Wyniki
Bieg 6
- 04.03.2018| Dystans:
- 300 m - 2 km| Rodzaj:
- City Trail Junior
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Miasto | Klub | Rocznik | Kategoria | Czas netto | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 34 | ZOGAS | OLYMPIA | MONIA GYM | 2010 | D1 | 00:01:02 | ||
2 | 48 | ROLBIECKI | MIKOŁAJ | Pyrzyce biegają | 2011 | D1 | 00:01:05 | ||
3 | 47 | CHOMONT | KORNELIA | Tęczowa Kraina Goleniów | 2011 | D1 | 00:01:07 | ||
4 | 50 | BERNER | ROBERT | Pogoń Pany | 2010 | D1 | 00:01:08 | ||
5 | 11 | GAJZLER | ANTONI | Szczecin | Przebiegłe Jenoty | 2010 | D1 | 00:01:08 | |
6 | 53 | JAŚKIEWICZ | MARCIN | Pogoń Szczecin | 2010 | D1 | 00:01:09 | ||
7 | 127 | MICHALAK | CEZARY | CKS Szczecin | 2010 | D1 | 00:01:10 | ||
8 | 132 | JASIŃSKA-DETROIS | ZUZANNA | SP51 | 2010 | D1 | 00:01:10 | ||
9 | 49 | MARAS | JULIAN | KSP im JP2, Szczecin Podjuchy | 2011 | D1 | 00:01:11 | ||
10 | 2 | WYPYCH | ZUZANNA | Przebiegłe Jenoty | 2010 | D1 | 00:01:11 | ||
11 | 52 | BĘBEN | BLANKA | KS DOBRA MARINA | 2010 | D1 | 00:01:12 | ||
12 | 123 | GÓRNY | FILIP | KSP JP II | 2010 | D1 | 00:01:14 | ||
13 | 40 | PAWŁASZEK | KATARZYNA | 2011 | D1 | 00:01:14 | |||
14 | 134 | KRUPIEŃCZYK | TOMASZ | Przedszkole nr 53 | 2011 | D1 | 00:01:15 | ||
15 | 19 | MACHOLA | MARCIN | przedszkole nr54 | 2011 | D1 | 00:01:17 | ||
16 | 51 | PROKOP | WOJCIECH | 2011 | D1 | 00:01:17 | |||
17 | 30 | GRUGEL | FILIP | Przelewice | 2011 | D1 | 00:01:18 | ||
18 | 3 | SZYMAŃSKA | MADZIA | Szkoła Podstwowa nr 61 Szczecin | 2010 | D1 | 00:01:19 | ||
19 | 6 | DUL | ZUZANNA | Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II | 2010 | D1 | 00:01:19 | ||
20 | 17 | RUMOWSKI | NORBERT | SP Dołuje | 2010 | D1 | 00:01:21 | ||
21 | 36 | CZAPŁOWSKA | LILIANA | SP 61 | 2010 | D1 | 00:01:21 | ||
22 | 54 | JAŚKIEWICZ | WOJCIECH | Pogoń Szczecin | 2010 | D1 | 00:01:25 | ||
23 | 13 | PIĄTKOWSKI | MATEUSZ | Puszczyk Bukowy | 2011 | D1 | 00:01:26 | ||
24 | 114 | RUDZIŃSKA | MARTYNA | Szczecin | 2010 | D1 | 00:01:26 | ||
25 | 106 | ŁAPIŃSKI | PATRYK | Przedszkole Publiczne w Czaplinku | 2011 | D1 | 00:01:31 | ||
26 | 42 | GASZEWSKA | GABRIELA | Przedszkole NIEZAPOMINAJKA | 2011 | D1 | 00:01:31 | ||
27 | 110 | MICHAŁOWSKA | NATALIA | Szczeciński klub rowerowy Gryfus | 2011 | D1 | 00:01:32 | ||
28 | 14 | RAJCHOWIAK | DOMINIKA | SP Tanowo | 2011 | D1 | 00:01:33 | ||
29 | 21 | KLIMEK | OLAF | 2010 | D1 | 00:01:36 | |||
30 | 23 | SITEK | LENA | 2010 | D1 | 00:01:38 | |||
31 | 5 | KUPCZYK | OKSANA | Szczecin | PP 11 Szczecin | 2011 | D1 | 00:01:38 |