Wyniki
Bieg 2
- 19.11.2017| Dystans:
- 300 m - 2 km| Rodzaj:
- City Trail Junior
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
- Pobierz wyniki:
- Plik PDF
* - Numer zawodnika w cyklu (jeśli biegł z innym numerem na tych zawodach niż przydzielony mu numer na cały cykl)
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Miasto | Klub | Rocznik | Kategoria | Czas netto | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 26 | KURLAND | MATEUSZ | SP Nr 14 w Bydgoszczy | 2005 | D3 | 00:03:46 | ||
2 | 118 | WESOŁOWSKI | EMIL | SP Białe Błoto | 2007 | D3 | 00:03:50 | ||
3 | 53 | RUTKOWSKI | MARCIN | 2006 | D3 | 00:03:52 | |||
4 | 51 | WĘGIERSKI | JAKUB | 2005 | D3 | 00:03:52 | |||
5 | 63 | KOWALSKI | OSKAR | KSP | 2006 | D3 | 00:03:56 | ||
6 | 156 | OSTROMECKA | KINGA | SP 69 | 2005 | D3 | 00:03:56 | ||
7 | 59 | KRUK | MATEUSZ | SP NIEMCZ | 2006 | D3 | 00:04:01 | ||
8 | 121 | NAWROCKI | MIKOŁAJ | Victoria Koronowo | 2006 | D3 | 00:04:01 | ||
9 | 72 | KANIEWSKI | MAKSYMILIAN | Bydgoszcz | Klub UKS Czapla, Szkoła Podstawowa Białe Błota | 2006 | D3 | 00:04:02 | |
10 | 157 | LWOWSKI | PATRYK | Szkoła podstawowa | 2005 | D3 | 00:04:04 | ||
11 | 119 | GLAZA | MIKOŁAJ | SP Białe Błoto | 2007 | D3 | 00:04:06 | ||
12 | 12 | SZCZEŚNIAK | ZOFIA | DKS SZCZESNIAK | 2006 | D3 | 00:04:06 | ||
13 | 7 | MICHAŁEK | KRZYSZTOF | SP Osielsko | 2005 | D3 | 00:04:08 | ||
14 | 8 | DUDZIŃSKI | MIKOŁAJ | KS Gwiazda | 2006 | D3 | 00:04:08 | ||
15 | 54 | POLIWODZIŃSKI | MATEUSZ | KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon | 2007 | D3 | 00:04:10 | ||
16 | 160 | SZYMAŃSKI | WOJCIECH | UKS Czapla Białe Błota | 2007 | D3 | 00:04:17 | ||
17 | 49 | WOŹNIAK | MICHALINA | SP 63 Bydgoszcz | 2007 | D3 | 00:04:18 | ||
18 | 10 | MIODUSZEWSKI | JAN | MUKS Rekin Bydgoszcz | 2006 | D3 | 00:04:19 | ||
19 | 151 | KALKA | MICHALINA | SP Osielsko | 2005 | D3 | 00:04:20 | ||
20 | 61 | ANDRZEJEWSKI | JAKUB | SP19 w Bydgoszczy | 2007 | D3 | 00:04:21 | ||
21 | 155 | IGNAS | KRZYSZTOF | Bydgoszcz | SPTS Bydgoszcz | 2007 | D3 | 00:04:22 | |
22 | 74 | DOLNY | KAJETAN | Szkoła Podstawowa nr 35 Bydgoszcz | 2007 | D3 | 00:04:23 | ||
23 | 1 | DURA | ŁUKASZ | szkoła podstawowa nr 25 | 2007 | D3 | 00:04:23 | ||
24 | 23 | KRZYŻAŃSKI | KACPER | Międzynarodowa Szkoła Sokrates | 2007 | D3 | 00:04:24 | ||
25 | 32 | DURAŁEK | LAURA | SP Pruszcz | 2006 | D3 | 00:04:27 | ||
26 | 111 | MAŁECKI | MATEUSZ | SP 66 | 2005 | D3 | 00:04:31 | ||
27 | 158 | BŁONSKI | MAKSYMILIAN | ZS 19 | 2007 | D3 | 00:04:35 | ||
28 | 5 | KARSKI | KRZYSZTOF | SP 66 Bydgoszcz | 2006 | D3 | 00:04:35 | ||
29 | 38 | PAWŁOWSKA | AGATA | GardenFlora MTB Team | 2007 | D3 | 00:04:35 | ||
30 | 44 | JANKOWSKI | ROBERT | SP OSIELSKO | 2007 | D3 | 00:04:37 | ||
31 | 122 | ZALEWSKA | MICHALINA | UKS KOPERNIK | 2007 | D3 | 00:04:38 | ||
32 | 136 | PICHŁACZ | ZUZANNA | Gregor GMZ Team | 2007 | D3 | 00:04:38 | ||
33 | 138 | GAŁBECKA | AGATA | SP 12 | 2005 | D3 | 00:04:39 | ||
34 | 153 | ROHDE | PIOTR | Szkoła Podstawowa nr 12 | 2007 | D3 | 00:04:39 | ||
35 | 11 | KOWALSKA | NINA | SP46 | 2007 | D3 | 00:04:40 | ||
36 | 159 | ZAKRZEWSKA | ZUZANNA | Nr 1 Solec Kujawski | 2005 | D3 | 00:04:42 | ||
37 | 9 | TROCHYMIUK | LENA | Bydgoszcz | SP46 | 2006 | D3 | 00:04:45 | |
38 | 120 | DUSZKA | KUBA | Bydgoszcz | szkoła | 2006 | D3 | 00:04:45 | |
39 | 6 | DRAUS | KACPER | 2005 | D3 | 00:04:45 | |||
40 | 70 | KUJDA | TYMOTEUSZ | ZS Osielsko | 2005 | D3 | 00:04:46 | ||
41 | 152 | ROHDE | ŁUKASZ | Szkoła Podstawowa nr 30 | 2005 | D3 | 00:04:47 | ||
42 | 18 | SMOLINSKI | GRZEGORZ | Sp25 | 2007 | D3 | 00:04:48 | ||
43 | 132 | KOZŁOWSKA | MAGDA | SP 47 Bydgoszcz | 2005 | D3 | 00:04:50 | ||
44 | 28 | ZDUNOWSKI | MATEUSZ | Sp nr 46 | 2006 | D3 | 00:04:50 | ||
45 | 123 | CHODOROWSKI | SZYMON | Bydgoszcz | SP 15 BYDGOSZCZ | 2007 | D3 | 00:04:50 | |
46 | 154 | RYBAK | EMILIA | SP 63 | 2007 | D3 | 00:04:51 | ||
47 | 62 | GIEŁZAK | ADRIANNA | ZS Nr 19 | 2007 | D3 | 00:04:51 | ||
48 | 77 | GRABOWSKI | JAKUB | Szkoła | 2007 | D3 | 00:04:53 | ||
49 | 13 | CHMIELEWSKI | PAWEŁ | SZKOŁA NR 65 BYDGOSZCZ | 2006 | D3 | 00:04:53 | ||
50 | 25 | STASIAK | JULIA | Szkoła | 2007 | D3 | 00:04:54 | ||
51 | 16 | STRUENSEE | AGATA | Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy | 2005 | D3 | 00:04:55 | ||
52 | 139 | SKARBIŃSKA | OLIWIA | 2005 | D3 | 00:04:56 | |||
53 | 57 | WYSMOLIŃSKI | ADAM | Osielsko | 2005 | D3 | 00:04:56 | ||
54 | 43 | KITKOWSKA | JAGODA | SP Osielsko | 2007 | D3 | 00:04:57 | ||
55 | 29 | ŚWIĘCICKI | MARCEL | SP 60 | 2007 | D3 | 00:04:59 | ||
56 | 76 | GIERACH | WOJCIECH | SPTS w Bydgoszczy | 2007 | D3 | 00:04:59 | ||
57 | 55 | KAPELA | KACPER | szkoła | 2007 | D3 | 00:05:00 | ||
58 | 21 | RUPIŃSKI | KRZYSZTOF | Zespół Szkół nr 19 | 2007 | D3 | 00:05:02 | ||
59 | 39 | MARĆ | KLARA | SOKRATES | 2006 | D3 | 00:05:02 | ||
60 | 75 | GOŁOFIT | ADAM | Szkoła Podstawowa nr 12 w Bydgoszczy | 2006 | D3 | 00:05:02 | ||
61 | 50 | CERAJEWSKI | PIOTR | PRZEDSZKOLE NR 66 | 2007 | D3 | 00:05:09 | ||
62 | 27 | POLACKI | WOJCIECH | Biegaj z Dębami | 2005 | D3 | 00:05:10 | ||
63 | 65 | MALCHERCZYK | EMMA | Zespół Szkół nr 16 w Bydgoszczy | 2006 | D3 | 00:05:13 | ||
64 | 64 | FRANCO JANECKA | ZOFIA MAGDALENA | Szkola | 2007 | D3 | 00:05:15 | ||
65 | 22 | GUŹDZIOŁ | ROKSANA | Bydgoszcz | zespół szkół nr 1 w Solcu Kujawskim | 2005 | D3 | 00:05:16 | |
66 | 130 | KAMIŃSKI | FILIP | Smok Smokowski | 2005 | D3 | 00:05:17 | ||
67 | 19 | DRAUS | ZUZANNA | 2005 | D3 | 00:05:18 | |||
68 | 67 | BŁASZCZYKOWSKA | WIKTORIA | Szkoła Podstawowa Nr 44 Mistrzostwa Sportowego Bydgoszcz | 2007 | D3 | 00:05:22 | ||
69 | 24 | RYŁKO | WERONIKA | ZS19-team | 2007 | D3 | 00:05:23 | ||
70 | 148 | ANIUKIEWICZ | DOMINIKA | 2006 | D3 | 00:05:25 | |||
71 | 33 | SUBKOWSKA | ZUZANNA | 2005 | D3 | 00:05:27 | |||
72 | 66 | WILCZYŃSKA | WERONIKA | SP nr 44 MS | 2007 | D3 | 00:05:27 | ||
73 | 0 | D3 | 00:05:28 | ||||||
74 | 135 | PRZYBYŁA | FILIP | SP 63 | 2007 | D3 | 00:05:28 | ||
75 | 4 | NURKIEWICZ | ZOFIA | Kung fu Pandy 3 | 2005 | D3 | 00:05:30 | ||
76 | 73 | MLICKI | MACIEJ | SP nr 35 | 2007 | D3 | 00:05:34 | ||
77 | 68 | BINIENDA | MARTYNA | SP Kruszyn | 2007 | D3 | 00:05:42 | ||
78 | 69 | NOWAK | OLIWIA | SP nr 12 | 2007 | D3 | 00:05:45 | ||
79 | 17 | KARDACH | LAURA | ZS19-team | 2006 | D3 | 00:05:46 | ||
80 | 162 | NUNZEK | MATEUSZ | Bydgoszcz | 2007 | D3 | 00:05:48 | ||
81 | 128 | NOWACZYK | NATALIA | SP 9 | 2006 | D3 | 00:05:50 | ||
82 | 161 | KULIBERDA | MARIA | 2006 | D3 | 00:05:50 | |||
83 | 60 | WINKLEWSKI | MAXYMILIAN | 2006 | D3 | 00:06:02 | |||
84 | 144 | WOJCIECHOWSKA | WIKTORIA | Bydgoszcz | SP nr 12 Bydgoszcz | 2007 | D3 | 00:06:03 | |
85 | 35 | JAGIELSKA | AMELIA | Szkoła Podstawowa nr 16 w Bydgoszczy | 2007 | D3 | 00:06:14 | ||
86 | 137 | RADKIEWICZ | OSKAR | Bydgoszcz | S.P. Białe Błota | 2007 | D3 | 00:06:21 | |
87 | 126 | HALINOWSKA | ROZALIA | SP 46 | 2007 | D3 | 00:06:35 | ||
88 | 37 | LASKOWSKI | BRUNO | Zespół Szkół nr19 | 2007 | D3 | 00:07:07 | ||
89 | 30 | BRACIKOWSKA | ZUZANNA | Szkoła Podstawowa nr 25 w Bydgoszczy | 2007 | D3 | 00:07:25 |