Wyniki
Bieg 6
- 25.03.2018| Dystans:
- 300 m - 2 km| Rodzaj:
- City Trail Junior
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Miasto | Klub | Rocznik | Kategoria | Czas netto | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 147 | WESOŁOWSKI | EMIL | SP Białe Błoto | 2007 | D3 | 00:03:40 | ||
2 | 157 | KUNICKA | WERONIKA | SP Łochowo | 2007 | D3 | 00:03:44 | ||
3 | 53 | RUTKOWSKI | MARCIN | 2006 | D3 | 00:03:45 | |||
4 | 63 | KOWALSKI | OSKAR | KSP | 2006 | D3 | 00:03:45 | ||
5 | 72 | KANIEWSKI | MAKSYMILIAN | Bydgoszcz | Klub UKS Czapla, Szkoła Podstawowa Białe Błota | 2006 | D3 | 00:03:48 | |
6 | 162 | OSTROMĘCKA | KINGA | SP 69 | 2005 | D3 | 00:03:49 | ||
7 | 51 | WĘGIERSKI | JAKUB | 2005 | D3 | 00:03:50 | |||
8 | 149 | GLAZA | MIKOŁAJ | SP Białe Błoto | 2007 | D3 | 00:03:58 | ||
9 | 159 | SZYMAŃSKI | WOJCIECH | UKS Czapla Białe Błota | 2007 | D3 | 00:03:58 | ||
10 | 7 | MICHAŁEK | KRZYSZTOF | SP Osielsko | 2005 | D3 | 00:03:59 | ||
11 | 164 | LWOWSKI | PATRYK | Szkoła podstawowa | 2005 | D3 | 00:04:02 | ||
12 | 146 | BARAŃCZUK | PIOTR | SP 65 | 2005 | D3 | 00:04:04 | ||
13 | 59 | KRUK | MATEUSZ | SP NIEMCZ | 2006 | D3 | 00:04:06 | ||
14 | 142 | NAWROCKI | MIKOŁAJ | Victoria Koronowo | 2006 | D3 | 00:04:17 | ||
15 | 12 | SZCZEŚNIAK | ZOFIA | DKS SZCZESNIAK | 2006 | D3 | 00:04:20 | ||
16 | 54 | POLIWODZIŃSKI | MATEUSZ | KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon | 2007 | D3 | 00:04:22 | ||
17 | 9 | TROCHYMIUK | LENA | Bydgoszcz | SP46 | 2006 | D3 | 00:04:24 | |
18 | 141 | DUSZKA | KUBA | Bydgoszcz | szkoła | 2006 | D3 | 00:04:29 | |
19 | 10 | MIODUSZEWSKI | JAN | MUKS Rekin Bydgoszcz | 2006 | D3 | 00:04:30 | ||
20 | 155 | KOZŁOWSKA | MAGDA | Bydgoszcz | SP 47 Bydgoszcz | 2005 | D3 | 00:04:37 | |
21 | 15 | ZAREMBA | SZYMON | 2006 | D3 | 00:04:37 | |||
22 | 23 | KRZYŻAŃSKI | KACPER | Międzynarodowa Szkoła Sokrates | 2007 | D3 | 00:04:40 | ||
23 | 74 | DOLNY | KAJETAN | Szkoła Podstawowa nr 35 Bydgoszcz | 2007 | D3 | 00:04:44 | ||
24 | 6 | DRAUS | KACPER | 2005 | D3 | 00:04:44 | |||
25 | 67 | BŁASZCZYKOWSKA | WIKTORIA | Szkoła Podstawowa Nr 44 Mistrzostwa Sportowego Bydgoszcz | 2007 | D3 | 00:04:45 | ||
26 | 145 | CHODOROWSKI | SZYMON | SP 15 BYDGOSZCZ | 2007 | D3 | 00:04:49 | ||
27 | 2 | JANIC | ARKADIUSZ | SP 4 Bydgoszcz | 2006 | D3 | 00:04:49 | ||
28 | 57 | WYSMOLIŃSKI | ADAM | Osielsko | 2005 | D3 | 00:04:51 | ||
29 | 39 | MARĆ | KLARA | SOKRATES | 2006 | D3 | 00:04:51 | ||
30 | 77 | GRABOWSKI | JAKUB | Szkoła | 2007 | D3 | 00:04:53 | ||
31 | 38 | PAWŁOWSKA | AGATA | GardenFlora MTB Team | 2007 | D3 | 00:04:55 | ||
32 | 156 | MAŁECKI | MATEUSZ | SP 66 | 2005 | D3 | 00:04:56 | ||
33 | 44 | JANKOWSKI | ROBERT | SP OSIELSKO | 2007 | D3 | 00:04:57 | ||
34 | 70 | KUJDA | TYMOTEUSZ | ZS Osielsko | 2005 | D3 | 00:04:58 | ||
35 | 16 | STRUENSEE | AGATA | Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy | 2005 | D3 | 00:04:59 | ||
36 | 158 | STASIAK | JULIA | Szkoła | 2007 | D3 | 00:05:02 | ||
37 | 76 | GIERACH | WOJCIECH | SPTS w Bydgoszczy | 2007 | D3 | 00:05:04 | ||
38 | 75 | GOŁOFIT | ADAM | Szkoła Podstawowa nr 12 w Bydgoszczy | 2006 | D3 | 00:05:05 | ||
39 | 143 | MAJCHRZAK | NADIA | SP 63 | 2005 | D3 | 00:05:09 | ||
40 | 66 | WILCZYŃSKA | WERONIKA | SP nr 44 MS | 2007 | D3 | 00:05:11 | ||
41 | 21 | RUPIŃSKI | KRZYSZTOF | Zespół Szkół nr 19 | 2007 | D3 | 00:05:11 | ||
42 | 65 | MALCHERCZYK | EMMA | Zespół Szkół nr 16 w Bydgoszczy | 2006 | D3 | 00:05:13 | ||
43 | 50 | CERAJEWSKI | PIOTR | PRZEDSZKOLE NR 66 | 2007 | D3 | 00:05:13 | ||
44 | 31 | SZAFKOWSKA | KAROLINA | Soleccy Biegacze | 2007 | D3 | 00:05:14 | ||
45 | 73 | MLICKI | MACIEJ | SP nr 35 | 2007 | D3 | 00:05:16 | ||
46 | 69 | NOWAK | OLIWIA | SP nr 12 | 2007 | D3 | 00:05:26 | ||
47 | 163 | WOJCIECHOWSKA | WIKTORIA | Bydgoszcz | SP nr 12 Bydgoszcz | 2007 | D3 | 00:05:29 | |
48 | 34 | BIEL | DOMINIKA | 1% DLA DARII BIEL | 2007 | D3 | 00:05:35 | ||
49 | 55 | KAPELA | KACPER | szkoła | 2007 | D3 | 00:05:48 | ||
50 | 160 | ŚCIESZYŃSKI | MAKSYMILIAN | SP 12 | 2007 | D3 | 00:05:48 | ||
51 | 161 | KANIEWSKI | PAWEŁ | Bydgoszcz/Fordon | 2006 | D3 | 00:05:55 | ||
52 | 19 | DRAUS | ZUZANNA | 2005 | D3 | 00:05:56 | |||
53 | 24 | RYŁKO | WERONIKA | ZS19-team | 2007 | D3 | 00:05:57 | ||
54 | 17 | KARDACH | LAURA | ZS19-team | 2006 | D3 | 00:05:59 | ||
55 | 37 | LASKOWSKI | BRUNO | Zespół Szkół nr19 | 2007 | D3 | 00:06:08 | ||
56 | 48 | DULIŃSKI | RADOSŁAW | SP Niemcz | 2007 | D3 | 00:06:09 | ||
57 | 18 | SMOLINSKI | GRZEGORZ | Bydgoszcz | Sp25 | 2007 | D3 | 00:06:12 | |
58 | 148 | BIESIEKIERSKI | WIKTOR | SP7 | 2006 | D3 | 00:06:37 | ||
59 | 200 | MIELCARSKI | JAKUB | MIELCAR TEAM | 2005 | D3 | 00:02:29 |