Wyniki
Bieg 3
- 10.12.2017| Dystans:
- 300 m - 2 km| Rodzaj:
- City Trail Junior
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
- Pobierz wyniki:
- Plik PDF
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Miasto | Klub | Rocznik | Kategoria | Czas netto | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 122 | GÓRA | MARCEL | 2008 | D2 | 00:02:29 | |||
2 | 8 | TOPCZEWSKA | LEONIA | 2008 | D2 | 00:02:34 | |||
3 | 39 | KOWALCZYK | SEBASTIAN | SP nr 44 MS w Bydgoszczy | 2008 | D2 | 00:02:40 | ||
4 | 16 | LANGE | MARTA | Bydgoszcz | SP 64 Bydgoszcz | 2008 | D2 | 00:02:43 | |
5 | 104 | JARZĄBEK | ALEKSANDER | GardenFlora MTB Team | 2008 | D2 | 00:02:44 | ||
6 | 43 | LADA | WERONIKA | SP Zelgno | 2009 | D2 | 00:02:45 | ||
7 | 123 | KOTLĘGA | STANISŁAW | Bydgoszcz | SP 44 Bydgoszcz | 2008 | D2 | 00:02:47 | |
8 | 25 | GWIAZDOWSKI | DOMINIK | SP 15 | 2008 | D2 | 00:02:47 | ||
9 | 26 | JAROSZEWSKI | MARCEL | Szkoła Podstawowa nr 25 | 2009 | D2 | 00:02:48 | ||
10 | 103 | KŁOSOWSKA | ALEKSANDRA | SP 12 | 2009 | D2 | 00:02:51 | ||
11 | 7 | GLIŃSKA | JULIA | UKS SP 12 TĘCZA BYDGOSZCZ | 2009 | D2 | 00:02:53 | ||
12 | 119 | TOPOLIŃSKI | MARCEL | Victoria Niemcz | 2008 | D2 | 00:02:53 | ||
13 | 57 | GIERACH | JAKUB | SPTS w Bydgoszczy | 2009 | D2 | 00:02:55 | ||
14 | 17 | KOWALSKI | JAKUB | 2009 | D2 | 00:02:56 | |||
15 | 60 | ZIELIŃSKI | JAKUB | Bydgoszcz | SP nr 64 w Bydgoszczy | 2009 | D2 | 00:02:57 | |
16 | 56 | CYCKOWSKA | BLANKA | Sp64 | 2008 | D2 | 00:02:57 | ||
17 | 53 | DOMINICZAK | ŁUKASZ | sp nr 48 | 2008 | D2 | 00:03:01 | ||
18 | 51 | JANOWSKA | WIKTORIA | SP Kruszyn | 2008 | D2 | 00:03:04 | ||
19 | 101 | KAPUSTA | BARTOSZ | SP 64 Bydgoszcz | 2008 | D2 | 00:03:05 | ||
20 | 116 | PROCH | NIKODEM | SP 64 Bydgoszcz | 2009 | D2 | 00:03:06 | ||
21 | 107 | KOLASIŃSKA | ANTONINA | SP 64 | 2008 | D2 | 00:03:06 | ||
22 | 35 | KNUT | SZYMON | Szkoła Podstawowa nr 64 Bydgoszcz | 2008 | D2 | 00:03:07 | ||
23 | 40 | ŚLĘŻAK | MATEUSZ | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 | 2009 | D2 | 00:03:07 | ||
24 | 1 | CZUCZEJKO | MICHALINA | SPTS | 2008 | D2 | 00:03:08 | ||
25 | 120 | BARAŃCZUK | ALEKSANDRA | SP 65 | 2009 | D2 | 00:03:09 | ||
26 | 111 | WEYNERT | CEZARY | SP 64 Bydgoszcz | 2008 | D2 | 00:03:11 | ||
27 | 52 | SUBKOWSKA | NATALIA | 2008 | D2 | 00:03:11 | |||
28 | 18 | ŁAZ | MARTA | RUN BYDGOSZCZ/Międzynarodowa Szkoła SOKRATES | 2008 | D2 | 00:03:12 | ||
29 | 3 | DOLATA | POLA | SP 60 Rekin | 2009 | D2 | 00:03:16 | ||
30 | 12 | WIATROWSKA | AGATA | Sp 47 | 2009 | D2 | 00:03:17 | ||
31 | 34 | MICHNIEWSKA | MAJA | Szkoła Podstawowa nr 18 | 2009 | D2 | 00:03:21 | ||
32 | 19 | BIERNAT | MARCEL | Ciaster Master | 2008 | D2 | 00:03:25 | ||
33 | 24 | SKRZYPNIK | LUIZA | SP nr 63 | 2009 | D2 | 00:03:28 | ||
34 | 2 | DRZEWIECKA | AMELIA | Run4Fun www.bytpak.pl | 2009 | D2 | 00:03:32 | ||
35 | 106 | BILSKA | LUIZA | SP 64 Bydgoszcz | 2008 | D2 | 00:03:38 | ||
36 | 33 | KARPIŃSKI | JAKUB | SP 63 Bydgoszcz | 2008 | D2 | 00:03:43 | ||
37 | 14 | SZABELSKI | FILIP | SP 22 Bydgoszcz | 2009 | D2 | 00:03:44 | ||
38 | 32 | FILIPIAK | WERONIKA | 2009 | D2 | 00:03:45 | |||
39 | 15 | SZABELSKI | SZYMON | SP 22 Bydgoszcz | 2009 | D2 | 00:03:50 | ||
40 | 121 | ŁUKARSKA | OLIWIA | SP 65 | 2009 | D2 | 00:03:51 | ||
41 | 49 | BARTKOWIAK | NADIA | Bydgoszcz | Szkoła Podstawowa nr.32 Bydgoszcz ul.Bałtycka 59 | 2008 | D2 | 00:04:03 | |
42 | 5 | MICHAŁEK | ŁUKASZ | SP Osielsko | 2008 | D2 | 00:04:08 | ||
43 | 9 | KAWA | LILIANA | SP nr 40 | 2008 | D2 | 00:04:13 |