Wyniki
Bieg 5
- 17.02.2019| Dystans:
- 300 m - 2 km| Rodzaj:
- City Trail Junior
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Miasto | Klub | Rocznik | Kategoria | Czas netto | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 7 | KARPIŁOWSKI | MIKOŁAJ | Warszawa | Przedszkole nr 422/ Klub Judo Lemur | 2013 | D0 | 00:01:26 | |
2 | 151 | GALIŃSKA | ELIZA | UKS FILIPIDES Teresin | 2006 | D3 | 00:03:23 | ||
3 | 15 | CHRAPEK | KRZYSZTOF | Sp nr 298 ul. Krakusa w Warszawie | 2009 | D2 | 00:02:03 | ||
4 | 237 | MAĆKOWSKI | RADEK | 2011 | D1 | 00:00:58 | |||
5 | 201 | KLECZEWSKI | PIOTR | UKS KUSY | 2005 | D4 | 00:06:40 | ||
6 | 8 | SPECHT | JAN | Przedszkole nr 180 | 2014 | D0 | 00:01:31 | ||
7 | 3 | OLEJNIK | MIKOŁAJ | SP 77/RUN Oley - ŁGB | 2007 | D3 | 00:03:32 | ||
8 | 5 | MAKSYMIUK | MARCIN | AZS AWF Warszawa | 2009 | D2 | 00:02:04 | ||
9 | 223 | STAŃCZUK | JAN | Szkoła nr 1 w Kobyłce | 2005 | D4 | 00:07:01 | ||
10 | 224 | TOMICZAK | JAN | 2011 | D1 | 00:00:58 | |||
11 | 15 | GÓRKA | TYMOTEUSZ | P 340 | 2013 | D0 | 00:01:31 | ||
12 | 145 | ANDERS | DAMIAN | Kondycja | 2006 | D3 | 00:03:40 | ||
13 | 134 | PRZYTUŁA | NATALIA | SP Sól | 2009 | D2 | 00:02:15 | ||
14 | 208 | WRÓBEL | WIKTORIA | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 2004 | D4 | 00:07:11 | ||
15 | 5 | HARTFIL | LILIANA | AZS AWF Warszawa | 2011 | D1 | 00:00:59 | ||
16 | 40 | POTASZ | ANTONI | Przedszkole nr 197 | 2013 | D0 | 00:01:34 | ||
17 | 56 | ŁUKOWSKA | ZUZANNA | Duklanowski Team | 2007 | D3 | 00:03:45 | ||
18 | 2 | SKOWROŃSKA | DARIA | SPR 3 | 2009 | D2 | 00:02:15 | ||
19 | 228 | SZYMAŃSKI | FILIP | Szkoła Podstawowa Nr 4 w Pułtusku | 2005 | D4 | 00:07:25 | ||
20 | 233 | MĄDRALA | MATEUSZ | 2011 | D1 | 00:01:00 | |||
21 | 4 | DUDEK | MATEUSZ | Przedszkole nr 1 w Piastowie | 2013 | D0 | 00:01:34 | ||
22 | 2 | SAMUL | JAN | SP 31 Warszawa | 2008 | D3 | 00:03:47 | ||
23 | 17 | KIEWRA | KAROLINA | AZS AWF Warszawa/SP 77/Naprzód Młociny | 2009 | D2 | 00:02:17 | ||
24 | 215 | KŁOPOTOWSKI | MICHAŁ | SP 154 | 2005 | D4 | 00:07:35 | ||
25 | 44 | JACZYŃSKI | NIKODEM | 2011 | D1 | 00:01:00 | |||
26 | 152 | ZDUNIAK | FRANCISZEK | WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI | 2007 | D3 | 00:03:48 | ||
27 | 108 | TROŚCIAŃCZYK | SONIA | SP Jagielonka | 2009 | D2 | 00:02:20 | ||
28 | 340 | JANKOWSKI | JÓZEF | Duklanowski Team | 2005 | D4 | 00:07:41 | ||
29 | 43 | WNOROWSKA | MATYLDA | Grey | 2011 | D1 | 00:01:02 | ||
30 | 2 | REDKIEWICZ | KAJA | COR TEAM | 2013 | D0 | 00:01:36 | ||
31 | 8 | OLEJNIK | FILIP | SP 77/RUN Oley - ŁGB | 2010 | D2 | 00:02:20 | ||
32 | 18 | OSTROWSKI | FRANCISZEK | FC Płochocin | 2011 | D1 | 00:01:03 | ||
33 | 11 | MOSKAL | KAROLINA | 2013 | D0 | 00:01:37 | |||
34 | 213 | ZALEWSKI | SEBASTIAN | SP w Pomiechówku im. Gen. Wiktora Thommee | 2004 | D4 | 00:07:42 | ||
35 | 132 | ZBOROWSKI | KRZYSZTOF | SP Mroków Warszawa | 2006 | D3 | 00:03:50 | ||
36 | 136 | ŻUCHOWSKA | MAJA | SP 77/AZS AWF Warszawa | 2009 | D2 | 00:02:22 | ||
37 | 239 | DŁUGOSIELSKI | BARTOSZ | Warszawa | Motylkowa Akademia | 2012 | D1 | 00:01:05 | |
38 | 43 | PIOTROWSKA | JULIA | Duklanowski Team | 2014 | D0 | 00:01:39 | ||
39 | 204 | WENZEL | KAROL | SP nr 65 Warszawa | 2005 | D4 | 00:07:44 | ||
40 | 10 | KĄCKI | KOSTEK | SP 115 | 2008 | D3 | 00:03:50 | ||
41 | 6 | KAMIŃSKI | WOJCIECH | Szkoła Podstawowa nr 386 | 2011 | D1 | 00:01:05 | ||
42 | 262 | ZASUWA | TOMASZ | Akademia Uśmiechu | 2014 | D0 | 00:01:40 | ||
43 | 341 | SMOLAREK | FRANCISZEK | Duklanowski Team | 2005 | D4 | 00:07:50 | ||
44 | 144 | SZTYK | MIKOŁAJ | Warszawa | SP 92 / UKS Gepard | 2007 | D3 | 00:03:53 | |
45 | 30 | PROCZEK | ZOFIA | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 2009 | D2 | 00:02:23 | ||
46 | 33 | KASEJA | ALEKSANDRA | Przedszkole nr 50 w Warszawie | 2014 | D0 | 00:01:45 | ||
47 | 218 | PERL | AMELIA | SP 154 | 2005 | D4 | 00:07:50 | ||
48 | 26 | SZYLBERG | ANNA | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 2008 | D3 | 00:03:55 | ||
49 | 12 | DUDEK | ALEKSANDRA | SP nr 2 w Piastowie | 2009 | D2 | 00:02:24 | ||
50 | 243 | WALENDOWICZ | MIKOŁAJ | Warszawa | Nationale Nederlanden | 2013 | D1 | 00:01:07 | |
51 | 263 | SMEJDA | WITOLD | Przedszkole 321 | 2014 | D0 | 00:01:47 | ||
52 | 227 | WILCZYŃSKA | JULIA | SP nr 4 Pułtusk | 2004 | D4 | 00:07:51 | ||
53 | 44 | ZIENDARA | FRANCISZEK | 2008 | D3 | 00:03:57 | |||
54 | 1 | KOZERSKA | WERONIKA | UKS Gepard/ Sp 65 | 2009 | D2 | 00:02:25 | ||
55 | 1 | KOZERSKA | ANTONINA | Sp 68 | 2011 | D1 | 00:01:09 | ||
56 | 249 | SĘK | KAROL | Przedszkole 415 | 2013 | D0 | 00:01:48 | ||
57 | 211 | PAŹDZIOCH | KACPER | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 2005 | D4 | 00:08:04 | ||
58 | 12 | WENZEL | GUSTAW | SP nr 65 Warszawa | 2006 | D3 | 00:04:00 | ||
59 | 35 | DOMAGAŁA | RYŚ | Koksy | 2010 | D2 | 00:02:27 | ||
60 | 15 | BANASZCZYK | MAX | 2011 | D1 | 00:01:09 | |||
61 | 261 | WALENDOWICZ | KACPER | 2015 | D0 | 00:01:53 | |||
62 | 325 | ZIMNICKI | MATEUSZ | SP Mroków Warszawa | 2004 | D4 | 00:08:15 | ||
63 | 6 | WOCH | ALICJA | SP 77 / Widłorogi | 2008 | D3 | 00:04:01 | ||
64 | 25 | OCZADŁY | MAKSYM | SP 209 | 2009 | D2 | 00:02:28 | ||
65 | 23 | KITLAS | JAGODA | Dream Run / adidas Runners Warsaw | 2011 | D1 | 00:01:11 | ||
66 | 32 | KALIŚ | HANNA | Przedszkole nr 403 Warszawa | 2014 | D0 | 00:01:54 | ||
67 | 321 | BARSZCZ | JAKUB | SP Mroków Warszawa | 2004 | D4 | 00:08:18 | ||
68 | 59 | LEWANDOWSKA | ZOFIA | AZS AWF Warszawa | 2006 | D3 | 00:04:06 | ||
69 | 29 | YAROSHENKO | ALEXANDER | To CoŚ | 2010 | D2 | 00:02:29 | ||
70 | 40 | KALIŚ | MARCEL | SP 351 Warszawa | 2011 | D1 | 00:01:11 | ||
71 | 250 | SĘK | JADWIGA | Przedszkole 415 | 2013 | D0 | 00:01:57 | ||
72 | 324 | ZBOROWSKI | JAN | SP Mroków Warszawa | 2005 | D4 | 00:08:20 | ||
73 | 54 | KALIŚ | MACIEJ | SP 351 Warszawa | 2006 | D3 | 00:04:06 | ||
74 | 132 | KOZŁOWSKI | MARCIN | SP366 | 2009 | D2 | 00:02:34 | ||
75 | 10 | POTOCKA | JULIA | SP143 | 2011 | D1 | 00:01:12 | ||
76 | 52 | DĘBSKI | KRZYSZTOF | SP Mroków | 2006 | D3 | 00:04:11 | ||
77 | 16 | KIEWRA | GRZEGORZ | AZS AWF Warszawa/SP 77/Naprzód Młociny | 2009 | D2 | 00:02:34 | ||
78 | 30 | ROSZCZYK | KAMILA | UKS G-8 BIELANY | 2011 | D1 | 00:01:13 | ||
79 | 37 | JACZYŃSKI | FRANCISZEK | 2015 | D0 | 00:01:58 | |||
80 | 342 | SOBCZUK | ALEKSANDER | SP 154 Warszawa | 2004 | D4 | 00:08:21 | ||
81 | 42 | ANUSZEWSKA | TOSIA | 2010 | D2 | 00:02:35 | |||
82 | 35 | MIODUSZEWSKI | OLAF | Sz.P. 386 | 2011 | D1 | 00:01:13 | ||
83 | 14 | YAROSHENKO | MARIA | To CoŚ | 2015 | D0 | 00:02:03 | ||
84 | 220 | PIASECKA | JOANNA | AZS AWF | 2005 | D4 | 00:08:24 | ||
85 | 58 | KRUSZYŃSKA | ALICJA | AZS-AWF | 2007 | D3 | 00:04:11 | ||
86 | 127 | JAŚTAK | PIOTR | SP202 | 2009 | D2 | 00:02:35 | ||
87 | 46 | WIĘCŁAWSKA | LENA | ZSP Mroków | 2011 | D1 | 00:01:13 | ||
88 | 255 | ANUSZEWSKA | HANIA | Warszawa | Kolorowy Zakątek | 2015 | D0 | 00:02:06 | |
89 | 207 | ZAWADKA | MARTA | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 2004 | D4 | 00:08:34 | ||
90 | 129 | SOBUSIAK | PIOTR | Warszawa | SP Mroków | 2007 | D3 | 00:04:13 | |
91 | 124 | ZBOROWSKI | PIOTR | SP Mroków Warszawa | 2009 | D2 | 00:02:38 | ||
92 | 212 | ZBOROWSKA | ALEKSANDRA | 2011 | D1 | 00:01:14 | |||
93 | 10 | KRYPA | HELENA | 2013 | D0 | 00:02:09 | |||
94 | 323 | ROZWADOWSKA | ALICJA | SP Mroków Warszawa | 2003 | D4 | 00:08:45 | ||
95 | 38 | WIEŚNIAK | ZUZANNA | AZS - AWF Warszawa/SP209 | 2007 | D3 | 00:04:13 | ||
96 | 8 | LEPIESZKIEWICZ | JAN | 2011 | D1 | 00:01:15 | |||
97 | 248 | MĄDRALA | MICHAŁ | Przedszkole Motylkowa Akademia | 2014 | D0 | 00:02:16 | ||
98 | 203 | NOWINA-KONOPKA | STANISŁAW | SP 52 Warszawa | 2004 | D4 | 00:09:03 | ||
99 | 50 | KARPIŃSKI | RAFAŁ | UKS Gepard | 2008 | D3 | 00:04:14 | ||
100 | 41 | ZIMOWICZ | ALICJA | 2010 | D2 | 00:02:38 | |||
101 | 16 | RACZKIEWICZ | MAJA | Przedszkole 236 Mali Odkrywcy | 2014 | D0 | 00:02:17 | ||
102 | 212 | ROJEK | PRZEMYSŁAW | KS BARAKUDA Mińsk Mazowiecki | 2005 | D4 | 00:09:11 | ||
103 | 157 | PNIEWSKI | BARTŁOMIEJ | SP 94 | 2007 | D3 | 00:04:16 | ||
104 | 115 | DETTLAFF | ALEKSANDER | SP Mroków Warszawa | 2010 | D2 | 00:02:38 | ||
105 | 34 | BERKAN | OLGA | 2011 | D1 | 00:01:15 | |||
106 | 253 | LICZNIERSKI | JERZY | 2013 | D0 | 00:02:22 | |||
107 | 343 | MIERZYNSKA | POLA | Warszawa | Masakra Klub Sportowy | 2005 | D4 | 00:09:53 | |
108 | 9 | SIKORSKI | BARTOSZ | Sp 2 Ząbki | 2006 | D3 | 00:04:16 | ||
109 | 11 | STACHELSKA | HANNA | LEKKOATLECI Z OTWOCKA | 2009 | D2 | 00:02:39 | ||
110 | 33 | ZALEWSKI | ALEX | SP w Pomiechówku im. Gen. Wiktora Thommee | 2011 | D1 | 00:01:15 | ||
111 | 22 | WASILEWSKI | KAROL | 2015 | D0 | 00:02:23 | |||
112 | 344 | PIĄTKOWSKA | OLIWIA | Szkoła podstawowa nr 352 z oddziałami gimnazjalnymi | 2003 | D4 | 00:11:02 | ||
113 | 47 | KULA | ZUZANNA | Szkoła | 2007 | D3 | 00:04:17 | ||
114 | 53 | PLEJZNEROWSKI | JAKUB | Lekkoatleci z Otwocka | 2009 | D2 | 00:02:39 | ||
115 | 11 | DUDA | SZYMON | 2012 | D1 | 00:01:16 | |||
116 | 242 | MIENTKIEWICZ | BARBARA | Nr 272 | 2015 | D0 | 00:02:25 | ||
117 | 209 | MARZOCH | ZOFIA | Szkoła postawowa nr 352 z oddziałami gimnazjalnymi | 2003 | D4 | 00:11:05 | ||
118 | 27 | RADOMIŃSKI | MACIEJ | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | 2006 | D3 | 00:04:20 | ||
119 | 6 | LUTOMIRSKA | ASIA | AZS AWF WARSZAWA | 2010 | D2 | 00:02:40 | ||
120 | 32 | KUŹNIARSKA | JULIANNA | 2011 | D1 | 00:01:16 | |||
121 | 252 | CIEPLAK | RYSIO | Wesoły pędzelek 192 | 2014 | D0 | 00:02:26 | ||
122 | 41 | SASIN | WIKTOR | SP 350 | 2008 | D3 | 00:04:22 | ||
123 | 26 | KWIATKOWSKI | KAJETAN | SP 263 | 2010 | D2 | 00:02:40 | ||
124 | 240 | TRAWIŃSKI | LEON | Warszawa | Szkoła Podstawowa nr 77 Warszawa | 2012 | D1 | 00:01:18 | |
125 | 29 | NAJBERT | ZOSIA | Przedszkole nr 33 w Warszawie | 2013 | D0 | 00:02:27 | ||
126 | 13 | LISOWSKI | MAKSYMILIAN | Tebek Team | 2008 | D3 | 00:04:23 | ||
127 | 18 | KOZŁOWICZ | ANTONINA | Sp nr 351 na Woli | 2009 | D2 | 00:02:43 | ||
128 | 14 | KĄCKI | IGNACY | SP 115 | 2012 | D1 | 00:01:19 | ||
129 | 146 | DŁUGOSIELSKA | POLA | Warszawa | SP 77 | 2008 | D3 | 00:04:24 | |
130 | 43 | BERKAN | DAMIAN | 2009 | D2 | 00:02:44 | |||
131 | 16 | ZAGOŻDŻON | SZYMON | 2012 | D1 | 00:01:20 | |||
132 | 259 | KOZŁOWSKA | IGA | Przedszkole 334 | 2015 | D0 | 00:02:29 | ||
133 | 54 | PIOTROWSKI | STAŚ | Duklanowski Team | 2009 | D2 | 00:02:45 | ||
134 | 28 | GAWRACZ | MIŁOSZ | Szkoła 369 | 2011 | D1 | 00:01:21 | ||
135 | 254 | LICZNIERSKA | ŁUCJA | 2015 | D0 | 00:02:33 | |||
136 | 40 | DOMAGAŁA | FRANEK | Koksy | 2008 | D3 | 00:04:26 | ||
137 | 135 | ZUBRZYCKA | PAULINA | Oldskull | 2009 | D2 | 00:02:47 | ||
138 | 236 | MAĆKOWSKI | ADRIAN | 2012 | D1 | 00:01:22 | |||
139 | 244 | STACHELSKI | NIKODEM | 2016 | D0 | 00:02:33 | |||
140 | 55 | KROCHMALSKI | FILIP | Krochmale | 2007 | D3 | 00:04:26 | ||
141 | 19 | OSTROWSKI | JAKUB | FC Płochocin | 2012 | D1 | 00:01:23 | ||
142 | 34 | KASEJA | TOMASZ | 2016 | D0 | 00:02:35 | |||
143 | 22 | GÓRKA | KRZYSZTOF | SP 80 | 2007 | D3 | 00:04:27 | ||
144 | 46 | DĘBSKI | PAWEŁ | SP Mroków | 2009 | D2 | 00:02:47 | ||
145 | 2 | ZDANOWICZ | PAULINA | 2012 | D1 | 00:01:26 | |||
146 | 6 | LISOWSKA | KAROLINA | 2016 | D0 | 00:02:36 | |||
147 | 16 | KOZIOŁ | GABRIELA | SP nr 41 | 2007 | D3 | 00:04:30 | ||
148 | 114 | KRAWCZYK | ZOSIA | 2010 | D2 | 00:02:47 | |||
149 | 251 | BIESZYŃSKI | JAKUB | Przedszkole 301 | 2015 | D0 | 00:02:39 | ||
150 | 28 | ZAWADKA | MATEUSZ | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 2008 | D3 | 00:04:30 | ||
151 | 9 | POTOCKI | JAN | SP143 | 2009 | D2 | 00:02:55 | ||
152 | 45 | KROCHMALSKI | IGNACY | Krochmale | 2011 | D1 | 00:01:27 | ||
153 | 39 | POTASZ | ANNA | Przedszkole nr 197 | 2015 | D0 | 00:02:40 | ||
154 | 20 | KWASOWIEC | WOJCIECH | KSP 109 | 2007 | D3 | 00:04:31 | ||
155 | 116 | BASIŃSKI | WOJCIECH | SP Mroków | 2009 | D2 | 00:02:58 | ||
156 | 208 | TROŚCIAŃCZYK | KAJETAN | SP 50 | 2012 | D1 | 00:01:28 | ||
157 | 9 | KWASOWIEC | KAROL | 2016 | D0 | 00:03:21 | |||
158 | 48 | PIECHOWICZ | MAJA | SP 154 | 2008 | D3 | 00:04:32 | ||
159 | 27 | KWASOWIEC | JOANNA | KSP 109 | 2010 | D2 | 00:02:58 | ||
160 | 4 | WASILEWSKI | OLIVIER | Łomiankowska Grupa Biegowa | 2012 | D1 | 00:01:28 | ||
161 | 13 | SUCHODOLSKA | WIKTORIA | Słoneczne przedszkole Chrzanowskiego14 | 2015 | D0 | 00:03:29 | ||
162 | 43 | SZCZEPAŃSKA | MAJA | SP223 | 2006 | D3 | 00:04:33 | ||
163 | 19 | OSTROWSKI | TOBIASZ | FC Płochocin | 2009 | D2 | 00:02:58 | ||
164 | 3 | ZDANOWICZ | JUSTYNA | 2012 | D1 | 00:01:30 | |||
165 | 46 | KASPERSKA | CELINA | Przedszkole nr 197 Do-Re-Mi | 2015 | D0 | 00:04:02 | ||
166 | 32 | KAŁOWSKA | EMILIA | KS BARAKUDA Mińsk Mazowiecki | 2007 | D3 | 00:04:35 | ||
167 | 37 | KAWKA | TOMASZ | 2010 | D2 | 00:02:59 | |||
168 | 26 | KRYPA | ARTUR | 2011 | D1 | 00:01:30 | |||
169 | 47 | KASPERSKA | MARIA | Przedszkole nr 197 Do-Re-Mi | 2013 | D0 | 00:04:02 | ||
170 | 1 | RACHWALSKA | ZOSIA | Szkoła Podstawowa nr 114 w Warszawie | 2008 | D3 | 00:04:35 | ||
171 | 33 | CIĘŻKOWSKI | OLAF | KS BARAKUDA Mińsk Mazowiecki | 2009 | D2 | 00:03:01 | ||
172 | 27 | MOSKAL | SZYMON | 2011 | D1 | 00:01:30 | |||
173 | 21 | SUCHODOLSKI | IGNACY | SP41 | 2008 | D3 | 00:04:36 | ||
174 | 3 | KUNCIO | MACIEJ | SP.355 | 2009 | D2 | 00:03:01 | ||
175 | 13 | SZMIDT | JAGODA | SP nr 1 w Milanówku | 2011 | D1 | 00:01:30 | ||
176 | 260 | RACZKIEWICZ | ALEKSANDER | 2016 | D0 | 00:04:56 | |||
177 | 44 | KARPIŃSKI | MACIEJ | UKS Gepard | 2010 | D2 | 00:03:04 | ||
178 | 50 | PAWŁUSZEK | GUSTAW | 2012 | D1 | 00:01:33 | |||
179 | 139 | KOSYCARZ | PIOTR | SP Mroków Warszawa | 2006 | D3 | 00:04:38 | ||
180 | 38 | SZCZEPAŃSKI | PATRYK | SP223 | 2010 | D2 | 00:03:04 | ||
181 | 206 | GAC | PIOTR | SP 2 Chotomów | 2011 | D1 | 00:01:36 | ||
182 | 29 | WRÓBEL | MARCEL | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 2006 | D3 | 00:04:39 | ||
183 | 25 | KWASOWIEC | KATARZYNA | 2012 | D1 | 00:01:36 | |||
184 | 25 | URBAŃCZYK | MARYSIA | SP 222 | 2007 | D3 | 00:04:39 | ||
185 | 4 | RACHWALSKI | BARTOSZ | Szkoła Podstawowa nr 114 w Warszawie | 2010 | D2 | 00:03:12 | ||
186 | 35 | STASKA | ALICJA | KS BARAKUDA | 2007 | D3 | 00:04:40 | ||
187 | 129 | TRAWIŃSKA | GABRIELA | Szkoła Podstawowa nr 77 Warszawa | 2010 | D2 | 00:03:13 | ||
188 | 231 | FURTAK | KATARZYNA | 2011 | D1 | 00:01:38 | |||
189 | 124 | KSIĄŻEK | ALAN | SP Mroków | 2008 | D3 | 00:04:40 | ||
190 | 137 | WITKOWSKI | KAROL | SP 92 im.Jana Brzechwy | 2009 | D2 | 00:03:19 | ||
191 | 20 | GRATYS | ZUZANNA | Lecę bo chcę | 2011 | D1 | 00:01:39 | ||
192 | 14 | GRATYS | NATALIA | Lecę bo chcę | 2006 | D3 | 00:04:41 | ||
193 | 48 | NAJBERT | IGNACY | Szkoła Podstawowa nr1 w Warszawie | 2009 | D2 | 00:03:20 | ||
194 | 39 | KALIŚ | KRYSTYNA | SP 351 Warszawa | 2012 | D1 | 00:01:40 | ||
195 | 31 | PIÓRO | MATEUSZ | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 2006 | D3 | 00:04:43 | ||
196 | 40 | WASILEWSKA | JAGODA | SP352 | 2010 | D2 | 00:03:45 | ||
197 | 131 | ZBOROWSKI | JAKUB | SP Mroków Warszawa | 2006 | D3 | 00:04:44 | ||
198 | 51 | SIKORA | ROBERT | sp 382 | 2007 | D3 | 00:04:45 | ||
199 | 4 | JANKOWSKA | HANIA | SP 314 Warszawa | 2008 | D3 | 00:04:50 | ||
200 | 36 | STASKA | MAKSYMILIAN | KS BARAKUDA | 2008 | D3 | 00:04:52 | ||
201 | 46 | OGONEK | MAŁGORZATA | SP342 | 2008 | D3 | 00:04:54 | ||
202 | 63 | CHMIELEWSKI | JĘDRZEJ | SP133 | 2007 | D3 | 00:04:58 | ||
203 | 7 | PALMOWSKA | JULIA | JOGGER | 2008 | D3 | 00:04:58 | ||
204 | 117 | BARSZCZ | PIOTR | SP Mroków Warszawa | 2006 | D3 | 00:04:58 | ||
205 | 62 | KUROWSKI | MICHAŁ | 2006 | D3 | 00:05:01 | |||
206 | 115 | BANDERA | PATRYK | SP Mroków | 2008 | D3 | 00:05:01 | ||
207 | 156 | WITKOWSKI | FILIP | SP 92 im Jana Brzechwy | 2007 | D3 | 00:05:02 | ||
208 | 120 | BIAŁEK | BARTOSZ | SP Mroków | 2007 | D3 | 00:05:03 | ||
209 | 57 | WIĘCŁAWSKI | TOMASZ | ZSP Mroków | 2007 | D3 | 00:05:03 | ||
210 | 148 | KOSIŃSKI | KAMIL | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 2008 | D3 | 00:05:06 | ||
211 | 17 | KARABAN | ALINA | Szkoła 225 | 2008 | D3 | 00:05:07 | ||
212 | 42 | SZCZUTOWSKA | OLIWIA | MROKÓW | 2007 | D3 | 00:05:12 | ||
213 | 5 | FORNALSKA | JULIA | SP 263 | 2008 | D3 | 00:05:21 | ||
214 | 23 | RODAK | EWA | KS Barakuda | 2008 | D3 | 00:05:27 | ||
215 | 60 | WIKTOROWICZ | LENA | 2008 | D3 | 00:05:30 | |||
216 | 147 | KOSIŃSKI | FABIAN | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 2006 | D3 | 00:05:35 | ||
217 | 133 | ZIELIŃSKI | MACIEJ | SP Mroków Warszawa | 2008 | D3 | 00:05:37 | ||
218 | 128 | PRZYBYLSKI | SABRI | SP Mroków Warszawa | 2008 | D3 | 00:05:37 | ||
219 | 122 | KRZESZOWSKA | ALEKSANDRA | SP Mroków | 2008 | D3 | 00:05:38 | ||
220 | 127 | MINH PHAM | WIKTORIA | Warszawa | SP Mroków Warszawa | 2008 | D3 | 00:05:40 | |
221 | 125 | KSIĄŻEK | ALEKSANDRA | SP Mroków Warszawa | 2008 | D3 | 00:05:48 | ||
222 | 126 | LASKUS | WERONIKA | SP Mroków Warszawa | 2008 | D3 | 00:06:39 |