Wyniki
Bieg 5
- 23.02.2019| Dystans:
- 300 m - 2 km| Rodzaj:
- City Trail Junior
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Miasto | Klub | Rocznik | Kategoria | Czas netto | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 12 | BUDNIK | PAWEŁ | sp 22 | 2010 | D2 | 00:02:08 | ||
2 | 2 | MIŁEK | ALEKSANDRA | Smolec | 2009 | D2 | 00:02:09 | ||
3 | 5 | GŁÓD | MARIA | SP21 | 2009 | D2 | 00:02:18 | ||
4 | 9 | KRAWCZYK | JĘDRZEJ | UKS 55 | 2009 | D2 | 00:02:19 | ||
5 | 16 | WYSOCKA | MICHALINA | SP 1 Wrocław | 2010 | D2 | 00:02:21 | ||
6 | 18 | SKULIMOWSKI | TOMASZ | SP 22 | 2009 | D2 | 00:02:23 | ||
7 | 3 | TRACZ | NATALIA | SP 4 Oleśnica | 2009 | D2 | 00:02:23 | ||
8 | 26 | RATAJCZAK | NATALIA | SP22 | 2009 | D2 | 00:02:24 | ||
9 | 38 | DOŁOSZYŃSKA | AGATA | SP BOLKÓW | 2010 | D2 | 00:02:27 | ||
10 | 20 | PTAK | MAKSYMILIAN | Spartanie Dzieciom | 2009 | D2 | 00:02:28 | ||
11 | 42 | BONDAREWICZ | ALEKSANDRA | SP32/bondziki | 2009 | D2 | 00:02:30 | ||
12 | 7 | STANISZ | JAKUB | sp 22 | 2010 | D2 | 00:02:31 | ||
13 | 129 | PAŚ | LENA | Szkoła Podstawowa 26 Wrocław | 2009 | D2 | 00:02:32 | ||
14 | 19 | MISZKIEŁO | ALEKSANDRA | SP 20 Wrocław | 2009 | D2 | 00:02:33 | ||
15 | 135 | KOPKA | LIWIA | SP 50 Wrocław | 2010 | D2 | 00:02:35 | ||
16 | 124 | GAŁKA | BARTOSZ | SP 80 | 2009 | D2 | 00:02:37 | ||
17 | 116 | KOWALCZYK | ZUZANNA | SP Gminy Oleśnica | 2009 | D2 | 00:02:38 | ||
18 | 6 | FOLCIK | ALICJA | Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna nr 3 | 2009 | D2 | 00:02:39 | ||
19 | 27 | GÓRNY | PAWEŁ | PRO-RUN WROCŁAW | 2009 | D2 | 00:02:39 | ||
20 | 15 | KLUCZKA | DOMINIKA | SP nr 61 Wrocław | 2010 | D2 | 00:02:43 | ||
21 | 53 | JEŻEWSKA | NADIA | SP 30 Wrocław | 2009 | D2 | 00:02:44 | ||
22 | 35 | ŚLUSARCZYK | KUBA | im. Bolesława Krzyoustego w Kamieńcu Wrocławskim | 2010 | D2 | 00:02:46 | ||
23 | 29 | RACZYŃSKI | PRZEMYSŁAW | SP 22 | 2010 | D2 | 00:02:47 | ||
24 | 127 | LICHOTA | TYMOTEUSZ | SP44 | 2010 | D2 | 00:02:50 | ||
25 | 10 | KAPUŚCIŃSKA | AMELIA | Sp 21 Wrocław | 2009 | D2 | 00:02:51 | ||
26 | 17 | BOMIRSKI | TOMEK | SP109 Wrocław | 2010 | D2 | 00:02:53 | ||
27 | 25 | KACZMAREK | ADAM | SP15 | 2009 | D2 | 00:02:55 | ||
28 | 47 | SIELECKA | HANNA | Klub SP 22 | 2009 | D2 | 00:02:56 | ||
29 | 115 | GLISZCZYŃSKA | MARCELINA | SP Gminy Oleśnica | 2009 | D2 | 00:02:57 | ||
30 | 31 | HAJDASZ | OSKAR | 2010 | D2 | 00:02:58 | |||
31 | 111 | WYDRZYCKA | MAJA | SP Gminy Oleśnica | 2009 | D2 | 00:02:59 | ||
32 | 43 | BONDAREWICZ | DOMINIK | SP23/bondziki | 2010 | D2 | 00:03:00 | ||
33 | 28 | MIERZWA | LENA | SP Borowa | 2009 | D2 | 00:03:04 | ||
34 | 132 | OSIŃSKA | OLIWIA | SP 22 | 2010 | D2 | 00:03:08 | ||
35 | 36 | BRYLKA-NADOLSKI | SEBASTIAN | SP50 Wroclaw | 2010 | D2 | 00:03:12 | ||
36 | 114 | CICHOSZ | JAN | SP Gminy Oleśnica | 2009 | D2 | 00:03:37 | ||
37 | 108 | MAŁYSZEK | STANISŁAW | SP Osobowice | 2009 | D2 | 00:03:56 |