Wyniki
Bieg 4
- 27.01.2018| Dystans:
- 300 m - 2 km| Rodzaj:
- City Trail Junior
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Miasto | Klub | Rocznik | Kategoria | Czas netto | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 58 | DOROBA | ZUZANNA | MUKS Jedynka Międzychód | 2006 | D3 | 00:05:06 | ||
2 | 25 | PISANKO | MICHAŁ | UKS Lusowo | 2005 | D3 | 00:05:10 | ||
3 | 44 | TARGOSZ | WIKTOR | SP Przezmierowo | 2005 | D3 | 00:05:11 | ||
4 | 152 | FERCHMIN | KACPER | UAM Triatlon | 2006 | D3 | 00:05:16 | ||
5 | 43 | CHOMIAK | EMILIA | Koziegłowy | 2006 | D3 | 00:05:36 | ||
6 | 38 | BABISTA | DOMINIKA | SP nr.51 Poznań | 2006 | D3 | 00:05:42 | ||
7 | 33 | ROTH | ANTONI | Sp17/Night Runners | 2007 | D3 | 00:05:44 | ||
8 | 52 | KUCHARSKI | OLIWIER | MUKS Jedynka Międzychód | 2005 | D3 | 00:06:07 | ||
9 | 34 | KOSTKA | MACIEJ | UKS Lusowo | 2005 | D3 | 00:06:08 | ||
10 | 155 | PIĄTEK | JAN | SP 1 Poznań | 2007 | D3 | 00:06:14 | ||
11 | 76 | GÓRSKI | SAMUEL | Sp nr 1 w Poznaniu | 2006 | D3 | 00:06:17 | ||
12 | 151 | STRYJSKI | MIESZKO | SP1 Poznań | 2005 | D3 | 00:06:21 | ||
13 | 51 | FRAMSKI | ŁUKASZ | MUKS Jedynka Międzychód | 2006 | D3 | 00:06:23 | ||
14 | 9 | WYRWIŃSKI | KAROL | 2005 | D3 | 00:06:23 | |||
15 | 6 | JASIŃSKI | MAREK | FORMATIQ RUN | 2007 | D3 | 00:06:24 | ||
16 | 31 | RATAJCZAK | JAN | SP1 Poznań | 2007 | D3 | 00:06:26 | ||
17 | 20 | SZYMAŃSKI | KUBA | ŁEJERY | 2005 | D3 | 00:06:27 | ||
18 | 133 | X | X | 0 | D3 | 00:06:29 | |||
19 | 7 | DEMBIŃSKI | OLIWIER | ŁEJERY | 2005 | D3 | 00:06:32 | ||
20 | 78 | SZCZEŚNIAK | EMILKA | Olimpia Poznań | 2005 | D3 | 00:06:33 | ||
21 | 150 | GURANOWSKI | KUBA | Poznań | SP 58 Poznań | 2007 | D3 | 00:06:37 | |
22 | 8 | KONARCZAK | JAKUB | sp 1 poznań | 2005 | D3 | 00:06:45 | ||
23 | 90 | KOWALCZYK | IGOR | SZKOŁA PODSTAWOWA W CZEMPINIU | 2006 | D3 | 00:06:49 | ||
24 | 148 | ŁUCZKA | JAN | UKS Lusowo | 2005 | D3 | 00:06:52 | ||
25 | 59 | MANTAS | PAULINA | SP1/DRUŻYNA SZPIKU | 2005 | D3 | 00:06:55 | ||
26 | 35 | ROLIŃSKI | MIŁOSZ | 2007 | D3 | 00:06:59 | |||
27 | 5 | KROMA | ARKADIUSZ | NASTĘPCY BOLTA | 2007 | D3 | 00:07:00 | ||
28 | 29 | KOWALONEK | STANISŁAW | KSP Poznań | 2007 | D3 | 00:07:05 | ||
29 | 154 | FRĘSKO | FILIP | Poznań | SP 34 | 2007 | D3 | 00:07:08 | |
30 | 11 | KOWALSKI | LEON | SP 83 Łejery | 2007 | D3 | 00:07:10 | ||
31 | 145 | BOROWCZAK | JAKUB | SP Opalenica | 2007 | D3 | 00:07:14 | ||
32 | 157 | NOWAK-ŁAŻEWSKA | DOROTA | SP Zakonu Pijarów | 2007 | D3 | 00:07:17 | ||
33 | 130 | KARZKOWIAK | MATEUSZ | SP 2 Miedzychód | 2007 | D3 | 00:07:18 | ||
34 | 136 | TALAREK | GABRIELA | Poznań | SP 2 Międzychód | 2005 | D3 | 00:07:19 | |
35 | 37 | NAMYSŁOWSKI | LECH | SP Łejery | 2005 | D3 | 00:07:21 | ||
36 | 19 | SZYMAŃSKA | ZUZANNA | ŁEJERY | 2007 | D3 | 00:07:21 | ||
37 | 28 | PRZYBYLSKI | KAMIL | SP5 Luboń | 2006 | D3 | 00:07:22 | ||
38 | 60 | GŁADYSIAK | GABRIELA | SP Komorniki | 2006 | D3 | 00:07:24 | ||
39 | 68 | LORENC | BRAJAN | MUKS Jedynka Międzychód | 2005 | D3 | 00:07:26 | ||
40 | 121 | GOMUŁKA | ADAM | SP 2 Miedzychód | 2007 | D3 | 00:07:28 | ||
41 | 77 | ILLMANN | DAMIAN | 2006 | D3 | 00:07:28 | |||
42 | 40 | KRAHEL | OLGIERD | UKS Błyskawica | 2007 | D3 | 00:07:31 | ||
43 | 156 | ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI | MIKOŁAJ | 2007 | D3 | 00:07:33 | |||
44 | 14 | ZAPARTY | TYMOTEUSZ | Szkoła Podstawowa Jerzykowo | 2006 | D3 | 00:07:37 | ||
45 | 80 | KOZAK | ADAM | 2006 | D3 | 00:07:44 | |||
46 | 53 | PETRYCKI | NIKODEM | MUKS Jedynka Międzychód | 2006 | D3 | 00:07:46 | ||
47 | 138 | SOKOŁOWSKA | ZUZANNA | Poznań | IZOP | 2007 | D3 | 00:07:57 | |
48 | 2 | STACHOWIAK | EWA | SP Rokietnica/Rokietnica Biega | 2005 | D3 | 00:08:17 | ||
49 | 137 | FLORCZAK | DOMINIKA | Poznań | SP 1 Poznań | 2006 | D3 | 00:08:20 | |
50 | 153 | MELLER | WOJCIECH | S.P. 17 | 2007 | D3 | 00:08:39 | ||
51 | 47 | WINIARSKI | ALEKSANDER | KALOGERO MOTORS | 2007 | D3 | 00:08:46 | ||
52 | 89 | SZOSZOREK | ZOFIA | szkoła SP1 Poznań | 2007 | D3 | 00:09:24 | ||
53 | 36 | NAMYSŁOWSKA | ALICJA | SP Łejery | 2007 | D3 | 00:09:40 | ||
54 | 17 | KOBER | LUISE | Speed Feet 16 | 2006 | D3 | 00:09:57 | ||
55 | 57 | MAJCHRZAK | OLGA | SP 84 | 2007 | D3 | 00:10:09 | ||
56 | 23 | RUTKOWSKA | ZUZANNA | SP1 | 2006 | D3 | 00:10:10 | ||
57 | 134 | SIEROŃ | KORNELIA | Poznań | SP 2 Międzychód | 2004 | D3 | 00:06:21 | |
58 | 120 | MARTYŃSKA | MARCELINA | Poznań | SP 2 Międzychód | 2002 | D3 | 00:07:30 | |
59 | 113 | MAJEWSKA | MARTYNA | Poznań | SP 2 Międzychód | 2002 | D3 | 00:07:30 |