Wyniki
Bieg 5
- 23.02.2020| Dystans:
- 300 m - 2 km| Rodzaj:
- City Trail Junior
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Miasto | Klub | Rocznik | Kategoria | Czas netto | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 155 | BUDNIK | PAWEŁ | Szczecin | BUDNIK TEAM | 2010 | D2 | 00:02:12 | |
2 | 154 | TRYCH | DARIUSZ | CKS Szczecin | 2010 | D2 | 00:02:15 | ||
3 | 23 | WOJNAR | MICHAŁ | Centrum Mistrzostwa Sportowego Szczecin | 2010 | D2 | 00:02:16 | ||
4 | 22 | WOJNAR | MARCIN | Centrum Mistrzostwa Sportowego Szczecin | 2010 | D2 | 00:02:22 | ||
5 | 61 | KLIMCZAK | ADAM | Sp 37 | 2011 | D2 | 00:02:26 | ||
6 | 40 | MARAS | JULIAN | UKS MKL Szczecin | 2011 | D2 | 00:02:27 | ||
7 | 51 | KOPANIECKI | JONATAN | SP Towarzystwa Salezjańskiego | 2010 | D2 | 00:02:29 | ||
8 | 56 | HUMENIUK | NINA | 2011 | D2 | 00:02:32 | |||
9 | 160 | PRZYBYLSKI | FRANCISZEK | LIPIANY | 2010 | D2 | 00:02:35 | ||
10 | 4 | ŻEMOJDZIN | MIKOŁAJ | CKS Szczecin | 2011 | D2 | 00:02:36 | ||
11 | 11 | KRUPIEŃCZYK | TOMASZ | Sp 61 | 2011 | D2 | 00:02:42 | ||
12 | 153 | KWIECIEŃ | MICHAŁ | 2011 | D2 | 00:02:45 | |||
13 | 58 | BOŁĄDŹ | ALAN | Fizjokids | 2011 | D2 | 00:02:46 | ||
14 | 1 | JASIŃSKA-DETROIS | ZUZANNA | SP51/ExtremeWolf | 2010 | D2 | 00:02:46 | ||
15 | 50 | GRUGEL | FILIP | Przelewice | 2011 | D2 | 00:02:46 | ||
16 | 2 | WALAS | HANNA | Szkoła Podstawowa nr 3 w Szczecinie | 2011 | D2 | 00:02:49 | ||
17 | 5 | MACHOLA | MARCIN | Monia Gym | 2011 | D2 | 00:02:49 | ||
18 | 3 | KOZŁOWSKA | ALICJA | SP 8 | 2010 | D2 | 00:02:52 | ||
19 | 6 | GOZDYRA | ANTONI | SP 46 | 2010 | D2 | 00:02:53 | ||
20 | 63 | SOTEK | MARTA | KOS BnO Szczecin | 2010 | D2 | 00:02:53 | ||
21 | 10 | KOLB | ALEKSANDER | Szczecin | Szkoła Podstawowa nr 39 | 2011 | D2 | 00:02:53 | |
22 | 152 | BERNER | ROBERT | Pogon Pany | 2010 | D2 | 00:02:54 | ||
23 | 43 | BUTKIEWICZ | LILIANA | Szczecin / Drużyna Błękitnych Jednorożców | 2010 | D2 | 00:02:55 | ||
24 | 159 | ZIEMCZONEK | HANNA | SP 16 | 2010 | D2 | 00:02:56 | ||
25 | 18 | DZIEŃ | KRZYSZTOF | 2011 | D2 | 00:02:57 | |||
26 | 157 | ZAMOŻNY | OLEK | sp 7 | 2011 | D2 | 00:02:59 | ||
27 | 89 | NUREK | JAN | SP 74 | 2011 | D2 | 00:03:00 | ||
28 | 28 | SZMIDT | TYMON | E.T. team | 2011 | D2 | 00:03:03 | ||
29 | 39 | SZYMAŃSKA | MAJA | SP59 | 2010 | D2 | 00:03:06 | ||
30 | 20 | PROKOP | WOJCIECH | 2011 | D2 | 00:03:06 | |||
31 | 156 | JAKUBOWSKI | TYMON | Sp 8 | 2011 | D2 | 00:03:07 | ||
32 | 46 | SMÓŁKO | LENA | SP59 | 2010 | D2 | 00:03:07 | ||
33 | 52 | GOŁUBOWICZ | EMILIA | SP 56 | 2011 | D2 | 00:03:08 | ||
34 | 161 | CHOMONT | ANTONINA | 2011 | D2 | 00:03:08 | |||
35 | 29 | MICHAŁOWSKA | NATALIA | Gryfus Szczecin | 2011 | D2 | 00:03:10 | ||
36 | 25 | ZŁOTKOWSKA | ANTONINA | SP59 | 2010 | D2 | 00:03:11 | ||
37 | 48 | BONDARCZUK | IRENA | SP 59 | 2011 | D2 | 00:03:19 | ||
38 | 35 | WALKOWIAK | TYMON | Szczecin | 2011 | D2 | 00:03:21 | ||
39 | 42 | SIWICKI | FILIP | 2011 | D2 | 00:03:22 | |||
40 | 53 | ŁEBKOWSKI | KUBA | 2010 | D2 | 00:03:26 | |||
41 | 62 | SZYNKOWSKA | KAROLINA | KOS BnO Szczecin | 2010 | D2 | 00:03:26 | ||
42 | 32 | CYGANOWSKI | MACIEJ | Szczecin | 2010 | D2 | 00:03:32 | ||
43 | 26 | LORYŚ | SZYMON | WB Akademia | 2010 | D2 | 00:03:34 | ||
44 | 9 | PUPEK | MAKSYMILIAN | 2011 | D2 | 00:03:35 | |||
45 | 57 | BEDNARSKA | ANTONINA | 2010 | D2 | 00:03:42 | |||
46 | 7 | MANOWIECKI | ADAM | Monia Gym | 2011 | D2 | 00:03:45 |