Wyniki
Bieg 1
- 20.10.2019| Dystans:
- 300 m - 2 km| Rodzaj:
- City Trail Junior
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
- Pobierz wyniki:
- Wyniki
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Miasto | Klub | Rocznik | Kategoria | Czas netto | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 19 | GULBINOWICZ | ANTONI | Szczecin | UKS Barnim Goleniów | 2007 | D3 | 00:04:17 | |
2 | 32 | OPAS | SZYMON | UKL Ósemka Police | 2009 | D3 | 00:04:18 | ||
3 | 56 | KOWAL | FRANCISZEK | Fizjokids | 2008 | D3 | 00:04:20 | ||
4 | 155 | CZARNECKI | OSKAR | Szkoły Salezjańskie Szczecin | 2008 | D3 | 00:04:22 | ||
5 | 50 | ASPADAREC | FILIP | SP 61 Szczecin | 2007 | D3 | 00:04:29 | ||
6 | 31 | GRYGORCEWICZ | JAN | UKL Ósemka Police | 2007 | D3 | 00:04:31 | ||
7 | 55 | BOREK | ALICJA | UKS Traper Złocieniec | 2007 | D3 | 00:04:33 | ||
8 | 43 | GRABOWSKA | KALINA | Delf Gryfino | 2008 | D3 | 00:04:35 | ||
9 | 57 | GABORSKA | ANNA | Klinika HAHS | 2007 | D3 | 00:04:41 | ||
10 | 30 | ZAWADZKI | MAKSYMILIAN | 2008 | D3 | 00:04:42 | |||
11 | 159 | FRĄCZKOWSKI | HUBERT | Szczecin | Sp23 | 2009 | D3 | 00:04:49 | |
12 | 33 | ZAPAŁOWSKI | FILIP | UKL Ósemka Police | 2007 | D3 | 00:04:50 | ||
13 | 37 | BRODZIŃSKA | OLIWIA | LŁKB Trucht Łobez | 2008 | D3 | 00:04:51 | ||
14 | 61 | KULA | MAJA | KOS BnO Szczecin | 2007 | D3 | 00:04:51 | ||
15 | 17 | ŁĘCZYCKI | FILIP | Arkonia | 2008 | D3 | 00:04:52 | ||
16 | 166 | MICHNIEWICZ | FRANCISZEK | Szczecin | PSP Bezrzecze | 2007 | D3 | 00:04:55 | |
17 | 47 | WŁODARCZYK | WIKTORIA | UKS TRAPER ZŁOCIENIEC | 2008 | D3 | 00:04:56 | ||
18 | 51 | ŁEBIŃSKA | LENA | UKS Barnim Goleniów | 2007 | D3 | 00:04:57 | ||
19 | 24 | KOWALIK | HUBERT | MKP Szczecin | 2007 | D3 | 00:04:59 | ||
20 | 22 | MATUSIEWICZ | PAWEŁ | KS IRONMAN CS POLSKA | 2007 | D3 | 00:05:02 | ||
21 | 64 | MIKUŁA | IGA | KOS BnO Szczecin | 2007 | D3 | 00:05:04 | ||
22 | 10 | GONERKO | MIKOŁAJ | Szczecin | SP59/King BC Szczecin | 2009 | D3 | 00:05:06 | |
23 | 21 | ZIELIŃSKI | KAMIL | 2008 | D3 | 00:05:07 | |||
24 | 2 | WALAS | MATEUSZ | Szkoła Podstawowa nr 3 w Szczecinie | 2008 | D3 | 00:05:10 | ||
25 | 13 | GRĘDZIŃSKI | KACPER | Kolarze Z Górki Ciśnij Team | 2008 | D3 | 00:05:11 | ||
26 | 160 | WITEK | DOMINIK | SP 16 | 2009 | D3 | 00:05:11 | ||
27 | 44 | PAWŁASZEK | HANNA | 2007 | D3 | 00:05:13 | |||
28 | 23 | KRAWCZAK | MACIEJ | SP 53 w Szczecinie | 2008 | D3 | 00:05:14 | ||
29 | 45 | CZERNIACHOWSKA | KAROLINA | MKS Hermes Gryfino | 2008 | D3 | 00:05:16 | ||
30 | 3 | PIĄTKOWSKA | WERONIKA | PSP Mierzyn | 2008 | D3 | 00:05:16 | ||
31 | 170 | WARDYN | KACPER | Szczecin | SP 56 | 2008 | D3 | 00:05:17 | |
32 | 151 | KUCZYŃSKI | PIOTR | SP 54 | 2008 | D3 | 00:05:17 | ||
33 | 169 | SZARZYŃSKI | ROBERT | 2006 | D3 | 00:05:18 | |||
34 | 1 | MAJCHER | SZYMON | SP74 Szczecin, Puszcza Team | 2007 | D3 | 00:05:20 | ||
35 | 52 | KASPRZAK | PATRYK | Run Expert/Ironman Prodmar Szczecin | 2009 | D3 | 00:05:22 | ||
36 | 154 | NOWAKOWSKA | ZOFIA | Szczecin | FizjoKids | 2009 | D3 | 00:05:23 | |
37 | 6 | TROJAK | JAKUB | szkoła podstawowa nr.5 w koszalinie | 2008 | D3 | 00:05:24 | ||
38 | 162 | MORAWIAK | MAKSYMILIAN | 2008 | D3 | 00:05:25 | |||
39 | 7 | ROMANOWSKA | ALICJA | SP47 | 2009 | D3 | 00:05:25 | ||
40 | 27 | PRZEWORSKI | JAKUB | Szkoła Podstawowa nr 48 w Szczecinie | 2009 | D3 | 00:05:25 | ||
41 | 152 | KUCZYŃSKI | WIKTOR | 2007 | D3 | 00:05:28 | |||
42 | 62 | MATYJA | WERONIKA | KOS BnO Szczecin | 2007 | D3 | 00:05:30 | ||
43 | 15 | ZOGAS | ATHINA | Szczecin | CKS nr 2. RYDLA | 2007 | D3 | 00:05:33 | |
44 | 60 | SELWASIUK | JOANNA | FizjoKIDS | 2009 | D3 | 00:05:34 | ||
45 | 53 | SZAŁEK | LENA | Szkoła Demokratyczna Droga Wolna | 2007 | D3 | 00:05:40 | ||
46 | 16 | NOWEK | ALEKSANDRA | Ola Run | 2008 | D3 | 00:05:42 | ||
47 | 4 | ŻEMOJDZIN | WIKTORIA | CKS Szczecin | 2008 | D3 | 00:05:43 | ||
48 | 39 | NOWAKOWSKI | DOMINIK | 2009 | D3 | 00:05:53 | |||
49 | 161 | FORTECKA | LENA | 2009 | D3 | 00:06:03 | |||
50 | 157 | KONIKOWSKI | ALBERT | 2007 | D3 | 00:06:04 | |||
51 | 54 | SZEWC | OLIWIA | SP 3 - Nowogard | 2008 | D3 | 00:06:06 | ||
52 | 48 | OSINSKI | MACIEJ | Ironman Szczecin | 2008 | D3 | 00:06:08 | ||
53 | 46 | MAJCHRZAK | HANNA | Ironman Szczecin | 2008 | D3 | 00:06:09 | ||
54 | 42 | WAMKA | FRANCISZEK | 2009 | D3 | 00:06:12 | |||
55 | 26 | OLCHAWA | JULIA | S.P. nr. 54 im. J. Korczaka w Szczecinie | 2008 | D3 | 00:06:15 | ||
56 | 171 | ZAJĄC | ARKADIUSZ | SP 74 | 2008 | D3 | 00:06:24 | ||
57 | 168 | LENCEWICZ | MARTYNA | SP 3 | 2008 | D3 | 00:06:31 | ||
58 | 12 | RUDŹ | WIKTORIA | Sp 3 Police | 2008 | D3 | 00:06:32 | ||
59 | 163 | NOWAK | DOROTA | Szczecin | SP Gardno | 2009 | D3 | 00:06:33 | |
60 | 5 | WYSOCKA | ALICJA | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | 2009 | D3 | 00:06:35 | ||
61 | 58 | NOWAK ESCOBEDO | NATALIA | Familia Nowak Escobedo | 2008 | D3 | 00:06:41 | ||
62 | 153 | ROMEK | MARIOLA | 2009 | D3 | 00:06:44 | |||
63 | 25 | MARAS | FELIKS | King BC Szczecin Basketball | 2008 | D3 | 00:07:02 | ||
64 | 14 | WISZNIEWSKI | OSKAR | SP 23 / SKR Gryfus | 2009 | D3 | 00:07:03 | ||
65 | 158 | KAMIŃSKA | ALEKSANDRA | Szczecin | Sp 35 | 2008 | D3 | 00:07:14 | |
66 | 34 | PŁUCIENNIK | MARTA | SP 53 Szczecin | 2007 | D3 | 00:07:16 | ||
67 | 36 | RUSZEWSKI | KACPER | 2008 | D3 | 00:07:22 | |||
68 | 164 | ROMAN | WIKTORIA | 2008 | D3 | 00:07:23 | |||
69 | 164 0* |
? | ? | 2008 | D3 | 00:07:23 | |||
70 | 38 | WALKOWIAK | JAGNA | Szczecin | 2009 | D3 | 00:07:31 | ||
71 | 8 | PUPEK | WIKTORIA | 2009 | D3 | 00:07:59 | |||
72 | 156 | PIETROWICZ | MACIEJ | 2009 | D3 | 00:07:59 | |||
73 | 20 | ROSTAWICKI | DAWID | SP 71 w Szczecinie | 2008 | D3 | 00:08:12 | ||
74 | 165 | URBANOWSKA | WIKTORIA | 2007 | D3 | 00:08:17 |