Wyniki
Bieg 6
- 16.03.2019| Dystans:
- 300 m - 2 km| Rodzaj:
- City Trail Junior
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Miasto | Klub | Rocznik | Kategoria | Czas netto | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 | KRAWCZYK | JĘDRZEJ | UKS 55 | 2009 | D2 | 00:02:15 | ||
2 | 5 | GŁÓD | MARIA | SP21 | 2009 | D2 | 00:02:16 | ||
3 | 42 | BONDAREWICZ | ALEKSANDRA | SP32/bondziki | 2009 | D2 | 00:02:17 | ||
4 | 111 | GAURA | JACEK | SP 21 Osobowice | 2009 | D2 | 00:02:18 | ||
5 | 26 | RATAJCZAK | NATALIA | SP22 | 2009 | D2 | 00:02:18 | ||
6 | 16 | WYSOCKA | MICHALINA | SP 1 Wrocław | 2010 | D2 | 00:02:19 | ||
7 | 18 | SKULIMOWSKI | TOMASZ | SP 22 | 2009 | D2 | 00:02:20 | ||
8 | 3 | TRACZ | NATALIA | SP 4 Oleśnica | 2009 | D2 | 00:02:23 | ||
9 | 14 | PĄGOWSKI | ARKADIUSZ | SP 50 | 2010 | D2 | 00:02:24 | ||
10 | 1 | KORNAŚ | JAN | Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN | 2010 | D2 | 00:02:32 | ||
11 | 143 | MIAŚKIEWICZ | IGA | ZSP 16 Wrocław | 2010 | D2 | 00:02:33 | ||
12 | 50 | MICHALSKA | KALINA | WLKS Wrocław | 2010 | D2 | 00:02:36 | ||
13 | 34 | CZERWIŃSKA | HANNA | AZS AWF Wrocław | 2010 | D2 | 00:02:37 | ||
14 | 144 | KOPKA | LIWIA | SP 50 Wrocław | 2010 | D2 | 00:02:38 | ||
15 | 19 | MISZKIEŁO | ALEKSANDRA | SP 20 Wrocław | 2009 | D2 | 00:02:38 | ||
16 | 6 | FOLCIK | ALICJA | Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna nr 3 | 2009 | D2 | 00:02:39 | ||
17 | 54 | JAROSZ | KACPER | SP nr 1 w Kątach Wrocławskich | 2010 | D2 | 00:02:40 | ||
18 | 35 | ŚLUSARCZYK | KUBA | im. Bolesława Krzyoustego w Kamieńcu Wrocławskim | 2010 | D2 | 00:02:45 | ||
19 | 21 | BIENIEK | MIKOŁAJ | SP 28 | 2009 | D2 | 00:02:47 | ||
20 | 53 | JEŻEWSKA | NADIA | SP 30 Wrocław | 2009 | D2 | 00:02:48 | ||
21 | 141 | LICHOTA | TYMOTEUSZ | SP44 | 2010 | D2 | 00:02:51 | ||
22 | 10 | KAPUŚCIŃSKA | AMELIA | Sp 21 Wrocław | 2009 | D2 | 00:02:51 | ||
23 | 17 | BOMIRSKI | TOMEK | SP109 Wrocław | 2010 | D2 | 00:02:51 | ||
24 | 129 | MYNARSKI | ADAM | UKS Orzeł Katowice | 2009 | D2 | 00:02:58 | ||
25 | 136 | GLISZCZYŃSKA | MARCELINA | SP Gminy Oleśnica | 2009 | D2 | 00:02:58 | ||
26 | 137 | WYDRZYCKA | MAJA | SP Gminy Oleśnica | 2009 | D2 | 00:03:03 | ||
27 | 46 | ŁAKOMY | JULIANNA | Bergson Team Run | 2010 | D2 | 00:03:04 | ||
28 | 43 | BONDAREWICZ | DOMINIK | SP23/bondziki | 2010 | D2 | 00:03:05 | ||
29 | 37 | TOPOLSKA | VIVIENNE | Sp 30 | 2010 | D2 | 00:03:05 | ||
30 | 47 | SIELECKA | HANNA | Klub SP 22 | 2009 | D2 | 00:03:06 | ||
31 | 138 | KOWALCZYK | MAJA | SP Gminy Oleśnica | 2009 | D2 | 00:03:07 | ||
32 | 139 | HAJDASZ | OSKAR | 2010 | D2 | 00:03:12 | |||
33 | 135 | CICHOSZ | JAN | SP Gminy Oleśnica | 2009 | D2 | 00:03:39 | ||
34 | 127 | MAŁYSZEK | STANISŁAW | SP Osobowice | 2009 | D2 | 00:03:54 |