Lista startowa
Bieg 5
- 25.02.2018| Dystans:
- 5 km| Rodzaj:
- Bieg główny
- Kategorie główne:
- Open [916/866]* |
- Kobiety [323/301] |
- Mężczyźni [593/565]
- Kategorie wiekowe:
- K16 [12/11]|
- K20 [62/54]|
- K30 [147/137]|
- K40 [78/75]|
- K50 [15/15]|
- K60 [9/9]|
- M16 [22/19]|
- M20 [88/85]|
- M30 [229/217]|
- M40 [175/167]|
- M50 [62/60]|
- M60 [17/17]
* - [liczba zawodników zapisanych / liczba zawodników opłaconych]
Zawodnicy z opłaconym startem
Nr | Nazwisko | Imię | Rocznik | Kategoria | Klub |
---|---|---|---|---|---|
1 | Kotłowski | Bartosz | 1992 | M20 | KOTŁOWSKIRUNTEAM |
3 | Biskup | Marcin | 1999 | M16 | CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ SL |
8 | Kolasińska | Edyta | 1978 | K30 | Gremlinki |
10 | Piskoń | Paweł | 1984 | M30 | |
11 | Brzezińska | Aleksandra | 1991 | K20 | Brzeziński Run Club |
13 | Maik | Daria | 1997 | K20 | wTlenie |
15 | Sikora | Antoni | 1949 | M60 | Sokół Gąsawa |
16 | Ślęzak | Rafał | 1977 | M40 | |
17 | Czarnecka-Pijarowska | Dominika | 1980 | K30 | |
20 | Poczewski | Piotr | 1972 | M40 | ANKO sport |
21 | Stępski | Marek | 1973 | M40 | 1% dla Dari Biel |
22 | Poczewski | Jan | 1999 | M16 | ANKO sport |
23 | Szymański | Tomasz | 1980 | M30 | |
24 | Guździoł | Jarek | 1978 | M30 | Soleccy biegacze |
25 | Wierzbowski | Krzysztof | 1979 | M30 | |
26 | Pietraszak | Tomasz | 1971 | M40 | RUN BYDGOSZCZ |
27 | Balcerzak | Dorota | 1969 | K40 | BBL INOWROCŁAW |
28 | Brągiel | Jakub | 1983 | M30 | Vege Runners |
29 | Stępski | Sławek | 1999 | M16 | |
30 | Byrtek | Grzegorz | 1975 | M40 | TRIdropsy |
31 | Chmiel | Justyna | 1980 | K30 | Pani Doula |
32 | Brągiel | Anna | 1985 | K30 | Vege Runners |
33 | Luzak | Magdalena | 1991 | K20 | |
34 | Szczerba | Maciej | 1972 | M40 | Ejkumejkum |
35 | Sieradzka | Paulina | 1983 | K30 | |
36 | Stępska | Krystyna | 1975 | K40 | |
37 | Koniec | Piotr | 1977 | M40 | TRIdropsy |
38 | Pobiedzińska | Marta | 1993 | K20 | Polonia Bydgoszcz SLA/ Kobiety Biegają |
39 | Pobiedziński | Robert | 1993 | M20 | PB SLA |
40 | Rassalska-Kausa | Jola | 1978 | K30 | Yogi Biega |
41 | Palacz | Wioletta | 1978 | K30 | Polonia Bydgoszcz SLA |
42 | Gierjatowicz | Maria | 1978 | K30 | |
43 | Biernat | Magdalena | 1981 | K30 | BBL INOWROCŁAW |
44 | Byrtek | Marcin | 1977 | M40 | TRIdropsy |
45 | Andrzejewski | Dariusz | 1978 | M30 | ZS 19 Team |
46 | Jenczewski | Szymon | 1991 | M20 | Albatrosy |
47 | Ettinger | Paweł | 1987 | M30 | |
48 | Piaseczny | Piotr | 1984 | M30 | Kacperkowy Światek Team |
49 | Musiał | Elwira | 1979 | K30 | Bydgoszcz Triathlon Team |
50 | Krzyżański | Przemysław | 1976 | M40 | BydgoszczTriathlonTeamJunior |
51 | Kowalska | Angelika | 1981 | K30 | TRISPACE TREK |
52 | Gorgol | Tomasz | 1978 | M30 | LP500/wTLENIE |
54 | Jarosz | Agata | 1987 | K30 | |
55 | Jarosz | Mariusz | 1987 | M30 | |
56 | Andrzejewska | Agnieszka | 1981 | K30 | ZS 19 Team |
57 | Gordon | Roman | 1956 | M60 | RUN BYDGOSZCZ |
58 | Ostromęcki | Waldemar | 1974 | M40 | |
60 | Bajan | Justyna | 1983 | K30 | |
61 | Kruczkowska | Magdalena | 1980 | K30 | Brzeziński Run Club |
62 | Małecki | Jakub | 1979 | M30 | Bydgoskie Okonie |
63 | Lorkowska | Maria | 1989 | K20 | Run Bydgoszcz |
64 | Kubowicz | Piotr | 1967 | M50 | Pegaz |
65 | Paprocka | Małgorzata | 1967 | K50 | |
66 | Bednarek | Adrian | 1990 | M20 | |
67 | Biegała | Renata | 1962 | K50 | |
68 | Witkowska | Karolina | 1972 | K40 | |
69 | Kubowicz-Kamińska | Hanna | 1986 | K30 | biegający_z_wilkami |
70 | Śliwiński | Andrzej | 1967 | M50 | |
71 | Kamiński | Łukasz | 1985 | M30 | Wataha Bydgoszcz |
72 | Wójcik | Anna | 1981 | K30 | |
73 | Maciejewska | Joanna | 1977 | K40 | #puszczalscy Maraton Puszczy Bydgoskiej |
74 | Kaminski | Grzegorz | 1980 | M30 | GULI1980K |
75 | Kwiatkowski | Damian | 1992 | M20 | RUN BYDGOSZCZ |
76 | Krawisz | Maciej | 1976 | M40 | LP500 |
77 | Damski | Łukasz | 1982 | M30 | GardenFlora Sport Team |
79 | Lorkowska | Beata | 1975 | K40 | RUN BYDGOSZCZ |
80 | Rutkowski | Szymon | 1998 | M16 | GardenFlora Sport Team |
81 | Motoczyńska | Maria | 1982 | K30 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz |
82 | Andrzejewska | Sylwia | 1988 | K20 | TEAMOCHAL |
83 | Szychowski | Jarosław | 1987 | M30 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz |
87 | Barański | Przemysław | 1984 | M30 | VELO Bydgoszcz |
88 | Stimma | Anna | 1976 | K40 | LUKS SEROCK |
89 | Jaruszewska | Jowita | 1976 | K40 | |
90 | Kurland | Sebastian | 1977 | M40 | Biegam bo lubię... |
92 | Werner | Michał | 1990 | M20 | Łabiszyn Runners |
93 | Gadomska | Maria | 1952 | K60 | RUN BYDGOSZCZ |
95 | Sapa | Oskar | 1995 | M20 | Bydgoskie Żółwie |
96 | Pestka | Anna | 1983 | K30 | |
97 | Michałek | Bartek | 1983 | M30 | RUN BYDGOSZCZ |
98 | Łobocki | Krzysztof | 1984 | M30 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz |
99 | Szmelter | Michał | 1972 | M40 | |
100 | Klawitter | Robert | 1975 | M40 | |
101 | Cyl | Dawid | 1980 | M30 | FordonRunners / Zielony Pelikan |
102 | Walczak | Tomasz | 1977 | M40 | Biegające Ciacha |
103 | Walczak | Joanna | 1979 | K30 | Biegające Ciacha |
105 | Wawrzyniak | Andrzej | 1960 | M50 | 22. ODN |
106 | Graczykowski | Andrzej | 1972 | M40 | Nad to się jadło. |
107 | Mikielski | Daniel | 1990 | M20 | |
108 | Kujawa | Iwona | 1984 | K30 | Przedszkole RADOŚĆ |
109 | Kujawa | Kamil | 1984 | M30 | |
110 | Borowicz | Anna | 1982 | K30 | |
111 | Borowicz | Ireneusz | 1983 | M30 | |
112 | Szwarc | Paweł | 1980 | M30 | RUN BYDGOSZCZ |
113 | Packi | Łukasz | 1989 | M20 | WIELUŃ BIEGA |
114 | Drygas | Ryszard | 1965 | M50 | |
116 | Stefanowicz | Wojtek | 1978 | M30 | RUN BYDGOSZCZ |
117 | Stankiewicz | Dariusz | 1967 | M50 | Ból to ściema |
118 | Wojtysiak | Dorota | 1981 | K30 | |
119 | Umiejski | Sebastian | 1989 | M20 | |
120 | Raunest | Adam | 1962 | M50 | |
121 | Radtka | Tomasz | 1974 | M40 | ANKO sport/LZS Jedność Łobżenica |
122 | Ogrodowicz | Marcin | 1975 | M40 | M.l. |
123 | Tarczyńska | Marta | 1984 | K30 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz |
124 | Danielewski | Mariusz | 1982 | M30 | Drużyna Szpiku |
125 | Kropińska | Monika | 1987 | K30 | |
126 | Gżyl | Mikolaj | 1983 | M30 | janusze triathlonu exodus team |
127 | Baczyński | Łukasz | 1983 | M30 | |
128 | Prosek | Krzysztof | 1971 | M40 | |
130 | Witt | Małgorzata | 1978 | K30 | BIEGAJĄCE CIACHA |
132 | Kurowski | Kamil | 1985 | M30 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ / 3Gravity |
133 | Gwiazdowski | Krzysztof | 1977 | M40 | |
134 | Siuda | Marek | 1973 | M40 | Klinika Triathlonu |
135 | Krasiński | Piotr | 1975 | M40 | |
136 | Jarzyński | Maciej | 1990 | M20 | Bydgoski Dzik Biegowy |
137 | Jeske | Michał | 1997 | M20 | RUN BYDGOSZCZ |
138 | Rumocki | Józek | 1959 | M50 | SPORT I REKREACJA DELFIN |
139 | Sikora | Joanna | 1977 | K40 | angry birds |
140 | Wiśniewska | Ewa | 1968 | K40 | |
141 | Sikora | Sylwia | 1979 | K30 | |
142 | Knieć | Zofia | 1981 | K30 | |
143 | Kunde | Tomasz | 1990 | M20 | BYDGOSZCZ TRIATHLON |
144 | Sieracki | Krzysztof | 1985 | M30 | Run Bydgoszcz |
145 | Gurna | Jolanta | 1965 | K50 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz |
146 | Borkowski | Tomasz | 1970 | M40 | Kujavia3Team |
147 | Topczewski | Gracjan | 1976 | M40 | TriSpace Trek |
148 | Lewicki | Maciej | 1975 | M40 | Bydgoszcz na start! |
149 | Sieradzki | Damian | 1981 | M30 | |
150 | Pawlak | Franciszek | 1991 | M20 | |
151 | Tomczak | Sylwester | 1988 | M20 | Klinika Triathlonu |
152 | Jeske | Marek | 1971 | M40 | RUN BYDGOSZCZ |
153 | Głowska | Halina | 1957 | K60 | |
154 | Rutkowska | Virginia | 1984 | K30 | Brzeziński Run Club |
156 | Wiśniewski | Włodzimierz | 1961 | M50 | SPC |
157 | Peresiak | Anna | 1959 | K50 | BBL Bydgoszcz |
158 | Kwiatkowska | Marta | 1987 | K30 | Beagle Runners Team |
159 | Libera | Sabina | 1972 | K40 | |
160 | Kuchczyński | Adam | 1967 | M50 | Ból To Ściema |
161 | Szcześniak | Piotr | 1980 | M30 | DKS SZCZESNIAK |
162 | Porczek | Bartłomiej | 1989 | M20 | WSPR Bydgoszcz |
163 | Święcicki | Wojciech | 1977 | M40 | FISHKA.pl |
164 | Fogt | Maciej | 1981 | M30 | CB163 |
165 | Bethke | Daria | 1971 | K40 | FISHKA.pl |
166 | Czyściecki | Adrian | 1989 | M20 | Bydgoskie Okonie |
167 | Woźniak | Adam | 1979 | M30 | |
168 | Cichońska-Bazak | Marzena | 1973 | K40 | |
169 | Góźdź | Hanna | 1949 | K60 | Jaś biega |
170 | Dzierkacz | Paweł | 1975 | M40 | Baegle Runners Team |
171 | Duszka | Łukasz | 1981 | M30 | TeamRunDuszki |
172 | Duszka | Justyna | 1981 | K30 | |
173 | Bazak | Cezary | 1966 | M50 | Centrum Doktryn i Szkolenia Sił Zbrojnych |
174 | Szenk | Marta | 1980 | K30 | Profesjonalni Amatorzy |
175 | Suchodolska | Agnieszka | 1976 | K40 | |
176 | Kochańska | Anna | 1983 | K30 | |
177 | Majkowska-Lubińska | Judyta | 1989 | K20 | CS Group Runners Team |
178 | Lubiński | Robert | 1986 | M30 | |
179 | Buritta | Robert | 1996 | M20 | |
180 | Fujarska | Agata | 1999 | K16 | |
181 | Chmielewski | Marcin | 1976 | M40 | |
182 | Wojciechowski | Jarosław | 1973 | M40 | |
183 | Wojciechowska | Emilia | 1975 | K40 | |
184 | Andrzejewski | Paweł | 1978 | M30 | |
185 | Chmara | Rafał | 1976 | M40 | AMBAR |
186 | Burchardt | Mirka | 1952 | K60 | RCI Bydgoszcz |
187 | Haracewiat | Cezary | 1961 | M50 | Chupacabras |
188 | Ścibak | Wojciech | 1984 | M30 | JFTC SU |
189 | Jankowska | Katarzyna | 1972 | K40 | |
190 | Smoliński | Krzysztof | 1986 | M30 | |
192 | Jankowski | Karol | 2001 | M16 | UKS Czapla Białe Błota |
193 | Zupa | Martyna | 1996 | K20 | 7Si-OWB rowertour.com |
194 | Ślaziński | Daniel | 1977 | M40 | 1% dla Darii Biel |
195 | Olszyński | Sebastian | 1977 | M40 | Spartanie Dzieciom |
196 | Niemczewska | Angelika | 1977 | K40 | ANKO sport/LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA |
197 | Szafkowski | Arkadiusz | 1974 | M40 | Soleccy Biegacze |
198 | Kitkowski | Maciej | 1971 | M40 | |
199 | Zupa | Wojciech | 1962 | M50 | SISU-OWB rowertour.com |
200 | Zupa | Aleksandra | 1993 | K20 | SISU-OWB rowertour.com |
201 | Rzekanowski | Paweł | 1991 | M20 | RUN BYDGOSZCZ |
202 | Gierach | Krzysztof | 1952 | M60 | TRISPACE/TREK |
203 | Pawlaczyk | Paweł | 1989 | M20 | SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA |
204 | Radtka | Artur | 1976 | M40 | Anko sport/Lzs Jedność Łobżenica |
205 | Kisiel | Tomasz | 1976 | M40 | LP 500 |
206 | Kozicka | Małgorzata | 1978 | K30 | Bydgoskie Żółwie |
207 | Kozicki | Marcin | 1978 | M30 | Bydgoskie Żółwie |
208 | Wawrzyniak | Karolina | 1980 | K30 | |
209 | Płaczkowska | Magdalena | 1980 | K30 | SABAT TEAM |
210 | Sosnowski | Krzysztof | 1979 | M30 | Zespół Szkół nr 5 MS Bydgoszcz |
211 | Bogdanów | Karolina | 1989 | K20 | |
212 | Truś | Karolina | 1983 | K30 | |
213 | Danielewski | Rafał | 1980 | M30 | ROBOTNIK TOPORZYSKO |
214 | Sapa | Kacper | 1995 | M20 | Bydgoskie Żółwie |
215 | Szczepanaik | Cezary | 1976 | M40 | |
216 | Tomaszek | Sebastian | 1979 | M30 | Atos |
217 | Nitka | Adam | 1969 | M40 | Bydgoszcz na start |
218 | Jaworski | Tomasz | 1979 | M30 | Jawory |
219 | Stanecki | Maciej | 1983 | M30 | |
220 | Majchrzak | Dawid | 1983 | M30 | |
221 | Rydelska | Kinga | 1972 | K40 | |
223 | Gruda | Mieczysław | 1956 | M60 | |
224 | Filipek | Piotr | 1974 | M40 | |
225 | Borowski | Radosław | 1989 | M20 | MLKS Krajna Sępólno |
226 | Pikulik | Natalia | 1983 | K30 | Janusze triathlonu Exodus Team |
227 | Wiatrowska | Katarzyna | 1983 | K30 | |
229 | Augustynowicz | Katarzyna | 1980 | K30 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ |
230 | Rak | Aleksander | 1985 | M30 | |
231 | Włodarczyk | Olga | 1996 | K20 | #BananaTeam |
232 | Sieński | Jacek | 1963 | M50 | RUN Bydgoszcz |
235 | Lipiński | Sebastian | 1973 | M40 | RUN Bydgoszcz |
236 | Kalinowska | Kamila | 1972 | K40 | RUN BYDGOSZCZ |
237 | Klinowski | Radosław | 1985 | M30 | |
239 | Lewandowski | Rafał | 1979 | M30 | B4sport.pl |
240 | Konkel | Agata | 1986 | K30 | |
241 | Konkel | Bartosz | 1986 | M30 | |
242 | Szulc | Rafał | 1984 | M30 | Run Bydgoszcz |
244 | Buritta | Mariusz | 1981 | M30 | |
245 | Bednarek | Marta | 1978 | K30 | Czarne Stopy |
246 | Chmielewski | Jakub | 1982 | M30 | |
247 | Leocha | Hanna | 1980 | K30 | Miśki |
249 | Zygmunt | Robert | 1974 | M40 | |
250 | Dziamecki | Martin | 1990 | M20 | |
251 | Góźdź | Tomasz | 1977 | M40 | Jaś biega |
253 | Binaszewski | Adam | 1982 | M30 | CITY TRAIL Team |
254 | Dybiżbański | Wojciech | 1988 | M20 | CITY TRAIL Team |
255 | Biel | Marek | 1974 | M40 | 1 % DLA DARII BIEL |
256 | Szczęsny | Arkadiusz | 1978 | M30 | Dynamo Skarpa |
257 | Kalaczyński | Miłosz | 1997 | M20 | TEAM RUDNIK |
258 | Plucińska | Aleksandra | 1977 | K40 | PACTUM |
259 | Gawrych | Awa | 1990 | K20 | Czarne Stopy |
260 | Tubaja | Albert | 1975 | M40 | Kabel Team Bydgoszcz |
261 | Dziekan | Wojciech | 1979 | M30 | Kabel Team Bydgoszcz |
262 | Monsiorski | Adam | 1973 | M40 | Kabel Team Bydgoszcz |
263 | Nadratowski | Maciej | 1975 | M40 | Kabel Team Bydgoszcz |
264 | Sosna | Mikołaj | 1980 | M30 | SOS na Start |
265 | Tubaja | Anita | 1978 | K30 | Kabel Team Bydgoszcz |
266 | Kwasek | Wojciech | 1967 | M50 | Kabel Team Bydgoszcz |
267 | Fuz | Marek | 1971 | M40 | Kabel Team Bydgoszcz |
268 | Fuz | Gabriela | 1974 | K40 | Kabel Team Bydgoszcz |
269 | Magoń | Emilia | 1996 | K20 | Kabel Team Bydgoszcz |
270 | Barszcz | Tomasz | 1983 | M30 | |
272 | Poczwardowska | Wioletta | 1977 | K40 | |
273 | Derecka | Katarzyna | 1972 | K40 | Kabel Team Bydgoszcz |
276 | Węgrzynowski | Sławomir | 1968 | M40 | Kabel Team Bydgoszcz |
277 | Baranowska | Julia | 2000 | K16 | Kujavia3Team |
278 | Krzysiak | Michał | 1979 | M30 | |
279 | Tadrowski | Tomasz | 1973 | M40 | |
280 | Zaorska-Piłat | Magdalena | 1984 | K30 | |
281 | Staszkiewicz | Lucyna | 1967 | K50 | Czarne Stopy |
282 | Bonalska | Magdalena | 1980 | K30 | |
283 | Ziemiński | Maciej | 1989 | M20 | GardenFlora Sport Team |
284 | Żarczyńska | Dorota | 1993 | K20 | |
285 | Grechuta | Tomasz | 1983 | M30 | BKSzW |
286 | Pers | Łukasz | 1981 | M30 | Grupa Ever |
287 | Półgęsek | Rafał | 1972 | M40 | soleccy biegacze |
289 | Guryn | Wiktor | 1983 | M30 | Zielony Pelikan |
290 | Łuczak | Piotr | 1986 | M30 | CB163 |
292 | Kotlęga | Agata | 1993 | K20 | |
293 | Skwarek | Oliwia | 1997 | K20 | |
294 | Stankiewicz | Jacek | 1993 | M20 | |
295 | Mateuszczyk | Dawid | 1984 | M30 | Run Bydgoszcz |
296 | Wyrwas | Anetta | 1977 | K40 | Grupa Ever |
297 | Stróżyk | Grażyna | 1990 | K20 | |
298 | Biały | Szymon | 1982 | M30 | |
299 | Pawłowski | Marek | 1979 | M30 | GardenFlora MTB Team |
300 | Sadecki | Karol | 1988 | M20 | |
301 | Budkiewicz | Radosław | 1988 | M20 | |
302 | Bednarczyk | Joanna | 1980 | K30 | |
303 | Gorgol | Renata | 1976 | K40 | wTLENIE |
304 | Nunzek | Agnieszka | 1974 | K40 | Żółtokrólewscy |
305 | Marć | Agnieszka | 1975 | K40 | |
306 | Marć | Robert | 1971 | M40 | |
308 | Orłowska-Zając | Joanna | 1978 | K30 | RUN PASJA |
309 | Iwanek | Dominika | 1987 | K30 | RUN BYDGOSZCZ |
310 | Wijata | Agnieszka | 1985 | K30 | agnieszka.antczak@poczta.fm |
312 | Puton | Tomasz | 1983 | M30 | |
313 | Jagodziński | Mateusz | 1990 | M20 | Bydgoskie Okonie |
314 | Biskupska | Rita | 1990 | K20 | Beko Team |
315 | Szmigielski | Rafał | 1968 | M40 | |
317 | Talar | Magdalena | 1979 | K30 | CB163 |
319 | Baczyńska | Angelika | 1987 | K30 | |
320 | Tomacki | Mirosław | 1958 | M50 | RUN Bydgoszcz |
321 | Jakielska | Marta | 1995 | K20 | |
322 | Kaczmarek | Agnieszka | 1971 | K40 | |
323 | Monarcha | Patrycja | 1990 | K20 | |
324 | Rogalski | Maciej | 1987 | M30 | OloTeam |
326 | Sikorski | Jarek | 1977 | M40 | RUN BYDGOSZCZ |
327 | Marszelska-Foss | Dorota | 1981 | K30 | Lege artis |
328 | Szalkowska | Agnieszka | 1987 | K30 | |
331 | Szajbe | Michał | 1983 | M30 | Czarne Stopy |
334 | Kroll | Agnieszka | 1995 | K20 | RUN BYDGOSZCZ |
335 | Zaorska | Marta | 1986 | K30 | |
336 | Janicki | Robert | 1984 | M30 | RUN Bydgoszcz |
337 | Wiśniewska | Aleksandra | 2000 | K16 | |
338 | Senger | Michał | 1981 | M30 | Pałuki Running Team |
340 | Zamiatowska | Kinga | 1977 | K40 | BELLA LINE |
341 | Cichański | Marcin | 1987 | M30 | |
343 | Danielek | Adam | 1978 | M30 | Biegam, żeby się nie spocić! |
344 | Krajewska | Katarzyna | 1987 | K30 | |
345 | Frank | Agnieszka | 1980 | K30 | |
346 | Lach | Paweł | 1985 | M30 | CB 163 |
347 | Lach | Bogumiła | 1986 | K30 | CB163 |
349 | Kisielewska | Aleksandra | 1986 | K30 | |
350 | Wysocki | Jerzy | 1963 | M50 | Czarne Stopy.SM |
351 | Dobrowolski | Bartłomiej | 1979 | M30 | Sklep Biegacza Running Team |
352 | Klonowska | Monika | 1992 | K20 | Sklep Biegacza Bydgoszcz |
353 | Wesołowski | Krzysztof | 1971 | M40 | |
354 | Raczyński | Mikołaj | 1992 | M20 | adidas Runners Warszawa |
355 | Lewandowski | Jan | 1962 | M50 | |
356 | Szymański | Andrzej | 1969 | M40 | ANKO sport |
357 | Pyra-Kuczyńska | Marzena | 1976 | K40 | |
358 | Tomczak | Krzysia | 1983 | K30 | |
360 | Kajko | Wiktoria | 2000 | K16 | |
363 | Kaja | Dominika | 1991 | K20 | |
365 | Szymański | Krystian | 1999 | M16 | ANKO sport |
366 | Chyrek | Renata | 1960 | K50 | |
367 | Chmielewski | Tomasz | 1965 | M50 | TEAMOCHAL |
368 | Tobolska | Małgorzata | 1985 | K30 | |
369 | Jahr | Olga | 1988 | K20 | Bydgoszcz Triathlon Team |
370 | Bilyk | Marta | 1991 | K20 | Bydgoszcz Triathlon Team |
371 | Święcicki | Andrzej | 1973 | M40 | Bydgoskie Żółwie |
372 | Woźniacka | Beata | 1965 | K50 | Azyl.dla.Jeży |
375 | Stańczuk | Wojciech | 1968 | M40 | |
376 | Mruk | Tomasz | 1976 | M40 | Czarne Stopy |
377 | Dobucka | Katarzyna | 1989 | K20 | ChoNaRower.pl |
378 | Lada | Przemysław | 1984 | M30 | STALE BIEGAM - NOVA TRADING |
379 | Malczewska | Mirka | 1957 | K60 | Fordonrunners |
380 | Klonowski | Maciej | 1972 | M40 | niezrzeszony |
381 | Matuszewska | Agnieszka | 1982 | K30 | Bydgoszcz na Start |
382 | Pytliński | Paweł | 1979 | M30 | Bydgoskie Żółwie |
383 | Paliński | Grzegorz | 1979 | M30 | Meblomaniak24.pl |
384 | Kruczkowski | Jakub | 1997 | M20 | ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM/ TM IRONTEAM |
385 | Złotowski | Piotr | 1975 | M40 | RUN BYDGOSZCZ |
389 | Arent | Jan | 1966 | M50 | |
390 | Kornik | Agata | 1965 | K50 | |
391 | Angiel | Władysław | 1937 | M60 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz |
393 | Kamper | Jarosław | 1977 | M40 | Ból to ściema |
395 | Wojciechowski | Grzegorz | 1992 | M20 | |
396 | Żurawska | Marta | 1986 | K30 | |
397 | Brzezińska | Monika | 1987 | K30 | |
399 | Rzeszotarski | Daniel | 1984 | M30 | Efinansowi.pl |
401 | Robakowski | Waldemar | 1974 | M40 | PACTUM |
402 | Głowska | Magdalena | 1991 | K20 | |
403 | Szyszka | Radosław | 1982 | M30 | |
404 | Lewandowski | Tomasz | 1981 | M30 | WiHurra Sobiejuchy |
406 | Mruk-Horodecka | Kornelia | 1977 | K40 | |
407 | Paliga | Maciej | 1987 | M30 | |
408 | Dober | Damian | 1977 | M40 | Rekiny Osielsko |
409 | Gurdak | Leszek | 1976 | M40 | BYDGOSZCZY NA START |
412 | Płóciennik | Jagoda | 1986 | K30 | |
414 | Cholewiński | Dariusz | 1974 | M40 | Huragan Miedzyń |
416 | Kozłowska | Karolina | 1976 | K40 | Przedszkole nr 49 w Bydgoszczy |
418 | Jarzemski | Marcin | 1987 | M30 | Bydgoszcz Triathlon Team |
419 | Strychalski | Tomasz | 1983 | M30 | Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 w Bydgoszczy |
420 | Augustynowicz | Roman | 1979 | M30 | |
421 | Kwiatkowski | Jakub | 1990 | M20 | |
422 | Lorenc-Kruszyńska | Sylwia | 1982 | K30 | |
424 | Nagow | Michał | 1974 | M40 | |
425 | Sendrowicz | Mariusz | 1981 | M30 | |
426 | Maćkowski | Maciej | 1986 | M30 | KotłowskiRunTeam/UpsBydgoszcz |
428 | Rakowska | Ewa | 1980 | K30 | RAKOSIA |
429 | Przewłocki | Jakub | 1983 | M30 | Klinika Triathlonu |
430 | Andrzejewski | Ryszard | 1948 | M60 | Wzgórze Wolności |
432 | Wilkosz | Tomasz | 2001 | M16 | |
433 | Przewłocki | Sławomir | 1958 | M50 | Klinika Triathlonu |
436 | Grochowski | Kamil | 1981 | M30 | GROSZKI |
437 | Koczwara | Katarzyna | 1987 | K30 | Klinika Triathlonu/Atos Team |
438 | Sajdak | Marcin | 1982 | M30 | Pędzące żółwie |
439 | Chołaściński | Piotr | 1982 | M30 | |
440 | Kalek | Artur | 1974 | M40 | TM IRON TEAM |
442 | Grzybowska | Alicja | 1987 | K30 | Byle Do Mety |
444 | Radtke | Aleksandra | 2000 | K16 | LUKS Start Nakło |
445 | Dranicki | Łukasz | 1982 | M30 | As box team |
446 | Schmidt | Robert | 1974 | M40 | RUN BYDGOSZCZ |
447 | Kłopocki | Jan | 1991 | M20 | #WpiszCokolwiek |
449 | Kantorski | Zbyszek | 1966 | M50 | Coke Runners |
450 | Kwiatkowski | Filip | 2000 | M16 | |
451 | Urbańska | Kamila | 1981 | K30 | |
452 | Żuchowski | Dariusz | 1968 | M40 | Parkrun Bydgoszcz |
455 | Pawlak | Żaneta | 1971 | K40 | |
456 | Kopacz | Hanka | 1979 | K30 | Po swojemu. |
457 | Laskowski | Maciej | 1986 | M30 | |
458 | Laskowska | Marta | 1988 | K20 | |
464 | Musolf | Paweł | 1992 | M20 | |
469 | Sowińska | Justyna | 1971 | K40 | Spójnia Białe Błota |
470 | Klawitter | Agnieszka | 1979 | K30 | |
471 | Chwiałkowska | Joanna | 1975 | K40 | |
475 | Barańska | Sylwia | 1972 | K40 | PARKRUN BYDGOSZCZ |
478 | Wnęk | Natalia | 1993 | K20 | Special Space Team |
479 | Łoś | Dariusz | 1958 | M50 | |
484 | Jakubowski | Adam | 1994 | M20 | |
485 | Zelek | Aleksandra | 1974 | K40 | |
486 | Stankiewicz | Błażej | 1975 | M40 | LKS Ostromecko |
487 | Jasiniecki | Maciej | 1973 | M40 | |
488 | Kamińska | Ada | 1977 | K40 | |
489 | Mondry | Waldemar | 1965 | M50 | |
493 | Szyszka | Mariusz | 1978 | M30 | 1 Pomorska Brygada Logistyczna |
494 | Malinowski | Waldemar | 1972 | M40 | run LOTTO-Bydgostia |
496 | Florek | Milena | 1986 | K30 | runaddicts |
499 | Kośmieja | Marcin | 1985 | M30 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz |
501 | Jarzemska | Alicja | 1987 | K30 | Bydgoszcz Triathlon Team |
502 | Grego | Mateusz | 1997 | M20 | Brak |
503 | Jakielski | Leszek | 1970 | M40 | |
506 | Klamrowska | Justyna | 1984 | K30 | Bydgoszcz |
507 | Ulanowska | Laura | 2001 | K16 | |
508 | Kaczmarek | Sebastian | 1983 | M30 | Chmielarz team |
510 | Skorecki | Aleksander | 1990 | M20 | BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM / WTlenie |
512 | Andrzejak | Sylwia | 1969 | K40 | Iron MAX Team |
513 | Dulcet | Maria | 2001 | K16 | |
516 | Droż | Krzysztof | 1964 | M50 | KD Serwis Bydgoszcz |
531 | Szukalski | Piotr | 1998 | M16 | Rozpędzone Trzewiki |
534 | Wawrzyniak | Piotr | 1966 | M50 | |
535 | Betyn | Łukasz | 1980 | M30 | |
536 | Król | Joanna | 1975 | K40 | |
539 | Łyszczarz | Błażej | 1979 | M30 | |
548 | Witosławski | Tomasz | 1984 | M30 | Dynamo Skarpa |
560 | Kowalczyk | Zuzanna | 1997 | K20 | |
562 | Dombrowski | Patryk | 1990 | M20 | |
563 | Rybka | Aldona | 1976 | K40 | ŻÓŁTOKRÓLEWSCY #B3K |
564 | Bagrowski | Marek | 1962 | M50 | UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGA |
565 | Kubanek | Lukasz | 1983 | M30 | TEAMOCHAL |
566 | Suchomski | Eugeniusz | 1957 | M60 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz |
567 | Jagieła | Jarosław | 1972 | M40 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz |
568 | Kunde | Adam | 1962 | M50 | BydfoszczTriathlon |
569 | Sudoł | Jacek | 1978 | M30 | PARKRUN BYDGOSZCZ |
572 | Węgielewski | Szymon | 1986 | M30 | |
580 | Rydlewski | Andrzej | 1979 | M30 | TEAM RUDNIK |
584 | Żywiecka | Magda | 1977 | K40 | |
585 | Lica | Krzysztof | 1962 | M50 | SISU OWB rowertour.com |
586 | Wesołowski | Dariusz | 1970 | M40 | |
590 | Dudzińska | Aleksandra | 1968 | K40 | RUN BYDGOSZCZ |
597 | Grabowska | Ilona | 1980 | K30 | WATAHA - Łączy nas bieganie |
600 | Szala | Monika | 1985 | K30 | ICH DWOJE |
603 | Tatulińska | Aleksandra | 1978 | K30 | O co tu biega? |
606 | Grochowski | Przemysław | 1986 | M30 | |
612 | Wantowska | Aleksandra | 1996 | K20 | KotłowskiMaikParanadystansie Team |
614 | Ćwikliński | Jarosław | 1964 | M50 | colorado pizza express |
620 | Nowakowski | Tomasz | 1983 | M30 | |
626 | Wesołowski | Sebastian | 1989 | M20 | 1 Brygada Logistyczna |
628 | Król | Ireneusz | 1957 | M60 | Partia Pokoju - prezes doktor Ireneusz Król tel.514562425 |
629 | Przybylski | Adam | 1987 | M30 | |
630 | Przybylska | Natalia | 1989 | K20 | |
631 | Poczwardowska | Weronika | 1992 | K20 | Decathlon Komorniki |
633 | Kochański | Marcin | 2001 | M16 | Pakt Braterstwa |
634 | Gackowski | Edward | 1944 | M60 | |
636 | Haize | Tomek | 1978 | M30 | Jaźwiec Apokalipsy |
637 | Hendrzak | Sylwester | 1985 | M30 | Pluszowe nornice |
639 | Sudoł | Karolina | 1978 | K30 | |
641 | Fałkowski | Zbigniew | 1957 | M60 | |
647 | Wojciechowski | Jonasz | 1999 | M16 | |
648 | Skrzątek | Anna | 1973 | K40 | |
654 | Włodarczak | Witold | 1963 | M50 | |
659 | Tuleja | Jakub | 2001 | M16 | CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ SL |
663 | Burdziński | Igor | 1979 | M30 | LACZKI MOJŻESZA |
665 | Sowiński | Piotr | 1971 | M40 | Spójnia Białe Błota |
668 | Kubiński | Jakub | 1987 | M30 | Enea Bydgoszcz Triathlon Team/wTLENIE |
669 | Działoszyński | Grzegorz | 1974 | M40 | Klub Biegowy Tokio64 Osiek nad Notecią |
670 | Filipiak | Jakub | 1992 | M20 | |
673 | Michalak | Wojciech | 1966 | M50 | |
678 | Przybyszewski | Marcin | 1973 | M40 | |
679 | Baranowska | Marta | 1990 | K20 | Byle do mety |
680 | Wróbel | Grzegorz | 1983 | M30 | Byle Do Mety |
683 | Trepanowski | Tomasz | 1968 | M40 | |
684 | Czajkowska | Sylwia | 1977 | K40 | SZOKO BONS |
685 | Rychter | Karol | 1976 | M40 | THE RYCHTERS |
691 | Wawrzyniak | Damian | 1989 | M20 | |
698 | Jędryczka | Dorota | 1987 | K30 | |
701 | Mlicka | Agnieszka | 1980 | K30 | |
703 | Arach | Przemysław | 1983 | M30 | |
704 | Dolata | Grzegorz | 1976 | M40 | Grupa DBK |
705 | Gwizdała | Katarzyna | 1973 | K40 | |
708 | Apiecionek | Wojciech | 1982 | M30 | |
709 | Słowińska | Joanna | 1977 | K40 | |
717 | Derda | Piotr | 1997 | M20 | |
721 | Kowalewski | Szymon | 1987 | M30 | |
726 | Grochowska | Anna | 1987 | K30 | |
729 | Cieślewicz | Karol | 1979 | M30 | |
730 | Schmitt | Julian | 1998 | M16 | Bolta |
734 | Pilch | Artur | 1981 | M30 | |
736 | Piotrowski | Radosław | 1987 | M30 | |
740 | Soboczynski | Adam | 1983 | M30 | |
744 | Zielińska | Agnieszka | 1991 | K20 | Running Stars |
750 | Wolski | Tomasz | 1990 | M20 | Bydgoszcz Triathlon Team/WTLENIE |
762 | Borowiecki | Piotr | 1964 | M50 | APIWAST Kraków |
767 | Kozak | Damian | 1985 | M30 | |
774 | Miniszewska | Irena | 1980 | K30 | |
776 | Bazela | Jacek | 1988 | M20 | Chełm Biega |
778 | Krysztofiak | Sławomir | 1965 | M50 | |
779 | Lau | Łukasz | 1993 | M20 | FUTBOL AMERYKAŃSKI BYDGOSZCZ |
780 | Łoboda | Robert | 1971 | M40 | Tylko Bydgoszcz..ukochana Bydgoszcz |
781 | Starzyński | Piotr | 1979 | M30 | PRZYSTAŃ ROZWOJU OSOBISTEGO HOMO LUDENS |
782 | Sadowska | Magda | 1988 | K20 | |
783 | Szumski | Kamil | 1989 | M20 | |
785 | Górna | Karolina | 1996 | K20 | BBL Inowrocław |
786 | Pawłowski | Wojciech | 1990 | M20 | DFDS Polska Running Team |
787 | Krygier | Staszek | 1985 | M30 | TEAM Kucyki |
788 | Nyckowski | Bartosz | 1976 | M40 | |
789 | Kaczorowski | Rafał | 1991 | M20 | Rafał_Biega |
790 | Pobłocki | Radosław | 1977 | M40 | Bojano Biega |
792 | Bańka | Przemysław | 1984 | M30 | LACZKI MOJŻESZA |
793 | Hoffmann | Kacper | 1998 | M16 | |
794 | Skorcz | Marcin | 1991 | M20 | NIKE FOCUS BYDGOSZCZ |
795 | Mikolajewska | Marta | 1987 | K30 | Technika Zwycięstwa |
1000 | Dobrowolski | Dariusz | 1976 | M40 | ADVA Optical Networking |
1001 | Rydlewski | Marek | 1970 | M40 | TEAM RUDNIK |
1002 | Nagorzyski | Arkadiusz | 1983 | M30 | Mudfoxes |
1003 | Szulc | Angelika | 1981 | K30 | TEAMOCHAL |
1004 | Stawczyk | Dariusz | 1977 | M40 | |
1005 | Jeziorska | Monika | 1985 | K30 | |
1006 | Gołatta | Magdalena | 1980 | K30 | Gremlinki |
1007 | Kulbaka | Dawid | 1985 | M30 | |
1008 | Rymarkiewicz | Małgorzata | 1983 | K30 | TM Iron Team |
1009 | Janic | Joanna | 1978 | K30 | |
1010 | Sobolewska | Aleksandra | 1994 | K20 | |
1011 | Łopuszyński | Krzysztof | 1983 | M30 | TEAMOCHAL |
1012 | Świątek | Marek | 1999 | M16 | |
1013 | Gandziarowska | Anna | 1990 | K20 | |
1014 | Dolata | Jakub | 1977 | M40 | |
1015 | Małkowska | Katarzyna | 1992 | K20 | |
1016 | Drzewiecki | Rafał | 1975 | M40 | Run4Fun |
1017 | Mielcarski | Michał | 1981 | M30 | MIELCAR TEAM |
1018 | Kolanowska | Grażyna | 1962 | K50 | |
1019 | Siuda | Sebastian | 1973 | M40 | |
1020 | Kolanowski | Wojciech | 1962 | M50 | |
1021 | Dolata | Magdalena | 1977 | K40 | |
1022 | Paczkowski | Mirosław | 1970 | M40 | TRIdropsy |
1023 | Zimny | Marek | 1960 | M50 | BKTR Gryf |
1024 | Kadow | Ryszard | 1972 | M40 | TRISPACE |
1025 | Falkowski | Wojciech | 1964 | M50 | RUN BYDGOSZCZ |
1026 | Brywczyńska | Justyna | 1978 | K30 | #slimakibarcin |
1027 | Brywczyński | Krystian | 1979 | M30 | RODOS Team |
1028 | Mucha | Marcin | 1978 | M30 | Batrunners |
1029 | Stejka | Anna | 1983 | K30 | SPORTOLUBNI |
1030 | Kapeliński | Stanisław | 1967 | M50 | RODOS Team |
1031 | Florek | Paweł | 1986 | M30 | runaddicts |
1032 | Nurkiewicz | Jarosław | 1971 | M40 | Kung fu Pandy 3 |
1033 | Karski | Hubert | 1951 | M60 | |
1034 | Zieliński | Radosław | 1986 | M30 | |
1035 | Klinikowski | Jacek | 1969 | M40 | RUN BYDGOSZCZ / KOCHAM ŻYCIE I... |
1036 | Grabska-Zielińska | Sylwia | 1991 | K20 | |
1037 | Stefański | Marcin | 1975 | M40 | |
1038 | Kisiel | Krystian | 1987 | M30 | #KISIELKI |
1039 | Kreński | Tomasz | 1977 | M40 | TEAMOCHAL |
1040 | Salamon | Marta | 1987 | K30 | Wkurw_team |
1041 | Zgórski | Maciej | 1978 | M30 | Wkurw_team |
1042 | Winklewski | Krzysztof | 1976 | M40 | |
1043 | Nagórski | Ryszard | 1956 | M60 | |
1044 | Remus | Sandra | 1995 | K20 | |
1045 | Gosieniecki | Konrad | 1994 | M20 | |
1046 | Wyrąbkiewicz | Hanna | 1986 | K30 | |
1047 | Skuza | Sebastian | 1989 | M20 | Dirty Boys |
1048 | Horyd | Justyna | 1978 | K30 | Sport Factory |
1049 | Ulan | Natalia | 1989 | K20 | 1 Brygada Logistyczna |
1050 | Mrotek | Katarzyna | 1981 | K30 | On The Move |
1051 | Schneider | Krystian | 1989 | M20 | |
1052 | Grzywiński | Grzegorz | 1977 | M40 | RUN BYDGOSZCZ |
1053 | Mrotek | Michał | 1979 | M30 | QUAPRO Team |
1054 | Jancowski | Wojciech | 1971 | M40 | TEAM RUDNIK |
1055 | Warczak | Jakub | 1983 | M30 | TEAMOCHAL |
1056 | Sierminska-Warczak | Celina | 1985 | K30 | |
1057 | Przybylska | Grażyna | 1964 | K50 | SLPB, Bydgoszcz na start |
1058 | Rutkowska | Ania | 1970 | K40 | |
1059 | Rutkowski | Michał | 1999 | M16 | |
1060 | Karski | Marcin | 1976 | M40 | |
1061 | Pasieka | Magda | 1981 | K30 | Szoko Bons |
1062 | Pasieka | Tomasz | 1976 | M40 | Szoko Bons |
1063 | Liwoch | Grzegorz | 1967 | M50 | |
1064 | Busse | Piotr | 1981 | M30 | |
1065 | Żurawski | Michał | 1976 | M40 | run LOTTO-Bydgostia |
1066 | Żurawska | Roksana | 1978 | K30 | |
1067 | Frąckowiak | Waldemar | 1971 | M40 | |
1068 | Gotowicz | Mariusz | 1962 | M50 | KDP GOTOWICZ |
1069 | Łukomski | Piotr | 1978 | M30 | Szwederowo |
1070 | Winiarski | Mateusz | 1990 | M20 | |
1071 | Basiński | Łukasz | 1992 | M20 | ElenSPORT.pl Sklepy Sportowe |
1072 | Kukliński | Rafał | 1978 | M30 | |
1073 | Lenc | Janusz | 1953 | M60 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ |
1074 | Szewczykowski | Grzegorz | 1981 | M30 | Bydgoskie Żółwie |
1075 | Balcerek | Mateusz | 1986 | M30 | GASTRO SZEF |
1076 | Bilicki | Wojciech | 1980 | M30 | |
1077 | Raczycki | Tomasz | 1977 | M40 | |
1078 | Brzuskiewicz | Sławomir | 1967 | M50 | ARTCOP |
1079 | Rogalska | Marcelina | 1991 | K20 | |
1080 | Pawski | Przemysław | 1990 | M20 | Bydgoszcz |
1081 | Mikołajczak | Aleksandra | 1978 | K30 | Soleccy Biegacze |
1082 | Piórkowska | Agnieszka | 1978 | K30 | BRB Bydgoszcz |
1083 | Miłkowska | Monika | 1978 | K30 | RUN Bydgoszcz |
1084 | Zakrzewski | Adam | 1995 | M20 | |
1085 | Lwowski | Zbigniew | 1974 | M40 | |
1086 | Wieczorek | Łukasz | 1987 | M30 | Run4Fun www.bytpak.pl |
1087 | Dzieża | Roma | 1971 | K40 | RUN Bydgoszcz |
1088 | Raczyński | Krzysztof | 1960 | M50 | Passion First |
1089 | Deżakowski | Przemysław | 1971 | M40 | |
1090 | Skarwecki | Remigiusz | 1984 | M30 | Łabiszyn Runners |
1091 | Szweda | Mirosława | 1986 | K30 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz |
1092 | Kortz | Krzysztof | 1972 | M40 | |
1093 | Grzesiak-Knut | Lucyna | 1982 | K30 | GREMLINKI |
1094 | Sobczak | Marcin | 1983 | M30 | Czarne Stopy |
1095 | Hoppe | Daniel | 1981 | M30 | |
1096 | Boenigk | Tomasz | 1987 | M30 | Technika Zwycięstwa Team |
1097 | Łoboda | Karol | 1984 | M30 | Zespół Szkół nr 5 MS Bydgoszcz |
1098 | Mazanowska | Ewa | 1977 | K40 | Run-Pasja Bydgoszcz |
1099 | Kawa | Marcin | 1975 | M40 | |
1100 | Okoński | Jarosław | 1986 | M30 | |
1101 | Sienkiewicz | Artur | 1980 | M30 | BYDGOSKASZOSA.PL |
1102 | Wilk | Łukasz | 1983 | M30 | #runaddicts |
1103 | Wenda | Dawid | 1990 | M20 | Szkoła Jazdy TOMAS |
1104 | Koziński | Marek | 1978 | M30 | RUN BYDGOSZCZ |
1105 | Kuzioła | Marcin | 1979 | M30 | |
1106 | Klonowski | Sławomir | 1975 | M40 | |
1107 | Szajda | Magdalena | 1977 | K40 | TriChickas |
1108 | Wyporkiewicz | Jerzy | 1967 | M50 | Klinika Triathlonu |
1109 | Wojtecki | Łukasz | 1983 | M30 | Soleccy biegacze |
1110 | Cieślewicz | Waldemar | 1969 | M40 | |
1111 | Kortas | Marcin | 1972 | M40 | |
1112 | Feliniak | Daniel | 1983 | M30 | |
1113 | Matusiak | Ewelina | 1990 | K20 | Soleccy Biegacze |
1114 | Popowski | Zbigniew | 1955 | M60 | RUN BYDGOSZCZ |
1115 | Popowska | Barbara | 1955 | K60 | RUN BYDGOSZCZ |
1116 | Żychowska | Zuzanna | 1986 | K30 | |
1117 | Ciachera | Ireneusz | 1967 | M50 | indywidualnie |
1118 | Trudnowski | Janusz | 1947 | M60 | |
1119 | Niemczyk | Ula | 1980 | K30 | Totalnie Biegnięci |
1120 | Włoch | Sylwester | 1963 | M50 | max do końca |
1121 | Lenser | Ewa | 1975 | K40 | Soleccy biegacze |
1122 | Piekarski | Marek | 1971 | M40 | TEAMOCHAL |
1123 | Sapa | Dariusz | 1967 | M50 | Bydgoskie Żółwie |
1124 | Dering | Hania | 1981 | K30 | Bydgoskie Żółwie |
1125 | Gąsiorowski | Robert | 1971 | M40 | RUN Bydgoszcz |
1126 | Lange | Monika | 1976 | K40 | |
1127 | Kowalska | Małgorzata | 1976 | K40 | Zespół Szkół nr 5 MS Bydgoszcz |
1128 | Hoc | Marek | 1978 | M30 | Lege artis |
1129 | Dahms | Adam | 1978 | M30 | MEDI TEAM |
1130 | Piekarski | Paweł | 1990 | M20 | |
1131 | Stępniewski | Marcin | 1981 | M30 | Biegnę po kebaba |
1132 | Dering | Tomasz | 1981 | M30 | bydgoskie żółwie |
1133 | Tadzik | Wojciech | 1988 | M20 | TECHNIKA ZWYCIĘSTWA |
1134 | Matuszewski | Robert | 1972 | M40 | Francuski Kolarz Pidone |
1135 | Durczak | Jerzy | 1980 | M30 | Bydgoskie Okonie |
1136 | Tucholski | Bartłomiej | 1992 | M20 | wTLENIE |
1137 | Bilski | Marcin | 1979 | M30 | |
1138 | Bedra | Robert | 1980 | M30 | Czarne Stopy |
1139 | Szlinger | Jakub | 1986 | M30 | KOTŁOWSKIRUNTEAM |
1140 | Draus | Tomasz | 1981 | M30 | Drausiki |
1141 | Belińska | Patrycja | 1989 | K20 | #zaliniametyteam/wTLENIE |
1142 | Bernacki | Dominik | 1980 | M30 | |
1143 | Przybylski | Mariusz | 1962 | M50 | GLS Poland |
1144 | Jeneralski | Maciej | 1970 | M40 | VSTeam |
1145 | Wenda | Mateusz | 1991 | M20 | Szkoła jazdy Tomas |
1146 | Rupińska | Justyna | 1974 | K40 | |
1147 | Kowalski | Jacek | 1977 | M40 | BYDGOSKIE OKONIE |
1148 | Rupiński | Tomasz | 1973 | M40 | |
1149 | Rataj | Maciej | 1975 | M40 | |
1150 | Porazinska | Viktoria | 1973 | K40 | |
1151 | Leszczynska | Joanna | 1985 | K30 | |
1152 | Kułakowski | Krzysztof | 1985 | M30 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ |
1153 | Woźniak | Aureliusz | 1973 | M40 | AMS Triathlon |
1154 | Łaz | Kamil | 1983 | M30 | wTLENIE |
1155 | Sobczak | Anna | 1984 | K30 | Czarne Stopy |
1156 | Priewe | Paweł | 1983 | M30 | Dynamo Skarpa |
1157 | Dębski | Adrian | 1986 | M30 | |
1158 | Pawlik | Stanisław | 1965 | M50 | |
1159 | Bejgier | Edmund | 1968 | M40 | Biegaj z Dębami Osielsko |
1160 | Obrębski | Grzegorz | 1977 | M40 | TEAMOCHAL |
1161 | Loose | Anna | 1989 | K20 | |
1162 | Kulczyńska | Joanna | 1964 | K50 | |
1163 | Spryszyński | Wojciech | 1980 | M30 | AŚ Bydgoszcz |
1164 | Banaszak | Ewa | 1984 | K30 | RUN BYDGOSZCZ |
1165 | Skrzyniarz | Hubert | 1984 | M30 | Ciągła Walka z BMI |
1166 | Skórcz | Tomasz | 1967 | M50 | |
1167 | Skórcz | Małgorzata | 1968 | K40 | |
1168 | Bednarczyk | Adrian | 1982 | M30 | 1 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA |
1169 | Maciąga | Jakub | 1986 | M30 | |
1170 | Sobczyńska | Katarzyna | 1985 | K30 | |
1171 | Piechowiak | Jacek | 1973 | M40 | |
1172 | Gackowski | Krzysztof | 1973 | M40 | IRON and ONE TEAM |
1173 | Kanjerski | Jerzy | 1940 | M60 | RUN BYDGOSZCZ |
1174 | Szulc | Małgorzata | 1977 | K40 | |
1175 | Kujawa | Piotr | 1970 | M40 | |
1176 | Perlik | Wiesław | 1954 | M60 | TadMax |
1177 | Skopowski | Krzysztof | 1976 | M40 | SALUS |
1178 | Radwańska | Monika | 1974 | K40 | Macrologic |
1179 | Piotrowski | Dariusz | 1979 | M30 | GardenFlora Sport Team |
1180 | Zborała | Dawid | 1990 | M20 | ZborałaTeam |
1181 | Brymora | Andrzej | 1975 | M40 | |
1182 | Makowski | Sławomir | 1969 | M40 | wTLENIE |
1183 | Glugla | Mariusz | 1978 | M30 | The Runners Świecie |
1184 | Należyty | Piotr | 1986 | M30 | Klinika Triathlonu |
1185 | Biłyk | Marta | 1983 | K30 | |
1186 | Ciszewska | Emilia | 1986 | K30 | |
1187 | Widźgowski | Przemysław | 1978 | M30 | TEAM GARDONIX |
1188 | Ciepłowski | Robert | 1977 | M40 | |
1189 | Baumgart | Jacek | 1962 | M50 | Biegaj z Dębami |
1190 | Markowska-Baumgart | Aneta | 1960 | K50 | Biegaj z Dębami |
1191 | Trzciński | Franciszek | 1965 | M50 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz / SiR START |
1192 | Włodarczyk | Wojciech | 1964 | M50 | Czarne Stopy |
1193 | Konwiński | Michał | 1985 | M30 | |
1194 | Więcaszek | Maciej | 1972 | M40 | Pro-Pain The Truth Hurts |
1195 | Szuwała | Karolina | 1984 | K30 | |
1196 | Baran | Artur | 1977 | M40 | |
1197 | Wegner | Roman | 1963 | M50 | |
1198 | Płóciennik | Karolina | 1986 | K30 | BORN FREE |
1199 | Mckenzie | Soren | 1976 | M40 | |
1200 | Perlik | Ewa | 1956 | K60 | TadMax |
1201 | Pancek | Hanna | 1957 | K60 | TadMax |
1202 | Woźny | Michał | 1982 | M30 | D1BLog |
1203 | Rybak | Łukasz | 1983 | M30 | |
1204 | Babski | Mariusz | 1982 | M30 | Kujavia3team |
1205 | Polacka | Jadwiga | 1973 | K40 | Biegaj z Dębami |
1206 | Mikołajczak | Sławomir | 1972 | M40 | 8 Liceum Ogólnokształcące |
1207 | Mikołajczak | Magdalena | 1972 | K40 | |
1208 | Sadaj | Krzysztof | 1988 | M20 | |
1209 | Knioła | Przemysław | 1999 | M16 | |
1210 | Dańczuk | Agnieszka | 1967 | K50 | |
1211 | Sobierajski | Łukasz | 1992 | M20 | WSPR Bydgoszcz |
1212 | Grott | Bartłomiej | 1977 | M40 | Szybki Inaczej |
1213 | Smaruj-Sadowska | Janina | 1951 | K60 | Bydgoskie Żółwie |
1214 | Studzinski | Robert | 1975 | M40 | pigs.in.space. |
1215 | Krupa | Piotr | 1981 | M30 | Woodrun |
1216 | Lorbiecki | Mateusz | 1990 | M20 | Technika Zwycięstwa |
1217 | Drożyński | Maciej | 1989 | M20 | CB163 |
1218 | Maciejczak | Marcin | 1977 | M40 | 3Gravity |
1219 | Jaworska | Monika | 1980 | K30 | Jawory |
1220 | Korzeniowska | Beata | 1978 | K30 | |
1221 | Durałek | Andrzej | 1976 | M40 | Pruszcz |
1222 | Durałek | Anna | 1976 | K40 | |
1223 | Luzak | Mirosław | 1961 | M50 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz |
1224 | Koziński | Tomasz | 1973 | M40 | Bydgoskie Żółwie |
1225 | Wiśniewski | Piotr | 1989 | M20 | |
1226 | Motoczyńska | Aleksandra | 1959 | K50 | GOSiR Osielsko |
1227 | Kolmajer | Rafał | 1981 | M30 | TEAMOCHAL |
1228 | Biczkowska | Magdalena | 1981 | K30 | |
1229 | Trzaskowski | Tomasz | 1980 | M30 | |
1230 | Subkowska | Klaudia | 1981 | K30 | |
1231 | Subkowski | Artur | 1976 | M40 | |
1232 | Owczarski | Krzysztof | 1983 | M30 | |
1233 | Leocha | Piotr | 1979 | M30 | |
1234 | Stępniewska | Katarzyna | 1984 | K30 | |
1235 | Białowąs | Dariusz | 1973 | M40 | |
1236 | Jakubowska | Beata | 1977 | K40 | Eltra w biegu |
1237 | Trzeciak | Kasia | 1993 | K20 | |
1238 | Danielski | Maciej | 1992 | M20 | AthleticoMed |
1239 | Brzykcy | Karolina | 1986 | K30 | |
1240 | Szulc | Andrzej | 1972 | M40 | Łochowo Trail Team |
1241 | Wdowiak | Piotr | 1991 | M20 | |
1242 | Badziński | Bogdan | 1979 | M30 | |
1243 | Szulist | Kazimierz | 1980 | M30 | Kaziki |
1244 | Zborała | Mateusz | 1991 | M20 | |
1245 | Czyżak | Joanna | 1975 | K40 | AMS |
1246 | Pikulik | Jarosław | 1987 | M30 | ANKO sport/LZS Jedność Łobżenica |
1247 | Skwarek | Bogumiła | 1967 | K50 | |
1248 | Wasilewska | Agata | 1981 | K30 | AMS |
1249 | Dumowski | Krzsztof | 1966 | M50 | |
1250 | Rusiecki | Mikołaj | 1987 | M30 | |
1251 | Joachimiak | Marek | 1991 | M20 | TRITOGO |
1252 | Lewandowski | Marcin | 1991 | M20 | keeeper |
1253 | Rybak | Remigiusz | 1977 | M40 | TRISPACE/TREK |
1254 | Szyczewska | Ewa | 1972 | K40 | keeeper |
1255 | Jeleń | Agnieszka | 1984 | K30 | keeeper |
1256 | Lenczowski | Jakub | 1978 | M30 | keeeper |
1257 | Kamiński | Michał | 1989 | M20 | keeeper |
1258 | Lemież | Andrzej | 1977 | M40 | KEEEPER |
1259 | Lewandowski | Marek | 1991 | M20 | Keeeper / zasuwacz.pl |
1260 | Kujawa | Adam | 1976 | M40 | keeeper |
1261 | Wojtasik | Ania | 1987 | K30 | KEEEPER |
1262 | Grzegorzewska | Patrycja | 1993 | K20 | KEEEPER |
1263 | Wieczór | Marcin | 1991 | M20 | KEEEPER |
1264 | Krenska | Jagoda | 1990 | K20 | keeeper |
1265 | Kowalczyk | Violetta | 1974 | K40 | keeeper |
1266 | Rymaszewski | Roman | 1972 | M40 | keeeper |
1267 | Pawlik | Marek | 1960 | M50 | AMATOR PRUSZCZ |
1268 | Kasperowicz | Jacek | 1977 | M40 | Bydgoszcz |
1269 | Chudański | Hubert | 1985 | M30 | TOPOLINSKI.PL |
1270 | Lingo | Piotr | 1972 | M40 | Dęby Osielsko |
1271 | Lingo | Tomasz | 2001 | M16 | Dęby Osielsko |
1272 | Krzyżyński | Oskar | 1974 | M40 | keeeper |
1273 | Sobczyński | Michał | 1986 | M30 | keeeper |
1274 | Czerwiakowski | Sebastian | 1974 | M40 | |
1275 | Durand | Małgorzata | 1973 | K40 | keeeper |
1276 | Raszewski | Jan | 1984 | M30 | |
1277 | Nowakowska | Sylwia | 1978 | K30 | brak |
1278 | Buczkowski | Wojciech | 1969 | M40 | RUN PASJA BYDGOSZCZ |
1279 | Nalewalska | Justyna | 1989 | K20 | Serce Tybetu, Wkurw_team |
1280 | Burdzińska | Anna | 1992 | K20 | |
1281 | Lewandowski | Maciej | 1975 | M40 | keeeper |
1282 | Woźniakowska | Agata | 1984 | K30 | wTLENIE |
1283 | Gołembiewski | Marek | 1972 | M40 | SP44/XVLO Mistrzostwa Sportowego |
1284 | Piekarska | Sandra | 1999 | K16 | Restauracja KING FU Bydgoszcz |
1285 | Kapeliński | Sebastian | 1991 | M20 | RODOS Team |
1286 | Drelich | Radosław | 1971 | M40 | Ból To Ściema |
1287 | Golon | Marlena | 1975 | K40 | Run Pasja |
1288 | Lipski | Krzysztof | 1974 | M40 | |
1289 | Byczyński | Michał | 1990 | M20 | |
1290 | Kończal | Robert | 1983 | M30 | |
1291 | Urbaniak | Daniel | 1975 | M40 | www.mozione.pl |
1292 | Kwiatkowski | Marcin | 1987 | M30 | FordonRunners |
1293 | Deron | Łukasz | 1989 | M20 | |
1294 | Holiczko | Mirosław | 1966 | M50 | RWT BYDGOSZCZ |
1295 | Błażejak | Krzysia | 1978 | K30 | wTLENIE |
1296 | Hejna | Kamil | 1983 | M30 | Ocochodziwbiegu |
1297 | Barczak | Wojciech | 1971 | M40 | |
1298 | Dębski | Arkadiusz | 1960 | M50 | |
1299 | Przybyła | Agnieszka | 1980 | K30 | |
1300 | Derecki | Piotr | 1971 | M40 | Kabel Team Bydgoszcz |
1301 | Pilakowska | Jowita | 1999 | K16 | Eltra w biegu |
1302 | Kwiatkowski | Piotr | 1985 | M30 | |
1303 | Kwiatkowska | Maja | 1993 | K20 | |
1304 | Szyper | Magdalena | 1985 | K30 | |
1305 | Dulińska | Dorota | 1976 | K40 | TRISPACE TREK |
1306 | Franciszkiewicz | Monika | 1991 | K20 | Rodos Team |
1307 | Pastwa | Donata | 1971 | K40 | TRISPACE |
1308 | Poliwodziński | Michał | 1979 | M30 | TEAMOCHAL |
1309 | Renc | Patryk | 1989 | M20 | Serce Tybetu |
1310 | Kapela | Jacek | 1975 | M40 | |
1311 | Anglart | Roman | 1966 | M50 | |
1312 | Perlinski | Damian | 1985 | M30 | może i powoli ale za to byle jak |
1313 | Muss | Aleksander | 1973 | M40 | AKADEMIA MISTRZÓW SPORTU |
1314 | Bączek | Paulina | 1999 | K16 | |
1315 | Janyska | Krzysztof | 1983 | M30 | |
1316 | Zaskurski | Tomasz | 1978 | M30 | Bydgoskie Żółwie |
1317 | Lewandowski | Jakub | 2000 | M16 | |
1318 | Bełka-Siemion | Aneta | 1977 | K40 | run LOTTO-Bydgostia |
1319 | Kalinowski | Dawid | 1985 | M30 | Lekko Spoceni |
1320 | Hoffmann | Michał | 1978 | M30 | |
1321 | Starostecka | Joanna | 1985 | K30 | |
1322 | Hoffmann | Monika | 1978 | K30 | |
1323 | Kuś | Marcin | 1974 | M40 | |
1324 | Wiśniewski | Piotr | 1982 | M30 | |
1325 | Janicki | Mariusz | 1973 | M40 | Asics Frontrunner |
1326 | Góra | Krystian | 1983 | M30 | Fordon |
1327 | Kanik | Tomasz | 1982 | M30 | |
1328 | Strugała | Maciej | 1996 | M20 | TEAM RUDNIK |
1329 | Stejuk | Aleksandra | 1978 | K30 | AMS |
1330 | Giełzak | Artur | 1972 | M40 | |
1331 | Gwizdal | Michał | 1987 | M30 | Technika Zwyciestwa Team |
1332 | Pilakowska | Laura | 2000 | K16 | Eltra w biegu |
1333 | Szczepanek-Kozińska | Justyna | 1981 | K30 | Bydgoskie Żółwie |
1334 | Stępkowska | Izabela | 1974 | K40 | |
1335 | Rommel | Aleksandra | 1986 | K30 | |
1336 | Bartłomiejczak | Andrzej | 1966 | M50 | niezrzeszony |
1337 | Stachowiak | Kamil | 1994 | M20 | RZK Team |
1338 | Olejnik | Krzysztof | 1985 | M30 | |
1339 | Koniaiev | Volodymyr | 1985 | M30 | |
1340 | Szatten | Dawid | 1983 | M30 | |
1341 | Zaparucha | Mikolaj | 1972 | M40 | Bracia Zappa |
1342 | Krajnik | Wojciech | 1980 | M30 | Cypiski Team |
1343 | Siwiński | Maciej | 1980 | M30 | CB163 |
1344 | Pastwa | Filip | 1983 | M30 | LUX-HAUS |
1345 | Melwińska | Paulina | 1981 | K30 | Run Bydgoszcz |
1346 | Maczyński | Grzegorz | 1966 | M50 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz |
1347 | Kujda | Arkadiusz | 1979 | M30 | 112 batalion remontowy |
1348 | Kujda | Dorota | 1980 | K30 | Giżycko |
1349 | Binienda | Mateusz | 1978 | M30 | BIMAT |
1350 | Szczepańska-Dolna | Edyta | 1969 | K40 | |
1351 | Stokłosa | Natalia | 1985 | K30 | |
1352 | Lewandowska | Beata | 1973 | K40 | #Biegacze |
1353 | Sygulska | Justyna | 1983 | K30 | |
1354 | Lewandowski | Piotr | 1972 | M40 | |
1355 | Pichłacz | Grzegorz | 1978 | M30 | GregorGMZ TEAM |
1356 | Sawicki | Mikołaj | 1997 | M20 | |
1357 | Lutowski | Wojciech | 1985 | M30 | |
1358 | Grzymski | Mariusz | 1979 | M30 | GregorGMZ TEAM |
1359 | Biniakowski | Janusz | 1977 | M40 | |
1360 | Cybul | Anna | 1974 | K40 | |
1361 | Felczak | Jakub | 1994 | M20 | Profesjonalni Amatorzy |
1362 | Zienkiewicz | Janusz | 1972 | M40 | TRISPACE/TREK |
1363 | Lewandowski | Sebastian | 1985 | M30 | |
1364 | Roguszczak | Maciej | 1975 | M40 | |
1365 | Bukowiński | Michał | 1978 | M30 |
Zawodnicy bez opłaconego startu
Nr | Nazwisko | Imię | Rocznik | Kategoria | Klub |
---|---|---|---|---|---|
248 | Tarczyński | Łukasz | 1982 | M30 | #FreakY_FIT |
386 | Kugacz | Aneta | 1978 | K30 | RUN Bydgoszcz |
459 | Biernacka | Anna | 1979 | K30 | |
472 | Skopowska | Agnieszka | 1977 | K40 | |
645 | Nowak | Adam | 1972 | M40 | Wujek Porada |
696 | Miklaszewska | Karolina | 1997 | K20 | |
728 | Kamiński | Paweł | 1972 | M40 | |
732 | Astukiewicz | Tomasz | 1970 | M40 | |
743 | Kubiak | Katarzyna | 1988 | K20 | |
746 | Jurek | Karolina | 1978 | K30 | |
Babicz | Radosław | 1984 | M30 | ||
Barczak | Rafał | 1975 | M40 | Stachowscy Akademia Treningu Sportowego | |
Bartoszyńska | Milena | 1992 | K20 | ||
Brzozowski | Jarosław | 1964 | M50 | BRZOZA TRI TEAM | |
Chęsiak | Przemysław | 1998 | M16 | ASW Black Panther Bydgoszcz | |
Chojnacki | Krzysztof | 1968 | M40 | RUN Bydgoszcz | |
Cieślik | Iwona | 1985 | K30 | ||
Cieślik | Marek | 1961 | M50 | Ranczo Michalin | |
Czajkowska | Karolina | 1993 | K20 | Biegaj z Dębami | |
Darnowski | Bartosz | 1982 | M30 | ||
Dobrzański | Dariusz | 1990 | M20 | 3Gravity | |
Domański | Paweł | 1991 | M20 | ||
Dróżdż | Małgorzata | 1988 | K20 | malgorzata.patrycja.d@wp.pl | |
Fukiet | Mateusz | 1998 | M16 | sdsad | |
Gacki | Robert | 1984 | M30 | STR Poznań / CITY TRAIL Team | |
Gackowski | Michał | 1977 | M40 | ||
Gęsicka | Marta | 1986 | K30 | ||
Górny | Maciej | 1979 | M30 | Packman Team | |
Kamiński | Bartłomiej | 1978 | M30 | ||
Kata | Przemysław | 1988 | M20 | ||
Kondratowicz | Agnieszka | 1982 | K30 | Koniec składu | |
Koszewski | Michał | 1986 | M30 | ||
Kruk | Anna | 1981 | K30 | ||
Kufta | Ewelina | 1984 | K30 | ||
Kwapich | Hanna | 1971 | K40 | ||
Mach | Tomasz | 1976 | M40 | Szymanowski Triathlon Team | |
Marciniak | Justyna | 1980 | K30 | ||
Matowska | Monika | 1987 | K30 | ||
Mocny | Piotr | 1987 | M30 | Dynamo Skarpa | |
Rybarczyk | Wojciech | 1971 | M40 | ||
Sawicka | Alicja | 1973 | K40 | ||
Stachowski | Michał | 1982 | M30 | Koniec Składu | |
Stefanowska | Sara | 1994 | K20 | ||
Ulatowska | Aleksandra | 1993 | K20 | ||
Wiśniewska | Karina | 1999 | K16 | ||
Woźniak | Radek | 1983 | M30 | Bozita Polska | |
Wójciak | Marcin | 1998 | M16 | Dietetyk Marcin Wójciak | |
Wróblewska | Agnieszka | 1993 | K20 | ||
Zacharjasz | Hubert | 1983 | M30 | Dragon SQUAD | |
Zieliński | Karol | 1985 | M30 | Support Runners |