Lista startowa

Bieg 3

  • 02.12.2017|
  • Dystans:
  • 5 km|
  • Rodzaj:
  • Bieg główny

* - [liczba zawodników zapisanych / liczba zawodników opłaconych]

Zawodnicy z opłaconym startem
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Boratyński Dariusz 1997 M20 CITY TRAIL Team/Wosiek Team
2 Mrowiński Rafał 1997 M20
9 Grzywaczewska Justyna 1988 K20 CITY TRAIL Team
10 Zimmer Łukasz 1981 M30 City Trail Team/Packman Team
11 Napieraj Dominika 1991 K20 CITY TRAIL Team/ Wosiek Team
12 Zieleń Małgorzata 1996 K20 Wosiek Team
13 Przyjazna Anna 1997 K20 Wosiek Team
16 Polańczyk Krzysztof 1982 M30 VELICANTE SPORT TEAM
17 Słaby Piotr 1963 M50 Port Uraz
18 Chojnacki Grzegorz 1976 M40 Running Academy/WKB Piast Wrocław
19 Czech Dorota 1976 K40 Pro-Run
20 Justyna Adamowicz 1980 K30
21 Feliszek Anna 1974 K40 End or finał Team
22 Lewandowski Leszek 1978 M30 POWSTAŃCY Z KANAPY
23 Szefler Magdalena 1969 K40
24 Chodlewski Krzysztof 1988 M20
25 Rybczyńska Magdalena 1975 K40
26 Gordijenko Anna 1986 K30 VEGE RUNNERS/ŚLĘZAK TEAM
27 Kowalski Ireneusz 1967 M50 Drużyna Radia Wrocław
28 Sikora Michał 1981 M30
29 Jarosz Paweł 1989 M20 AMATOR WrocławTeam#
30 Figiel Jakub 1981 M30 FidżiTeam
31 Chruszcz-Figiel Magdalena 1988 K20 FIDŻI TEAM
32 Nalewalska Joanna 1987 K30 Arkadiusz Gardzielewski Running Team / HAKUNA MATATA
33 Makles Wioletta 1980 K30 NOA - Run Your Life
34 Szczygielski Bartłomiej 1973 M40 HAKUNA MATATA
35 Zieniewicz Wojciech 1975 M40
36 Kopała Justyna 1978 K30 Debeściaki
37 Bortkiewicz Monika 1987 K30 Nie widzę przeszkód
38 Bondarewicz Agata 1979 K30 Bondziki
39 Paszkowski Marcin 1980 M30 Biuro Rachunkowe PIOMAR s.c.
40 Fishchuk Oleh 1991 M20 Slawa Ukrainie
41 Pucek Przemysław 1972 M40 WKB Piast Wrocław
42 Kotkowski Tomala 1980 M30
43 Włodarczyk Paweł 1978 M30
44 Chałupa Bartosz 1980 M30
45 Brodziak Marek 1973 M40 Gabinety Stomatologiczne TARABUŁA
46 Regner Wojciech 1977 M40
47 Grosicki Wit 1999 M16 Fitness Piekary Legnica/BGCS Team
48 Wójtowicz Błażej 1993 M20
49 Długokęcki David 1982 M30 Capgemini
50 Ziemba Daria 1988 K20
51 Grzebyk Agata 1978 K30
52 Gerus Wieslaw 1965 M50 Pro-Run Wrocław
53 Lipiec Ewa 1977 K40
54 Jeżak Robert 1979 M30
55 Kowalska Kinga 1997 K20 NOA - Run Your Life
56 Gerus Urszula 1965 K50
57 Woźniak Karolina 1995 K20 SOBCZYK TEAM- MKS SIECHNICE
58 Grzybowski Łukasz 1981 M30
59 Kamińska-Grzybowska Agnieszka 1982 K30
60 Kurta Grzegorz 1981 M30 CS Running Team
61 Kieża Marek 1988 M20
62 Harbuz Maciej 1988 M20 X-Coding
63 Borowiec Katarzyna 1982 K30 HAKUNA MATATA
64 Strauchold Anna 1972 K40 PRO-RUN WROCŁAW
65 Durał Grzegorz 1978 M30 Trening Ultrasa
66 Mroz Mariusz 1974 M40 MoLdUr TeAm
67 Szutowska Aneta 1990 K20 Gabinety stomatologiczne TARABUŁA
68 Staszak Krzysztof 1977 M40 Misiek biega
70 Czechowski Paweł 1979 M30
71 Skudlarski Jakub 1991 M20 Pro-Run Wrocław
72 Sobierski Wojciech 1978 M30 HAKUNA MATATA
73 Chorazyczewska Malgorzata 1984 K30 MOBI TEAM
74 Iwan Adrianna 1995 K20 Debeściaki
77 Melcer Katarzyna 1988 K20 Night Runners Wrocław
78 Kołek Adrianna 1998 K16 Gabinety stomatologiczne TARABUŁA
79 Dyjak Bożena 1963 K50
81 Glądała Anna 1988 K20
82 Pirozek Aneta 1992 K20 Sobczyk Team - MKS Siechnice
84 Nogala Joanna 1987 K30 OIRP Wrocław
85 Masalska Julita 1981 K30 End or fina ł Team
86 Masalski Przemysław 1981 M30 End or fina ł Team
87 Baran Ewa 1978 K30 MARATON TEAM
88 Uźniak Marcel 1993 M20 ZA SZYBCY ZA WŚCIEKLI KADETT DRIFT
89 Lipnicki Tomasz 1970 M40 Pro-Run Wrocław
90 Murmyło Wojciech 1975 M40 HAKUNA MATATA
91 Bajon Przemysław 1993 M20 ZA SZYBCY ZA WŚCIEKLI KADETT DRIFT
92 Zwierz Patryk 1984 M30 #SOBASTEAM
93 Minorczyk Karina 1997 K20 140minut.pl
94 Dzięcielski Krzysztof 1963 M50 POWSTAŃCY Z KANAPY
95 Prusko Katarzyna 1981 K30 Prusaczki biegają
96 Borek Mateusz 1991 M20
97 Kolasa Piotr 1990 M20 Pro-Run Wrocław
98 Gleń Dariusz 1973 M40
99 Michalski Jacek 1977 M40
101 Sikoń-Wilczyńska Magdalena 1975 K40
102 Pazdej Łukasz 1982 M30 ŻYWIOŁ
103 Boberski Piotr 1984 M30 NDB
104 Łowicka Magdalena 1985 K30 PRO-RUN WROCŁAW
105 Pągowska Magdalena 1978 K30
106 Pągowski Andrzej 1973 M40
109 Sułkowska Adrianna 1996 K20 Gabinety Stomatologiczne Tarabuła
110 Pikuła Julia 1999 K16
111 Bugajny Maciej 1978 M30 Fitnessacja
112 Poliwoda Paulina 1980 K30 Poliwoda Team
113 Poliwoda Tomasz 1979 M30 POLIWODA TEAM
114 Mosur Tomasz 1970 M40 #SobasTeam
116 Bal Tomasz 1981 M30
117 Kosel Szczepan 1986 M30
118 Kowalska-Barwińska Klaudia 1978 K30
119 Sobas Jacek 1985 M30 AkademiaBiegania.com
120 Liputa Emilia 1995 K20 140minut.pl
121 Kochman Katarzyna 1986 K30 #SobasTeam
122 Gomułkiewicz Filip 1984 M30 #SOBASTEAM / runnersclub.pl
123 Wołczak Sylwia 1981 K30
124 Skrzypińska Olga 2001 K16 MKS Parasol Wrocław
125 Kurilec Krzysztof 1964 M50 Matner Running Team
126 Bućko Alicja 1997 K20 TS Regle Szklarska Poręba / Vege Runners
127 Kuligowski Patryk 1992 M20
128 Kuligowska Małgorzata 1989 K20
129 Kaminska-Sikorska Kalina 1975 K40 Europa Ubezpieczenia
130 Siikorski Piotr 1972 M40
131 Pokojowczyk Magdalena 1983 K30 Stefan też by pobiegał
132 Pokojowczyk Robert 1972 M40 Stefan też by pobiegał
133 Ubych Małgorzata 1990 K20 Pro-Run Wrocław
134 Zachara Łukasz 1982 M30
135 Obstój Karolina 1990 K20 Akademia Biegania
136 Langner Radosław 1988 M20 Vege Runners
137 Wejner Katarzyna 1991 K20
138 Grela Łukasz 1992 M20
140 Malinowska Ela 1975 K40 Tarabuła
141 Madej Magdalena 1974 K40 Gabinety stomatologiczne TARABUŁA
142 Semiczek Adam 1975 M40 POWSTAŃCY Z KANAPY
143 Makuch Łukasz 1988 M20 Grunwald Runners
144 Skuza Łukasz 1981 M30
147 Skorek Karol 1983 M30
149 Polańska Dorota 1968 K40 Triathlon Mietków Team
150 Bukowska Marta 1998 K16 Bielawska Akademia Biegania
152 Zendwalewicz Ewa 1982 K30 KB Harcownik Jelcz-Laskowice
153 Nalepa Paweł 1984 M30
154 Doliński Tomasz 1964 M50 niezrzeszony
155 Kluz Adrianna 1983 K30 PRO-RUN WROCŁAW
157 Łabuz Małgorzata 1985 K30 #sobasteam
159 Jędrysik Jacek 1988 M20 18'/5km
160 Piekarska Krystyna 1979 K30
162 Konopacki Krzysztof 1977 M40 Aby do Mety
163 Gleń Alicja 1976 K40
164 Paduchowicz Maciek 1982 M30 VELICANTE SPORT TEAM
165 Łukasiński Jacek 1978 M30 Wrocław Maraton Team
166 Krause Tomasz 1983 M30 Atos Runners
167 Skrzek Marcin 1980 M30 Pro-Run Wrocław
168 Ksok Krystyna 1958 K50
169 Skrzypczak Łukasz 1981 M30 Capgemini
170 Sarul Dagmara 1980 K30 Gabinety stomatologiczne TARABUŁA
172 Michalak Jakub 1986 M30 Sobczyk team- MKS SIECHNICE
173 Witek Andrzej 1992 M20 140minut.pl
174 Skrouba Piotr 1977 M40
175 Niewczas Jakub 1988 M20 Gabinety stomatologiczne Tarabuła
177 Kendra Katarzyna 1977 K40
178 Koza Małgorzata 1998 K16 ZGBF / ZKKK
179 Koza Artur 1973 M40 ZGBF/ZKKK
180 Stasik Marek 1997 M20 Sobczyk team - MKS Siechnice
181 Wyrzykowska Maria 1999 K16
182 Kułakowska Magdalena 1976 K40
183 Gamoń Rafał 1987 M30
184 Hotała Piotr 1979 M30 HAKUNA MATATA
185 Kawzowicz Piotr 1977 M40 O CO BIEGA
186 Sadowska Agnieszka 1979 K30 Wrocławska Szóstka
187 Schilling Michał 1976 M40
188 Zych Marcin 1981 M30 #SobasTeam
189 Ziółkowski Marcin 1981 M30
192 Mazur Bartłomiej 2001 M16 ULKS MUFLON BIELAWA
193 Nalepa Jola 1982 K30
194 Guz Mariusz 1986 M30
199 Hotała Anna 1982 K30 HAKUNA MATATA
200 Otfinowski Mateusz 1984 M30
204 Stachowiak Wiesław 1976 M40 Night Runners Wrocław
205 Jarosz Adam 1978 M30
208 Tarabuła Grzegorz 1971 M40 Gabinety stomatologiczne TARABUŁA
209 Urbanska-Krawczyk Izabela 1958 K50 Zakochaj sie w bieganiu
210 Mikrut Paweł 1982 M30
211 Panfil Łukasz 1980 M30 City Trail Team
212 Wiśniewski Maciej 1974 M40 MAVIX TEAM
213 Łozienko Anna 1991 K20 KB Harcownik Jelcz-Laskowice
215 Czarny Jarek 1986 M30 #SobasTeam
216 Słota Małgorzata 1979 K30
219 Szurmiński Adam 1994 M20 Wosiek Team
220 Sobczyk Tomasz 1977 M40 SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE
221 Lesiecki Jacek 1991 M20 Wosiek Team
224 Żelazna Karolina 1989 K20 Runners@Atos
225 Szczepankiewicz Marcin 1981 M30 Dog Field Team Wrocław
226 Marszałek Karolina 1996 K20 Gabinety Stomatologiczne TARABUŁA
227 Wrześniak Adam 1973 M40 Dog Field Team Wrocław/KS NEONET
228 Miszkieło Renata 1974 K40 Lipa Piotrowska
229 Kruk Tomasz 1982 M30 Athletics Nysa
230 Miszkieło Bartosz 2001 M16 Sobczyk Team
231 Zarębski Jakub 1991 M20 Runners@Atos
232 Gutowska Hanna 1981 K30
233 Caban Rafał 1975 M40 UKS Ludwikowice
235 Krasucka Michalina 1992 K20 Runners@Atos
236 Majdański Tomasz 1979 M30
237 Junyszek Marcin 1985 M30 140minut.pl
238 Żukrowska Kornelia 1988 K20
239 Sarul Karolina 1990 K20 Gabinety Stomatologiczne TARABUŁA
240 Fedorowicz Jacek 1970 M40 KB Vamos Amigos Wrocław
241 Waśniewski Piotr 1974 M40 kb vamos amigos
242 Ogrodnik Anna 1983 K30 Running Academy
243 Jach Katarzyna 1991 K20 maciek biega!
244 Chruszcz Jerzy Marek 1959 M50 TEAM SOBCZYK
245 Boruta-Kołodziej Emilia 1984 K30 KołoTeam
246 Tomczyk Wojciech 1977 M40 Dog Field Team Wrocław
247 Kitłowski Grzegorz 1975 M40
248 Kubera Andrzej 1964 M50
249 Kuźmicki Karol 1965 M50 Kiku Run Team
250 Czeronek Mikołaj 2000 M16 CZERI TEAM
252 Moskalik Karolina 1981 K30
253 Jędrzejuk Marek 1985 M30 Wroclaw Marathon Team
254 Wysokiński Dariusz 1970 M40 WROCLAW MARATHON TEAM
255 Moczydlak Karolina 1999 K16 GRUPA ADAMKA/SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
256 Fijarczyk Tomasz 1981 M30 Sente Running Team
257 Banasiewicz Sebastian 1992 M20
258 Nolbert Adam 1970 M40 Wrocław Marathon Team
259 Romanowski Dawid 1987 M30 Masterchem Team YAMA Suplement Sport
260 Karbowiak Kamil 1995 M20 Wosiek Team /Kotwica Brzeg
261 Durał Paulina 1985 K30 Trening Ultrasa
262 Kędzierski Jakub 1992 M20 OIRP Wrocław
263 Wojtala Teresa 1969 K40
266 Wieszaczewska Agnieszka 1986 K30 Night Runners Wrocław
267 Frąszczak Patryk 1995 M20 Wosiek Team
268 Kołodziej Krzysztof 1985 M30 KołoTeam
269 Bambagioni Elena 1975 K40 Blue Sky Runners
270 Łabuz Ewa 1955 K60 WKB PIAST
271 Wilk Czesław 1958 M50 PRO RUN WROCŁAW
272 Symonolewicz Wojciech 1966 M50
273 Pacan Adam 1995 M20 Gabinety stomatologiczne TARABUŁA
274 Pajor Bartosz 1984 M30 GVT
276 Biskup Przemysław 1979 M30 Osp biega
277 Firuta Kuba 1988 M20 LiveChat Pany
281 Kuk Daniel 1989 M20 Aircom Automotive
282 Makowiecki Rafal 1975 M40 Running Academy
284 Papla Filip 1998 M16 Wosiek Team
286 Magdziak Iwona 1984 K30 NOA
287 Dering Agnieszka 1982 K30 ORIENTOP WROCŁAW
288 Dering Marcin 1982 M30 Orientop Wrocław
289 Doliński Adam 1990 M20
290 Moszumański Patryk 1975 M40
291 Pilichowska Karolina 1992 K20 MEDYCY
292 Paulus Katarzyna 1975 K40
293 Malinowski Rafał 2001 M16 GRUPA ADAMKA/SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
294 Wittenbeck Patrycja 1993 K20 Wroclaw Marathon Team
295 Kozak Monika 1992 K20 WROCLAW MARATHON TEAM
296 Nowakowski Wiesław 1964 M50 Wroclaw Marathon Team
297 Figiel Anna 1984 K30 Wroclaw Marathon Team
300 Leszkiewicz Iwona 1974 K40 Wroclaw Marathon Team
303 Kurczyna - Głuszczak Magdalena 1991 K20 Aby do Mety
304 Głuszczak Jakub 1991 M20 Aby do Mety
306 Regimowicz Tomasz 1976 M40 Team Draczyński
307 Kasprzak Patrycja 1979 K30 Sobczyk Team- MKS Siechnice
308 Wierzbicka Karolina 1984 K30 GRUPA DBK WROCŁAW
311 Wieteska Marcin 1978 M30
313 Panu Ludovico 1969 M40 Blue Sky Runners
314 Mazurkiewicz Darek 1978 M30
317 Tomczyk Rafał 1983 M30 Wosiek Team
319 Żelawski Adam 1972 M40 GRUPA DBK OPOLE
320 Szczęsny Łukasz 1982 M30
321 Gracek Filip 1990 M20 Debeściaki
322 Tkaczew Paweł 1976 M40 OBORYGENI
323 Jarosińska Agnieszka 1981 K30 Grupa DBK WROCŁAW
326 Sternalski Michal 1976 M40 wkb piast
327 Dziergwa Agnieszka 1984 K30
328 Wyrwas Wojtek 1989 M20
330 Mazurczak Paweł 1975 M40 Sobczyk Team
331 Mazurczak Ewa 1977 K40 RUN Wilczyce
333 Ostrowski Paweł 1978 M30 PolmeRun
334 Kural Łukasz 1989 M20 PolmeRun
335 Wójcik Wojciech 1973 M40
337 Kuśmierska Magdalena 1973 K40 ŚLĘZAK TEAM
338 Wojciechowska Beata 1979 K30 WROCLAW MARATHON TEAM
339 Ogrodnik Maciej 1997 M20 Triwise
340 Rzatkiewicz Konrad 1979 M30 KS DW Opona
341 Sołyga Anna 1993 K20 AZS UMED WROC
342 Żurek Wojciech 1992 M20 AZS UMED WROC
345 Stebel Aleksandra 1982 K30
346 Krakowiak Krzysztof 1975 M40
347 Wcisło Grzegorz 1982 M30 PRO-RUN WROCŁAW
348 Dębska Beata 1977 K40 GRUPA DBK WROCŁAW
350 Smolny Jakub 2000 M16 Gabinety Stomatologiczne TARABUŁA
351 Wysoczański Paweł 1990 M20 PCC SQUAD
352 Kiełbik Aleksander 1995 M20 Gabinety stomatologiczne TARABUŁA
353 Samborska-Wcisło Ewa 1984 K30 PRO-RUN WROCŁAW
354 Bartkowiak Michał 1991 M20
356 Racinowska Sylwia 1994 K20 SOBCZYK TEAM - MKS SIECHNICE
357 Rot Magdalena 1969 K40 Pro-Run Wrocław
358 Zaród Przemysław 1974 M40 Chrząstawa
359 Słupski Aleksander 1993 M20 AZS UMED WROC
360 Jaworek Marcin 1986 M30
361 Zaród Katarzyna 1975 K40 Chrząstawa
362 Payet Frederic 1997 M20 AZS UMED WROC
363 Gil Stanisław 1956 M60 Bielawska Akademia Biegania
365 Kosińska Beata 1985 K30 GRUPA DBK WROCŁAW
366 Długosz Paulina 1997 K20 MEDYCY
367 Kolebuk Robert 1972 M40 Rodzina Kolebuków
368 Kolebuk Franciszek 2000 M16 Rodzina Kolebuków
369 Hołubowicz Anita 1993 K20 Wosiek Team
370 Żuchowski Marcin 1983 M30
371 Kręzel Krzysztof 1991 M20 Night Runners Wrocław/RunWiszniaRun
372 Bogner Paweł 1990 M20
376 Chrostowski Konrad 1998 M16 Wosiek Team / KBKS Radomsko
378 Gąsiorek-Pawlak Marcin 2000 M16 GRUPA ADAMKA/SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
382 Nowakowska Ewelina 2001 K16 Drużyna Adamka/Szkoła Mistrzostwa Sportowego
383 Szewczuk Maksym 2001 M16 GRUPA ADAMKA/SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
386 Kalarus Ania 1983 K30 VELICANTE SPORT TEAM
389 Duleba Marzanna 1977 K40 #Sobasteam
399 Knoppek Monika 1978 K30 Wosiek Team
402 Bała Piter 1985 M30 Night Runners
404 Żuchowska Anna 1982 K30
405 Labusek Łukasz 1992 M20
409 Musial Tomasz 1990 M20
412 Sokołowski Krzysztof 1971 M40 Klub Biegacza SANTANDER
413 Chudzinska Patrycja 1986 K30
419 Kaliciński Jarosław 1982 M30 Ślęzak Team
421 Gilewski Adam 1990 M20 ZA SZYBCY ZA WŚCIEKLI KADETT DRIFT
422 Szpak Marek 1992 M20 OIRP Wrocław
424 Dębowska Ewelina 1982 K30
425 Łuków Wojciech 1974 M40 Pro-Run Wrocław
426 Stobienia Grzegorz 1976 M40 RUN GREG RUN
429 Gonera Krzysztof 1973 M40 RAWLPLUG SA
431 Drabik Joanna 1997 K20 SOBCZYK TEAM
434 Stępień Waldemar 1954 M60 Pszczółkowski Team
435 Grzelak Danuta 1967 K50
437 Kuchta Karolina 1997 K20
438 Mikoś Marcin 1997 M20
442 Łaskawska Marta 1990 K20
443 Król Jakub 1992 M20 Spartanie Dzieciom
444 Dudek Grzegorz 1984 M30 Ceneo Runners / MATNER RUNNING TEAM
445 Cichowski Wojciech 1992 M20 Ceneo Runners / Matner Running Team
446 Trojan Dominik 1981 M30 flo team
447 Kuriata Paweł 1992 M20 Sente Running Team
448 Sonnek Marta 1981 K30 KB LUPUS OLEŚNICA
449 Krużołek Monika 1986 K30
452 Przybysławski Kamil 1982 M30 #140minut.pl
453 Iwaszczyszyn Tomasz 1988 M20
456 Olas Tomasz 1979 M30
457 Bogner Jagoda 1990 K20
458 Kalicińska Monika 1983 K30 Nostromo
459 Czarniecka Agata 1993 K20 SOBCZYK TEAM
460 Hadryś Grzegorz 1980 M30
461 Maciejewski Karol 1982 M30 GT RAT
462 Wójtowicz Katarzyna 1987 K30 Średzcy Biegacze
464 Opalińska Dorota 1985 K30 Bielawska Akademia Biegania
465 Opaliński Jacek 1984 M30 Bielawska Akademia Biegania
466 Świeboda Małgorzata 1985 K30
467 Kaucka Alicja 1988 K20 Bielawska Akademia Biegania
470 Ciura Marzena 1971 K40
471 Ciura Alicja 1995 K20 Capgemini
472 Ciura Krzysztof 1966 M50
473 Żygadło Paweł 1987 M30
474 Rawski Krzysztof 1983 M30
475 Szyda Jacek 1974 M40 Pro-Run Wrocław
483 Wojtyłło Krzysztof 1949 M60
484 Kuc Asia 1989 K20
486 Drapała Marzena 1993 K20
490 Mierzwa Katarzyna 1982 K30
491 Mróz Justyna 1985 K30
493 Wróbel Damian 1989 M20
494 Posłuszny Paweł 1979 M30 AWF WROCŁAW
495 Gwardzik Piotr 1979 M30 #SOBASTEAM
497 Kubiak Maciej 1972 M40
506 Królikowski Piotr 1980 M30 Bergson Team Run
508 Stachańczyk Wojciech 1975 M40 MATNER RUNNING TEAM
512 Hanslik Celina 1985 K30 TriActiv Ridley
513 Nowak Grzegorz 1964 M50 TMTeam
521 Behrendt Paweł 1987 M30 OIRP Wrocław
524 Markowicz Łukasz 1994 M20 Wosiek Team/ KU AZS UWr
525 Fryszka Karolina 1971 K40 Osadkowski Run Team
527 Kandefer Robert 1972 M40
530 Domagała Zdzisław 1965 M50 GEO-CENTRUM KĘPNO
532 Witkowski Marcin 1985 M30 MKS Parasol Wrocław
533 Siedlecka Natalia Nunak 1999 K16 KERAM KEMADA
534 Pawlaczyk Bartosz 1996 M20 MKS Parasol Wrocław
535 Magdziak Sylwia 1977 K40
546 Chyb Marcin 1973 M40
551 Bogusz Slawomir 1974 M40 Fresenius Netcare
556 Socha Piotr 1972 M40 WROCLAW MARATHON TEAM
558 Gąsiorowski Jacek 1970 M40 Drużyna Szpiku
560 Bukała Janusz 1975 M40 Ślęzak Team
562 Zakrzewski Wojciech 1990 M20 OIRP Wrocław
563 Bardziński Rafał 1992 M20 JanoSport Team Legnica/BGCS Team
566 Plazas B. Luis Eduardo 1988 M20 Blue Sky Runners
567 Cichocka-Dębicka Ewa 1961 K50
571 Guła Paweł 1989 M20
572 Jaworska Agnieszka 1977 K40
577 Bednarska Monika 1986 K30
578 Koc Tomek 1985 M30 Grupa DBK Wrocław
579 Michalczyk Joanna 1988 K20
580 Szczęsny Paweł 1992 M20 Capgemini
581 Jackowiak Piotr 1986 M30 SztukaRuchu
582 Balcer Radosław 1988 M20
583 Kozłowski Paweł 1991 M20 EL TORO LOCO
586 Samson Krzysztof 1991 M20
587 Rekowski Krzysztof 1975 M40
590 Biały Michał 1995 M20 AZS UMED WROC
591 Wybraniec Michal 1985 M30
592 Dzikowska Natalia 1988 K20 Trenuj z nami
593 Adamczak Adrianna 1990 K20
594 Rybarczyk Krzysztof 1985 M30 WROCLAW MARATHON TEAM
595 Niksiński Dariusz 1966 M50 WKB PIAST WROCŁAW
596 Niksiński Jakub 2000 M16 GRUPA ADAMKA
597 Lewiński Adam 1989 M20 WROCLAW MARATHON TEAM.
598 Chołuj Małgorzata 1964 K50 Pro-Run Wrocław
599 Wojtyłko Kamil 1986 M30
600 Szałucki Dariusz 1990 M20 InsERT Team
601 Nicze Damian 1989 M20 GRUPA DBK OPOLE
602 Boryczka Katarzyna 1995 K20 MEDYCY
603 Cykowski Arnold 1970 M40 GRUPA DBK
604 Mizgalski Łukasz 1981 M30
605 Mazur Agnieszka 1993 K20
606 Paś Tomasz 1975 M40 Pasiol Team wrocław
607 Szczepaniak Kamil 1993 M20 AWF Wrocław
608 Fliciński Witek 1984 M30
609 Maślanka Łukasz 1985 M30
612 Zabel Przemysław 1983 M30 AZS UAM Triathlon Poznań
613 Roszko Piotr 1976 M40
614 Uramowski Eryk 1992 M20 POLMERUN
615 Cudecka Jadwiga 1993 K20 Night runners wroclaw
616 Ciura Aleksandra 2001 K16 WKS Śląsk Wrocław
620 Grygiel Leszek 1969 M40 Pro-Run Wrocław
621 Pilichowski Marek 1994 M20 UMED
622 Dirbach Sławomir 1982 M30 GRUPA DBK WROCŁAW
623 Brojanowska Marlena 1968 K40
624 Węgrzynowska Magdalena 1976 K40 Litwin Team
665 Radziejewska Elżbieta 1968 K40
667 Lajks Urszula 1970 K40
668 Lajks Marek 1968 M40
1001 Gowin Grzegorz 1993 M20 Drużyna Szpiku
1002 Kulczewski Łukasz 1980 M30 KB Vamos Amigos Wrocław
1003 Zdunek Magdalena 1991 K20
1004 Kowalski Konrad 1990 M20 Trenujznami.pl
1005 Ogórek Krzysztof 1986 M30 Dziki z Ołtaszyna
1006 Kaczyńska Paulina 1979 K30 FizjoTRIterapia
1007 Marcinkiewicz Marta 1969 K40 MATNER RUNNING TEAM
1008 Ścieglińska-Sztaba Marta 1986 K30 O CO BIEGA
1009 Bołtuć Dominika 1995 K20
1010 Pastuszka Anna 1994 K20
1011 Mazur Adam 1994 M20
1012 Kucharski Robert 1980 M30 Zakochaj się w bieganiu
1013 Tryk Sebastian 1971 M40 Pro-Run Wrocław
1014 Nowak Paweł 1986 M30 Land Rower Wrocław
1015 Rybiański Jacek 1975 M40 TriActiv Ridley / Ceneo Runners
1016 Kois Robert 1973 M40
1017 Opioła Damian 1989 M20 MATNER RUNNING TEAM
1018 Jędrzejek Beniamin 1980 M30 Vege Runners
1019 Liszewska Marcelina 1984 K30 Mamy-Biegamy
1020 Woźniak Konrad 1984 M30
1021 Barwicka Sonia 1985 K30
1022 Bieniek Ewelina 1983 K30 ADRIAN DANILEWICZ GROUP
1023 Hawryliszyn Jan 1983 M30
1024 Gorczyński Filip 1974 M40
1025 Bartosik Kamila 1977 K40 Night Runners Wrocław/#SobasTeam
1026 Filipek Agnieszka 1981 K30 Klub Bobika
1027 Urbanowski Wojciech 1983 M30 InsERT TEAM
1028 Hawron Tomasz 1972 M40
1029 Hawron Agnieszka 1972 K40
1030 Fiącek Adam 1976 M40 Hartuję charta
1031 Biernacka Katarzyna 1991 K20 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
1032 Luberadzki Kuba 1984 M30 O CO BIEGA
1033 Luberadzka Gosia 1983 K30 O CO BIEGA
1034 Boroń-Kosik Magda 1980 K30 kokos team
1035 Kosik Marcin 1979 M30 Kokos Team
1036 Nalichowski Bartosz 1985 M30
1037 Kornaś Krzysztof 1997 M20 NIGHT RUNNERS WROCŁAW
1038 Szczerbakowicz Kamil 1989 M20
1039 Surma Antoni 1988 M20 TRANS.EU
1040 Wojciechowski Bartosz 1973 M40
1041 Karmowska Magdalena 1979 K30
1042 Ładoński Ryszard 1957 M60 PRO-RUN Wrocław
1043 Fidler Daniel 1981 M30
1044 Bieńkowski Piotr 1970 M40 MoLdUr TeAm / MKS Siechnice
1045 Bieńkowski Karol 1999 M16 MoLdUr TeAm
1046 Hacuś Tomasz 1975 M40
1047 Sznajder Joanna 1983 K30
1048 Sznajder Michał 1981 M30
1049 Ostrowska-Markowska Małgorzata 1983 K30 Błękitne Ślimaczki
1050 Markowski Rafał 1983 M30 Błękitne Ślimaczki
1051 Nowicki Mateusz 1995 M20
1052 Mitrosz Andrzej 1956 M60 PRO-RUN Wroclaw
1053 Bryłka-Nadolska Marta 1979 K30 PRO-RUN WROCLAW
1054 Fonrobert Dominik 1977 M40 GT RAT
1055 Ładońska Katarzyna 1982 K30 Pro-Run Wrocław
1056 Kalinowska-Sroczyńska Joanna 1981 K30 Zakochaj się w bieganiu
1057 Sroczyński Arkadiusz 1978 M30 Zakochaj się w bieganiu
1058 Kwaśnik Robert 1978 M30
1059 Kornaś Marcin 1978 M30 Drużyna Kłodzka Kotlina
1060 Słowiński Marcin 1980 M30 Running Academy
1061 Skorzycki Emil 1976 M40
1062 Koczan Henryk 1961 M50
1063 Koczan Elżbieta 1962 K50
1064 Janaszak Anna 1976 K40 Velicante Sport Team
1065 Orzech Agnieszka 1981 K30 Klub Bobika
1066 Ciołkowska Katarzyna 1981 K30
1067 Zawadzki Michał 1977 M40
1068 Garbicz Paweł 1994 M20 Axxiome
1069 Żminkowski Krzysztof 1984 M30 ATOS RUNNERS
1070 Tregub Igor 1988 M20 Kukurudza
1071 Michalewska Katarzyna 1987 K30 Trenuj z Nami
1072 Dąbrowska Ewa 1972 K40
1073 Groński Robert 1976 M40 HAKUNA MATATA
1074 Świerczewski Piotr 1974 M40
1075 Sikora Agnieszka 1972 K40 MATNER RUNNING TEAM
1076 Głód Mateusz 1979 M30
1077 Sarul Michał 1980 M30 Gabinety Stomatologiczne TARABUŁA
1078 Nowicka Aldona 1989 K20 Gabinety Stomatologiczne TARABUŁA
1079 Siwek Maciej 1986 M30
1080 Wirth-Czarcińska Magdalena 1975 K40 Pro-Run Wrocław
1081 Czarciński Michał 1974 M40
1082 Żołnierowicz Karolina 1971 K40
1083 Żołnierowicz Jacek 1970 M40
1084 Skawińska Liliana 1976 K40 Velicante Sport Team
1085 Orłowski Łukasz 1987 M30 TETA My
1086 Ploch Weronika 2001 K16 MKS PARASOL Wrocław
1087 Wandel Piotr 1973 M40 Dziki z Ołtaszyna
1088 Jurczenko Sylwia 1991 K20 NieMaToJakPełneKorytko
1089 Cywiński Bartłomiej 1977 M40 Pro-Run Wrocław
1090 Krzyśków Piotr 1983 M30 Velicante Sport Team
1091 Stodółka Szymon 1986 M30 Wosiek Team
1092 Borek Michał 1984 M30
1093 Golanowski Paweł 1977 M40
1094 Wieczorek Jacek 1972 M40 Velicante Sport Team
1095 Danielak Michał 1986 M30 NieMaToJakPełneKorytko
1096 Lemiowski Wojciech 1973 M40 KB Harcownik Jelcz-Laskowice
1097 Krupa Łukasz 1990 M20 Zakochaj się w bieganiu
1098 Hysyk Aneta 1990 K20 NOA - Run your life
1099 Madej Bartosz 1974 M40 Gabinety stomatologiczne TARABUŁA
1100 Psiuk Justyna 1975 K40
1101 Żyła Janusz 1956 M60
1102 Żyła Agata 1996 K20 Wroclaw Marathon Team
1103 Kobos Radosław 1982 M30 RUNNING ACADEMY
1104 Łopuszyński Łukasz 1980 M30 ACER PREDATOR
1105 Mazur Mariusz 1983 M30 Skorpion-Polkowice.pl
1106 Borek Marta 1984 K30
1107 Zawadzka Justyna 1981 K30
1108 Sawicki Dominik 1975 M40 Velicante Sport Team
1109 Furlepa Adam 1971 M40
1110 Wanat Mateusz 1989 M20
1111 Karbowiak Jakub 1986 M30 Karkonosz Running Team Szklarska Poręba
1112 Sarna Beata 1970 K40 PRO-RUN WROCŁAW
1113 Szczepański Darek 1960 M50 Woclaw Marathon Team
1114 Ładońska Ewa 1959 K50 Parkrun Wrocław
1115 Bakalarz-Wójcik Teresa 1970 K40 KPZ SFORA
1116 Luchowska Karolina 1983 K30 TOR
1117 Marcjanek Łukasz 1989 M20 #sobasteam
1118 Bombała Norbert 1974 M40 HAKUNA MATATA
1119 Radecki Jakub 1975 M40 Kubutek Running Team Wrocław
1120 Hurko Katarzyna 1973 K40
1121 Mielecki Radosław 1975 M40 Wosiek Team
1122 Agatowska Anna 1978 K30
1123 Matyla Roman 1986 M30 Capgemini
1124 Potaniec Bartłomiej 1985 M30
1125 Tyburek Rafał 1978 M30 Sobczyk Team-MKS Siechnice
1126 Gawęcki Maciek 1985 M30 Gawenda Dance
1127 Nawrot Żaneta 1988 K20 CAPGEMINI
1128 Kowal Krzysztof 1983 M30 Pro-Run Wrocław
1129 Klesta Rafał 1985 M30 ATOS RUNNERS
1130 Fil Łukasz 1981 M30 Klub Hokejowy Wataha 71 Wrocław
1131 Podsiadły Robert 1959 M50 Chata Biegacza K34 Zakopane
1132 Łuszczyk Walter 1980 M30 Ceneo Runners
1133 Mielczarek Tomasz 1975 M40 TETA My
1134 Skotnicki Jakub 1990 M20 Duklanowski Team
1135 Ciesielski Michał 1985 M30
1136 Sobczak Beata 1976 K40 -
1137 Zakrzewska-Polańczyk Sylwia 1983 K30 VELICANTE SPORT TEAM
1138 Cieszkowska-Kuchta Magdalena 1972 K40
1139 Samołuk Adrian 1993 M20 Strzeliński Klub Biegacza
1140 Korgól Anna 1983 K30 RUN WISZNIA RUN
1141 Kozłowska Ewa 1986 K30
1142 Gałkiewicz Irena 1974 K40
1143 Burakiewicz Dominik 1984 M30
1144 Burakiewicz Klaudia 1984 K30
1145 Roszak Romana 1986 K30
1146 Witek Grzegorz 1985 M30 Capgemini
1147 Stankiewicz Izabela 1977 K40
1148 Waszczyński Tomasz 1979 M30
1149 Stanok Patrycja 1994 K20
1150 Krauze Tomasz 1967 M50 Pro-Run Wrocław
1151 Glinka Szymon 1992 M20 Running Academy
1152 Sabura-Mielnik Katarzyna 1989 K20
1153 Brysiak Julia 2000 K16
1154 Brysiak Ziemowit 1973 M40
1155 Marciniak Justyna 1991 K20 Decathlon Magnolia
1156 Budziewska Katarzyna 1985 K30
1157 Budziewski Tomasz 1978 M30
1158 Prusek Piotr 1974 M40
1159 Machoń Tomasz 1981 M30
1160 Filipienko Wioleta 1994 K20 Capgemini
1161 Kruczkiewicz Mateusz 1979 M30 HAKUNA MATATA
1162 Gawron Arkadiusz 1990 M20
1163 Kaczmarek Aleksandra 1998 K16 GRUPA ADAMKA
1164 Nowicki Andrzej 1970 M40 ZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMY
1165 Korzeniowski Mirosław 1978 M30 HAKUNA MATATA
1166 Sokołowski Jarek 1987 M30 Elegant Team
1167 Szuter Apolinary 1982 M30 Wrocław Marathon Team
1168 Malinowska Magdalena 1967 K50 RUN WILCZYCE
1169 Altewęgier Jarosław 1978 M30
1170 Gwara Łukasz 1978 M30
1171 Piekarski Piotr 1979 M30
1172 Zaleński Lesław 1959 M50 MARATHON TEAM
1173 Lorek Dagmara 1994 K20
1174 Cyran Piotr 1986 M30 NOA
1175 Cyran Anna 1986 K30
1176 Preiss Maria 1976 K40 Litwin Triathlon Team
1177 Chrobot Krzysztof 1963 M50 Ślęzak Team
1178 Owoc Szymon 1993 M20
1179 Wcisło Tomasz 1983 M30
1180 Nowakowski Marcin 1983 M30
1181 Świątek Ewelina 1980 K30 OIRP WROCŁAW
1182 Król Maciej 1995 M20 TriWise Triathlon Team
1183 Tarabuła Jan 1997 M20 Gabinety stomatologiczne TARABUŁA
1184 Zablocka Dorota 1977 K40
1185 Kuchta Mariusz 1970 M40
1186 Przechewka Adrian 1972 M40
1187 Tamul-Przechewka Joanna 1974 K40
1188 Brzozowski Jan 1980 M30 Wicked Becker Avionics Runners
1189 Nosewicz Piotr 1977 M40 Wicked Becker Avionics Runners
1190 Drewniak Mateusz 1992 M20 Wicked Becker Avionics Runners
1191 Guszczyński Mirosław 1976 M40 Wicked Becker Avionics Runners
1192 Jedynczuk Jarosław 1976 M40 Wicked Becker Avionics Runners
1193 Grzegorczyk Wojciech 1980 M30
1194 Sztyk Jerzy 1955 M60 Wicked Becker Avionics Runners
1195 Pawelczak Karol 2000 M16 Sobczyk team- MKS Siechnice
1196 Rogala Klaudiusz 1973 M40 DRUŻYNA SZPIKU
1197 Gawlik Marcin 1978 M30 SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE
1198 Wiśniewski Michał 1992 M20 Sobczyk Team
1199 Ziemba Arkadiusz 1979 M30 WROCLAW MARATON TEAM
1200 Ważny Dariusz 1979 M30 WAŻNY TEAM
1201 Policinska Justyna 1990 K20 Polaris
1202 Telega Joanna 1979 K30 Polaris
1203 Sikorski Marcin 1990 M20 Polaris
1204 Golak Łukasz 1983 M30 POLARIS
1205 Kubiak Wojciech 1985 M30 Polaris
1206 Kapuściński Wojciech 1974 M40
1207 Janetomski Piotr 1974 M40 Gabinety stomatologiczne TARABUŁA
1208 Grzebski Sebastian 1985 M30 #KontuzjaNieZającNieUcieknie
1209 Konieczny Robert 1971 M40
1210 Dudzik Aneta 1982 K30 Velicante Sport Team
1211 Dudzik Paweł 1997 M20 Velicante Sport Team
1212 Łukaszewski Andrzej 1967 M50 TETA My
1213 Woźniak Waldemar 1981 M30 EBIEGI.PL
1214 Dżusajew Katarzyna 1971 K40 Ślęzak Team
1215 Żydek Małgorzata 1988 K20 ACTIV EAGLES PRO
1216 Pawlak Marek 1969 M40 Zakochaj Się W Bieganiu
1217 Tubielewicz Katarzyna 1985 K30
1218 Żydek Katarzyna 1992 K20
1219 Olaczek Łukasz 1979 M30 Hakuna Matata
1220 Witkowski Grzegorz 1978 M30 VELICANTE SPORT TEAM
1221 Wysok Piotr 1977 M40 MARATON TEAM
1222 Kołacz Arkadiusz 1966 M50 Maraton Team
1223 Bombała Patrycja 1976 K40 HAKUNA MATATA
1224 Podyma Aleksandra 1994 K20
1225 Grzybek Maciej 1971 M40
1226 Govi Christian 1971 M40 Blue Sky Runners
1227 Caban Marta 1986 K30
1228 Dullak Agnieszka 1982 K30 Mamy-Biegamy
1229 Wróbel Tomasz 1981 M30 TEAM DRACZYŃSKI
1230 Kołacz Joanna 1994 K20
1231 Rabsztyn Andrzej 1978 M30 Triathlon Mietków Team
1232 Piasny Grzegorz 1982 M30 Capgemini
1233 Wiśniewski Sławomir 1973 M40
1234 Hajdasz Tomasz 1972 M40 Hakuna Matata
1235 Justyńska Sylwia 1989 K20
1236 Wołodko Grzegorz 1977 M40 CAPGEMINI
1237 Raczyński Andrzej 1971 M40
1238 Cukrowski Marcin 1983 M30
1239 Czop Ewa 1978 K30
1240 Świętek Sylwia 1977 K40 Litwin Triathlon Team
1241 Figas Sebastian 1976 M40 Litwin Triathlon TEAM
1242 Tetelewska Agnieszka 1976 K40
1243 Rubio Ricard 1973 M40
1244 Dullak Mariusz 1981 M30 Mamy-Biegamy
1245 Kadłubowski Piotr 1977 M40 KOTWICA BRZEG / AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAM
1246 Wyglądacz Zuzanna 1980 K30
1247 Teleńczuk Tomasz 1975 M40 Szybkie Stopy
1248 Mądry Marta 1987 K30 21k.pl/ trenujznami.pl
1249 Puchalski Marcin 1980 M30 Velicante Sport Team
1250 Puchalska Katarzyna 1981 K30 Velicante Sport Team
1251 Dąbrowska Anna 2000 K16
1252 Pieter Katarzyna 1981 K30 O CO BIEGA
1253 Świsterski Dariusz 1976 M40 Ślęzak team
1254 Cetnarowski Kamil 1979 M30
1255 Zawadzki Paweł 1985 M30 NOA #runyourlife
1256 Łata Kasia 1975 K40 PRO-RUN WROCŁAW
1257 Duda Jakub 1986 M30 Trenuj z Nami
1258 Karwicki Tomasz 1979 M30
1259 Hryńczuk Piotr 1987 M30 NOA #runyourlife
1260 Wachowska Dorota 1979 K30 WKB PIAST WROCŁAW / KB HARCOWNIK J-L
1261 Sieńczyk Marcin 1978 M30 WroRun Jagodno
1262 Wiktorski Mieszko 1981 M30 trenujznami.pl / #WrocławskaHusaria
1263 Franczak Aleksandra 1993 K20 WROCLAW MARATHON TEAM
1264 Pabijańczyk Damian 1984 M30 Heavy Lift Team
1265 Hawrylewicz Paweł 1977 M40 HAKUNA MATATA
1266 Madej Maciej 1971 M40
1267 Bieniek Michal 1979 M30
1268 Materla Karolina 1999 K16
1269 Świętek Mateusz 1992 M20
1270 Miłek Jakub 1971 M40
1271 Kownacki Jacek 1972 M40
1272 Ptak Arkadiusz 1979 M30 Spartanie Dzieciom
1273 Olaczek Magdalena 1979 K30 HAKUNA MATATA
1274 Smyrnova Kateryna 1986 K30
1275 Kucab Andrzej 1966 M50
1276 Joanna Trzankowska 1972 K40 mój
1277 Sieńczyk Małgorzata 1979 K30 Brat Albert Team
1278 Gomoła Mateusz 1981 M30 Daft Runner
1279 Witkowska Magda 1994 K20
1280 Patyra Łukasz 1983 M30 Velicante Sport Team
1281 Szydełko Jarosław 1979 M30 WroRun Jagodno
1282 Kiestrzyn Jan 1980 M30 Gabinety stomatologiczne TARABULA
1283 Szymanis Renata 1969 K40 JACKOWICZ
1284 Dymkowska Małgorzata 1976 K40 Velicante Sport Team
1285 Świątek Łukasz 1981 M30 Trenujznami.pl
1286 Wyroślak Józef 1982 M30 #sobasteam
1287 Popławski Tomasz 1973 M40
1288 Syrnik Ewa 1981 K30
1289 Syrnik Krystian 1980 M30
1290 Mielnikiewicz Slawomir 1982 M30 RUNNING ACADEMY
1291 Haber Michał 1991 M20
1292 Miros Janusz 1976 M40
1293 Szyszka Wiesław 1968 M40 KB Harcownik Jelcz-Laskowice
1294 Kołakowski Arkadiusz 1976 M40 140minut.pl
1295 Fedorowicz Jowita 1984 K30 KOTWICA BRZEG / AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAM
1296 Kleszcz Tomasz 1982 M30 Night Runners
1297 Pociecha Paulina 1992 K20
1298 Srokowski Łukasz 1983 M30
1299 Bagiński Marek 1975 M40 WKB Piast Wrocław
Zawodnicy bez opłaconego startu
Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
264 Kuszewski Maciej 1985 M30
374 Demczyszak Mateusz 1986 M30 10 BKPanc/trenujznami.pl
390 Prudnikau Dzmitry 1991 M20
487 Sojka Katarzyna 1996 K20 Sobczyk team
503 Macek Beata 1986 K30
528 Zalewski Igor 1993 M20 Triathlon Club Wrocław
531 Pawłowska Magdalena 1999 K16 GRUPA ADAMKA/SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
536 Pomianowski Szymek 1984 M30 KURACJUSZE
569 Nowak Daniel 1976 M40
575 Polańska Zofia 1992 K20
628 Perkowski Piotr 1979 M30 Monk Sandals Team
674 Klewicka Paula 1990 K20
Anusz Adam 1985 M30 Żarów Biega
Anusz Roksana 1984 K30 Żarów Biega
Ballour Zeyad 1967 M50 NOA
Baran Jakub 1984 M30 ArdentCode
Bartosiewicz Anna 1983 K30
Białokryty Izabela 1986 K30
Bieniada Paweł 1979 M30 MOBI TEAM
Błachewicz Marcin 1975 M40
Błaszczyk Róża 1987 K30 Night Runners Wrocław
Borkowski Krzysztof 1972 M40 HAKUNA MATATA
Brytan Joanna 1983 K30
Chlebowski Krzysztof 1985 M30 KLUB BIEGACZA KOMPANIA PIWOWARSKA
Draganek Jakub 1988 M20
Elzbieta Frydecka 1962 K50
Frindo Paweł 1973 M40
Frydecki Sławomir 1960 M50
Gala Przemyslaw 1982 M30
Gorczyca Sławek 1983 M30 Strzeliński Klub Biegacza GRANIT
Hamzik Ireneusz 1978 M30 Pro-Run Wrocław
Klimowicz Małgorzata 1976 K40 FAST FOOT Opole
Kostera Robert 1974 M40
Lipowska Monika 1980 K30
Ładońska Agata 1986 K30 BŁYSKAWICE RUGBY WROCŁAW
Matusiak Mirosław 1985 M30 ArdentCode
Mazur Tomasz 1980 M30 Zorza Zabardowice
Niedziocha Jakub 1999 M16
Nowacki Dawid 1986 M30 Anatomia Biegania
Osmolak Agnieszka 1988 K20 PRO-RUN WROCŁAW
Pastusiński Robert 1969 M40 miniclassic.pl
Paszkowska Aneta 1983 K30
Pietrzyk Tomasz 1979 M30 140minut.pl
Pławiak Anna 1983 K30 GT RAT
Prigan Grzegorz 1977 M40
Skuza Sylwia 1990 K20
Szkudlarski Tomasz 1972 M40 3M Running Team
Tabisz Marlena 1975 K40
Warwas Artur 1966 M50 WKB PIAST WROCŁAW
Więcek Anna 1980 K30 Kubutek Running Team Wrocław
Zajączkowski Michał 1989 M20
Żurowska Anna 1982 K30