Wyniki
Bieg 4 - Gdynia
- 14.01.2018| Dystans:
- 300 m - 2 km| Rodzaj:
- City Trail Junior
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
- Pobierz wyniki:
- Plik PDF
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Miasto | Klub | Rocznik | Kategoria | Czas netto | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 7 | SIKORA | DAWID | SP 31 Gdynia | 2008 | D2 | 00:02:09 | ||
2 | 1 | PIOTROWSKI | TOMEK | Przedszkole Biały Kotek OBC | 2012 | D0 | 00:01:46 | ||
3 | 213 | RUSOŃ | BARTOSZ | SP SALEZJANEK RUMIA | 2004 | D4 | 00:07:09 | ||
4 | 61 | BUŚKO | MATEUSZ | 2006 | D3 | 00:03:46 | |||
5 | 5 | OSTROWSKI | KONRAD | SP Lubichowo | 2010 | D1 | 00:01:17 | ||
6 | 70 | ŚWIĄTKOWSKA | NATALIA | SP nr 75 Gdańsk | 2008 | D2 | 00:02:12 | ||
7 | 12 | PASCHKE | MARYSIA | Przedszkole Pod Modrzewiem Nr 42 | 2012 | D0 | 00:01:54 | ||
8 | 214 | ICKOWSKI | TOMASZ | zorza gdynia | 2002 | D4 | 00:07:19 | ||
9 | 64 | JANICKA | DOMINIKA | SKLA Sopot | 2005 | D3 | 00:03:47 | ||
10 | 66 | ŁYSKANOWSKI | MARCIN | SP18/CTS | 2010 | D1 | 00:01:20 | ||
11 | 4 | OSTROWSKI | ADAM | SP Lubichowo | 2008 | D2 | 00:02:15 | ||
12 | 10 | SZCZYPKA | ADRIANNA | 2012 | D0 | 00:02:11 | |||
13 | 206 | BAŁDYGA | MIŁOSZ | Runeda | 2004 | D4 | 00:07:21 | ||
14 | 73 | GÓRSKA (17) | MAŁGORZATA | SP6 Wejherowo / SKLA Sopot | 2005 | D3 | 00:03:48 | ||
15 | 17 | BAGIŃSKI | IGOR | SP85 | 2010 | D1 | 00:01:23 | ||
16 | 18 | JELNICKI | JAN | przedszkole Kubuś Puchatek | 2012 | D0 | 00:02:24 | ||
17 | 253 | LEMAŃSKI | HUBERT | 2004 | D4 | 00:07:37 | |||
18 | 70 | ŚLUSAREK | WRONIKA | Trójmiasto | Zorza Gdynia | 2006 | D3 | 00:04:04 | |
19 | 1 | DRAGAN | BLANKA | 2010 | D1 | 00:01:26 | |||
20 | 21 | PTACH | WERONIKA | SP nr 4 Pruszcz Gdański | 2009 | D2 | 00:02:19 | ||
21 | 11 | PASCHKE | LEONARD | 2016 | D0 | 00:02:29 | |||
22 | 257 | SIKORA | PATRYCJA | Zorza Gdynia | 2002 | D4 | 00:08:12 | ||
23 | 72 | KRZYNÓWEK | OSKAR | Szkoła Podsdtawowa Nr. 17 Gdynia | 2006 | D3 | 00:04:20 | ||
24 | 11 | BANEL | WOJCIECH | 2010 | D1 | 00:01:30 | |||
25 | 63 | POBUDKIEWICZ | ZUZANNA | 2009 | D2 | 00:02:22 | |||
26 | 22 | SMAL | DAMIAN | Szkola | 2007 | D3 | 00:04:23 | ||
27 | 15 | TRZASKO | MARTYNA | SP nr 81 w Gdańsku | 2011 | D1 | 00:01:34 | ||
28 | 72 | LEMAŃSKI | WIKTOR | 2008 | D2 | 00:02:24 | |||
29 | 53 | GONDEK | LENA | 2012 | D0 | 00:02:40 | |||
30 | 202 | DROSZKOWSKA | ZUZANNA | Lks Zorza Gdynia | 2002 | D4 | 00:08:33 | ||
31 | 71 | GOŁĄBEK | SANDRA | SP 3 Lębork | 2005 | D3 | 00:04:25 | ||
32 | 9 | ARMATYŃSKI | TADEUSZ | Mks gdańsk | 2010 | D1 | 00:01:38 | ||
33 | 11 | SZYMBORSKA | MARIKA | SP 50 | 2009 | D2 | 00:02:26 | ||
34 | 210 | SZYMBORSKA | MAŁGORZATA | Gimnazjum nr 20 im. Hanzy | 2004 | D4 | 00:08:40 | ||
35 | 58 | KLUCZNIK (16) | JOASIA | 2013 | D0 | 00:02:44 | |||
36 | 65 | TRENKNER | MIKOŁAJ | 2007 | D3 | 00:04:43 | |||
37 | 67 | TORBICZ (21) | HENRYK | przedszkole Wesole Skrzaty | 2011 | D1 | 00:01:41 | ||
38 | 66 | TASIOR | AMELIA | 2009 | D2 | 00:02:29 | |||
39 | 203 | JASZCZUK | MARTA | MOS ZATOKA BRANIEWO | 2003 | D4 | 00:09:13 | ||
40 | 14 | RASZPUNDA | ADA | nr 52 w Gdańsku | 2014 | D0 | 00:02:54 | ||
41 | 5 | STĘPIŃSKA | KORNELIA | Reda SP 4 | 2006 | D3 | 00:04:47 | ||
42 | 16 | SOBOCIŃSKA | ZUZANNA | Szkoła Podstawowa nr 21 | 2011 | D1 | 00:01:48 | ||
43 | 10 | TRZASKO | ALICJA | SP nr 81 w Gdańsku | 2008 | D2 | 00:02:33 | ||
44 | 209 | SKOPCZYŃSKI | JANEK | biegowyswiat.pl/SP33Gdańsk | 2004 | D4 | 00:09:27 | ||
45 | 13 | SEDLACZEK | EWELINA | Przedszkle Nr 11 | 2013 | D0 | 00:02:58 | ||
46 | 10 | STELLER | DAWID | SP 27 GDAŃSK | 2010 | D1 | 00:01:50 | ||
47 | 69 | TRENKNER | FRANCISZEK | 2009 | D2 | 00:02:44 | |||
48 | 205 | GUMKOWSKA | ALICJA | MMKS Gdańsk | 2004 | D4 | 00:10:25 | ||
49 | 2 | SYWANYCZ | ADAM | Przedszkole 52 Gdańsk | 2013 | D0 | 00:02:59 | ||
50 | 14 | JELNICKI | FRANCISZEK | SP 89 | 2006 | D3 | 00:04:52 | ||
51 | 2 | SYWANYCZ | ZUZANNA | SP 2 Gdańsk | 2010 | D1 | 00:01:53 | ||
52 | 2 | SURYN | HANNA | 2008 | D2 | 00:02:46 | |||
53 | 67 | SIEROCIN | NELA | 2014 | D0 | 00:03:07 | |||
54 | 12 | GULCZ | BARBARA | Runnersi S7 Banino | 2007 | D3 | 00:05:00 | ||
55 | 77 | KOKOCIŃSKI | MATEUSZ | Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku | 2009 | D2 | 00:02:50 | ||
56 | 6 | OSTROWSKI | JACEK | Publiczne Przedszkole w Lubichowie | 2014 | D0 | 00:03:10 | ||
57 | 1 | FILBRANDT | MACIEJ | SP 92 Gdańsk | 2006 | D3 | 00:05:08 | ||
58 | 6 | RYBARCZYK | PIOTR | Przedszkole nr 16 | 2011 | D1 | 00:01:55 | ||
59 | 8 | WALENTYNOWICZ | LENA | Pruscz Biega/SP 4 | 2009 | D2 | 00:02:53 | ||
60 | 62 | RYBARCZYK | GRZEGORZ | 2014 | D0 | 00:03:19 | |||
61 | 6 | BAŁDYGA | TYMON | Runeda | 2007 | D3 | 00:05:11 | ||
62 | 14 | RASZPUNDA | IGA | nr 52 w Gdańsku | 2011 | D1 | 00:01:59 | ||
63 | 15 | TRZASKO | OLEG | 2014 | D0 | 00:03:24 | |||
64 | 4 | PAWŁOWSKA | JULIA | SP 3 Braniewo | 2007 | D3 | 00:05:12 | ||
65 | 63 | BOROWIAK | ZOFIA | SP Pozytywna | 2010 | D1 | 00:02:03 | ||
66 | 71 | ŻELEWSKA | ALEKSANDRA | Nr 9 Rumia | 2008 | D2 | 00:03:10 | ||
67 | 57 | KABATA | STANISŁAW | EduMaluszek | 2014 | D0 | 00:00:00 | ||
68 | 13 | SKRZYPKOWSKA | DARIA | Szkoła Podstawowa nr 48 Gdynia | 2006 | D3 | 00:06:19 | ||
69 | 8 | KABATA | JAN | Nasza Szkoła | 2010 | D1 | 00:02:23 | ||
70 | 65 | WANDOCH-DUBAJ | WERONIKA | 2009 | D2 | 00:04:31 | |||
71 | 7 | DAWIDOWICZ | KAMIL | Bogatka Biega | 2011 | D1 | 00:02:24 | ||
72 | 12 | MARCINKOWSKA | IGA | 2011 | D1 | 00:02:29 | |||
73 | 65 | TRENKNER | ZOFIA | sp35 gdańsk | 2011 | D1 | 00:02:38 | ||
74 | 78 | KOKOCIŃSKA | LAURA | Szkoła Podstawowa Nr 19 w Gdańsku | 2011 | D1 | 00:00:00 |