Wyniki
Bieg 1
- 15.10.2017| Dystans:
- 300 m - 2 km| Rodzaj:
- City Trail Junior
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
- Pobierz wyniki:
- Plik PDF
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Miasto | Klub | Rocznik | Kategoria | Czas netto | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 105 | KUNICKA | WERONIKA | SP Łochowo | 2007 | D3 | 00:03:49 | ||
2 | 51 | WĘGIERSKI | JAKUB | 2005 | D3 | 00:03:51 | |||
3 | 26 | KURLAND | MATEUSZ | SP Nr 14 w Bydgoszczy | 2005 | D3 | 00:03:52 | ||
4 | 128 | KOWALSKI | OSKAR | KSP | 2006 | D3 | 00:03:58 | ||
5 | 59 | KRUK | MATEUSZ | SP NIEMCZ | 2006 | D3 | 00:03:58 | ||
6 | 8 | DUDZIŃSKI | MIKOŁAJ | KS Gwiazda | 2006 | D3 | 00:04:00 | ||
7 | 53 | RUTKOWSKI | MARCIN | 2006 | D3 | 00:04:02 | |||
8 | 121 | CAŁBECKA | AGATA | SP 12 Bydgoszcz | 2005 | D3 | 00:04:07 | ||
9 | 54 | POLIWODZIŃSKI | MATEUSZ | KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon | 2007 | D3 | 00:04:09 | ||
10 | 49 | WOŹNIAK | MICHALINA | SP 63 Bydgoszcz | 2007 | D3 | 00:04:11 | ||
11 | 119 | LWOWSKI | PATRYK | Szkoła podstawowa | 2005 | D3 | 00:04:12 | ||
12 | 111 | KLETT | ZUZANNA | Szkoła podstawowa w Maksymilianowie | 2007 | D3 | 00:04:12 | ||
13 | 7 | MICHAŁEK | KRZYSZTOF | SP Osielsko | 2005 | D3 | 00:04:12 | ||
14 | 46 | ZIELIŃSKI | SAMBOR | SP 14 | 2007 | D3 | 00:04:12 | ||
15 | 10 | MIODUSZEWSKI | JAN | MUKS Rekin Bydgoszcz | 2006 | D3 | 00:04:14 | ||
16 | 1 | DURA | ŁUKASZ | szkoła podstawowa nr 25 | 2007 | D3 | 00:04:14 | ||
17 | 44 | JANKOWSKI | ROBERT | SP OSIELSKO | 2007 | D3 | 00:04:15 | ||
18 | 47 | ZIELIŃSKI | MIŁOSZ | SP14 | 2007 | D3 | 00:04:16 | ||
19 | 118 | ANDRZEJEWSKI | JAKUB | SP19 w Bydgoszczy | 2007 | D3 | 00:04:16 | ||
20 | 123 | ROHDE | PIOTR | Szkoła Podstawowa nr 12 | 2007 | D3 | 00:04:17 | ||
21 | 52 | WĘGIERSKI | IGOR | 2007 | D3 | 00:04:18 | |||
22 | 23 | KRZYŻAŃSKI | KACPER | Międzynarodowa Szkoła Sokrates | 2007 | D3 | 00:04:19 | ||
23 | 5 | KARSKI | KRZYSZTOF | SP 66 Bydgoszcz | 2006 | D3 | 00:04:26 | ||
24 | 32 | DURAŁEK | LAURA | SP Pruszcz | 2006 | D3 | 00:04:27 | ||
25 | 29 | ŚWIĘCICKI | MARCEL | SP 60 | 2007 | D3 | 00:04:28 | ||
26 | 101 | ZALEWSKA | MICHALINA | UKS KOPERNIK | 2007 | D3 | 00:04:29 | ||
27 | 116 | KOZŁOWSKA | MAGDA | SP 47 Bydgoszcz | 2005 | D3 | 00:04:29 | ||
28 | 120 | PIĄTKOWSKA | MARTA | SP 65 Bydgoszcz | 2005 | D3 | 00:04:29 | ||
29 | 126 | IGNASZ | KRZYSZTOF | SPTS Bydgoszcz | 2007 | D3 | 00:04:32 | ||
30 | 15 | ZAREMBA | SZYMON | 2006 | D3 | 00:04:34 | |||
31 | 40 | WOŹNIAK | PARISA | UKS 10 Bydgoszcz Taekwondo/ nBike | 2005 | D3 | 00:04:34 | ||
32 | 2 | JANIC | ARKADIUSZ | SP 4 Bydgoszcz | 2006 | D3 | 00:04:34 | ||
33 | 57 | WYSMOLIŃSKI | ADAM | Osielsko | 2005 | D3 | 00:04:36 | ||
34 | 28 | ZDUNOWSKI | MATEUSZ | Sp nr 46 | 2006 | D3 | 00:04:37 | ||
35 | 45 | BRUCKA | JULIA | Sp 60 | 2006 | D3 | 00:04:37 | ||
36 | 9 | TROCHYMIUK | LENA | Bydgoszcz | SP46 | 2006 | D3 | 00:04:38 | |
37 | 11 | KOWALSKA | NINA | SP46 | 2007 | D3 | 00:04:38 | ||
38 | 122 | ROHDE | ŁUKASZ | Szkoła Podstawowa nr 30 | 2005 | D3 | 00:04:40 | ||
39 | 16 | STRUENSEE | AGATA | Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy | 2005 | D3 | 00:04:40 | ||
40 | 107 | WARCZAK | ALICJA | Bydgoszcz | TEAMOCHAL | 2007 | D3 | 00:04:41 | |
41 | 55 | KAPELA | KACPER | szkoła | 2007 | D3 | 00:04:43 | ||
42 | 50 | CERAJEWSKI | PIOTR | PRZEDSZKOLE NR 66 | 2007 | D3 | 00:04:46 | ||
43 | 56 | DOBER | JAKUB | SP OSIELSKO | 2005 | D3 | 00:04:48 | ||
44 | 124 | RYBAK | EMILIA | SP 63 | 2007 | D3 | 00:04:49 | ||
45 | 6 | DRAUS | KACPER | 2005 | D3 | 00:04:50 | |||
46 | 106 | BRUNKE | ADAM | Bydgoszcz | SP 20 | 2006 | D3 | 00:04:50 | |
47 | 104 | GIEŁZAK | ADRIANNA | ZS Nr 19 | 2007 | D3 | 00:04:51 | ||
48 | 38 | PAWŁOWSKA | AGATA | GardenFlora MTB Team | 2007 | D3 | 00:04:54 | ||
49 | 43 | KITKOWSKA | JAGODA | SP Osielsko | 2007 | D3 | 00:04:55 | ||
50 | 127 | MALCHERCZYK | EMMA | Zespół Szkół nr 16 w Bydgoszczy | 2006 | D3 | 00:04:55 | ||
51 | 25 | STASIAK | JULIA | Szkoła | 2007 | D3 | 00:04:57 | ||
52 | 110 | MLICKI | MACIEJ | SP nr 35 | 2007 | D3 | 00:04:59 | ||
53 | 113 | BŁASZCZYKOWSKA | WIKTORIA | Szkoła Podstawowa Nr 44 Mistrzostwa Sportowego Bydgoszcz | 2007 | D3 | 00:05:08 | ||
54 | 102 | FRANCO JANECKA | ZOFIA MAGDALENA | Szkola | 2007 | D3 | 00:05:08 | ||
55 | 4 | NURKIEWICZ | ZOFIA | Kung fu Pandy 3 | 2005 | D3 | 00:05:10 | ||
56 | 33 | SUBKOWSKA | ZUZANNA | 2005 | D3 | 00:05:16 | |||
57 | 24 | RYŁKO | WERONIKA | ZS19-team | 2007 | D3 | 00:05:16 | ||
58 | 31 | SZAFKOWSKA | KAROLINA | Soleccy Biegacze | 2007 | D3 | 00:05:17 | ||
59 | 129 | NUNZEK | MATEUSZ | Bydgoszcz | 2007 | D3 | 00:05:18 | ||
60 | 114 | WILCZYŃSKA | WERONIKA | SP nr 44 MS | 2007 | D3 | 00:05:18 | ||
61 | 22 | GUŹDZIOŁ | ROKSANA | Bydgoszcz | zespół szkół nr 1 w Solcu Kujawskim | 2005 | D3 | 00:05:21 | |
62 | 18 | SMOLINSKI | GRZEGORZ | Sp25 | 2007 | D3 | 00:05:25 | ||
63 | 42 | SZMAGAJ | OSKAR | Szkola Podstawowa nr 47 Bydgoszcz | 2007 | D3 | 00:05:27 | ||
64 | 115 | OLECHNOWICZ | ANETA | SP 34 | 2006 | D3 | 00:05:27 | ||
65 | 34 | BIEL | DOMINIKA | 1% DLA DARII BIEL | 2007 | D3 | 00:05:30 | ||
66 | 112 | ANIUKIEWICZ | DOMINIKA | 2006 | D3 | 00:05:32 | |||
67 | 109 | NOWACZYK | NATALIA | SP 9 | 2006 | D3 | 00:05:36 | ||
68 | 14 | WOJCIECHOWSKA | WIKTORIA | Bydgoszcz | SP nr 12 Bydgoszcz | 2007 | D3 | 00:05:37 | |
69 | 20 | BRĄGIEL | KAROLINA | Vege Runners | 2007 | D3 | 00:05:42 | ||
70 | 19 | DRAUS | ZUZANNA | 2005 | D3 | 00:05:44 | |||
71 | 117 | KANIEWSKI | PAWEŁ | Bydgoszcz/Fordon | 2006 | D3 | 00:05:55 | ||
72 | 17 | KARDACH | LAURA | ZS19-team | 2006 | D3 | 00:05:56 | ||
73 | 41 | SZMAGAJ | MIKOŁAJ | Szkola Podstawowa nr 47 Bydgoszcz | 2006 | D3 | 00:06:02 | ||
74 | 48 | DULIŃSKI | RADOSŁAW | SP Niemcz | 2007 | D3 | 00:06:03 | ||
75 | 108 | GÓRSKA | MICHALINA | SP 63 Bydgoszcz | 2007 | D3 | 00:06:04 | ||
76 | 35 | JAGIELSKA | AMELIA | Szkoła Podstawowa nr 16 w Bydgoszczy | 2007 | D3 | 00:06:05 | ||
77 | 21 | RUPIŃSKI | KRZYSZTOF | Zespół Szkół nr 19 | 2007 | D3 | 00:06:12 | ||
78 | 37 | LASKOWSKI | BRUNO | Zespół Szkół nr19 | 2007 | D3 | 00:06:19 | ||
79 | 103 | KALINOWSKA | ROZALIA | SP 46 | 2007 | D3 | 00:06:26 | ||
80 | 125 | GNAP | IGOR | SP 25 Bydgoszcz | 2007 | D3 | 00:06:43 | ||
81 | 30 | BRACIKOWSKA | ZUZANNA | Szkoła Podstawowa nr 25 w Bydgoszczy | 2007 | D3 | 00:06:49 |