Wyniki
Bieg 3
- 16.12.2018| Dystans:
- 300 m - 2 km| Rodzaj:
- City Trail Junior
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Miasto | Klub | Rocznik | Kategoria | Czas netto | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 124 | KNAPIK | KAROL | SP Przeczyce | 2009 | D2 | 00:02:08 | ||
2 | 29 | TOKARSKI | KUBA | SP nr 7 w Jaworznie | 2009 | D2 | 00:02:09 | ||
3 | 22 | SIKORA | TOMASZ | 2009 | D2 | 00:02:09 | |||
4 | 28 | TOKARSKA | POLA | SP nr 7 w Jaworznie | 2009 | D2 | 00:02:10 | ||
5 | 18 | STAJKOWSKI | CEZARY | MOSiR Łaziska Górne | 2009 | D2 | 00:02:12 | ||
6 | 35 | JAROSZ | SZYMON | Szkoła Podstawowa nr 45 w Bytomiu | 2009 | D2 | 00:02:16 | ||
7 | 111 | SZEWCZYK | KAMILA | UKS Piątka Plus Rydułtowy | 2009 | D2 | 00:02:19 | ||
8 | 31 | LUTOWSKA | JULIA | Statima Biathlon Team | 2009 | D2 | 00:02:19 | ||
9 | 1 | KHELOUF | MALIKA | Sp 66 Katowice | 2010 | D2 | 00:02:21 | ||
10 | 25 | JAROMIN | TYMOTEUSZ | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 W JAWORZNIE | 2009 | D2 | 00:02:21 | ||
11 | 108 | TRZEBSKI | MICHAŁ | Szkoła Podstawowa nr 31 Katowice | 2009 | D2 | 00:02:22 | ||
12 | 104 | SZKUCIK | MATEUSZ | Szkoła Podstawowa nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach | 2010 | D2 | 00:02:23 | ||
13 | 120 | MATYKA | ZUZANNA | MOSiR Łaziska Górne | 2009 | D2 | 00:02:27 | ||
14 | 21 | ĆWIKLIŃSKI | MIKOŁAJ | SP 46 Sosnowiec | 2010 | D2 | 00:02:30 | ||
15 | 3 | KLIMAS | KSAWIER | Szkoła Podstawowa nr 58 w Katowicach | 2010 | D2 | 00:02:32 | ||
16 | 19 | GRUSZCZYŃSKI | KAROL | Wodnik Siemianowice Śląskie | 2010 | D2 | 00:02:33 | ||
17 | 122 | OSTROWSKA | NINA | SP67 w Katowicach | 2010 | D2 | 00:02:42 | ||
18 | 10 | NIEDZIELA | MARTYNA | Szkoła Podstawowa 51 Katowice | 2009 | D2 | 00:02:43 | ||
19 | 9 | PINKAWA | DOROTA | Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem | 2009 | D2 | 00:02:44 | ||
20 | 15 | PIETRZYK | DAWID | citytrial | 2009 | D2 | 00:02:44 | ||
21 | 121 | DROŻDŻ | DARIA | Katowice | Szkoła Podstawowa nr 51 w Katowicach | 2009 | D2 | 00:02:44 | |
22 | 123 | ZACZYK | PIOTR | SP 5 Chorzów | 2010 | D2 | 00:02:46 | ||
23 | 2 | MYNARSKI | ADAM | UKS Orzeł Katowice | 2009 | D2 | 00:02:49 | ||
24 | 116 | AUGUSTYN | ALEKSANDRA | ADS Masna | 2010 | D2 | 00:02:49 | ||
25 | 20 | GRUSZCZYŃSKI | LEON | Wodnik Siemianowice Śląskie | 2010 | D2 | 00:02:50 | ||
26 | 17 | NOWAK | ANASTAZJA | 2009 | D2 | 00:02:54 | |||
27 | 115 | KOŁODZIEJ | MAŁGORZATA | SP 1 Gliwice | 2010 | D2 | 00:03:01 | ||
28 | 32 | BEDNARSKI | ŁUKASZ | Statima Biathlon Team | 2010 | D2 | 00:03:05 | ||
29 | 14 | KUCZYŃSKA | TAMARA | SP 33 | 2010 | D2 | 00:03:06 | ||
30 | 13 | MACHURA | MARCEL | Grupa DBK Katowice | 2010 | D2 | 00:03:08 | ||
31 | 114 | KLICH | MAJA | Szkoła Podstawowa nr 4 w Mysłowicach | 2010 | D2 | 00:03:10 | ||
32 | 16 | NOWAK | JULIAN | SP 6 Jaworzno | 2009 | D2 | 00:03:12 | ||
33 | 6 | NOWAK | JAKUB | PORAŻENI SPORTEM | 2010 | D2 | 00:03:26 | ||
34 | 26 | WILK | BRUNO | Szkoła podstawowa nr 51 z ośrodkiem integracyjnym | 2010 | D2 | 00:04:03 | ||
35 | 106 | KUREK | ADAM | Szkoła Specjalna | 2008 | D2 | 00:04:22 |