Wyniki
Bieg 2
- 25.11.2023| Dystans:
- 200 m - 1 km| Rodzaj:
- City Trail Junior
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Miasto | Klub | Rocznik | Kategoria | Czas netto | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 203 | MŁODZIEJEWSKI | HUBERT | 2008 | D5 | 00:04:01 | |||
2 | 9 | KAMIEŃSKI | KUBA | Kamyk Team | 2017 | D1 | 00:00:45 | ||
3 | 9 | BERNACKA | NELA | SP 3 Biskupiec | 2015 | D2 | 00:01:40 | ||
4 | 27 | MACHEL | MICHAŁ | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | D4 | 00:04:02 | ||
5 | 21 | KIEZIK | DOMINIK | Taekwondo Olsztyn | 2013 | D3 | 00:02:17 | ||
6 | 108 | JUSZCZYK | MAKSYMILIAN | 2019 | D0 | 00:01:19 | |||
7 | 107 | BAGIŃSKI | OSKAR | 2017 | D1 | 00:00:49 | |||
8 | 17 | KOSTRZEWA | IGNACY | SP nr9 | 2015 | D2 | 00:01:43 | ||
9 | 45 | PIETRZAK | STANISŁAW | 8 ODH Szperacze | 2011 | D4 | 00:04:13 | ||
10 | 113 | MARCHWICA | MIŁOSZ | Szkoła Lekkiej | 2013 | D3 | 00:02:20 | ||
11 | 123 | ŁACH | BASIA | Przedszkole Krasnal | 2019 | D0 | 00:01:25 | ||
12 | 209 | SĄDEJ | TYMOTEUSZ | 8 ODH Szperacze | 2009 | D5 | 00:04:03 | ||
13 | 16 | JACYSZYN | OLIWIER | Lekkoatletyka dla Najmłodszych | 2018 | D1 | 00:00:50 | ||
14 | 13 | MICHALSKA | HELENA | UKS PIORUN BARCZEWO | 2015 | D2 | 00:01:45 | ||
15 | 8 | ONICHIMOWSKA | IGA | WMKS Olsztyńska Szkółka Triathlonu | 2012 | D4 | 00:04:14 | ||
16 | 111 | BAGIŃSKI | BORYS | 2013 | D3 | 00:02:21 | |||
17 | 6 | JACYSZYN | LILIANA | Lekkoatletyka dla Najmłodszych | 2020 | D0 | 00:01:29 | ||
18 | 301 | SIĘDA | BARTOSZ | Piątka | 2010 | D5 | 00:04:04 | ||
19 | 2 | KUNKOWSKI | SZYMON | SP14 | 2014 | D3 | 00:02:22 | ||
20 | 1 | SUCHODOLSKA | WIKTORIA | TuliLuli | 2019 | D0 | 00:01:33 | ||
21 | 316 | WÓJCIK | MICHAŁ | Szczypiorniak Olsztyn | 2008 | D5 | 00:04:06 | ||
22 | 11 | TUMIŃSKI | MIKOŁAJ | PM 17 | 2017 | D1 | 00:00:51 | ||
23 | 7 | CHRZANOWSKI | JAŚ | WarmiaAktywnie | 2016 | D2 | 00:01:45 | ||
24 | 2 | KAMIŃSKI | BRUNO | SP2 Olsztyn | 2012 | D4 | 00:04:16 | ||
25 | 7 | RUSANOWSKA | ANTONINA | Przedszkole w Bartągu | 2019 | D0 | 00:01:39 | ||
26 | 120 | KUPIS | ANASTAZJA | Szkoła Lekkiej | 2013 | D3 | 00:02:23 | ||
27 | 201 | RANDZIO | OLIWIA | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2009 | D5 | 00:04:12 | ||
28 | 104 | KULMACZEWSKI | ALEKSANDER | Przedszkole Stokrotka Olsztyn | 2017 | D1 | 00:00:53 | ||
29 | 33 | MAKUSZEWSKI | NATAN | 2016 | D2 | 00:01:47 | |||
30 | 14 | JERULANK | KINGA | Szkoła Lekkiej | 2012 | D4 | 00:04:17 | ||
31 | 128 | KOSACKA-ZIÓŁKIEWICZ | IDA | Promyczek | 2021 | D0 | 00:02:36 | ||
32 | 15 | PIOTROWSKI | MARCEL | Szkoła Podstawowa nr 18 | 2014 | D3 | 00:02:23 | ||
33 | 314 | STEFANOWICZ | JAKUB | 2010 | D5 | 00:04:13 | |||
34 | 17 | KARWACKI | ADAM | 2017 | D1 | 00:00:54 | |||
35 | 18 | PIOTROWSKI | LEON | Szkoła | 2015 | D2 | 00:01:51 | ||
36 | 102 | LITWINIUK | ALEKSANDER | Olsztyńska Szkółka Triathlonu / KK | 2012 | D4 | 00:04:21 | ||
37 | 2 | DRĄŻCZYK | KAJA | Przedszkole Nad Jeziorem Długim | 2020 | D0 | 00:02:51 | ||
38 | 10 | LEMAŃSKI | OLEK | Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2013 | D3 | 00:02:24 | ||
39 | 212 | CZECHYRA | KRZYSZTOF | 2010 | D5 | 00:04:14 | |||
40 | 6 | CHRZANOWSKA | ALA | WarmiaAktywnie | 2018 | D1 | 00:00:56 | ||
41 | 26 | JURKIEWICZ | IGNACY | 2016 | D2 | 00:01:55 | |||
42 | 3 | WÓJTOWICZ | LENA | Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | D4 | 00:04:24 | ||
43 | 13 | MICHALAK | MAKSYMILIAN | SP 2 Olsztyn | 2014 | D3 | 00:02:24 | ||
44 | 217 | WISKA | KARINA | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | D5 | 00:04:25 | ||
45 | 3 | PLISZKA | BARBARA | Pliszka Biega | 2017 | D1 | 00:00:58 | ||
46 | 12 | MARCINIAK | ANTONINA | Lekkoatletyka dla najmłodszych | 2016 | D2 | 00:01:56 | ||
47 | 111 | URBAN | NIKODEM | Szkoła Podstawowa nr. 2 w Olsztynie - Szkoła Lekkiej | 2012 | D4 | 00:04:26 | ||
48 | 118 | DYMKOWSKA | HANNA | 2013 | D3 | 00:02:31 | |||
49 | 210 | DANELCZYK | WERONIKA | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | D5 | 00:04:34 | ||
50 | 10 | MICHALSKI | JAN | 2017 | D1 | 00:00:58 | |||
51 | 24 | NOGA | HANIA | KSM Szalone Tygryski | 2016 | D2 | 00:01:58 | ||
52 | 103 | MACIEJKO | JERZY | Wydry | 2011 | D4 | 00:04:32 | ||
53 | 28 | MAZUR | PAULA | Niepubliczna Szkoła Podstawowa Piątka | 2013 | D3 | 00:02:32 | ||
54 | 320 | RZYP | JULIA | 2010 | D5 | 00:04:37 | |||
55 | 5 | MILEWSKI | ADAM | Promyczek | 2018 | D1 | 00:00:59 | ||
56 | 28 | GADECKI | FRANEK | 2016 | D2 | 00:02:01 | |||
57 | 4 | DANIELEWICZ | SZYMON | Wydry WMKS | 2012 | D4 | 00:04:33 | ||
58 | 319 | PUCUŁA | JULIA | KS SZKOŁA LEKKIEJ OLSZTYN | 2010 | D5 | 00:04:39 | ||
59 | 2 | WÓJTOWICZ | ALEKSANDRA | 2017 | D1 | 00:01:00 | |||
60 | 32 | ROHDE | JAKUB | SP2 | 2016 | D2 | 00:02:01 | ||
61 | 105 | KARWOWSKA | MAJA | 2012 | D4 | 00:04:35 | |||
62 | 123 | SZYMANIAK | NATALIA | Szkoła Lekkiej | 2013 | D3 | 00:02:33 | ||
63 | 202 | HELBRECHT | LENA | Szkoła Lekkiej - Olsztyn | 2010 | D5 | 00:04:56 | ||
64 | 12 | KOSTRZEWA | NATALIA | Przedszkole nr 16 | 2018 | D1 | 00:01:01 | ||
65 | 14 | TOCZYSKI | FRANCISZEK | SP nr 22 | 2016 | D2 | 00:02:01 | ||
66 | 31 | KOSTRZEWA | ADAM OISIN | Szkoła Lekkiej | 2011 | D4 | 00:04:36 | ||
67 | 11 | BERNACKI | FRANCISZEK | SP 3 Biskupiec | 2013 | D3 | 00:02:34 | ||
68 | 1 | KOWALSKA | IGA | Akademia przedszkolaka | 2017 | D1 | 00:01:05 | ||
69 | 8 | SUBCZYŃSKA | MAJA | Szkoła Podstawowa we Wrzesinie | 2015 | D2 | 00:02:02 | ||
70 | 43 | BOGDAŃSKA | ALEKSANDRA | SP2 Biskupiec | 2012 | D4 | 00:04:37 | ||
71 | 30 | PODLECKA | MAGDALENA | SP 2/SZKOŁA LEKKIEJ | 2013 | D3 | 00:02:36 | ||
72 | 208 | CHUDZIK | RAFAŁ | Drużyna ML | 2008 | D5 | 00:05:06 | ||
73 | 114 | ŁACH | HELENA | Olsztyn | Szkoła Podstawowa nr 2 w Olsztynie | 2016 | D2 | 00:02:07 | |
74 | 7 | KARWACKA | HANNA | Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | D4 | 00:04:37 | ||
75 | 12 | SKIERKOWSKA | ULA | Szkoła Lekkiej | 2013 | D3 | 00:02:36 | ||
76 | 313 | SMYK | RAFAŁ | 2009 | D5 | 00:05:32 | |||
77 | 7 | GIERSZEWSKI | KRZYSZTOF | 2017 | D1 | 00:01:07 | |||
78 | 8 | ROHDE | ZUZANNA | Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2013 | D3 | 00:02:38 | ||
79 | 315 | SZAŁAJ | LENA | Niepubliczna Szkoła Podstawowa Piątka | 2010 | D5 | 00:05:39 | ||
80 | 11 | KWIATKOWSKA | ASIA | 2015 | D2 | 00:02:09 | |||
81 | 116 | DASZKIEWICZ | ZUZANNA | 2011 | D4 | 00:04:38 | |||
82 | 16 | TUMIŃSKI | TYMON | SP 10 | 2014 | D3 | 00:02:38 | ||
83 | 204 | RADŁOWSKA | MAGDALENA | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | D5 | 00:05:46 | ||
84 | 20 | SZCZEPKOWSKA | IGA | Szkoła Podstawowa im. 11 Listopada w Rusi. Filia w Bartągu | 2016 | D2 | 00:02:09 | ||
85 | 47 | PANIKOWSKI | ADAM | WYDRY OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU | 2011 | D4 | 00:04:41 | ||
86 | 129 | BOGUCKI | MARCEL | MICHELIN ALDO TEAM | 2014 | D3 | 00:02:39 | ||
87 | 207 | CHUDZIK | AGNIESZKA | Drużyna ML | 2010 | D5 | 00:05:50 | ||
88 | 117 | BOJARSKI | MIKOŁAJ | 2016 | D2 | 00:02:10 | |||
89 | 22 | DUDA | MAX | Olsztyn Szkoła Lekkiej | 2011 | D4 | 00:04:43 | ||
90 | 27 | BARTOSIŃSKI | MAKSYMILIAN | KS Szkoła lekkiej | 2013 | D3 | 00:02:39 | ||
91 | 29 | PIETRZAK | BARBARA | 8 ODH Szperacze | 2015 | D2 | 00:02:11 | ||
92 | 26 | MACHEL | MARTA | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | D4 | 00:04:43 | ||
93 | 31 | BUKOWSKA | ALICJA | Szkoła Lekkiej | 2013 | D3 | 00:02:40 | ||
94 | 27 | LEŃSKA | EMILIA | SP 5 Olsztyn | 2015 | D2 | 00:02:12 | ||
95 | 23 | TAŃSKI | KOSTEK | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | D4 | 00:04:45 | ||
96 | 29 | PODLECKA | ALEKSANDRA | SP 2/SZKOŁA LEKKIEJ | 2013 | D3 | 00:02:41 | ||
97 | 30 | HOSZKIEWICZ | ADELA | 2015 | D2 | 00:02:12 | |||
98 | 1 | ABRAMCZYK | ALEKSANDRA | WMKS Olsztyńska Szkółka Triathlonu | 2011 | D4 | 00:04:48 | ||
99 | 25 | BRZUSZKIEWICZ | OLIWIA | Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2013 | D3 | 00:02:42 | ||
100 | 2 | DZIWISZEK | ANTONINA | 2016 | D2 | 00:02:13 | |||
101 | 13 | GRZYBOWSKA | KINGA | SP2/KS Szkoła Lekkiej | 2011 | D4 | 00:04:49 | ||
102 | 16 | PIOTROWSKA | MARIA | Szkoła Podstawowa nr 18 | 2016 | D2 | 00:02:14 | ||
103 | 9 | MALICKA | WERONIKA | KS Szkoła lekkiej | 2011 | D4 | 00:04:54 | ||
104 | 19 | CZECHYRA | PIOTR | 2013 | D3 | 00:02:42 | |||
105 | 21 | OLSZEWSKA | MARTYNA | 2016 | D2 | 00:02:16 | |||
106 | 39 | CZECHYRA | MICHAŁ | 2012 | D4 | 00:04:54 | |||
107 | 17 | MOGIELNICKA | MAJA | Wydry Olsztyńska Szkółka Triathlonu | 2014 | D3 | 00:02:43 | ||
108 | 4 | MASŁOWSKI | FRANCISZEK | Szkoła | 2016 | D2 | 00:02:25 | ||
109 | 120 | DUBILAS | BARBARA | Szkoła lekkiej | 2012 | D4 | 00:04:59 | ||
110 | 116 | PIOTROWICZ | HANNA | Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2013 | D3 | 00:02:43 | ||
111 | 37 | DOWGIRD | JAN | 8 ODH Szperacze | 2011 | D4 | 00:05:00 | ||
112 | 114 | PŁAKSA | ALICJA | 2013 | D3 | 00:02:44 | |||
113 | 31 | RUSANOWSKA | MAŁGORZATA | Szkoła w Bartągu | 2015 | D2 | 00:02:40 | ||
114 | 122 | KUCK | PIOTR | 2014 | D3 | 00:02:47 | |||
115 | 15 | SZCZEPKOWSKA | MAJA | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | D4 | 00:05:02 | ||
116 | 115 | HAWRYLIK | NIKOLA | 2013 | D3 | 00:02:58 | |||
117 | 32 | DUBLANKA | ZOFIA | WMKS olsztyńska szkółka triathlonu | 2011 | D4 | 00:05:04 | ||
118 | 9 | DRĄŻCZYK | KAJETAN | SP 14 | 2014 | D3 | 00:03:09 | ||
119 | 28 | KWIATKOWSKA | OLA | AZS UWM | 2011 | D4 | 00:05:05 | ||
120 | 20 | MARCZAK | MICHALINA | Szkoła Lekkiej/SP2 Olsztyn | 2012 | D4 | 00:05:06 | ||
121 | 24 | PRUSIK | GABRIELA | KS Szkoła Lekkiej | 2012 | D4 | 00:05:07 | ||
122 | 19 | MARTYNIUK | OLIWIA | Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | D4 | 00:05:10 | ||
123 | 16 | PIETKUN | KAJA | Szkoła Lekkiej - Olsztyn | 2012 | D4 | 00:05:14 | ||
124 | 101 | KULMACZEWSKI | OLIWIER | SP5 Al. Sybiraków Olsztyn | 2011 | D4 | 00:05:14 | ||
125 | 112 | BORTKIEWICZ | LAURA | 2011 | D4 | 00:05:15 | |||
126 | 44 | WIĘCEK | NIKOLA | SP2 Biskupiec | 2012 | D4 | 00:05:19 | ||
127 | 10 | BUDZISZ | BARBARA | Szkoła Lekkiej SP2 | 2011 | D4 | 00:05:26 | ||
128 | 33 | SĄDEJ | JĘDRZEJ | 8 ODH Szperacze | 2012 | D4 | 00:05:29 | ||
129 | 115 | MAJSIUK | HANNA | 2012 | D4 | 00:05:29 | |||
130 | 48 | MAKSYMOWICZ | JAKUB | 8 odh | 2011 | D4 | 00:05:29 | ||
131 | 38 | DOWGIRD | MICHAŁ | 8 ODH Szperacze | 2011 | D4 | 00:05:31 | ||
132 | 35 | KOPCEWICZ | MAJA | Wydry Olsztyńska Szkółka Triathlonu | 2012 | D4 | 00:05:31 | ||
133 | 25 | SABAT | JAN | 8 ODH Szperacze | 2012 | D4 | 00:05:32 | ||
134 | 107 | ŚWIĄTECKI | MACIEJ | Szkoła | 2011 | D4 | 00:05:59 | ||
135 | 41 | DANIELEWICZ | MICHAŁ | SP 11 | 2011 | D4 | 00:06:28 | ||
136 | 106 | BIAŁOWĄS | OSKAR | SP 33 W OLSZTYNIE | 2012 | D4 | 00:06:36 | ||
137 | 30 | MELNYK | GRZEGORZ | 8 ODH SZPERACZE | 2011 | D4 | 00:06:37 | ||
138 | 113 | KULGAJUK | TYMON | 2011 | D4 | 00:06:59 |