Wyniki
Bieg 1
- 13.10.2018| Dystans:
- 300 m - 2 km| Rodzaj:
- City Trail Junior
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Miasto | Klub | Rocznik | Kategoria | Czas netto | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 115 | SZYWAŁA | BARTOSZ | SP Bolków | 2009 | D2 | 00:02:02 | ||
2 | 9 | KRAWCZYK | JĘDRZEJ | UKS 55 | 2009 | D2 | 00:02:04 | ||
3 | 12 | BUDNIK | PAWEŁ | sp 22 | 2010 | D2 | 00:02:06 | ||
4 | 2 | MIŁEK | ALEKSANDRA | Smolec | 2009 | D2 | 00:02:08 | ||
5 | 101 | GAURA | JACEK | SP 21 Osobowice | 2009 | D2 | 00:02:13 | ||
6 | 42 | BONDAREWICZ | ALEKSANDRA | SP32/bondziki | 2009 | D2 | 00:02:14 | ||
7 | 48 | SOŁTYS | TYMEK | 2010 | D2 | 00:02:14 | |||
8 | 38 | DOŁOSZYŃSKA | AGATA | SP BOLKÓW | 2010 | D2 | 00:02:15 | ||
9 | 16 | WYSOCKA | MICHALINA | SP 1 Wrocław | 2010 | D2 | 00:02:16 | ||
10 | 5 | GŁÓD | MARIA | SP21 | 2009 | D2 | 00:02:17 | ||
11 | 18 | SKULIMOWSKI | TOMASZ | SP 22 | 2009 | D2 | 00:02:20 | ||
12 | 26 | RATAJCZAK | NATALIA | SP22 | 2009 | D2 | 00:02:20 | ||
13 | 7 | STANISZ | JAKUB | sp 22 | 2010 | D2 | 00:02:21 | ||
14 | 41 | KOPKA | LIWIA | SP 50 Wrocław | 2010 | D2 | 00:02:23 | ||
15 | 44 | ŁOPUSZYŃSKA | URSZULA | SP 22 WROCŁAW | 2010 | D2 | 00:02:24 | ||
16 | 14 | PĄGOWSKI | ARKADIUSZ | SP 50 | 2010 | D2 | 00:02:24 | ||
17 | 0 104* |
BOROCH | NIKODEM | Wrocław | SP Gminy Oleśnica | 2009 | D2 | 00:02:25 | |
18 | 108 | KOWALCZYK | ZUZANNA | SP Gminy Oleśnica | 2009 | D2 | 00:02:26 | ||
19 | 3 | TRACZ | NATALIA | SP 4 Oleśnica | 2009 | D2 | 00:02:27 | ||
20 | 20 | PTAK | MAKSYMILIAN | Spartanie Dzieciom | 2009 | D2 | 00:02:28 | ||
21 | 40 | SZMYD | MILENA | SP Nr 25 | 2010 | D2 | 00:02:28 | ||
22 | 111 | KALETA | BARTŁOMIEJ | Szkoła Podstawowa nr 22 we Wrocławiu | 2010 | D2 | 00:02:29 | ||
23 | 6 | FOLCIK | ALICJA | Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna nr 3 | 2009 | D2 | 00:02:30 | ||
24 | 21 | BIENIEK | MIKOŁAJ | SP 28 | 2009 | D2 | 00:02:30 | ||
25 | 114 | JAROSZ | KACPER | SP nr 1 w Kątach Wrocławskich | 2010 | D2 | 00:02:30 | ||
26 | 10 | KAPUŚCIŃSKA | AMELIA | Sp 21 Wrocław | 2009 | D2 | 00:02:30 | ||
27 | 11 | OLACZEK | MICHAŁ | 2010 | D2 | 00:02:31 | |||
28 | 39 | SZMYD | MARTYNA | SP Nr 25 | 2010 | D2 | 00:02:32 | ||
29 | 109 | SMOLIŃSKA | DARIA | SP 1 | 2010 | D2 | 00:02:33 | ||
30 | 23 | KUBCZAK | DANIEL | SP 25 Wrocław | 2010 | D2 | 00:02:34 | ||
31 | 119 | GRABOWSKI | SZYMON | SP 83 | 2010 | D2 | 00:02:35 | ||
32 | 47 | SIELECKA | HANNA | Klub SP 22 | 2009 | D2 | 00:02:35 | ||
33 | 30 | SICIŃSKA | KLAUDIA | Szkoła Podstawowa nr 22 | 2010 | D2 | 00:02:37 | ||
34 | 34 | CZERWIŃSKA | HANNA | AZS AWF Wrocław | 2010 | D2 | 00:02:40 | ||
35 | 31 | HAJDASZ | OSKAR | 2010 | D2 | 00:02:40 | |||
36 | 110 | NOCKO | KAMILA | Sp 22 | 2009 | D2 | 00:02:40 | ||
37 | 117 | MALINOWSKI | MARCIN | SP 50 Wrocław | 2009 | D2 | 00:02:41 | ||
38 | 113 | LIPIEC | NINA | 2010 | D2 | 00:02:41 | |||
39 | 35 | ŚLUSARCZYK | KUBA | im. Bolesława Krzyoustego w Kamieńcu Wrocławskim | 2010 | D2 | 00:02:42 | ||
40 | 116 | SMYRNOW | MAKSYM | SP 16 Wrocław | 2010 | D2 | 00:02:42 | ||
41 | 112 | JEŻAK | EMILIA | Szkoła Podstawowa nr 25 | 2010 | D2 | 00:02:43 | ||
42 | 102 | MIARA | PATRYK | KLUB SP 22 | 2010 | D2 | 00:02:43 | ||
43 | 37 | TOPOLSKA | VIVIENNE | Sp 30 | 2010 | D2 | 00:02:45 | ||
44 | 29 | RACZYŃSKI | PRZEMYSŁAW | SP 22 | 2010 | D2 | 00:02:47 | ||
45 | 43 | BONDAREWICZ | DOMINIK | SP23/bondziki | 2010 | D2 | 00:02:50 | ||
46 | 17 | BOMIRSKI | TOMEK | SP109 Wrocław | 2010 | D2 | 00:02:51 | ||
47 | 8 | RYBIAŃSKI | MATEUSZ | SP 24 Wrocław | 2009 | D2 | 00:02:52 | ||
48 | 25 | KACZMAREK | ADAM | SP15 | 2009 | D2 | 00:02:54 | ||
49 | 32 | PIERON | PIOTR | Szkoła Primus | 2009 | D2 | 00:02:56 | ||
50 | 36 | BRYLKA-NADOLSKI | SEBASTIAN | SP50 Wroclaw | 2010 | D2 | 00:02:57 | ||
51 | 24 | PAŃCZYK | MARTYNA | SP 22 Wrocław | 2009 | D2 | 00:02:57 | ||
52 | 13 | KOZŁOWSKA | EMILIA | 2009 | D2 | 00:03:01 | |||
53 | 118 | BARTCZAK | MIŁOSZ | SP 50 Wrocław | 2009 | D2 | 00:03:03 | ||
54 | 28 | MIERZWA | LENA | SP Borowa | 2009 | D2 | 00:03:04 | ||
55 | 22 | GÓRALEWICZ | OLIWIA | Elephate Running Team | 2010 | D2 | 00:03:08 | ||
56 | 45 | BARANOWSKA | LAURA | 2010 | D2 | 00:03:09 | |||
57 | 106 | KOWALCZYK | MAJA | SP Gminy Oleśnica | 2009 | D2 | 00:03:10 | ||
58 | 33 | BARGIELSKA | KLAUDIA | 2010 | D2 | 00:03:11 | |||
59 | 105 | CICHOSZ | JAN | SP Gminy Oleśnica | 2009 | D2 | 00:03:12 | ||
60 | 46 | ŁAKOMY | JULIANNA | Bergson Team Run | 2010 | D2 | 00:03:12 | ||
61 | 103 | BOŻEK | OSKAR | SP Gminy Oleśnica | 2009 | D2 | 00:04:35 |