Wyniki
Bieg 2
- 18.11.2018| Dystans:
- 300 m - 2 km| Rodzaj:
- City Trail Junior
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Miasto | Klub | Rocznik | Kategoria | Czas netto | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 37 | DARLIŃSKI | DAWID | ADEA | 2007 | D3 | 00:04:15 | ||
2 | 134 | ZACZYK | ŁUKASZ | SP MS Chorzów | 2007 | D3 | 00:04:20 | ||
3 | 35 | WYSZTYGIEL | NATAN | 21 szkoła podstawowa w Katowicach | 2006 | D3 | 00:04:21 | ||
4 | 139 | FORAJTER | FILIP | UKS SPRINT KATOWICE | 2007 | D3 | 00:04:22 | ||
5 | 20 | DYRKA | MATEUSZ | Katowice | SP Przeczyce | 2008 | D3 | 00:04:28 | |
6 | 31 | RYCHLIK | PATRYK | LISY PUSTYNI | 2008 | D3 | 00:04:29 | ||
7 | 30 | BEDNARSKI | MATEUSZ | Katowice | Statima Biathlon Team | 2008 | D3 | 00:04:45 | |
8 | 117 | TOMCZYK | IGOR | Katowice | UKS Piątka Plus Rydułtowy | 2006 | D3 | 00:04:48 | |
9 | 21 | FAULHABER | BENIAMIN | 2008 | D3 | 00:04:55 | |||
10 | 15 | JASKÓLSKA | MARTYNA | UKS Statima Biathlon Team | 2008 | D3 | 00:04:57 | ||
11 | 6 | OCHOT | KAJETAN | Szkoła Podstawowa nr 1 w Mysłowicach | 2008 | D3 | 00:04:59 | ||
12 | 133 | DUDZIK | KRZYSZTOF | SP Łąka | 2008 | D3 | 00:05:03 | ||
13 | 9 | NIEDZIELA | ADRIAN | Szkoła Podstawowa 51 | 2007 | D3 | 00:05:03 | ||
14 | 29 | BABINSKI | FILIP | Statima Biathlon Team | 2008 | D3 | 00:05:10 | ||
15 | 25 | CZYLOK | NIKODEM | Czechowicka Biega | 2008 | D3 | 00:05:13 | ||
16 | 32 | PTAK | KAROLINA | Szkoła | 2007 | D3 | 00:05:17 | ||
17 | 27 | STAŃCZYK | BARTŁOMIEJ | 2007 | D3 | 00:05:18 | |||
18 | 12 | FRĄCZEK | OLIWIA | SP 6 Myszków | 2007 | D3 | 00:05:19 | ||
19 | 33 | KOCUR | PATRYK | SP 2 Radzionków | 2008 | D3 | 00:05:25 | ||
20 | 1 | SZOŁTYS | PAWEŁ | 87 DH Mroczna Puszcza | 2007 | D3 | 00:05:26 | ||
21 | 17 | WACHOWSKA | DOMINIKA | Szkoła Podstawowa nr 6 w Sosnowcu im. Juliusza Słowackiego | 2007 | D3 | 00:05:31 | ||
22 | 137 | GOŚCINIEWICZ | KATARZYNA | 2007 | D3 | 00:05:36 | |||
23 | 13 | BORECKA | WIKTORIA | Grupa DBK Katowice | 2006 | D3 | 00:05:38 | ||
24 | 19 | PEŁYPYSZYN | FILIP | SP 56 | 2007 | D3 | 00:05:41 | ||
25 | 22 | STEFANI | MICHAŁ | SP 67 w Katowicach | 2008 | D3 | 00:05:42 | ||
26 | 38 | FROSZTĘGA | IGA | UKS JUDO MYSŁOWICE | 2007 | D3 | 00:05:43 | ||
27 | 36 | FICEK | ADRIAN | SP 34 KATOWICE | 2008 | D3 | 00:05:56 | ||
28 | 14 | SOWA | WOJCIECH | Szkoła Podstawowa nr 5 w Chorzowie | 2006 | D3 | 00:05:57 | ||
29 | 135 | ŚPIEWAK | KACPER | Szkola Podstawowa nr 33 w Sosnowcu | 2006 | D3 | 00:05:58 | ||
30 | 136 | ŚWIERCZEK | IGOR | Szkola Podstawowa nr 33 w Sosnowcu | 2006 | D3 | 00:05:58 | ||
31 | 18 | WACHOWSKA | ZUZANNA | Szkoła Podstawowa nr 6 w Sosnowcu im. Juliusza Słowackiego | 2006 | D3 | 00:06:13 | ||
32 | 2 | KNAPIK | KAROLINA | Biegające Marudy | 2007 | D3 | 00:06:28 | ||
33 | 141 | SIEWNIAK | MAKSYMILIAN | Grupa DBK Katowice | 2006 | D3 | 00:07:13 | ||
34 | 4 | WOLNY | MATYLDA | 2008 | D3 | 00:07:48 | |||
35 | 7 | SUSKI | ZENON | SP 36 Bielsko-Biała | 2006 | D3 | 00:10:32 |