Wyniki
Bieg 4
- 28.01.2018| Dystans:
- 300 m - 2 km| Rodzaj:
- City Trail Junior
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Miasto | Klub | Rocznik | Kategoria | Czas netto | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | MIODUSZEWSKI | PAWEŁ | MUKS Rekin Bydgoszcz | 2008 | D2 | 00:02:07 | ||
2 | 39 | KOWALCZYK | SEBASTIAN | SP nr 44 MS w Bydgoszczy | 2008 | D2 | 00:02:07 | ||
3 | 25 | GWIAZDOWSKI | DOMINIK | SP 15 | 2008 | D2 | 00:02:11 | ||
4 | 8 | TOPCZEWSKA | LEONIA | 2008 | D2 | 00:02:11 | |||
5 | 134 | PROCH | TOBIASZ | Bydgoszcz | SP 64 Bydgoszcz | 2008 | D2 | 00:02:18 | |
6 | 16 | LANGE | MARTA | SP 64 Bydgoszcz | 2008 | D2 | 00:02:22 | ||
7 | 136 | SADOWY | JAKUB | Bydgoszcz | Gregor GMZ Team | 2008 | D2 | 00:02:25 | |
8 | 45 | ADAMCZYK | MARTYNA | SP47 Bydgoszcz | 2008 | D2 | 00:02:26 | ||
9 | 43 | LADA | WERONIKA | SP Zelgno | 2009 | D2 | 00:02:27 | ||
10 | 56 | CYCKOWSKA | BLANKA | Sp64 | 2008 | D2 | 00:02:28 | ||
11 | 142 | KOTLOWSKI | DANIEL | SP 47 Bydgoszcz | 2008 | D2 | 00:02:28 | ||
12 | 135 | PROCH | NIKODEM | Bydgoszcz | SP 64 Bydgoszcz | 2009 | D2 | 00:02:29 | |
13 | 4 | WÓJCIK | PIOTR | 2008 | D2 | 00:02:32 | |||
14 | 57 | GIERACH | JAKUB | SPTS w Bydgoszczy | 2009 | D2 | 00:02:32 | ||
15 | 7 | GLIŃSKA | JULIA | UKS SP 12 TĘCZA BYDGOSZCZ | 2009 | D2 | 00:02:34 | ||
16 | 58 | ZIENKIEWICZ | AMELIA | TRISPACE / Allianz Running Team | 2008 | D2 | 00:02:35 | ||
17 | 40 | ŚLĘŻAK | MATEUSZ | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 | 2009 | D2 | 00:02:36 | ||
18 | 131 | KOLASIŃSKA | ANTONINA | SP 64 | 2008 | D2 | 00:02:37 | ||
19 | 125 | KAMIŃSKI | KRZYSZTOF | SP nr 20 | 2009 | D2 | 00:02:37 | ||
20 | 60 | ZIELIŃSKI | JAKUB | SP nr 64 w Bydgoszczy | 2009 | D2 | 00:02:40 | ||
21 | 29 | JAROCKI | FRANCISZEK | Szkoła Podstawowa nr 47 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego | 2009 | D2 | 00:02:41 | ||
22 | 51 | JANOWSKA | WIKTORIA | SP Kruszyn | 2008 | D2 | 00:02:42 | ||
23 | 19 | BIERNAT | MARCEL | Ciaster Master | 2008 | D2 | 00:02:43 | ||
24 | 12 | WIATROWSKA | AGATA | Sp 47 | 2009 | D2 | 00:02:44 | ||
25 | 140 | BARAŃCZUK | ALEKSANDRA | SP 65 | 2009 | D2 | 00:02:46 | ||
26 | 141 | ŁUKARSKA | OLIWIA | Bydgoszcz | SP 65 | 2009 | D2 | 00:02:46 | |
27 | 143 | SUBKOWSKA | NATALIA | 2008 | D2 | 00:02:47 | |||
28 | 20 | KRZYŻAŃSKA | POLA | Międzynarodowa Szkoła Sokrates | 2009 | D2 | 00:02:48 | ||
29 | 18 | ŁAZ | MARTA | RUN BYDGOSZCZ/Międzynarodowa Szkoła SOKRATES | 2008 | D2 | 00:02:49 | ||
30 | 33 | KARPIŃSKI | JAKUB | SP 63 Bydgoszcz | 2008 | D2 | 00:02:50 | ||
31 | 21 | LEWANDOWSKI | BARTOSZ | SP 35 w Bydgoszczy | 2009 | D2 | 00:02:50 | ||
32 | 1 | CZUCZEJKO | MICHALINA | SPTS | 2008 | D2 | 00:02:51 | ||
33 | 137 | NOWAK | IGOR | Bydgoszcz | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS | 2012 | D2 | 00:02:54 | |
34 | 34 | MICHNIEWSKA | MAJA | Szkoła Podstawowa nr 18 | 2009 | D2 | 00:02:58 | ||
35 | 139 | BILSKA | LUIZA | Bydgoszcz | SP 64 Bydgoszcz | 2008 | D2 | 00:02:59 | |
36 | 32 | FILIPIAK | WERONIKA | 2009 | D2 | 00:03:00 | |||
37 | 132 | KOSECKA | NATALIA | 2009 | D2 | 00:03:02 | |||
38 | 138 | GOŁOFIT | ALEKSANDER | SP 12 Bydgoszcz | 2009 | D2 | 00:03:11 | ||
39 | 28 | LEOCHA | JAKUB | 2008 | D2 | 00:03:12 | |||
40 | 9 | KAWA | LILIANA | SP nr 40 | 2008 | D2 | 00:03:27 | ||
41 | 11 | SIENKIEWICZ | SEBASTIAN | Szkoła Podstawowa im. Misji Pokojowych ONZ w Bydgoszcz | 2009 | D2 | 00:03:34 | ||
42 | 144 | BERDYCH | MARIKA | 2011 | D2 | 00:03:39 |