Wyniki
Bieg 1
- 15.10.2017| Dystans:
- 300 m - 2 km| Rodzaj:
- City Trail Junior
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
- Pobierz wyniki:
- Plik PDF
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Miasto | Klub | Rocznik | Kategoria | Czas netto | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 119 | GÓRA | MARCEL | 2008 | D2 | 00:02:26 | |||
2 | 6 | MIODUSZEWSKI | PAWEŁ | MUKS Rekin Bydgoszcz | 2008 | D2 | 00:02:27 | ||
3 | 120 | RATAJCZAK | HUBERT | SP Katolik | 2009 | D2 | 00:02:27 | ||
4 | 25 | GWIAZDOWSKI | DOMINIK | SP 15 | 2008 | D2 | 00:02:28 | ||
5 | 5 | MICHAŁEK | ŁUKASZ | SP Osielsko | 2008 | D2 | 00:02:31 | ||
6 | 8 | TOPCZEWSKA | LEONIA | 2008 | D2 | 00:02:32 | |||
7 | 39 | KOWALCZYK | SEBASTIAN | SP nr 44 MS w Bydgoszczy | 2008 | D2 | 00:02:33 | ||
8 | 43 | LADA | WERONIKA | SP Zelgno | 2009 | D2 | 00:02:37 | ||
9 | 16 | LANGE | MARTA | Bydgoszcz | SP 64 Bydgoszcz | 2008 | D2 | 00:02:38 | |
10 | 44 | LYCZYWEK | DOMINIK | Bydgoszcz | zs.nr10 bydgoszcz | 2008 | D2 | 00:02:38 | |
11 | 117 | LEWANDOWSKI | BARTEK | SP 60 | 2008 | D2 | 00:02:40 | ||
12 | 118 | GRZELAK | TADEUSZ | SP1 Solec Kujawski | 2008 | D2 | 00:02:40 | ||
13 | 26 | JAROSZEWSKI | MARCEL | Szkoła Podstawowa nr 25 | 2009 | D2 | 00:02:41 | ||
14 | 111 | UNISZKIEWICZ | NATALIA | SP 14 Bydgszcz | 2008 | D2 | 00:02:41 | ||
15 | 116 | CUPA | FILIP | Bydgoszcz | SP 56 | 2008 | D2 | 00:02:43 | |
16 | 33 | KARPIŃSKI | JAKUB | SP 63 Bydgoszcz | 2008 | D2 | 00:02:44 | ||
17 | 7 | GLIŃSKA | JULIA | UKS SP 12 TĘCZA BYDGOSZCZ | 2009 | D2 | 00:02:44 | ||
18 | 47 | WIŚNIEWSKI | BARTOSZ | SP nr 56 | 2009 | D2 | 00:02:44 | ||
19 | 17 | KOWALSKI | JAKUB | 2009 | D2 | 00:02:45 | |||
20 | 114 | PEKOWSKI | WIKTOR | 2009 | D2 | 00:02:54 | |||
21 | 20 | KRZYŻAŃSKA | POLA | Międzynarodowa Szkoła Sokrates | 2009 | D2 | 00:02:54 | ||
22 | 113 | ZIELIŃSKI | JAKUB | Bydgoszcz | SP nr 64 w Bydgoszczy | 2009 | D2 | 00:02:56 | |
23 | 46 | WIŚNIEWSKA | AMELIA | SP nr 56 | 2009 | D2 | 00:02:56 | ||
24 | 45 | ADAMCZYK | MARTYNA | SP47 Bydgoszcz | 2008 | D2 | 00:02:59 | ||
25 | 126 | KAMIŃSKI | JAKUB | Niemcz | 2009 | D2 | 00:02:59 | ||
26 | 4 | WÓJCIK | PIOTR | 2008 | D2 | 00:03:00 | |||
27 | 115 | WASILEWSKA | ZOSIA | 2008 | D2 | 00:03:00 | |||
28 | 40 | ŚLĘŻAK | MATEUSZ | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 | 2009 | D2 | 00:03:00 | ||
29 | 105 | IWANOWSKA | ZUZANNA | MUKS 15 Bydgoszcz | 2008 | D2 | 00:03:01 | ||
30 | 123 | OLECHNOWICZ | MACIEJ | SP 34 | 2009 | D2 | 00:03:02 | ||
31 | 104 | FELINIAK | NIKOLA | 2008 | D2 | 00:03:02 | |||
32 | 108 | JANOWSKA | WIKTORIA | SP Kruszyn | 2008 | D2 | 00:03:03 | ||
33 | 103 | MROZOWSKI | MIKOŁAJ | ZS 10 Bydgoszcz | 2008 | D2 | 00:03:04 | ||
34 | 1 | CZUCZEJKO | MICHALINA | SPTS | 2008 | D2 | 00:03:05 | ||
35 | 127 | KOTLĘGA | STANISŁAW | SP 44 Bydgoszcz | 2008 | D2 | 00:03:08 | ||
36 | 35 | KNUT | SZYMON | Szkoła Podstawowa nr 64 Bydgoszcz | 2008 | D2 | 00:03:09 | ||
37 | 122 | SKOPOWSKI | FILIP | SP 63 Bydgoszcz | 2009 | D2 | 00:03:11 | ||
38 | 24 | SKRZYPNIK | LUIZA | SP nr 63 | 2009 | D2 | 00:03:13 | ||
39 | 107 | KNAPIK | DAGMARA | SP 64 Bydgoszcz | 2008 | D2 | 00:03:13 | ||
40 | 110 | NOWAK | IGOR | Bydgoszcz | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS | 2012 | D2 | 00:03:13 | |
41 | 125 | KOZŁOWSKI | DANIEL | SP 47 Bydgoszcz | 2008 | D2 | 00:03:14 | ||
42 | 31 | BIAŁOWĄS | JAKUB | R2G | 2009 | D2 | 00:03:15 | ||
43 | 106 | BILSKA | LUIZA | SP 64 Bydgoszcz | 2008 | D2 | 00:03:16 | ||
44 | 38 | SZMAGAJ | NIKOLA | Szkola Podstawowa nr 47 Bydgoszcz | 2009 | D2 | 00:03:17 | ||
45 | 28 | LEOCHA | JAKUB | 2008 | D2 | 00:03:19 | |||
46 | 32 | FILIPIAK | WERONIKA | 2009 | D2 | 00:03:19 | |||
47 | 112 | SUBKOWSKA | NATALIA | 2008 | D2 | 00:03:20 | |||
48 | 121 | ANIUKIEWICZ | MARCIN | 2009 | D2 | 00:03:21 | |||
49 | 12 | WIATROWSKA | AGATA | Sp 47 | 2009 | D2 | 00:03:21 | ||
50 | 21 | LEWANDOWSKI | BARTOSZ | SP 35 w Bydgoszczy | 2009 | D2 | 00:03:22 | ||
51 | 34 | MICHNIEWSKA | MAJA | Szkoła Podstawowa nr 18 | 2009 | D2 | 00:03:23 | ||
52 | 19 | BIERNAT | MARCEL | Ciaster Master | 2008 | D2 | 00:03:26 | ||
53 | 29 | JAROCKI | FRANCISZEK | Szkoła Podstawowa nr 47 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego | 2009 | D2 | 00:03:27 | ||
54 | 36 | KOSIŃSKI | MIKOŁAJ | Zespół Szkół nr 25 Mistrzostwa Sportowego | 2008 | D2 | 00:03:28 | ||
55 | 101 | NOWAK | JULIA | Szkoła Podstawowa nr 3 w Mysłowicach | 2008 | D2 | 00:03:33 | ||
56 | 30 | KŁEMBOWSKA | KLAUDIA | Szkoła Podstawowa nr 41 | 2008 | D2 | 00:03:33 | ||
57 | 15 | SZABELSKI | SZYMON | SP 22 Bydgoszcz | 2009 | D2 | 00:03:41 | ||
58 | 14 | SZABELSKI | FILIP | SP 22 Bydgoszcz | 2009 | D2 | 00:03:43 | ||
59 | 37 | ZAJAC | KAROLINA | Bydgoszcz | RUN PASJA | 2008 | D2 | 00:03:44 | |
60 | 11 | SIENKIEWICZ | SEBASTIAN | Szkoła Podstawowa im. Misji Pokojowych ONZ w Bydgoszcz | 2009 | D2 | 00:03:50 | ||
61 | 149 | BARTKOWIAK | NADIA | Bydgoszcz | Szkoła Podstawowa nr.32 Bydgoszcz ul.Bałtycka 59 | 2008 | D2 | 00:03:54 | |
62 | 41 | PRZYBYLSKI | ALEKS | Szkoła podstawowa nr 47 w Bydgoszczy | 2008 | D2 | 00:04:04 | ||
63 | 109 | ADAMOWSKI | MAKSYMILIAN | Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy | 2008 | D2 | 00:04:10 | ||
64 | 124 | PAUSZEK | IGOR | Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy | 2008 | D2 | 00:04:12 | ||
65 | 129 | POCZWARDOWSKA | PAULINA | Szkoła Podstawowa nr 16 | 2008 | D2 | 00:04:28 |