Wyniki
Bieg 2
- 24.11.2019| Dystans:
- 300 m - 2 km| Rodzaj:
- City Trail Junior
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Miasto | Klub | Rocznik | Kategoria | Czas netto | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 19 | GULBINOWICZ | ANTONI | UKS Barnim Goleniów | 2007 | D3 | 00:03:55 | ||
2 | 165 | GUZIKIEWICZ | ANTONI | 2007 | D3 | 00:03:58 | |||
3 | 56 | KOWAL | FRANCISZEK | Fizjokids | 2008 | D3 | 00:03:58 | ||
4 | 157 | KŁYSZEJKO | FILIP | 2007 | D3 | 00:03:59 | |||
5 | 31 | GRYGORCEWICZ | JAN | UKL Ósemka Police | 2007 | D3 | 00:04:06 | ||
6 | 55 | BOREK | ALICJA | UKS Traper Złocieniec | 2007 | D3 | 00:04:07 | ||
7 | 71 | SZUSTAK | ALAN | SP3 w Gryfinie | 2007 | D3 | 00:04:14 | ||
8 | 30 | ZAWADZKI | MAKSYMILIAN | 2008 | D3 | 00:04:15 | |||
9 | 160 | KULA | MAJA | KOS BnO Szczecin | 2007 | D3 | 00:04:20 | ||
10 | 32 | OPAS | SZYMON | UKL Ósemka Police | 2009 | D3 | 00:04:25 | ||
11 | 76 | LEMAŃSKA | MAJA | Bąbel Szkoła Pływania | 2007 | D3 | 00:04:28 | ||
12 | 43 | GRABOWSKA | KALINA | Delf Gryfino | 2008 | D3 | 00:04:29 | ||
13 | 6 | TROJAK | JAKUB | szkoła podstawowa nr.5 w koszalinie | 2008 | D3 | 00:04:31 | ||
14 | 154 | RAK | IZABELA | 2007 | D3 | 00:04:31 | |||
15 | 17 | ŁĘCZYCKI | FILIP | Arkonia | 2008 | D3 | 00:04:32 | ||
16 | 2 | WALAS | MATEUSZ | Szkoła Podstawowa nr 3 w Szczecinie | 2008 | D3 | 00:04:33 | ||
17 | 23 | KRAWCZAK | MACIEJ | SP 53 w Szczecinie | 2008 | D3 | 00:04:34 | ||
18 | 10 | GONERKO | MIKOŁAJ | SP59/King BC Szczecin | 2009 | D3 | 00:04:36 | ||
19 | 63 | MIKUŁA | DARIA | KOS BnO Szczecin | 2007 | D3 | 00:04:36 | ||
20 | 41 | REJER | PAWEŁ | SP 10 Szczecin | 2008 | D3 | 00:04:37 | ||
21 | 44 | PAWŁASZEK | HANNA | 2007 | D3 | 00:04:38 | |||
22 | 51 | ŁEBIŃSKA | LENA | UKS Barnim Goleniów | 2007 | D3 | 00:04:39 | ||
23 | 64 | MIKUŁA | IGA | KOS BnO Szczecin | 2007 | D3 | 00:04:41 | ||
24 | 72 | WOJTKUN | ADRIAN | SP 59 / KING BC SZCZECIN | 2008 | D3 | 00:04:41 | ||
25 | 27 | PRZEWORSKI | JAKUB | Szkoła Podstawowa nr 48 w Szczecinie | 2009 | D3 | 00:04:42 | ||
26 | 168 | PATRZYKOWSKA | LENA | Barnim Goleniów | 2007 | D3 | 00:04:42 | ||
27 | 9 | GONERKO | MATEUSZ | SP59/King BC Szczecin | 2007 | D3 | 00:04:43 | ||
28 | 15 | ZOGAS | ATHINA | CKS nr 2. RYDLA | 2007 | D3 | 00:04:46 | ||
29 | 13 | GRĘDZIŃSKI | KACPER | Kolarze Z Górki Ciśnij Team | 2008 | D3 | 00:04:50 | ||
30 | 151 | BRODZIŃSKA | OLIWIA | LŁKB Trucht Łobez | 2008 | D3 | 00:04:51 | ||
31 | 62 | MATYJA | WERONIKA | KOS BnO Szczecin | 2007 | D3 | 00:04:53 | ||
32 | 22 | MATUSIEWICZ | PAWEŁ | KS IRONMAN CS POLSKA | 2007 | D3 | 00:04:55 | ||
33 | 24 | KOWALIK | HUBERT | MKP Szczecin | 2007 | D3 | 00:04:55 | ||
34 | 45 | CZERNIACHOWSKA | KAROLINA | MKS Hermes Gryfino | 2008 | D3 | 00:04:56 | ||
35 | 77 | NOWAKOWSKA | ZOFIA | FizjoKids | 2009 | D3 | 00:04:56 | ||
36 | 7 | ROMANOWSKA | ALICJA | SP47 | 2009 | D3 | 00:05:03 | ||
37 | 60 | SELWASIUK | JOANNA | FizjoKIDS | 2009 | D3 | 00:05:04 | ||
38 | 158 | CHOJNACKI | MIKOŁAJ | SP Krajenka | 2007 | D3 | 00:05:06 | ||
39 | 1 | MAJCHER | SZYMON | SP74 Szczecin, Puszcza Team | 2007 | D3 | 00:05:10 | ||
40 | 54 | SZEWC | OLIWIA | SP 3 - Nowogard | 2008 | D3 | 00:05:12 | ||
41 | 18 | MLIŃSKI | WIKTOR | Szkoła Podstawowa nr 23 | 2009 | D3 | 00:05:15 | ||
42 | 75 | LEMAŃSKA | DOMINIKA | Bąbel Szkoła Pływania | 2009 | D3 | 00:05:16 | ||
43 | 46 | MAJCHRZAK | HANNA | Ironman Szczecin | 2008 | D3 | 00:05:20 | ||
44 | 48 | OSINSKI | MACIEJ | Ironman Szczecin | 2008 | D3 | 00:05:20 | ||
45 | 16 | NOWEK | ALEKSANDRA | Ola Run | 2008 | D3 | 00:05:23 | ||
46 | 11 | KOWALSKI2 | JAN | 2007 | D3 | 00:05:25 | |||
47 | 29 | PIETKIEWICZ | OLIWIA | 2009 | D3 | 00:05:31 | |||
48 | 69 | CICHOCKA | GABRIELA | SP74 | 2007 | D3 | 00:05:32 | ||
49 | 67 | ZAJĄC | ARKADIUSZ | SP 74 | 2008 | D3 | 00:05:32 | ||
50 | 42 | WAMKA | FRANCISZEK | 2009 | D3 | 00:05:35 | |||
51 | 26 | OLCHAWA | JULIA | S.P. nr. 54 im. J. Korczaka w Szczecinie | 2008 | D3 | 00:05:35 | ||
52 | 39 | NOWAKOWSKI | DOMINIK | 2009 | D3 | 00:05:36 | |||
53 | 28 | URBANIAK | KUBA | 2009 | D3 | 00:05:40 | |||
54 | 25 | MARAS | FELIKS | King BC Szczecin Basketball | 2008 | D3 | 00:05:48 | ||
55 | 162 | GAJDA | KAROLINA | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | 2009 | D3 | 00:05:51 | ||
56 | 159 | CHOJNACKA | MICHALINA | SP Krajenka | 2007 | D3 | 00:05:56 | ||
57 | 164 | PACUSZKA | MAJA | 2008 | D3 | 00:05:57 | |||
58 | 156 | BUGAJEWSKA | ZOFIA | Sp28 | 2008 | D3 | 00:06:04 | ||
59 | 155 | PIETKUN | PAULINA | 2009 | D3 | 00:06:07 | |||
60 | 14 | WISZNIEWSKI | OSKAR | SP 23 / SKR Gryfus | 2009 | D3 | 00:06:11 | ||
61 | 49 | BŁAŻEJEWSKA | MARIA | Szkoła | 2008 | D3 | 00:06:26 | ||
62 | 73 | WENTA | WERONIKA | PSP Mierzyn | 2008 | D3 | 00:06:30 | ||
63 | 68 | NOWAK | DOROTA | SP Gardno | 2009 | D3 | 00:06:30 | ||
64 | 5 | WYSOCKA | ALICJA | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | 2009 | D3 | 00:06:31 | ||
65 | 40 | ŻARNICKI | KAROL | 2009 | D3 | 00:06:35 | |||
66 | 58 | NOWAK ESCOBEDO | NATALIA | Familia Nowak Escobedo | 2008 | D3 | 00:06:37 | ||
67 | 8 | PUPEK | WIKTORIA | 2009 | D3 | 00:07:13 | |||
68 | 38 | WALKOWIAK | JAGNA | Szczecin | 2009 | D3 | 00:07:16 | ||
69 | 20 | ROSTAWICKI | DAWID | SP 71 w Szczecinie | 2008 | D3 | 00:07:35 |