Wyniki
Bieg 3
- 10.12.2017| Dystans:
- 300 m - 2 km| Rodzaj:
- City Trail Junior
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
- Pobierz wyniki:
- Plik PDF
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Miasto | Klub | Rocznik | Kategoria | Czas netto | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 135 | OSTROMĘCKA | KINGA | Bydgoszcz | SP 69 | 2005 | D3 | 00:03:45 | |
2 | 26 | KURLAND | MATEUSZ | SP Nr 14 w Bydgoszczy | 2005 | D3 | 00:03:47 | ||
3 | 125 | DOBOSZ | PIOTR | MUKS Rekin Bydgoszcz | 2006 | D3 | 00:03:51 | ||
4 | 121 | KUNICKA | WERONIKA | SP Łochowo | 2007 | D3 | 00:03:53 | ||
5 | 106 | WESOŁOWSKI | EMIL | SP Białe Błoto | 2007 | D3 | 00:04:03 | ||
6 | 124 | GLAZA | MIKOŁAJ | SP Białe Błoto | 2007 | D3 | 00:04:07 | ||
7 | 72 | KANIEWSKI | MAKSYMILIAN | Bydgoszcz | Klub UKS Czapla, Szkoła Podstawowa Białe Błota | 2006 | D3 | 00:04:07 | |
8 | 113 | NAWROCKI | MIKOŁAJ | Victoria Koronowo | 2006 | D3 | 00:04:08 | ||
9 | 79 | KALKA | MICHALINA | SP Osielsko | 2005 | D3 | 00:04:09 | ||
10 | 8 | DUDZIŃSKI | MIKOŁAJ | KS Gwiazda | 2006 | D3 | 00:04:11 | ||
11 | 7 | MICHAŁEK | KRZYSZTOF | SP Osielsko | 2005 | D3 | 00:04:14 | ||
12 | 10 | MIODUSZEWSKI | JAN | MUKS Rekin Bydgoszcz | 2006 | D3 | 00:04:14 | ||
13 | 143 | PIĄTKOWSKA | MARTA | SP 65 Bydgoszcz | 2005 | D3 | 00:04:14 | ||
14 | 46 | ZIELIŃSKI | SAMBOR | SP 14 | 2007 | D3 | 00:04:15 | ||
15 | 54 | POLIWODZIŃSKI | MATEUSZ | KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon | 2007 | D3 | 00:04:16 | ||
16 | 137 | LWOWSKI | PATRYK | Szkoła podstawowa | 2005 | D3 | 00:04:19 | ||
17 | 32 | DURAŁEK | LAURA | SP Pruszcz | 2006 | D3 | 00:04:20 | ||
18 | 1 | DURA | ŁUKASZ | szkoła podstawowa nr 25 | 2007 | D3 | 00:04:20 | ||
19 | 110 | MYSZKO | PAWEŁ | Szkoła Podstawowa nr 65 | 2006 | D3 | 00:04:21 | ||
20 | 107 | JARZĄBEK | NIKODEM | GardenFlora MTB Team | 2005 | D3 | 00:04:21 | ||
21 | 5 | KARSKI | KRZYSZTOF | SP 66 Bydgoszcz | 2006 | D3 | 00:04:24 | ||
22 | 47 | ZIELIŃSKI | MIŁOSZ | SP14 | 2007 | D3 | 00:04:24 | ||
23 | 138 | BARAŃCZUK | PIOTR | SP 65 | 2005 | D3 | 00:04:27 | ||
24 | 78 | ZALEWSKA | MICHALINA | UKS KOPERNIK | 2007 | D3 | 00:04:27 | ||
25 | 9 | TROCHYMIUK | LENA | Bydgoszcz | SP46 | 2006 | D3 | 00:04:28 | |
26 | 119 | MAŁECKI | MATEUSZ | SP 66 | 2005 | D3 | 00:04:30 | ||
27 | 130 | ROHDE | PIOTR | Szkoła Podstawowa nr 12 | 2007 | D3 | 00:04:31 | ||
28 | 131 | IGNAS | KRZYSZTOF | SPTS Bydgoszcz | 2007 | D3 | 00:04:34 | ||
29 | 11 | KOWALSKA | NINA | SP46 | 2007 | D3 | 00:04:37 | ||
30 | 118 | OSSOWSKI | MICHAŁ | Niemcz | 2006 | D3 | 00:04:38 | ||
31 | 109 | DUSZKA | KUBA | Bydgoszcz | szkoła | 2006 | D3 | 00:04:40 | |
32 | 74 | DOLNY | KAJETAN | Szkoła Podstawowa nr 35 Bydgoszcz | 2007 | D3 | 00:04:40 | ||
33 | 67 | BŁASZCZYKOWSKA | WIKTORIA | Szkoła Podstawowa Nr 44 Mistrzostwa Sportowego Bydgoszcz | 2007 | D3 | 00:04:41 | ||
34 | 122 | BRUNKE | ADAM | SP 20 | 2006 | D3 | 00:04:42 | ||
35 | 104 | GOZA | WIKTORIA | 2006 | D3 | 00:04:42 | |||
36 | 25 | STASIAK | JULIA | Szkoła | 2007 | D3 | 00:04:43 | ||
37 | 123 | BŁONSKI | MAKSYMILIAN | Bydgoszcz | ZS 19 | 2007 | D3 | 00:04:44 | |
38 | 61 | ANDRZEJEWSKI | JAKUB | SP19 w Bydgoszczy | 2007 | D3 | 00:04:45 | ||
39 | 76 | GIERACH | WOJCIECH | SPTS w Bydgoszczy | 2007 | D3 | 00:04:46 | ||
40 | 44 | JANKOWSKI | ROBERT | SP OSIELSKO | 2007 | D3 | 00:04:46 | ||
41 | 126 | RYBAK | EMILIA | SP 63 | 2007 | D3 | 00:04:47 | ||
42 | 70 | KUJDA | TYMOTEUSZ | ZS Osielsko | 2005 | D3 | 00:04:47 | ||
43 | 111 | PICHŁACZ | ZUZANNA | Gregor GMZ Team | 2007 | D3 | 00:04:47 | ||
44 | 134 | OSTROMĘCKA | AGNIESZKA | SP 69 | 2007 | D3 | 00:04:49 | ||
45 | 16 | STRUENSEE | AGATA | Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy | 2005 | D3 | 00:04:49 | ||
46 | 136 | SKARBIŃSKA | OLIWIA | 2005 | D3 | 00:04:49 | |||
47 | 39 | MARĆ | KLARA | SOKRATES | 2006 | D3 | 00:04:50 | ||
48 | 3 | DOLATA | PASCAL | SP 60 Rekin | 2007 | D3 | 00:04:51 | ||
49 | 13 | CHMIELEWSKI | PAWEŁ | SZKOŁA NR 65 BYDGOSZCZ | 2006 | D3 | 00:04:51 | ||
50 | 75 | GOŁOFIT | ADAM | Szkoła Podstawowa nr 12 w Bydgoszczy | 2006 | D3 | 00:04:53 | ||
51 | 142 | MIELCARSKI | JAKUB | MIELCAR TEAM | 2005 | D3 | 00:04:54 | ||
52 | 2 | JANIC | ARKADIUSZ | SP 4 Bydgoszcz | 2006 | D3 | 00:04:54 | ||
53 | 139 | CHODOROWSKI | SZYMON | SP 15 BYDGOSZCZ | 2007 | D3 | 00:04:54 | ||
54 | 29 | ŚWIĘCICKI | MARCEL | SP 60 | 2007 | D3 | 00:04:58 | ||
55 | 108 | WARCZAK | ALICJA | TEAMOCHAL | 2007 | D3 | 00:04:58 | ||
56 | 129 | ROHDE | ŁUKASZ | Szkoła Podstawowa nr 30 | 2005 | D3 | 00:05:02 | ||
57 | 43 | KITKOWSKA | JAGODA | SP Osielsko | 2007 | D3 | 00:05:03 | ||
58 | 6 | DRAUS | KACPER | 2005 | D3 | 00:05:07 | |||
59 | 65 | MALCHERCZYK | EMMA | Zespół Szkół nr 16 w Bydgoszczy | 2006 | D3 | 00:05:12 | ||
60 | 4 | NURKIEWICZ | ZOFIA | Kung fu Pandy 3 | 2005 | D3 | 00:05:14 | ||
61 | 55 | KAPELA | KACPER | szkoła | 2007 | D3 | 00:05:18 | ||
62 | 73 | MLICKI | MACIEJ | SP nr 35 | 2007 | D3 | 00:05:20 | ||
63 | 66 | WILCZYŃSKA | WERONIKA | SP nr 44 MS | 2007 | D3 | 00:05:21 | ||
64 | 50 | CERAJEWSKI | PIOTR | PRZEDSZKOLE NR 66 | 2007 | D3 | 00:05:23 | ||
65 | 117 | ŚCIESZYŃSKI | MAKSYMILIAN | SP 12 | 2007 | D3 | 00:05:23 | ||
66 | 33 | SUBKOWSKA | ZUZANNA | 2005 | D3 | 00:05:24 | |||
67 | 19 | DRAUS | ZUZANNA | 2005 | D3 | 00:05:31 | |||
68 | 127 | KIJOWSKA | KINGA | SP Białe Błota | 2007 | D3 | 00:05:32 | ||
69 | 71 | RYDLEWSKA | AMELIA | Szkoła Podstawowa nr 25 Bydgoszcz | 2007 | D3 | 00:05:35 | ||
70 | 69 | NOWAK | OLIWIA | SP nr 12 | 2007 | D3 | 00:05:35 | ||
71 | 64 | FRANCO JANECKA | ZOFIA MAGDALENA | Szkola | 2007 | D3 | 00:05:40 | ||
72 | 24 | RYŁKO | WERONIKA | ZS19-team | 2007 | D3 | 00:05:42 | ||
73 | 21 | RUPIŃSKI | KRZYSZTOF | Zespół Szkół nr 19 | 2007 | D3 | 00:05:44 | ||
74 | 133 | MELWIŃSKI | JULIAN | SP 9 | 2007 | D3 | 00:05:46 | ||
75 | 34 | BIEL | DOMINIKA | 1% DLA DARII BIEL | 2007 | D3 | 00:06:04 | ||
76 | 35 | JAGIELSKA | AMELIA | Szkoła Podstawowa nr 16 w Bydgoszczy | 2007 | D3 | 00:06:06 | ||
77 | 31 | SZAFKOWSKA | KAROLINA | Soleccy Biegacze | 2007 | D3 | 00:06:07 | ||
78 | 60 | WINKLEWSKI | MAXYMILIAN | 2006 | D3 | 00:06:08 | |||
79 | 128 | RADKIEWICZ | OSKAR | Bydgoszcz | S.P. Białe Błota | 2007 | D3 | 00:06:29 | |
80 | 37 | LASKOWSKI | BRUNO | Zespół Szkół nr19 | 2007 | D3 | 00:06:45 |