Wyniki
Bieg 4
- 20.01.2019| Dystans:
- 300 m - 2 km| Rodzaj:
- City Trail Junior
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Miasto | Klub | Rocznik | Kategoria | Czas netto | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 157 | ZACZYK | ŁUKASZ | SP MS Chorzów | 2007 | D3 | 00:04:28 | ||
2 | 151 | RINKE | ŁUKASZ | PS Walce | 2007 | D3 | 00:04:38 | ||
3 | 35 | WYSZTYGIEL | NATAN | 21 szkoła podstawowa w Katowicach | 2006 | D3 | 00:04:43 | ||
4 | 31 | RYCHLIK | PATRYK | LISY PUSTYNI | 2008 | D3 | 00:04:58 | ||
5 | 152 | TOMCZYK | IGOR | UKS Piątka Plus Rydułtowy | 2006 | D3 | 00:05:03 | ||
6 | 15 | JASKÓLSKA | MARTYNA | UKS Statima Biathlon Team | 2008 | D3 | 00:05:09 | ||
7 | 30 | BEDNARSKI | MATEUSZ | Statima Biathlon Team | 2008 | D3 | 00:05:20 | ||
8 | 12 | FRĄCZEK | OLIWIA | SP 6 Myszków | 2007 | D3 | 00:05:20 | ||
9 | 29 | BABINSKI | FILIP | Statima Biathlon Team | 2008 | D3 | 00:05:27 | ||
10 | 17 | WACHOWSKA | DOMINIKA | Szkoła Podstawowa nr 6 w Sosnowcu im. Juliusza Słowackiego | 2007 | D3 | 00:05:31 | ||
11 | 21 | FAULHABER | BENIAMIN | 2008 | D3 | 00:05:35 | |||
12 | 145 | KADŁUCZKA | KACPER | Sprinter Głogówek-Walce | 2006 | D3 | 00:05:40 | ||
13 | 16 | JANECKI | SZYMON | SP 51 KATOWICE | 2007 | D3 | 00:05:52 | ||
14 | 14 | SOWA | WOJCIECH | Szkoła Podstawowa nr 5 w Chorzowie | 2006 | D3 | 00:05:53 | ||
15 | 27 | STAŃCZYK | BARTŁOMIEJ | 2007 | D3 | 00:05:54 | |||
16 | 6 | OCHOT | KAJETAN | Szkoła Podstawowa nr 1 w Mysłowicach | 2008 | D3 | 00:05:55 | ||
17 | 33 | KOCUR | PATRYK | SP 2 Radzionków | 2008 | D3 | 00:05:56 | ||
18 | 1 | SZOŁTYS | PAWEŁ | 87 DH Mroczna Puszcza | 2007 | D3 | 00:05:57 | ||
19 | 9 | NIEDZIELA | ADRIAN | Szkoła Podstawowa 51 | 2007 | D3 | 00:05:59 | ||
20 | 156 | GOŚCINIEWICZ | KATARZYNA | 2007 | D3 | 00:06:05 | |||
21 | 36 | FICEK | ADRIAN | SP 34 KATOWICE | 2008 | D3 | 00:06:15 | ||
22 | 22 | STEFANI | MICHAŁ | SP 67 w Katowicach | 2008 | D3 | 00:06:19 | ||
23 | 23 | LANDAU | DAWID | UKS Orzeł Katowice | 2007 | D3 | 00:06:48 | ||
24 | 154 | KOŁODZIEJ | JULIA | Katowice | ZSP 5 Gliwice | 2006 | D3 | 00:06:54 | |
25 | 19 | PEŁYPYSZYN | FILIP | SP 56 | 2007 | D3 | 00:07:25 | ||
26 | 158 | ŻYREK | JAKUB | Grupa DBK Katowice | 2007 | D3 | 00:07:35 | ||
27 | 153 | KĘSICKI | FILIP | 2007 | D3 | 00:08:13 | |||
28 | 11 | POLOK | KINGA | 2006 | D3 | 00:09:34 | |||
29 | 7 | SUSKI | ZENON | SP 36 Bielsko-Biała | 2006 | D3 | 00:10:49 |