Wyniki
Bieg 6
- 18.03.2018| Dystans:
- 300 m - 2 km| Rodzaj:
- City Trail Junior
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Miasto | Klub | Rocznik | Kategoria | Czas netto | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 21 | TELEON | BORYS | JacekBiega Running Team | 2010 | D1 | 00:01:14 | ||
2 | 5 | OLEJNIK | FILIP | SSP 13/RUN Oley | 2010 | D1 | 00:01:14 | ||
3 | 22 | SZCZEPAŃSKI | PATRYK | SP 223 | 2010 | D1 | 00:01:16 | ||
4 | 13 | YAROSHENKO | ALEXANDER | To CoŚ | 2010 | D1 | 00:01:17 | ||
5 | 4 | OSTROWSKI | FRANCISZEK | --- | 2011 | D1 | 00:01:19 | ||
6 | 26 | LUTOMIRSKA | JOANNA | AZS AWF WARSZAWA | 2010 | D1 | 00:01:21 | ||
7 | 47 | HOFMAN | JACEK | Zakamarki | 2011 | D1 | 00:01:22 | ||
8 | 14 | DOMAGAŁA | RYŚ | Wolne Dzieci ze Szkoły Harmonia | 2010 | D1 | 00:01:23 | ||
9 | 37 | WIECHETEK | JAKUB | SP118 | 2010 | D1 | 00:01:23 | ||
10 | 20 | TELEON | ALEKSANDER | JacekBiega Running Team | 2010 | D1 | 00:01:24 | ||
11 | 25 | HARTFIL | LILIANA | AZS AWF Warszawa | 2011 | D1 | 00:01:26 | ||
12 | 49 | KOZŁOWSKA | IGA | Szkoła Podstawowa nr 77 w Warszawie | 2010 | D1 | 00:01:27 | ||
13 | 182 | JAKUBIUK | KAROLINA | Szkoła Podstawowa nr 190 | 2010 | D1 | 00:01:27 | ||
14 | 1 | KOZERSKA | ANTONINA | Przedszkole nr 197 Do-Re-Mi | 2011 | D1 | 00:01:28 | ||
15 | 7 | KWIATKOWSKI | KAJETAN | SP 263 | 2010 | D1 | 00:01:29 | ||
16 | 178 | DETTLAFF | ALEKSANDER | SP Lesznowola | 2010 | D1 | 00:01:29 | ||
17 | 53 | KUŹNIARSKA | JULIANNA | 2011 | D1 | 00:01:30 | |||
18 | 175 | WIĘCŁAWSKA | LENA | SP MROKÓW | 2011 | D1 | 00:01:30 | ||
19 | 44 | KALIŚ | MARCEL | Szkoła Podstawowa nr 351 w Warszawie | 2011 | D1 | 00:01:31 | ||
20 | 181 | WHITE | MARSHALL | ZS 12 Lublin | 2010 | D1 | 00:01:32 | ||
21 | 24 | DOMAGAŁA | WOJCIECH | 2010 | D1 | 00:01:32 | |||
22 | 3 | BYLINA | IGNACY | Warszawa | 2011 | D1 | 00:01:35 | ||
23 | 183 | SMEJDA | WIKTORIA | SP 321 | 2011 | D1 | 00:01:41 | ||
24 | 32 | WASILEWSKA | JAGODA | SP 352 | 2010 | D1 | 00:01:44 | ||
25 | 50 | KACZMARCZYK | MAJA | Przedszkole | 2011 | D1 | 00:01:45 | ||
26 | 15 | GIERAK | ZUZKA | SP 314 klasa 2D | 2010 | D1 | 00:01:46 | ||
27 | 35 | STUKMAN | KUBA | sp 391 | 2010 | D1 | 00:01:46 | ||
28 | 51 | KARAMON | JAGODA | Biegam | 2010 | D1 | 00:01:47 | ||
29 | 38 | MIODUSZEWSKI | OLAF | WAPN | 2011 | D1 | 00:01:50 | ||
30 | 19 | NUREK | MARTA | 2011 | D1 | 00:01:51 | |||
31 | 52 | PASIOROWSKA | EMILIA | 2011 | D1 | 00:01:54 | |||
32 | 176 | GRATYS | ZUZANNA | Sz.P. Nr 3 im.Bolesława Krzywoustego w Sochaczewie | 2011 | D1 | 00:01:58 | ||
33 | 180 | WOŹNIAK | GABRIEL | Warszawa | Minecraft | 2010 | D1 | 00:01:59 | |
34 | 179 | SĘK | BARBARA | 2011 | D1 | 00:02:04 | |||
35 | 43 | WOLSKI | MATEUSZ | Biegam Na Tarchominie | 2011 | D1 | 00:02:04 |