Wyniki
Bieg 1
- 22.10.2017| Dystans:
- 300 m - 2 km| Rodzaj:
- City Trail Junior
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
- Pobierz wyniki:
- Plik PDF
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Miasto | Klub | Rocznik | Kategoria | Czas netto | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 257 | MARCZAK | RADOSŁAW | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | 2002 | D4 | 00:06:59 | ||
2 | 155 | ŻYCZYŃSKI | BARTOSZ | UKS 321 | 2008 | D2 | 00:02:11 | ||
3 | 18 | DĄBROWSKI | JAKUB | Warszawa | 217 SP Warszawa | 2010 | D1 | 00:01:00 | |
4 | 21 | ŚWIOSTEK | ALAN | 2012 | D0 | 00:01:13 | |||
5 | 181 | ŻYCZYŃSKA | NATALIA | UKS 321 | 2005 | D3 | 00:03:38 | ||
6 | 271 | KAŹMIERCZAK | TADEUSZ | WKK | 2003 | D4 | 00:07:14 | ||
7 | 9 | WOCH | ALICJA | SP 77 / WIDŁOROGI | 2008 | D2 | 00:02:12 | ||
8 | 11 | PIOTROWSKA | ŁUCJA | Ortoreh team | 2010 | D1 | 00:01:00 | ||
9 | 36 | KOWAL | NATANIEL | Vege Runners | 2012 | D0 | 00:01:19 | ||
10 | 4 | KLECZEWSKI | PIOTR | UKS KUSY | 2005 | D3 | 00:03:43 | ||
11 | 209 | WRÓBEL | WIKTORIA | KS BARAKUDA Mińsk Mazowiecki | 2004 | D4 | 00:07:35 | ||
12 | 27 | SAMUL | JAN | Szkoła Podstawowa nr 31 w Warszawie | 2008 | D2 | 00:02:15 | ||
13 | 5 | OLEJNIK | FILIP | SSP 13/RUN Oley | 2010 | D1 | 00:01:02 | ||
14 | 157 | DUDA | SZYMON | 2012 | D0 | 00:01:24 | |||
15 | 8 | WENZEL | KAROL | SP nr 65 Warszawa | 2005 | D3 | 00:03:47 | ||
16 | 208 | WODYŃSKI | MICHAŁ | Jogger NDM | 2003 | D4 | 00:07:41 | ||
17 | 145 | KOZŁOWSKA | JULIA | Szkoła Podstawow nr 77 w Warszawie | 2008 | D2 | 00:02:16 | ||
18 | 27 | MOĆKO | GABRYŚ | SP 132 | 2010 | D1 | 00:01:04 | ||
19 | 3 | OSTROWSKI | JAKUB | --- | 2012 | D0 | 00:01:27 | ||
20 | 187 | SZYMANOWSKA | MARIA | UKS Herkules | 2006 | D3 | 00:03:51 | ||
21 | 150 | KAŹMIERCZAK | FELIKS | WKK | 2009 | D2 | 00:02:18 | ||
22 | 14 | DOMAGAŁA | RYŚ | Wolne Dzieci ze Szkoły Harmonia | 2010 | D1 | 00:01:04 | ||
23 | 149 | KOZERSKI | KACPER | 2012 | D0 | 00:01:27 | |||
24 | 3 | OLEJNIK | MIKOŁAJ | SP 77/RUN Oley | 2007 | D3 | 00:03:52 | ||
25 | 227 | ZGLIŃSKI | HUBERT | UKS Herkules Sulejówek | 2004 | D4 | 00:07:43 | ||
26 | 13 | YAROSHENKO | ALEXANDER | To CoŚ | 2010 | D1 | 00:01:06 | ||
27 | 115 | TRAWIŃSKI | LEON | Przedszkole nr 334 | 2012 | D0 | 00:01:29 | ||
28 | 177 | MANDES | STEFAN | IZABELIN NA START | 2006 | D3 | 00:03:52 | ||
29 | 223 | MAKOS | SZYMON | UKS Herkules Sulejówek | 2002 | D4 | 00:07:49 | ||
30 | 46 | BEDNARCZUK | IGOR | SP 261 Wilanów | 2008 | D2 | 00:02:19 | ||
31 | 28 | SALAMON | FRANCISZEK | SZKOŁA | 2010 | D1 | 00:01:06 | ||
32 | 19 | PANEK | SZYMON | Przedszkole | 2012 | D0 | 00:01:31 | ||
33 | 28 | GOLONKO | IGNACY | 2007 | D3 | 00:03:55 | |||
34 | 205 | RYNKUN | MICHAŁ | KB JOGGER | 2002 | D4 | 00:07:55 | ||
35 | 152 | PAWŁOWSKI | MICHAŁ | Sp 357 | 2008 | D2 | 00:02:19 | ||
36 | 21 | TELEON | BORYS | JacekBiega Running Team | 2010 | D1 | 00:01:06 | ||
37 | 1 | ZDANOWICZ | JUSTYNA | 2012 | D0 | 00:01:33 | |||
38 | 33 | PORĘBSKI | MACIEJ | SP Nr 16 Warszawa | 2006 | D3 | 00:03:57 | ||
39 | 221 | KOWALSKA | JUSTYNA | UKS Herkules Sulejówek | 2004 | D4 | 00:08:02 | ||
40 | 11 | PRZYBYSZ | KRZYSZTOF | 2008 | D2 | 00:02:19 | |||
41 | 167 | JAKUBIUK | PIOTR | Przedszkole nr 196 | 2012 | D0 | 00:01:35 | ||
42 | 26 | MICHALCZYK | JAN | Warszawski Klub Kolarski | 2006 | D3 | 00:03:59 | ||
43 | 225 | SZYMANOWSKA | ALEKSANDRA | UKS Herkules Sulejówek | 2004 | D4 | 00:08:03 | ||
44 | 138 | SASIN | WIKTOR | SP 350 / UKS Irzyk | 2008 | D2 | 00:02:21 | ||
45 | 4 | OSTROWSKI | FRANCISZEK | --- | 2011 | D1 | 00:01:07 | ||
46 | 166 | KUDASZEWICZ | JAN | SP MROKÓW | 2006 | D3 | 00:04:01 | ||
47 | 212 | KAMIEŃ | MONIKA | Gimnazjum nr 83 | 2003 | D4 | 00:08:03 | ||
48 | 146 | HORYŃ | WOJTEK | Delta Warszawa | 2009 | D2 | 00:02:23 | ||
49 | 142 | MĄDRALA | MATEUSZ | 2011 | D1 | 00:01:08 | |||
50 | 154 | POTOCKI-BABIŃSKI | LEONARD | 2012 | D0 | 00:01:36 | |||
51 | 203 | TYNDZIK | ELEONORA | Warszawa | UKS KUSY | 2003 | D4 | 00:08:10 | |
52 | 39 | DUDEK | ALEKSANDRA | SP nr 2 w Piastowie | 2009 | D2 | 00:02:23 | ||
53 | 9 | KOPA | MAJA | Szkoła | 2010 | D1 | 00:01:08 | ||
54 | 13 | SPECHT | STEFAN | Przedszkole 180 | 2012 | D0 | 00:01:37 | ||
55 | 41 | BONDYRA | OLIWIER | UKS Herkules Sulejówek | 2006 | D3 | 00:04:02 | ||
56 | 204 | TYNDZIK | MARIA | Warszawa | UKS KUSY | 2003 | D4 | 00:08:15 | |
57 | 17 | DOMAGAŁA | FRANEK | Wolne Dzieci ze Szkoły Harmonia | 2008 | D2 | 00:02:23 | ||
58 | 26 | LUTOMIRSKA | JOANNA | AZS AWF WARSZAWA | 2010 | D1 | 00:01:09 | ||
59 | 7 | ZAGOŻDŻON | SZYMON | 2012 | D0 | 00:01:37 | |||
60 | 43 | GRYZ | KAMIL | UKS Herkules Sulejówek | 2005 | D3 | 00:04:02 | ||
61 | 224 | MIELCZAREK | LAURA | UKS Herkules Sulejówek | 2004 | D4 | 00:08:22 | ||
62 | 10 | REJCZAK | ANNA | 2008 | D2 | 00:02:25 | |||
63 | 25 | HARTFIL | LILIANA | AZS AWF Warszawa | 2011 | D1 | 00:01:09 | ||
64 | 164 | BARTOSZEWSKA | KORNELIA | Obłuski Running Team | 2012 | D0 | 00:01:38 | ||
65 | 44 | KOWALSKA | OLIWIA | UKS Herkules Sulejówek | 2005 | D3 | 00:04:07 | ||
66 | 207 | ZAWADKA | MARTA | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 2004 | D4 | 00:08:22 | ||
67 | 33 | MICHALCZYK | LIWIA | Warszawski Klub Kolarski | 2008 | D2 | 00:02:27 | ||
68 | 7 | KWIATKOWSKI | KAJETAN | SP 263 | 2010 | D1 | 00:01:10 | ||
69 | 28 | LUTOMIRSKI | WOJCIECH | Przedszkole 240 im. Polskich Olimpijczyków | 2012 | D0 | 00:01:39 | ||
70 | 9 | KABZIŃSKI | TOMASZ | KIWIPORTAL.PL | 2006 | D3 | 00:04:09 | ||
71 | 220 | ABRAMOWICZ | RÓŻA | UKS Herkules Sulejówek | 2004 | D4 | 00:08:28 | ||
72 | 15 | KIEWRA | KAROLINA | Naprzód Młociny | 2009 | D2 | 00:02:27 | ||
73 | 30 | BADER-STRZAŁA | ADRIANNA | Pro Family Cycling Team | 2010 | D1 | 00:01:10 | ||
74 | 4 | BAŁACKI | KACPER | 2013 | D0 | 00:01:39 | |||
75 | 180 | PIASECKI | STANISŁAW | SP 133 w Warszawie | 2005 | D3 | 00:04:09 | ||
76 | 21 | ŚWITAŁA | TYMON | Wolne Dzieci ze Szkoły Harmonia | 2008 | D2 | 00:02:28 | ||
77 | 37 | WIECHETEK | JAKUB | SP118 | 2010 | D1 | 00:01:11 | ||
78 | 35 | KRĘPACKA | MAGDALENA | Klub Matiego | 2012 | D0 | 00:01:42 | ||
79 | 40 | JUNG | OLIWIA | Szkola SP | 2007 | D3 | 00:04:12 | ||
80 | 266 | TRINH LE | KHANH | SP MROKÓW | 2003 | D4 | 00:08:29 | ||
81 | 151 | BARTOSZEWSKA | FAUSTYNA | Obłuski Running Team | 2011 | D1 | 00:01:11 | ||
82 | 41 | KALIŚ | KRYSIA | Przedszkole nr 403 w Warszawie | 2012 | D0 | 00:01:45 | ||
83 | 178 | PIASECKA | JOANNA | SP 133 w Warszawie | 2005 | D3 | 00:04:12 | ||
84 | 269 | DAWIDCZYK | KACPER | SP MROKÓW | 2003 | D4 | 00:08:34 | ||
85 | 1 | SKOWROŃSKA | DARIA | RK Athletics | 2009 | D2 | 00:02:29 | ||
86 | 132 | GOŁĘBIEWSKI | FILIP | SP 82 | 2011 | D1 | 00:01:12 | ||
87 | 155 | MOSKAL | KAROLINA | 2013 | D0 | 00:01:45 | |||
88 | 148 | ZDUNIAK | FRANCISZEK | Warszawski Klub Kolarski | 2007 | D3 | 00:04:12 | ||
89 | 215 | FURMAN | ZUZANNA | Klub Matiego | 2002 | D4 | 00:09:03 | ||
90 | 22 | ZAJĄC | ZOFIA | SP 82 | 2008 | D2 | 00:02:30 | ||
91 | 138 | GOŁĘBIEWSKI | MATEUSZ | SP 82 | 2010 | D1 | 00:01:12 | ||
92 | 39 | DUDEK | MATEUSZ | Przedszkole nr 1 w Piastowie | 2013 | D0 | 00:01:47 | ||
93 | 101 | SAKOWSKI | KSAWERY | ZSO Komorów | 2006 | D3 | 00:04:13 | ||
94 | 272 | CEGLARSKA | PAULINA | Sp nr 3 Łomianki - gimnazjum | 2003 | D4 | 00:09:06 | ||
95 | 3 | KOZERSKA | WERONIKA | SP 68/ UKS Gepard | 2009 | D2 | 00:02:31 | ||
96 | 34 | WOJCIECHOWICZ | ADRIAN | SZKOŁA NR 257 WARSZAWA | 2006 | D3 | 00:04:14 | ||
97 | 226 | WIECZOREK | KRYSTYNA | UKS Herkules Sulejówek | 2004 | D4 | 00:09:08 | ||
98 | 143 | KOZŁOWICZ | ANTONINA | 12tri.pl | 2009 | D2 | 00:02:32 | ||
99 | 153 | JAKUBIUK | KAROLINA | Szkoła Podstawowa nr 190 | 2010 | D1 | 00:01:13 | ||
100 | 22 | REDKIEWICZ | KAJA | COR TEAM | 2013 | D0 | 00:01:49 | ||
101 | 175 | ZBOROWSKI | JAN | SP MROKÓW | 2005 | D3 | 00:04:16 | ||
102 | 228 | PĘKACKI | SEBASTIAN | UKS Herkules Sulejówek | 2004 | D4 | 00:09:08 | ||
103 | 42 | GEBARSKI | MAX | SMARTTECH3D | 2008 | D2 | 00:02:33 | ||
104 | 20 | TELEON | ALEKSANDER | JacekBiega Running Team | 2010 | D1 | 00:01:13 | ||
105 | 32 | KWASOWIEC | KASIA | Przedszkole im Dominika Savio | 2012 | D0 | 00:01:53 | ||
106 | 217 | URBAŃSKA | MAŁGORZATA | Łomiankowska Grupa Biegowa | 2004 | D4 | 00:09:11 | ||
107 | 153 | IWANICKA | LENA | SP Dąbrówka | 2009 | D2 | 00:02:34 | ||
108 | 1 | KOZERSKA | ANTONINA | Przedszkole nr 197 Do-Re-Mi | 2011 | D1 | 00:01:13 | ||
109 | 30 | KARPIŁOWSKI | MIKOŁAJ | Przedszkole Nr 422/ Klub Judo Lemur | 2013 | D0 | 00:01:53 | ||
110 | 174 | TRAN XUAN | MANH | SP MROKÓW | 2005 | D3 | 00:04:16 | ||
111 | 258 | SZOSTAK | ŁUKASZ | SP MROKÓW | 2004 | D4 | 00:09:15 | ||
112 | 35 | STĘPNIAK | DOROTKA | SP 82 Warszawa | 2008 | D2 | 00:02:34 | ||
113 | 140 | KOZERSKI | JAN | SP 33 | 2011 | D1 | 00:01:13 | ||
114 | 166 | SMEJDA | WITOLD | Przedszkole 390 | 2014 | D0 | 00:01:53 | ||
115 | 45 | ORZECHOWSKI | NORBERT | UKS Herkules Sulejówek | 2005 | D3 | 00:04:16 | ||
116 | 219 | KOSOWSKI | BARTŁOMIEJ | 2004 | D4 | 00:09:17 | |||
117 | 41 | KARABAN | ALINA | SP 225 w Warszawie | 2008 | D2 | 00:02:35 | ||
118 | 48 | KRAWCZYK | ZOSIA | 2010 | D1 | 00:01:14 | |||
119 | 9 | PIOTROWSKI | WIKTOR | Ortoreh team | 2013 | D0 | 00:01:54 | ||
120 | 46 | WIECHA | BARBARA | Warszawa | UKS Herkules Sulejówek | 2005 | D3 | 00:04:17 | |
121 | 262 | ZIMNICKI | MATEUSZ | SP MROKÓW | 2004 | D4 | 00:09:17 | ||
122 | 29 | ZAWADKA | MATEUSZ | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | 2008 | D2 | 00:02:36 | ||
123 | 47 | HOFMAN | JACEK | Zakamarki | 2011 | D1 | 00:01:14 | ||
124 | 168 | HOJDA | LILIANA | kurnik.ws | 2014 | D0 | 00:01:56 | ||
125 | 7 | WENZEL | GUSTAW | SP nr 65 Warszawa | 2006 | D3 | 00:04:18 | ||
126 | 148 | GRUSZKA | JULIAN | 2009 | D2 | 00:02:37 | |||
127 | 149 | STAŃCZUK | JULIUSZ | 2010 | D1 | 00:01:14 | |||
128 | 25 | NAJBERT | ZOFIA | Przedszkole nr 23 Warszawa | 2013 | D0 | 00:01:58 | ||
129 | 42 | GADOMSKA | KAROLINA | UKS Herkules Sulejówek | 2005 | D3 | 00:04:20 | ||
130 | 270 | YANOVYCH | AKSINIYA | 53 | 2004 | D4 | 00:09:20 | ||
131 | 31 | PALMOWSKA | JULIA | Szkoła podstawowa Kroczewo/ klub Jogger Nowy Dwór Mazowiecki | 2008 | D2 | 00:02:39 | ||
132 | 44 | KALIŚ | MARCEL | Szkoła Podstawowa nr 351 w Warszawie | 2011 | D1 | 00:01:15 | ||
133 | 11 | MASŁOWSKA | AMELIA | POLONIA WARSZAWA MTB | 2012 | D0 | 00:01:59 | ||
134 | 155 | KOSYCARZ | PIOTR | SP MROKÓW | 2006 | D3 | 00:04:21 | ||
135 | 202 | PRZYGODA | MICHAŁ | UKS Siódemka Legionowo | 2002 | D4 | 00:09:22 | ||
136 | 10 | PIOTROWSKA | LUDWIKA | Ortoreh team | 2011 | D1 | 00:01:15 | ||
137 | 160 | CHEŁSTOWSKA | EMILIA | Przedszkole nr 227 Kolorowe Kredki | 2014 | D0 | 00:02:01 | ||
138 | 167 | WIŚNIEWSKI | KACPER | SP MROKÓW | 2006 | D3 | 00:04:22 | ||
139 | 216 | NOWINA-KONOPKA | STANISŁAW | Szkoła Podstawowa nr 52 w Warszawie | 2004 | D4 | 00:09:24 | ||
140 | 141 | PROŚCIŃSKI | MIKOŁAJ | SP MROKÓW | 2008 | D2 | 00:02:41 | ||
141 | 36 | ROSZUK | TYMOTEUSZ | 2011 | D1 | 00:01:16 | |||
142 | 31 | GÓRKA | TYMOTEUSZ | P340 | 2013 | D0 | 00:02:02 | ||
143 | 173 | ZIELIŃSKI | MIKOŁAJ | SP MROKÓW | 2005 | D3 | 00:04:25 | ||
144 | 218 | KOSOWSKA | WIKTORIA | 2002 | D4 | 00:09:27 | |||
145 | 140 | ZIELIŃSKI | MACIEJ | SP MROKÓW | 2008 | D2 | 00:02:42 | ||
146 | 170 | MAKOWSKI | SZYMON | SP MROKÓW | 2005 | D3 | 00:04:25 | ||
147 | 34 | CZAJKA | IDA | Klub Matiego | 2013 | D0 | 00:02:02 | ||
148 | 267 | TUANHUNG MAC | DAWID | SP MROKÓW | 2003 | D4 | 00:09:37 | ||
149 | 6 | OSTROWSKI | TOBIASZ | --- | 2009 | D2 | 00:02:43 | ||
150 | 6 | WASILEWSKA | ANNA | 2011 | D1 | 00:01:16 | |||
151 | 261 | TRUNG MAKUCH | TOMY | SP MROKÓW | 2003 | D4 | 00:09:37 | ||
152 | 34 | MICHALCZYK | MACIEJ | Warszawa | SP 133 | 2009 | D2 | 00:02:43 | |
153 | 42 | GÓRNIAK | MAKSYMILIAN | 2011 | D1 | 00:01:16 | |||
154 | 169 | OPOKA | ABIGAIL | 2006 | D3 | 00:04:25 | |||
155 | 156 | DUDA | WOJCIECH | 2014 | D0 | 00:02:03 | |||
156 | 206 | CHOŁUJ | MATEUSZ | GIMNAZJUM 143 WARSZAWA | 2003 | D4 | 00:10:06 | ||
157 | 26 | REDKIEWICZ | KACPER | COR TEAM | 2009 | D2 | 00:02:44 | ||
158 | 148 | KOZŁOWSKA | IGA | Szkoła Podstawowa nr 77 w Warszawie | 2010 | D1 | 00:01:17 | ||
159 | 37 | RADOMIŃSKI | MACIEJ | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | 2006 | D3 | 00:04:27 | ||
160 | 161 | SAWISKI | MAKSYMILIAN | 2013 | D0 | 00:02:07 | |||
161 | 211 | SADOWSKA | ZOSIA | Gimnazjum im. E. Bułhaka | 2004 | D4 | 00:10:31 | ||
162 | 4 | ZAJĄC | OLA | Szkoła Nr. 1 w Ożarowie Mazowieckim | 2008 | D2 | 00:02:46 | ||
163 | 24 | DOMAGAŁA | WOJCIECH | 2010 | D1 | 00:01:17 | |||
164 | 30 | WIEŚNIAK | ZUZANNA | Sportowe Bielany/SP 209 | 2007 | D3 | 00:04:28 | ||
165 | 12 | SPECHT | JAN | Przedszkole 180 | 2014 | D0 | 00:02:08 | ||
166 | 214 | FLIS | MAŁGORZATA | Gimnazjum nr 1 w Łomiankach | 2003 | D4 | 00:12:19 | ||
167 | 32 | NAJBERT | IGNACY | Sz. P. nr 1 Warszawa | 2009 | D2 | 00:02:46 | ||
168 | 2 | POTOCKA | JULIA | SP 143 Warszawa | 2011 | D1 | 00:01:19 | ||
169 | 25 | WRÓBEL | MARCEL | KS BARAKUDA Mińsk Mazowiecki | 2006 | D3 | 00:04:28 | ||
170 | 163 | GARBAT | AURELIA | COR TEAM | 2013 | D0 | 00:02:15 | ||
171 | 263 | OCHNIK | SANDRA | SP MROKÓW | 2003 | D4 | 00:13:07 | ||
172 | 149 | BARANOWSKA | ANTONINA | SP 82 Warszawa | 2009 | D2 | 00:02:48 | ||
173 | 15 | GIERAK | ZUZKA | SP 314 klasa 2D | 2010 | D1 | 00:01:19 | ||
174 | 159 | ZBOROWSKI | KRZYSZTOF | SP MROKÓW | 2006 | D3 | 00:04:29 | ||
175 | 2 | ZDANOWICZ | PAULINA | 2012 | D0 | 00:02:15 | |||
176 | 265 | BĘZA | NATALIA | SP MROKÓW | 2003 | D4 | 00:13:30 | ||
177 | 144 | BERKAN | DAMIAN | 2009 | D2 | 00:02:48 | |||
178 | 33 | BUJKO | ADAM | 2011 | D1 | 00:01:20 | |||
179 | 19 | MIŚKIEWICZ | ALEX | Hardcorowe Wychylylybymy | 2006 | D3 | 00:04:33 | ||
180 | 8 | SIKORA | ANTONINA | Biokod Karrots | 2012 | D0 | 00:02:16 | ||
181 | 151 | GARBAT | ANTONINA | COR TEAM | 2009 | D2 | 00:02:48 | ||
182 | 115 | TRAWIŃSKA | GABRIELA | Szkoła Podstawowa nr 77 | 2010 | D1 | 00:01:21 | ||
183 | 172 | KRAWCZYK | PRZEMYSŁAW | SP MROKÓW | 2005 | D3 | 00:04:34 | ||
184 | 162 | CIEPLAK | RYSZARD | 2014 | D0 | 00:02:20 | |||
185 | 264 | STRYNOWICZ | NATALIA | SP MROKÓW | 2003 | D4 | 00:13:31 | ||
186 | 120 | MACIEJEWSKA | HELENA | 2010 | D1 | 00:01:21 | |||
187 | 31 | GÓRKA | BARBARA | SP 80 | 2005 | D3 | 00:04:36 | ||
188 | 33 | RACZKIEWICZ | MAJA | Przedszkole Mali Odkrywcy | 2014 | D0 | 00:02:21 | ||
189 | 210 | BORYS | ALEKSANDRA | UKS Victoria Józefów | 2002 | D4 | 00:19:59 | ||
190 | 43 | DĄBROWSKI | JAN | Warsaw Montessori School | 2009 | D2 | 00:02:50 | ||
191 | 152 | WOŹNIAK | GABRIEL | Minecraft | 2010 | D1 | 00:01:22 | ||
192 | 15 | TELEON | TAMARA | JacekBiega Running Team | 2007 | D3 | 00:04:36 | ||
193 | 159 | WASILEWSKI | MARCIN | 2013 | D0 | 00:02:22 | |||
194 | 14 | KIEWRA | GRZEGORZ | Naprzód Młociny | 2009 | D2 | 00:02:50 | ||
195 | 154 | SMEJDA | WIKTORIA | SP 321 | 2011 | D1 | 00:01:22 | ||
196 | 176 | ROZHOK | LUKA | 210 | 2007 | D3 | 00:04:40 | ||
197 | 158 | RUTKA | WOJCIECH | Tęczowe Przedszkole | 2014 | D0 | 00:02:23 | ||
198 | 7 | KOZŁOWSKI | MARCIN | SP342 | 2009 | D2 | 00:02:51 | ||
199 | 165 | BARTOSZEWSKI | JÓZEF | Obłuski Running Team | 2014 | D0 | 00:02:26 | ||
200 | 158 | MICHALCZYK | MARCEL | Warszawa | SP 77 / Naprzód Młociny | 2009 | D2 | 00:02:52 | |
201 | 38 | MIODUSZEWSKI | OLAF | WAPN | 2011 | D1 | 00:01:23 | ||
202 | 6 | ZIĘBA | BARTOSZ | SSP 26 STO im. prof. Jigoro Kano | 2005 | D3 | 00:04:41 | ||
203 | 157 | ZUBRZYCKA | PAULINA | Warszawa | OLDSKULL | 2009 | D2 | 00:02:52 | |
204 | 34 | GOLONKO | IWO | 2011 | D1 | 00:01:23 | |||
205 | 35 | KWASOWIEC | WOJTEK | KSP 109 im Świętej Rodziny | 2007 | D3 | 00:04:42 | ||
206 | 150 | MĄDRALA | MICHAŁ | 2014 | D0 | 00:02:27 | |||
207 | 40 | KAŁOWSKI | OREST | Warszawa | K-Łosie | 2009 | D2 | 00:02:52 | |
208 | 39 | KWASOWIEC | JOASIA | KSP 109 im Świętej Rodziny | 2010 | D1 | 00:01:24 | ||
209 | 165 | DĘBSKI | KRZYSZTOF | Warszawa | SP Mroków | 2006 | D3 | 00:04:42 | |
210 | 27 | MICHALCZYK | HANNA | Przedszkole 236 | 2014 | D0 | 00:02:27 | ||
211 | 23 | ZAJĄC | ZUZANNA | SP 82 | 2008 | D2 | 00:02:53 | ||
212 | 19 | NUREK | MARTA | 2011 | D1 | 00:01:25 | |||
213 | 119 | BĘZA | BARTOSZ | SP MROKÓW | 2007 | D3 | 00:04:44 | ||
214 | 153 | SĘK | KAROL | 2013 | D0 | 00:02:29 | |||
215 | 8 | GŁOGOWSKA | BASIA | Szkoła Podstawowa nr. 351 | 2009 | D2 | 00:02:55 | ||
216 | 150 | JAŻDŻYK | GROMISŁAW | 2011 | D1 | 00:01:26 | |||
217 | 160 | SROKA | KAROLINA | SP MROKÓW | 2006 | D3 | 00:04:45 | ||
218 | 151 | SĘK | JADWIGA | 2013 | D0 | 00:02:31 | |||
219 | 13 | KWAŚNIEWSKA | WIKTORIA | Szkoła | 2009 | D2 | 00:02:56 | ||
220 | 130 | ĆWIK | PATRYK | sp316 | 2010 | D1 | 00:01:27 | ||
221 | 23 | WIERBIŁOWICZ | MIŁOSZ | Szkoła Podstawowa nr 84 w Warszawie | 2005 | D3 | 00:04:47 | ||
222 | 118 | GÓRNIAK | ALEKSANDER | 2016 | D0 | 00:02:33 | |||
223 | 156 | GÓNIAK | LENA | 2008 | D2 | 00:02:56 | |||
224 | 35 | STUKMAN | KUBA | sp 391 | 2010 | D1 | 00:01:27 | ||
225 | 163 | FRANKOWSKI | PAWEŁ | SP MROKÓW | 2005 | D3 | 00:04:48 | ||
226 | 148 | ŻYLIŃSKA | KLEMENTYNA | 2015 | D0 | 00:02:36 | |||
227 | 28 | DRESCHER | MARCELINA | SZKOLA | 2009 | D2 | 00:02:57 | ||
228 | 32 | WASILEWSKA | JAGODA | SP 352 | 2010 | D1 | 00:01:27 | ||
229 | 156 | RŻYSKO | ANNA | SP MROKÓW | 2007 | D3 | 00:04:49 | ||
230 | 40 | KALIŚ | HANIA | Przedszkole nr 403 w Warszawie | 2014 | D0 | 00:02:40 | ||
231 | 2 | PRZYGODA | WERONIKA | UKS Siódemka Legionowo | 2005 | D3 | 00:04:50 | ||
232 | 10 | YAROSHENKO | MARIA | To CoŚ | 2015 | D0 | 00:02:49 | ||
233 | 3 | BYLINA | IGNACY | Warszawa | 2011 | D1 | 00:01:28 | ||
234 | 5 | POTOCKI | JAN | SP 143 Warszawa | 2009 | D2 | 00:02:58 | ||
235 | 49 | BEDNARCZUK | ERYK | SP 261 Wilanów | 2006 | D3 | 00:04:51 | ||
236 | 5 | KOZŁOWSKA | IGA | 2015 | D0 | 00:03:00 | |||
237 | 40 | KRĘPACKI | BARTŁOMIEJ | Klub Matiego | 2010 | D1 | 00:01:28 | ||
238 | 128 | WÓJCIK | MAREK | 2009 | D2 | 00:03:01 | |||
239 | 5 | KROCHMALSKA | FILIP | Szkoła Podstawowa nr 92 | 2007 | D3 | 00:04:51 | ||
240 | 169 | TEPPER | MICHALINA | 2014 | D0 | 00:03:01 | |||
241 | 12 | LEPIESZKIEWICZ | JAN | Psi Patrol | 2011 | D1 | 00:01:29 | ||
242 | 20 | WOŹNIAK | SZYMON | Szkoła Podstawowa nr 316 Warszawa | 2009 | D2 | 00:03:03 | ||
243 | 144 | DACKA | ALEKSANDER | 2011 | D1 | 00:01:32 | |||
244 | 154 | GRAD | MARIA | 2009 | D2 | 00:03:05 | |||
245 | 111 | RUDECKA | WIKTORIA | SP MROKÓW | 2007 | D3 | 00:04:52 | ||
246 | 140 | KRYPA | HELENA | 2013 | D0 | 00:03:02 | |||
247 | 145 | BERKAN | OLGA | 2011 | D1 | 00:01:32 | |||
248 | 36 | KOWAL | ANTONINA | Vege Runners | 2009 | D2 | 00:03:07 | ||
249 | 123 | SZEWCZUK | MACIEJ | Szkoła Muzyczna | 2005 | D3 | 00:04:52 | ||
250 | 26 | WASILEWSKI | KAROL | Żłobek nr 17 | 2015 | D0 | 00:03:38 | ||
251 | 147 | CHEŁSTOWSKA | IDA | SSP nr 5 STO ul. Paryska 25 | 2011 | D1 | 00:01:32 | ||
252 | 12 | KOPA | JUSTYNA | Szkoła | 2009 | D2 | 00:03:09 | ||
253 | 120 | BĘZA | MARCIN | SP MROKÓW | 2005 | D3 | 00:04:53 | ||
254 | 18 | NUREK | IGNACY | 2015 | D0 | 00:05:03 | |||
255 | 43 | WOLSKI | MATEUSZ | Biegam Na Tarchominie | 2011 | D1 | 00:01:34 | ||
256 | 19 | TRYNISZEWSKA | GABRIELA | 2009 | D2 | 00:03:11 | |||
257 | 48 | HOFMAN | MAJA | Zakamarki | 2006 | D3 | 00:04:54 | ||
258 | 16 | GRATYS | ZUZANNA | Sz.P. Nr 3 im.Bolesława Krzywoustego w Sochaczewie | 2011 | D1 | 00:01:37 | ||
259 | 44 | WOLSKA | MAJA | Warszawa | Biegam Na Tarchominie | 2009 | D2 | 00:03:13 | |
260 | 157 | HEMPEL | MARIA | SP MROKÓW | 2007 | D3 | 00:04:56 | ||
261 | 107 | BIEDRZYCKI | BRUNO | 2010 | D1 | 00:01:43 | |||
262 | 147 | CHEŁSTOWSKI | JULIAN | SSP nr 5 STO u. Paryska 25 | 2008 | D2 | 00:03:13 | ||
263 | 162 | ORŁOWSKI | BARTOSZ | SP MROKÓW | 2006 | D3 | 00:04:57 | ||
264 | 142 | KSIĄŻEK | ALEKSANDRA | SP MROKÓW | 2008 | D2 | 00:03:17 | ||
265 | 126 | WIĘCŁAWSKI | TOMASZ | SP MROKÓW | 2007 | D3 | 00:04:59 | ||
266 | 141 | KRYPA | ARTUR | 2011 | D1 | 00:01:50 | |||
267 | 45 | ŻYŁOWSKA | JULIA | SP 321 | 2009 | D2 | 00:03:46 | ||
268 | 161 | ZBOROWSKI | JAKUB | SP MROKÓW | 2006 | D3 | 00:05:04 | ||
269 | 46 | HAKENBERG | ANTONI | Przedszkole BAJECZKA | 2011 | D1 | 00:01:50 | ||
270 | 168 | KORDUS | MAŁGORZATA | SP MROKÓW | 2007 | D3 | 00:05:04 | ||
271 | 146 | MOSKAL | SZYMON | 2011 | D1 | 00:01:52 | |||
272 | 164 | JAROS | SZYMON | SP MROKÓW | 2007 | D3 | 00:05:05 | ||
273 | 143 | SĘK | BARBARA | 2011 | D1 | 00:01:54 | |||
274 | 171 | PLISZKA | BARTOSZ | SP MROKÓW | 2005 | D3 | 00:05:09 | ||
275 | 23 | TEPPER | IZABELA | U Smoka | 2011 | D1 | 00:02:00 | ||
276 | 24 | BICZEL | DOBROCHNA | Biegamy RAZEM | 2007 | D3 | 00:05:10 | ||
277 | 17 | GAJDECKI | MATEUSZ | 2006 | D3 | 00:05:14 | |||
278 | 27 | ŁYSIAK | MARCIN | Sp 356 | 2007 | D3 | 00:05:17 | ||
279 | 118 | ĆWIK | DAWID | sp316 | 2007 | D3 | 00:05:19 | ||
280 | 47 | KALIŚ | MACIEJ | Szkoła Podstawowa nr 351 w Warszawie | 2006 | D3 | 00:05:19 | ||
281 | 32 | GÓRKA | KRZYSZTOF | SP 80 | 2007 | D3 | 00:05:21 | ||
282 | 21 | BIEDRZYCKA | ZUZA | 2007 | D3 | 00:05:32 | |||
283 | 36 | CZAJKA | KONRAD | Klub Matiego | 2006 | D3 | 00:05:33 | ||
284 | 158 | LENARD | KAROLINA | SP MROKÓW | 2006 | D3 | 00:05:34 | ||
285 | 121 | ŁABUDA | ADRIAN | SP MROKÓW | 2007 | D3 | 00:05:55 | ||
286 | 152 | PLISZKA | JULIA | SP MROKÓW | 2007 | D3 | 00:05:58 | ||
287 | 179 | KOMAGA | JULIA | 2007 | D3 | 00:06:36 | |||
288 | 135 | SULIGA | MARIA | SP MROKÓW | 2007 | D3 | 00:06:41 | ||
289 | 122 | KARPIŃSKA | LINH NHI | SP MROKÓW | 2007 | D3 | 00:06:42 | ||
290 | 154 | TAO | YIHUI | SP MROKÓW | 2007 | D3 | 00:06:44 | ||
291 | 153 | SULIGA | LILIANA | SP MROKÓW | 2007 | D3 | 00:06:49 | ||
292 | 136 | SAMORAJ | JULIA | SP MROKÓW | 2007 | D3 | 00:06:50 |