Wyniki
Bieg 1
- 20.10.2019| Dystans:
- 300 m - 2 km| Rodzaj:
- City Trail Junior
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
- Pobierz wyniki:
- Wyniki
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Miasto | Klub | Rocznik | Kategoria | Czas netto | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 257 | JACHNIK | JAKUB | Sp 59 | 2012 | D1 | 00:01:00 | ||
2 | 39 | BOREK | ADAM | UKS Traper Złocieniec | 2012 | D1 | 00:01:01 | ||
3 | 260 | DUL | OLIVIER | Szczecin | Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II | 2012 | D1 | 00:01:05 | |
4 | 14 | ZŁOTKOWSKA | FLORENTYNA | SP59 | 2012 | D1 | 00:01:07 | ||
5 | 16 | SOCHACKI | JAKUB | Sp20 | 2012 | D1 | 00:01:07 | ||
6 | 38 | LEWKOWICZ | JAN | sp.68 | 2012 | D1 | 00:01:07 | ||
7 | 7 | TARCZYKOWSKA | LENA | TARCZA BVB | 2012 | D1 | 00:01:07 | ||
8 | 254 | RYBIŃSKI | MARCEL | 2012 | D1 | 00:01:08 | |||
9 | 258 | DROŹDZIEL | MILENA | 2012 | D1 | 00:01:09 | |||
10 | 259 | CZARNECKI | OLIWIER | Szkoły Salezjańskie | 2012 | D1 | 00:01:09 | ||
11 | 18 | BORG | SIMON | S.A.I.L. | 2013 | D1 | 00:01:09 | ||
12 | 9 | ROMPALSKI | FILIP | 2013 | D1 | 00:01:10 | |||
13 | 253 | OKOYA | ANTONIA | 2013 | D1 | 00:01:10 | |||
14 | 15 | SZADOKIERSKI | SZYMON | Anawa Tour | 2013 | D1 | 00:01:11 | ||
15 | 28 | KUŹBIK | WERONIKA | Przedszkole Publiczne 54 | 2013 | D1 | 00:01:11 | ||
16 | 42 | NOWAK ESCOBEDO | ISABELLA | Familia Nowak Escobedo | 2012 | D1 | 00:01:12 | ||
17 | 43 | MOŻDŻER | WERONIKA | SP 59 | 2012 | D1 | 00:01:13 | ||
18 | 20 | MAJ | HANIA | 2012 | D1 | 00:01:13 | |||
19 | 3 | PASIK | JULIA | Sp 71 | 2013 | D1 | 00:01:14 | ||
20 | 41 | TROJGA | MARCEL | Szczecin SP56 | 2013 | D1 | 00:01:14 | ||
21 | 22 | FRĄCKOWIAK | IGA | UKL Ósemka Police | 2012 | D1 | 00:01:14 | ||
22 | 1 | MIJAL | HENRYK | Szkoła STO | 2013 | D1 | 00:01:15 | ||
23 | 256 | MORCINEK | AMELIA | Szczecin | Fizjokids | 2012 | D1 | 00:01:15 | |
24 | 10 | RUDŹ | ANIA | Sp 9 w Policach | 2012 | D1 | 00:01:16 | ||
25 | 37 | CICHOCKA | MICHALINA | KSP JP II | 2012 | D1 | 00:01:16 | ||
26 | 27 | WYPYCH | HANNA | Przebiegłe Jenoty | 2013 | D1 | 00:01:17 | ||
27 | 252 | JAKUBOWSKI | MIRON | Szczecin | PP 74 | 2013 | D1 | 00:01:17 | |
28 | 25 | CYGANOWSKA | MAGDA | Szczecin | 2013 | D1 | 00:01:17 | ||
29 | 12 | KARDAŚ | SZYMON | 2013 | D1 | 00:01:18 | |||
30 | 29 | BURAKOWSKI | SZYMON | Szczecin | 2012 | D1 | 00:01:18 | ||
31 | 255 | ROMEK | MATYLDA | 2012 | D1 | 00:01:19 | |||
32 | 13 | NAPIÓRKOWSKA | JOANNA | FizjoKids | 2012 | D1 | 00:01:19 | ||
33 | 24 | BĄCIK | BARTOSZ | Twórczej Aktywności Dziecka | 2013 | D1 | 00:01:20 | ||
34 | 5 | ŻMUDA | JULIA | Husaria Race Team | 2013 | D1 | 00:01:21 | ||
35 | 262 | NYCZ | MATEUSZ | 2012 | D1 | 00:01:23 | |||
36 | 21 | TARARUM | NATALIA | 2013 | D1 | 00:01:24 | |||
37 | 32 | LUCHCIŃSKI | SEBASTIAN | Warzymice | 2013 | D1 | 00:01:25 | ||
38 | 261 | GRADEK | JERZY | 2013 | D1 | 00:01:27 | |||
39 | 8 | SARZYNSKA | MARCEL | przedszkole | 2013 | D1 | 00:01:28 | ||
40 | 26 | SURDACKI | JAN | Przedszkole Nr 1 w Gryfinie | 2013 | D1 | 00:01:28 | ||
41 | 34 | STACHÓW | MARTA | Szczecin | Sp Chwarstnica/Hermes Gryfino | 2013 | D1 | 00:01:28 | |
42 | 251 | BOREK | KORNELIA | Pod Żaglami nr 3 Świnoujście | 2013 | D1 | 00:01:29 | ||
43 | 36 | SUCHECKA | ANTONINA | Calineczka | 2013 | D1 | 00:01:31 | ||
44 | 33 | MACIOŁEK | MIKOŁAJ | SP28 | 2012 | D1 | 00:01:34 | ||
45 | 33 | MACIOŁEK | MIKOŁAJ | SP28 | 2012 | D1 | 00:01:34 | ||
46 | 17 | ROKITA | BLANKA | Szkola | 2013 | D1 | 00:01:38 | ||
47 | 11 | URBANIAK | KORNELIA | PP10 | 2013 | D1 | 00:02:04 |