M40 MANGO GATKI TEAM
1373 Szwed Aleksander 1975 M40
1374 Kwiecień Piotr 1973 M40 AVRIL-Międzyzdroje
1379 Adrian Krzysztof 1971 M40 Mango Gatki Team
1380 Sulecki Marcin 1974 M40
1383 Vark Marek 1977 M40
1392 Heydemann Peter 1968 M40 TSV Binz 27 e.V.
1396 Królikowski Robert 1977 M40 EM Team
1397 Jaruzel Robert 1976 M40 SZWLA
1409 Mucha Rafał 1972 M40 KB Hermes Gryfino
1412 Macudziński Adam 1977 M40 PYRZYCE BIEGAJĄ
1413 Zgutka Tomasz 1973 M40 Husaria Race Team
1421 Szmagaj Marcin 1969 M40 SZWLA STARGARD
1422 Podwyszyński Sylwester 1973 M40 KW PSP Szczecin
1423 Zarzycki Piotr 1968 M40
1426 Daronin Andrii 1968 M40
Zawodnicy bez opłaconego startu
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
448 Gordon Radosław 1973 M40 WIECZORNE BIEGANIE SZCZECIN
515 Wojnach Andrzej 1970 M40 Dobry Team ECOPOL
Bokszczanin Jarek 1976 M40 Boczek team
Boś Sebastian 1977 M40
Karaś Daniel 1972 M40 Off season
Kowalczyk Jan 1977 M40
Kroehnke Artur 1975 M40
Królikowski Robert 1972 M40 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
Raciborski Marek 1971 M40 TRUCHTowo 42.195 / Drużyna Szpiku
Szwarc Rafał 1976 M40
Wojtarowicz Maciej 1977 M40 osoba prywatna