Wyniki
Bieg 5
- 04.02.2018| Dystans:
- 300 m - 2 km| Rodzaj:
- City Trail Junior
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Miasto | Klub | Rocznik | Kategoria | Czas netto | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 29 | KOZŁOWSKA | ALICJA | Szczecin | UKS MKL Szczecin | 2010 | D1 | 00:01:08 | |
2 | 48 | ROLBIECKI | MIKOŁAJ | Pyrzyce biegają | 2011 | D1 | 00:01:09 | ||
3 | 110 | MAZUR | MAKS | 2010 | D1 | 00:01:10 | |||
4 | 34 | ZOGAS | OLYMPIA | Cks rydla.cks.szczecin.pl szczecin | 2010 | D1 | 00:01:10 | ||
5 | 41 | SMOLKO | LENA | 59 szkola podstawie | 2010 | D1 | 00:01:11 | ||
6 | 123 | GÓRNY | FILIP | KSP JP II | 2010 | D1 | 00:01:12 | ||
7 | 2 | WYPYCH | ZUZANNA | Przebiegłe Jenoty | 2010 | D1 | 00:01:15 | ||
8 | 11 | GAJZLER | ANTONI | Szczecin | Przebiegłe Jenoty | 2010 | D1 | 00:01:16 | |
9 | 124 | JASIŃSKA-DETROIS | ZUZANNA | SP51 | 2010 | D1 | 00:01:17 | ||
10 | 52 | BĘBEN | BLANKA | KS DOBRA MARINA | 2010 | D1 | 00:01:18 | ||
11 | 49 | MARAS | JULIAN | KSP im JP2, Szczecin Podjuchy | 2011 | D1 | 00:01:19 | ||
12 | 20 | ZŁOTKOWSKA | ANTONINA | 2010 | D1 | 00:01:19 | |||
13 | 39 | KUŹBIK | ZUZANNA | Przedszkole nr 54 | 2011 | D1 | 00:01:19 | ||
14 | 127 | MICHALAK | CEZARY | CKS Szczecin | 2010 | D1 | 00:01:20 | ||
15 | 50 | BERNER | ROBERT | Pogoń Pany | 2010 | D1 | 00:01:21 | ||
16 | 3 | SZYMAŃSKA | MADZIA | Szkoła Podstwowa nr 61 Szczecin | 2010 | D1 | 00:01:21 | ||
17 | 47 | CHOMONT | KORNELIA | Tęczowa Kraina Goleniów | 2011 | D1 | 00:01:21 | ||
18 | 10 | SZYMAŃSKA | MAJA | Szkoła Podstawowa nr 59 | 2010 | D1 | 00:01:23 | ||
19 | 19 | MACHOLA | MARCIN | przedszkole nr54 | 2011 | D1 | 00:01:23 | ||
20 | 54 | JAŚKIEWICZ | WOJCIECH | Pogoń Szczecin | 2010 | D1 | 00:01:23 | ||
21 | 53 | JAŚKIEWICZ | MARCIN | Pogoń Szczecin | 2010 | D1 | 00:01:26 | ||
22 | 128 | ZAGUŁA | JULIA | 2010 | D1 | 00:01:27 | |||
23 | 17 | RUMOWSKI | NORBERT | SP Dołuje | 2010 | D1 | 00:01:29 | ||
24 | 21 | KLIMEK | OLAF | 2010 | D1 | 00:01:32 | |||
25 | 106 | MICHAŁOWSKA | NATALIA | Szczeciński klub rowerowy Gryfus | 2011 | D1 | 00:01:32 | ||
26 | 13 | PIĄTKOWSKI | MATEUSZ | Puszczyk Bukowy | 2011 | D1 | 00:01:34 | ||
27 | 114 | RUDZIŃSKA | MARTYNA | Szczecin | 2010 | D1 | 00:01:36 | ||
28 | 37 | SZUBERT | JOANNA | SP nr 6 w Stargardzie | 2010 | D1 | 00:01:36 | ||
29 | 51 | PROKOP | WOJCIECH | 2011 | D1 | 00:01:37 | |||
30 | 9 | CHEŁMINIAK | TOMASZ | PP 27 Szczecin | 2011 | D1 | 00:01:41 | ||
31 | 1 | PRZYBYSZ | ALEKSANDER | Szczecin | ALIEN TEAM | 2011 | D1 | 00:01:41 | |
32 | 14 | RAJCHOWIAK | DOMINIKA | SP Tanowo | 2011 | D1 | 00:01:43 | ||
33 | 132 | LORYŚ | SZYMON | PSP Bezrzecze | 2010 | D1 | 00:01:44 | ||
34 | 23 | SITEK | LENA | 2010 | D1 | 00:01:45 | |||
35 | 5 | KUPCZYK | OKSANA | Szczecin | PP 11 Szczecin | 2011 | D1 | 00:01:47 | |
36 | 44 | SZCZYPEK | MAJA | Niezapominajka | 2011 | D1 | 00:01:50 | ||
37 | 42 | GASZEWSKA | GABRIELA | Przedszkole NIEZAPOMINAJKA | 2011 | D1 | 00:01:55 | ||
38 | 12 | MARMURA | MARIUSZ TOMASZ | SP1/Stargard Ja się nie ścigam | 2010 | D1 | 00:01:59 | ||
39 | 31 | KOWNACKA | KATARZYNA | 2011 | D1 | 00:02:14 |