Wyniki
Bieg 4
- 07.01.2018| Dystans:
- 300 m - 2 km| Rodzaj:
- City Trail Junior
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
- Pobierz wyniki:
- Plik PDF
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Miasto | Klub | Rocznik | Kategoria | Czas netto | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 27 | ASPADAREC | FILIP | IRONMAN SZCZECIN | 2007 | D3 | 00:05:29 | ||
2 | 9 | GAJDA | TOMASZ | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | 2005 | D3 | 00:05:30 | ||
3 | 50 | MISARKO | WOJCIECH | SP4 Nowogard | 2005 | D3 | 00:05:31 | ||
4 | 135 | PAWŁOWSKI | LEON | KOS BnO Szczecin | 2005 | D3 | 00:05:32 | ||
5 | 1 | SKROBANEK | HANNA | Miejski Klub Pływacki Szczecinek | 2005 | D3 | 00:05:41 | ||
6 | 60 | BĘBEN | BARTOSZ | KS DOBRA MARINA | 2005 | D3 | 00:05:48 | ||
7 | 23 | ZACZKO | MACIEJ | SP 20 | 2007 | D3 | 00:05:54 | ||
8 | 2 | SKROBANEK | ZOFIA | Miejski Klub Pływacki Szczecinek | 2005 | D3 | 00:05:57 | ||
9 | 137 | KULA | MAJA | KOS BnO Szczecin | 2007 | D3 | 00:05:59 | ||
10 | 140 | MATWIEJCZYK | KUBA | SP 5 Stargard | 2005 | D3 | 00:06:05 | ||
11 | 129 | KRÓL | MATEUSZ | 2006 | D3 | 00:06:14 | |||
12 | 124 | BOROWIAK | JAŚ | Klub Sportowy DOBRA MARINA | 2005 | D3 | 00:06:15 | ||
13 | 13 | BOGACKA | WIKTORIA | sp 8 | 2006 | D3 | 00:06:17 | ||
14 | 46 | MATUSZAK | MATEUSZ | Mango Gatki Team | 2005 | D3 | 00:06:18 | ||
15 | 41 | ADAMÓW | HUBERT | Klub Sportowy DOBRA MARINA | 2005 | D3 | 00:06:20 | ||
16 | 40 | ZAJĄC | RADOSŁAW | Szczecin | SP74 | 2006 | D3 | 00:06:28 | |
17 | 36 | ZOGAS | ATHINA | Cks rydla.cks.szczecin.pl szczecin | 2007 | D3 | 00:06:29 | ||
18 | 29 | SIĄKAJŁO | KAMIL | 2006 | D3 | 00:06:37 | |||
19 | 38 | SZKLARZ | MICHAŁ | Klub Sportowy DOBRA MARINA | 2005 | D3 | 00:06:39 | ||
20 | 10 | GONERKO | MATEUSZ | SP 59, Szczecin | 2007 | D3 | 00:06:40 | ||
21 | 131 | KOTKOWIAK | BARTOSZ | KOS BnO Szczecin | 2006 | D3 | 00:06:41 | ||
22 | 21 | GOLAŃSKA | MARTA | Barnim Goleniów | 2006 | D3 | 00:06:44 | ||
23 | 51 | NEJMAN | SZYMON | Judo Koch | 2006 | D3 | 00:06:45 | ||
24 | 134 | MIKUŁA | IGA | KOS BnO Szczecin | 2007 | D3 | 00:06:46 | ||
25 | 106 | CZACHAROWSKI | IGOR | Miejski Klub Pływacki Szczecinek | 2005 | D3 | 00:06:47 | ||
26 | 133 | MIKUŁA | DARIA | KOS BnO Szczecin | 2007 | D3 | 00:06:49 | ||
27 | 30 | TOMIAK | KAROLINA | SP KSW w Gorzowie Wlkp. | 2005 | D3 | 00:06:52 | ||
28 | 61 | KOWALIK | HUBERT | 2007 | D3 | 00:06:56 | |||
29 | 142 | DRABARZ | RADOSŁAW | SP 55 | 2007 | D3 | 00:06:58 | ||
30 | 42 | PAWŁASZEK | HANNA | Szczecin | 2007 | D3 | 00:06:59 | ||
31 | 7 | STEFANIAK | IZABELA | KOS BnO Szczecin | 2007 | D3 | 00:07:05 | ||
32 | 3 | ZDULSKI | HUBERT | SP74 | 2006 | D3 | 00:07:09 | ||
33 | 43 | MICHALSKA | OLIWIA | SP 21 | 2005 | D3 | 00:07:10 | ||
34 | 132 | MATYJA | WERONIKA | KOS BnO Szczecin | 2007 | D3 | 00:07:14 | ||
35 | 55 | KASPEROWICZ | TADEUSZ | CS IRONMAN | 2006 | D3 | 00:07:22 | ||
36 | 4 | CHRZAN | PAWEŁ | Sp 33 Szczecin | 2007 | D3 | 00:07:23 | ||
37 | 141 | MATWIEJCZYK | MICHAŁ | SP 5 Stargard | 2007 | D3 | 00:07:24 | ||
38 | 22 | REJER | JOANNA | SP 10 | 2006 | D3 | 00:07:24 | ||
39 | 57 | PNIEWSKA | ALEKSANDRA | Ironman CS Polska | 2006 | D3 | 00:07:27 | ||
40 | 28 | PIASECKI | SZYMON | SP 35 | 2007 | D3 | 00:07:34 | ||
41 | 53 | GNIŁKA | ADA | SP 1 GRYFINO | 2006 | D3 | 00:07:56 | ||
42 | 139 | JARZABKIEWICZ | DAGMARA | Szczecin | SP6 | 2005 | D3 | 00:08:10 | |
43 | 18 | STROJNY | ALICJA | RAZ Szczecin | 2006 | D3 | 00:08:16 | ||
44 | 16 | DĘBEK | OLIWIA | Wieczorne bieganie w Szczecinie | 2006 | D3 | 00:08:38 | ||
45 | 8 | KUJAWSKA | ANNA | 2006 | D3 | 00:08:46 | |||
46 | 6 | GIERLIK | WESNA WERONIKA | OSM Szczecin | 2006 | D3 | 00:08:55 | ||
47 | 143 | MICHALSKA | MATYLDA | SP 39 | 2005 | D3 | 00:08:58 | ||
48 | 136 | SZAŁEK | LENA | Droga Wolna | 2007 | D3 | 00:09:06 | ||
49 | 54 | DURAJ | WIKTORIA | SP Banie | 2007 | D3 | 00:10:12 |