Wyniki
Bieg 3
- 21.12.2019| Dystans:
- 300 m - 2 km| Rodzaj:
- City Trail Junior
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
- Pobierz wyniki:
- Wyniki
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Miasto | Klub | Rocznik | Kategoria | Czas netto | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | SZYMCZAK | STANISŁAW | SP89 Poznań | 2010 | D2 | 00:02:03 | ||
2 | 29 | CHŁODNICKI | JEDREK | Warta Poznań | 2010 | D2 | 00:02:11 | ||
3 | 71 | WIOREK | MARCEL | Sp 13 Poznań | 2010 | D2 | 00:02:12 | ||
4 | 2 | KOWALEWSKI | JAKUB | Olimpia Poznań | 2011 | D2 | 00:02:16 | ||
5 | 9 | BARANOWSKA | BARBARA | Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia | 2010 | D2 | 00:02:18 | ||
6 | 105 | STACHOWSKI | NIKODEM | Tadar Team | 2010 | D2 | 00:02:18 | ||
7 | 48 | BABISTA | ADAM | SP nr.51 | 2010 | D2 | 00:02:20 | ||
8 | 145 | JANIKOWSKI | LEON | 2010 | D2 | 00:02:21 | |||
9 | 62 | GÓRKA | SZYMON | Piątkowo na Biegowo | 2010 | D2 | 00:02:24 | ||
10 | 150 | FEHLAU | MIKOŁAJ | Warta Poznań | 2010 | D2 | 00:02:25 | ||
11 | 139 | SERAFIN | NATALIA | Rokietnica | 2010 | D2 | 00:02:28 | ||
12 | 60 | BĄCZKOWSKI | WIKTOR | SP66/Poznaniak/Night Runners Kids | 2010 | D2 | 00:02:29 | ||
13 | 74 | GADOMSKI | FILIP | ZS w Krośnie | 2010 | D2 | 00:02:29 | ||
14 | 81 | BARTZ | EWA | SP 67 Poznań | 2010 | D2 | 00:02:32 | ||
15 | 143 | ŁĄTKOWSKA | GABRIELA | SP. ŁEJERY,KB Maniac | 2010 | D2 | 00:02:36 | ||
16 | 44 | MACIEJEWSKI | JAN | SP 70 Poznań | 2011 | D2 | 00:02:39 | ||
17 | 67 | MARSZAŁ | FILIP | Pijarzy Poznań | 2010 | D2 | 00:02:39 | ||
18 | 13 | KRÓL | JĘDREK | 2011 | D2 | 00:02:44 | |||
19 | 42 | LORENZ | ANTONINA | SP nr 28 w Poznaniu | 2010 | D2 | 00:02:45 | ||
20 | 11 | GUZIK | KAROL | Zespół Szkół Zakonu Pijarów im. Św. Józefa Kalasancjusza | 2010 | D2 | 00:02:46 | ||
21 | 59 | DOMAŃ | ZUZANNA | Piątkowska Szkoła Społeczna | 2010 | D2 | 00:02:52 | ||
22 | 73 | GILEWICZ | POLA | SP nr 83 Łejery im. Emilii Waśniowskiej | 2010 | D2 | 00:02:53 | ||
23 | 151 | CUMMING | MIA | SP 1 | 2010 | D2 | 00:02:54 | ||
24 | 126 | BUCZMA | KUBA | 2010 | D2 | 00:02:54 | |||
25 | 146 | SZUDA | KACPER | SP2 Plewiska | 2010 | D2 | 00:02:55 | ||
26 | 39 | SKRZYPCZAK | ALEKSANDER | Poznań | 2011 | D2 | 00:02:56 | ||
27 | 45 | CZERNIAK | MAJA | 2010 | D2 | 00:02:57 | |||
28 | 55 | ZWOLIŃSKI | JAKUB | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 POZNAŃ | 2011 | D2 | 00:02:59 | ||
29 | 21 | GRZĘDA | ERYK | SP89 | 2011 | D2 | 00:03:00 | ||
30 | 5 | JASIŃSKA | ZOFIA | Poznań SP 1 | 2011 | D2 | 00:03:00 | ||
31 | 37 | PERZ | ZOSIA | Zespół Szkół Zakonu Pijarów | 2010 | D2 | 00:03:06 | ||
32 | 153 | PIĄTEK | NATAN | Poznań | SP nr 17 | 2010 | D2 | 00:03:08 | |
33 | 57 | DONDAJEWSKI | ALEXANDER | 2011 | D2 | 00:03:09 | |||
34 | 41 | MYTNIK | ZOSIA | SP 91 | 2011 | D2 | 00:03:09 | ||
35 | 34 | WACHOWIAK | EMILIA | SP 58 | 2011 | D2 | 00:03:09 | ||
36 | 127 | SROKA | JAN | Nowe Miasto n. Wartą | 2011 | D2 | 00:03:13 | ||
37 | 142 | PAWLUS | MACIEJ | 2011 | D2 | 00:03:14 | |||
38 | 4 | SPALONY | FILIP | Sp59 | 2011 | D2 | 00:03:14 | ||
39 | 19 | SKWARYŁO | URSZULA | SP2 Kórnik | 2010 | D2 | 00:03:18 | ||
40 | 27 | PIĄTEK | JAN | Szkoła Podstawowa nr 1 w Komornikach | 2010 | D2 | 00:03:19 | ||
41 | 56 | OLESZCZAK | JAKUB | Night Runners | 2010 | D2 | 00:03:43 |